Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-15, 20:39   #181
una creatura bella
Wtajemniczenie

Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez meili Pokaż wiadomość
sprawdzilam swoje olejki i ogolnie tak: powinno byc napisane Mfd albo Mfg Date, czyli data produkcji. ale na zadnym z nich nie znalzlam daty przydatnosci, tak jakby nigdy jej nie tracily
Daty przydatności niet, ale na moim olejku Dabur Amla znajduje się taka informacja: "Best use before 36 months from Mfd."
Czyli jednak nie są wieczne
Stary 2008-04-18, 08:08   #182
Quenny
Raczkowanie

Dzień dobry ! Narobiłyście mi takiego "smaku", że zamówiłam parę indyjskich
odżywek (?) do włosów na bazie olejku kokosowego i sam olejek.
A że to moje zamówienie, to częściowo też i Wasza wina -proszę o podpowiedź. Po raz pierwszy będę miała styczność z tego rodzaju kosmetykami. Olejki te są już w drodze do mnie. Uprzejma Pani ze sklepu internetowego, poinformowała mnie, że preparaty przed użyciem trzeba wstawić do naczynia z gorącą wodą, bo olejek kokosowy jest w temeraturze pokojowej w stanie "stałym".
O.K., ale jak - każdorazowo całe opakowanie ?! Każdorazowo roztapiać całą zawartość ?! I jeszcze jedno pytanie. Piszecie : nakładam olejek na włosy i idę spać . Nie "macałam" jeszcze tych dobroci do włosów, ale dla mnie olejek oznacza : tłusty. W jaki sposób chronicie głowę przed każdorazowym brudzeniem pościeli ? Folia i ręcznik/czapka ?
Suche (bardzo) włosy i raczej tłusta skóra głowy; co radzicie : nakładać
(smarować) olejkiem na godzinę- dwie, czy na całą noc ?!
Będę wdzięczna jeśli podszkolicie nowicjusza.
Stary 2008-04-18, 10:22   #183
meili
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

to prawda, olejek kokosowy gestnieje bardzo szybko, ale nie ma z tym problemu. wystarczy buteleczke zamoczyc w cieplej (goracej) wodzie i bardzo szybko robi sie leisty. jezeli w pomieszczeniu, gdzie znajduje sie olejek nie jest cieplo, bedzie on zastygal. trzeba go rozgrzewac za kazdym razem przed nalozeniem. ja zrezygnowalam z nakladania olejku na noc. nakladam go na godzine przed umyciem wlosow. nakladam go dosc obficie (ale tez bez przesady) i wcieram w skore glowy i we wlosy (cala dlugosc). ten masaz glowy jest bardzo wazny do tego, zeby olejek spelnil swoje zadanie. nastepnie myje wlosy 2 razy szamponem i splukuje woda cala filozofia. mam nadzieje, ze pomoglam rozwiac watpliwosci

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)

Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 11:53   #184
DeathDealer
Raczkowanie

Quenny, jak masz olejek kokosowy w słoiczku, to wystarczy nabrać na łyżeczkę, położyć na dłoni i smarować takim masłem włosy - sam się rozpuszcza pod wpływem ciepła rąk, bo temperatura topnienia kokosa to 25.5 stopnia.
Włosy zawijam w folię, ew. na folię jeszcze turban, mykam w tym pod odmu 3-4 godziny, czasem nocka i myję - ładnie schodzi wystarczy, że przejadę po długości pianą, jaka wytwarza mi się podczas mycia włosów przy głowie.
DeathDealer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 16:14   #185
Quenny
Raczkowanie

Dziękuję, wątpliwości rozwiane i już jestem dużo mądrzejsza !
Olejek kokosowy będzie w butelce myślę, że z tworzywa (firma:
Parachute); będę ogrzewać.
Inne "dobroci" - zobaczymy. I myślę, że ze względu na moją
przetłuszczającą się skórę głowy, będę robić tak, jak mi radzicie :
godzina- dwie przed myciem.
Stary 2008-04-19, 14:01   #186
podziomka
Zadomowienie

GG do podziomka

Dziewczyny myslicie ,ze jak mam blond rozjasnione wlosy to moge uzywac Vatike?Boje sie ,ze ta amla mi wlosy mocno przyciemni?Aha i czy wogle warto stosowac olejek jasminowy?Naraz ie uzywam kokosa .
podziomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 06:40   #187
Quenny
Raczkowanie

Witam ! Już spróbowałam - po jednym razie - oleku kokosowego i
Vatiki. O efektach nie mogę jeszcze nic powiedzieć. Po umyciu
włosów po olejkach - nakładam maskę odżywczą (teraz Kallos - Latte).
Obecnie zdzieram zelówki w poszukiwaniu szaponu bez SLS-ów.
Wizażanki - poradziły mi szampony ajurwedyjskie, arabskie ...
Znalazłam : Sesa, Beloun i Agar. Czy któraś z Was miała już
styczność z tymi szamponami ?! Ja jestem w tym temacie kompletnym
nowicjuszem. Czy mogłabym skorzystać z Waszej uprzejmości i uzyskać podpowiedź -
poradę ?!
Nadmieniam, że w przeciwieństwie do włosów "arabskich" moje włosięta
są raczej wątłe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 040105_emYA16_prv.gif (3,1 KB, 971 załadowań)
Stary 2008-04-25, 08:28   #188
DeathDealer
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Dziewczyny myslicie ,ze jak mam blond rozjasnione wlosy to moge uzywac Vatike?Boje sie ,ze ta amla mi wlosy mocno przyciemni?Aha i czy wogle warto stosowac olejek jasminowy?Naraz ie uzywam kokosa .
Hm, wydaje mi się, że Amla sama w sobie nie barwi, raczej nadaje zimny odcień mieszankom barwiącym, aczkolwiek na 100% pewności nie mam.
Olejek jaśminowy często polecany jest do włosów jasnych, ale Una pisała, że można go używać na każdy kolor. Vatikę chyba też - bo aby aktywować koloryzowanie ziółkami zawartymi w tym oleju, potrzebne są inne rytuały [zalanie ziół gorącą wodą, zakwaszenie etc.]. WAX też zawiera ekstrakt z henny, a przecież nie farbuje włosów

Cytat:
Napisane przez Quenny Pokaż wiadomość
Witam ! Już spróbowałam - po jednym razie - oleku kokosowego i
Vatiki. O efektach nie mogę jeszcze nic powiedzieć. Po umyciu
włosów po olejkach - nakładam maskę odżywczą (teraz Kallos - Latte).
Obecnie zdzieram zelówki w poszukiwaniu szaponu bez SLS-ów.
Wizażanki - poradziły mi szampony ajurwedyjskie, arabskie ...
Znalazłam : Sesa, Beloun i Agar. Czy któraś z Was miała już
styczność z tymi szamponami ?! Ja jestem w tym temacie kompletnym
nowicjuszem. Czy mogłabym skorzystać z Waszej uprzejmości i uzyskać podpowiedź -
poradę ?!
Nadmieniam, że w przeciwieństwie do włosów "arabskich" moje włosięta
są raczej wątłe.
Szampony bez SLS znajdziesz tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...metyki+bez+sls
DeathDealer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 01:05   #189
podziomka
Zadomowienie

GG do podziomka

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Hm, wydaje mi się, że Amla sama w sobie nie barwi, raczej nadaje zimny odcień mieszankom barwiącym, aczkolwiek na 100% pewności nie mam.
Olejek jaśminowy często polecany jest do włosów jasnych, ale Una pisała, że można go używać na każdy kolor. Vatikę chyba też - bo aby aktywować koloryzowanie ziółkami zawartymi w tym oleju, potrzebne są inne rytuały [zalanie ziół gorącą wodą, zakwaszenie etc.]. WAX też zawiera ekstrakt z henny, a przecież nie farbuje włosów

Szampony bez SLS znajdziesz tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...metyki+bez+sls

Dzieki
podziomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 08:25   #190
arete
Raczkowanie

Jiva ale która?

Witajcie dziewczyny!

bardzo fajny wątek, który tak śledzę co jaki czas..

napaliłam się jak szczerbaty na suchary na olejek Jiva, ale do tego momentu nie był już dostępny w helfy.
Teraz są 3 nowe propozycje Jivy na rozmaite olejki i prawdę mówiąc trudno mi się zdecydować czy wybrać ten z amlą, czy ten z witaminami i ziołami.... ( a jest jeszcze do włósów farbowanych z rozmarynem i tymiankiem?)

Czy któraś z Was potrafi wskazać mi zasadniczą różnicę między nimi?
Z góry wielkie dzięki!!

arete jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 09:47   #191
tulipanna.
Zakorzenienie

Przeczytalam caly watek, a jednak mam pewne watpliwosci - bo pojawily sie sprzeczne informacje.

Jestem posiadaczka cienkich, kreconych wlosow, ktore pojedynczo siwieja (jestem brunetka). Z tego co zrozumialam puder powinnam sobie odpuscic, bo nie sprawuje sie najlepiej na kreconych wlosach. No dobra, ale co z olejkiem amla? Bo z kolei na pierwszej stronie watku ktos pisal, ze moze dobrze wplywac na strukture kreconego wlosa (w sensie, ze poprawiac jego skret). jak to jest? Zaznaczam jeszcze raz, ze mam cienkie wlosy. Zalezy mi wlasnie na tym, zeby cos wplywalo na skret(albo chociaz nie szkodzilo) no i chcialabym nie farbowac. Co o tym myslicie, doradzi mi ktos, prosze?
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:28   #192
confused_girl
Zadomowienie

Podpinam się do pytania Tulipanny Też mam kręcone włosy i zastanawiam się nad olejkiem Jiva, tylko boję się, że obciąży mi włosy ze względu na dodatek amly :| Czystą amlę i hennę omijam szerokim łukiem, bo działają one na zasadzie 'oblepiania' włosa cienka powłoczką
confused_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 11:45   #193
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Do arete,

Cytat:
napaliłam się jak szczerbaty na suchary na olejek Jiva, ale do tego momentu nie był już dostępny w helfy.
Teraz są 3 nowe propozycje Jivy na rozmaite olejki i prawdę mówiąc trudno mi się zdecydować czy wybrać ten z amlą, czy ten z witaminami i ziołami.... ( a jest jeszcze do włósów farbowanych z rozmarynem i tymiankiem?)
Jesli chodzi o Jivę tymiankowo - rozmarynową, to nie ma on jakiegoś super składu. Możesz sama sobie coś takiego zrobić: olej kokosowy + olejki eteryczne tymiankowy i rozmarynowy, jakieś witaminy w kroplach, można też dodatkowo dodać jakąś biostyminę. Koszt mniejszy, a odżywczość włosów taka sama. Na twoim miejscu wybrałabym olejek Jiva Bhiringaraj-witaminowo-ziołowy (ten różowy, tylko, ze link nie działa), sprawdziłam na zagranicznej stronie skład. Jest b. bogaty w różne nietypowe ziółka, zdaje się, ze jest amla oraz władca włosów - sekret pięknych i grubch włosów Hindusek, no i cena do przełknięcia. Możesz też kupić olejek Sesa, o ten:
http://www.helfy.pl/sesa-olejek-wypa...pecia-lysienie

Skład miodzio. Zamierzam nabyć oba oraz jakieś ze 2 szampony

Tulipanno,

Myślę, że amla jest dla ciebie, bo rzeczywiście powoduje lepszy skręt włosów, dodatkowo je b. odżywia.

Do confused_girl,

Ja bym kupiła, co do oblepiania, to amla jest. odżywcza, a oblepianie powoduje, że z cienkich włosów robią się grubsze, po prostu jest ich więcej, a nie że są obciążone bo przetłuszczone.

Poczytajcie odpowiednie wątki na Laboratorium urody.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:20   #194
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Do arete,

Jesli chodzi o Jivę tymiankowo - rozmarynową, to nie ma on jakiegoś super składu. Możesz sama sobie coś takiego zrobić: olej kokosowy + olejki eteryczne tymiankowy i rozmarynowy, jakieś witaminy w kroplach, można też dodatkowo dodać jakąś biostyminę. Koszt mniejszy, a odżywczość włosów taka sama. Na twoim miejscu wybrałabym olejek Jiva Bhiringaraj-witaminowo-ziołowy (ten różowy, tylko, ze link nie działa), sprawdziłam na zagranicznej stronie skład. Jest b. bogaty w różne nietypowe ziółka, zdaje się, ze jest amla oraz władca włosów - sekret pięknych i grubch włosów Hindusek, no i cena do przełknięcia. Możesz też kupić olejek Sesa, o ten:

Tulipanno,

Myślę, że amla jest dla ciebie, bo rzeczywiście powoduje lepszy skręt włosów, dodatkowo je b. odżywia.

Do confused_girl,

Ja bym kupiła, co do oblepiania, to amla jest. odżywcza, a oblepianie powoduje, że z cienkich włosów robią się grubsze, po prostu jest ich więcej, a nie że są obciążone bo przetłuszczone.

Poczytajcie odpowiednie wątki na Laboratorium urody.
kochana Mario! Widzac Twoj nick tutaj, wiedzialam, ze znajde odpowiedz na swoje pytanie Dziekuje Ci serdecznie!
Stary 2008-04-28, 15:47   #195
Maria221
Wtajemniczenie

Talking Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Do wszystkich amatorek olejków/szamponów z Helfów!!!A może by tak zorganizować wspólne zakupy w jakimś tańszym sklepie za granicą? Ceny w Polsce są powalające, aby kupić taki szampon trzeba wydać przynajmniej 16 zł, a najczęściej więcej. Olejki, które niejednej z nas są po prostu potrzebne aby włosy utrzymać w dobrej kondycji są koszmarnie drogie 32 zł/100 ml. jestem pewna, że znajdziemy sklep, który by nas w pełni satysfakcjonował jeśli chodzi o ceny i artykuły.

Jako przykład podaję sklep Jivy, oto link:
http://www.jiva.com/ayurveda/store/s...ampoo&x=14&y=7

np. szampon Jiva migdałowy 100 ml. kosztuje 4,88$ czyli ok. 12-15 zł

w Helfach taki szampon kosztuje 47 zł. po prostu szok!!!
http://www.helfy.pl/szampon-migdalowy-nablyszczajacy

Co wy na to?

Stary 2008-04-28, 16:58   #196
arete
Raczkowanie

Cytat:
Do arete,

Dzięki Mario za odpowiedź Zanim odczytałam Twój post, to nie wytrzymałam i już zamówiłam olejek z amlą...aaaaa, bo się tak na tę amlę nastawiłam i połasiłam więc co tam!! do tego w ramach jakiegoś takiego odżywienia kudełek zakupiłam małą Vatikę, i będę sobie naprzemiennie aplikować!;-)

Włoski rosną, więc jest o co dbać!

Stary 2008-04-28, 17:03   #197
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
Do wszystkich amatorek olejków/szamponów z Helfów!!!A może by tak zorganizować wspólne zakupy w jakimś tańszym sklepie za granicą? Ceny w Polsce są powalające, aby kupić taki szampon trzeba wydać przynajmniej 16 zł, a najczęściej więcej. Olejki, które niejednej z nas są po prostu potrzebne aby włosy utrzymać w dobrej kondycji są koszmarnie drogie 32 zł/100 ml. jestem pewna, że znajdziemy sklep, który by nas w pełni satysfakcjonował jeśli chodzi o ceny i artykuły.

Co wy na to?

Jestem Za Tylko niewiadomo czy w jednym zagranicznym sklepie znajdziemy wszystko to co np. jest w helfy....

Ja się napaliłam na te nowe olejki

Ps. Ostatnio zrobiłam mieszankę: Amla + Puder Brahmi, włoski cudowne, puszyste, wogóle jakoś lepiej podkreślają cieniowane włosy, świetnie mi się układały np i są świeże przez 4-5 dni;-))
Szkoda, że nie można jej używać przy każdym myciu;p
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:05   #198
arete
Raczkowanie

Cytat:

Co wy na to?

A ja na to jak na lato!! Pomysł wydaje mi się jak najbardziej fajny- tylko, jak to zawsze bywa - nawet najlepszy plan bierze w łeb w starciu z rzeczywistością. Ceny faktycznie różnią się diametralnie- tylko ciekawe jak wyglądają koszty wysyłki do Polski..skąd to w ogóle by szło?? no i tego jaka ilość wchodziłaby w grę, żeby się opłacało..
Osobiście chętnie bym się podłączyła do zamówienia, ale sama bym się nie podjęła zorganizowania tego. Tak więc wspieram i motywuję Z pewnością coś bym sobie upatrzyła

Stary 2008-04-28, 17:35   #199
Maria221
Wtajemniczenie

Talking Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dziewczyny to co? szukamy jakiś fajnych sklepów i składamy zamówienie? A może skorzystać z tego, do którego dałam linka?

Poprawka, ten szampon kosztowałby 10,736 ---> przeliczone wg. dzisiejszego kursu dolara. Co do kosztów wysyłki, to jak sie zbierze np. 15-20 dziewcząt to naprawdę na głowę padnie maksymalnie 15 zł za przesyłkę.
Stary 2008-05-02, 10:36   #200
ewakowalczyk
Raczkowanie

do wszytskich pan chcacych zamawiac olejki z zagranicy - z Ameryki nie zamowicie bo prawo lotnicze nie pozwala nadwac zadnych plynow jako paczek, z Anglii koszt wysylki tez nie jest tani i ajk potem bedziecie to rozsylac do siebie to na to samo wyjdzie, nie wspominajac, ze czesc moze sie rozmyslic i nie wizac pieniedzy od osoby, ktora, za to zalozyla
z szamponami Alepii jest ciezko, sa olejki dabur amla, parachute, vatica, navratna i taki kokosowy w helfy w szlkanej butelce (tu owszem roznica ogromna bo w Uk kosztuje niecalego funta a w helfy 20zl)
co moge poradzic to poprostu poprosice kogos z zagranicy, kazdy ma jakis znajomych w anglii, wiec przywiezc moze, tym barzdziej, ze te olejki sa w prawie kazdym sklepie arabskim
ja sie juz zrazilam do checi neisienia pomocy na wizazu, jak chcialam pomoc w zamawianiu amlii, zostalam zaraz obszczekana, ze chce sie dorobic na nieszczesciu
a kosmetki sa bardzo dobre wiec warto zainwestowac
ewakowalczyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 11:37   #201
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Pewnie masz racje. Wiem jednak, że np. na LU z dziewczynami i chłopakami zamawialiśmy Ecliptę albę, ale czysty ekstrakt. Zamówiliśmy 10 kg. w Australii. W Polsce nie ma czystego ekstraktu, a jedynie sproszkowane ziółko. Za samą Ecliptę płaciłam ok. 25 zł + przesyłka ok. 8 zł. Zamówiłam 100 gram. i jestem pewna, ze ta ilość (brew pozorom jest tego b. dużo) wystarczy mi na 2 lata lekko. Szkoda ze jak chciała Pani kupować amlę za granicą to została Pani oskarżona o próbę zarobku. Prawda jest taka, że te ziółka w Polsce są. drogie. W USA 100 g. kosztuje 1.99$. Pewnie i tak tutaj nie uda się zorganizować wspólnych zakupów. Jestem jednak pewna, ze na LU jak najbardziej za jakiś czas. Nasze zakupy zawsze były b. udane. a kupowałam nie tylko Ecliptę. Kupujemy również suplementy, ekstrakty, kosmetyki, kwasy itp. Praktycznie cały czas idą jakieś akcje zakupowe i nigdy nikt nie miał żadych problemów. Myślę że po prostu dobrał sie zespół ludzi z konkretnymi potrzebami, zainteresowaniami i zainteresowaniami, a co najważniejsze na pewnym poziomie, który gwarantuje uczciwe zakupy. Pozdrawiam.
Stary 2008-05-02, 12:22   #202
Charlotta11
Rozeznanie

Tutaj są kosmetyki Alepii :
http://stores.ebay.pl/Lauthentique-s...QQftidZ2QQtZkm
Szampony kosztują zdaje się od 12 do 14 zł czyli o połowę taniej.Mydło Alep Premium wychodzi po 10 zl mniej więcej.Ech, czemu te produkty u nas są tak drogie?A nie mam wyjścia i muszę kupować bo dotąd nie znalazlam nic lepszego dla siebie
Stary 2008-05-02, 23:49   #203
tulipanna.
Zakorzenienie

Dziewczyny, mam pytanie Zamowilam sobie Amle do ciemnych wlosow (olejek) na poprawe skretu. Chcialabym zafarbowac wlosy Castingiem L'oreala.Czy moge stosowac Amle na Casting bez problemu? Bo wiem, ze odwrotna kolejnosc (1.Amla 2.farba) moze nie dac efektu ze wzgledu na to, ze Amla oblepia wlos. Jak to jest w druga strone?
Stary 2008-05-12, 21:52   #204
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Ja bym tez była chętna na wspolne zakupy Interesują mnie wszelakie olejki do włosów, szczegolnie Jiva i pozostałe z eclipta...
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 09:07   #205
dragon_she
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez oleczka220 Pokaż wiadomość
http://uk.youtube.com/watch?v=OpEc0bKBw5A

hmm.. Czy taki był efekt
Qrcze strasznie się napaliłam na ten szampon..
Mieszkam w Anglii i trochę nie wiem gdzie się ruszyć.
No ebayu mozna kupić.. ale wolę w sklepie..
Może w pierwszym lepszym hinduskim sklepie będzie..

Czy ktoś się orientuje???
Pozdrawiam
Hej, tak jak mowisz, w kazdym pakolskim sklepie jest. Czy w Hinduskich to nie wiem.
pozdrawiam
Stary 2008-05-15, 17:37   #206
misiagdy
Raczkowanie

Witam
Może któraś z Was dziewczęta wie , czy w trójmieście jest dobrze zaopatrzony sklep z takimi fajnymi specyfikami ???
Na razie kupuję na helfy ale fajnie byłoby to obejżeć dotkonąć.
Przetestowałam olejki amli : i zielony i żółty. Mam wrażenie że tem zielony jest fajniejszy , chociaż żółty fajniej pachnie .Trochę nietypowy ,ale ciekawy .Uzależniający .
Jeśli któraś z Was zna fajne mieszanki do zrobienia , to będę wdzięczna .
Mam włosy jasny brąz, ciemny bląd -rudawy- naturalne, i pomyślała o tym żeby ożywić jakąś fajną czewienią.
Będę wdzięczna za jakieś rady i przepisy .
Jestem zakochana w tych specyfikach
Pozdrawiam
misiagdy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:56   #207
dragon_she
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny!
Jesli chcecie moge wystawic Wam na Allegro kilka produktow indyjskich. Mieszkam w UK czyli przesylka bylaby poczta lotnicza. Oplaca sie ona przy lekkich rzeczach, takich jak np. pudry do wlosow, henny itp. Wtedy przesylka jest niedroga. Jesli ktos jest zainteresowany prosze pisac na maila kj85@o2.pl lub tutaj (ale nie zagladam codziennie). Wtedy moge wystawic aukcje na Allegro (zeby wszystko bylo bezpiecznie). Jesli zebraloby sie wiecej dziewczyn to kwota przesylki w ogole bylaby niezauwazalnie niska w przeliczeniu na 1 osobe.

Podam ceny przesylek na kilku przykladach:

1 puder Hesh rozany 50g - 5,33zl
5 pudrow Hesh rozanych 50g - 10,27zl
10 pudrow Hesh rozanych 50g - 16,38 (wychodzi po 1,64 na sztuke)

Jakby co to piszcie. Moge tez zdobyc produkty ktorych nie ma na 'Helfy'
pozdrawiam

Acha, ceny oczywiscie bylyby nizsze niz w sklepach internetowych.
Np. Pudry do wlosow ok.12zl... Inne produkty- pytajcie.

Edytowane przez dragon_she
Czas edycji: 2008-05-21 o 23:17 Powód: post pod postem
dragon_she jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 10:04   #208
olinciaa
BAN stały

Zastanawiam się czy te olejki tez maja takie działanie w cieple jak odzywki ze np moge pojsc z nimi do sauny czy nic sie nie stanie?
olinciaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 06:29   #209
misiagdy
Raczkowanie

witam
nic się nie stanie złego .A twoje włosy staną się miekkie i błyszczące .polecam zmienić szmpon na delikatny .Ja używam ziołowe z helfy.pl. bardzo polecam
misiagdy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 07:13   #210
Quenny
Raczkowanie

misiagdy - napisz, proszę - jakich szamponów używasz i jakie masz
włosy (w profilu nie ma). Próbowałam dwa z nich i nie odpowiadały mi.
Może Ty masz lepszy typ. Dzięki !
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości