okropne:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-07, 11:46   #1
x-daria-x
Przyczajenie

okropne:(

witam...
mam wielki problem otoz moje wagry...sa okropne nie moge sie ich pozbyc
najgorsze ze mam je tylko na jednym policzku drugi jest ladny "czysty" chcialam zrezygnowac z pudrow podkaldow itp. ale w takiej sytuacji nie da sie i musze klasc tone tych kosmetykow na twarz
co moge zrobic? czy tego da sie wogole pozbyc czy musze sie z tym pogodzic?
dodam ze mam 16 lat i uzywam bardzo duzo pudru...nie chce miec twarzy jak stara baba w wieku 25 lat ale bez pudru sie nie obejdzie nie wiem co robic jestem zalamana

x-daria-x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:18   #2
x-daria-x
Przyczajenie

Dot.: okropne:(

up

Stary 2007-11-07, 15:45   #3
serduszkoM
Raczkowanie

Polecam oczyszczanie mechaniczne a potem to juz tylko regularna kawitację i powinno być wszystko ok
serduszkoM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 16:19   #4
truskaffka
Zakorzenienie

wizyta u kosmetyczki
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 16:27   #5
gujana
Wtajemniczenie

a może pojdz z tym do dermatologa? tylko dobrego! jestes mlodą osobą, wiec szkoda zebys np trafila na jakas kiepską kosmetyczke ktora zniszczy Ci skorę...

gujana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 19:43   #6
x-daria-x
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez serduszkoM Pokaż wiadomość
Polecam oczyszczanie mechaniczne a potem to juz tylko regularna kawitację i powinno być wszystko ok
mozesz sie smiac ale nie wiem co to jest

Stary 2007-11-07, 19:43   #7
x-daria-x
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
wizyta u kosmetyczki
Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
a może pojdz z tym do dermatologa? tylko dobrego! jestes mlodą osobą, wiec szkoda zebys np trafila na jakas kiepską kosmetyczke ktora zniszczy Ci skorę...
mieszkam za granica i boje sie powierzyc tutejszym kosmetyczka czy tez dermatologa

Stary 2007-11-07, 21:54   #8
m@rtynka
Zadomowienie

To może jak się boisz powierzyć komuś , zrób to sama....Ja tam sobie sama daje rade bo po wizycie u kosmetyczki na oczyszczaniu nie dość że miałam poranioną twarz to jeszcze nic to nie dało;/..może nic ale na jakieś 2dni nic nie było. A Ty sama możesz systematycznie to kontrolować i przede wszytskim się sama za bardzo nie okaleczysz....
m@rtynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 11:48   #9
x-daria-x
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez m@rtynka Pokaż wiadomość
To może jak się boisz powierzyć komuś , zrób to sama....Ja tam sobie sama daje rade bo po wizycie u kosmetyczki na oczyszczaniu nie dość że miałam poranioną twarz to jeszcze nic to nie dało;/..może nic ale na jakieś 2dni nic nie było. A Ty sama możesz systematycznie to kontrolować i przede wszytskim się sama za bardzo nie okaleczysz....
ale w jaki sposob oczyscic?

Stary 2007-11-08, 17:49   #10
gujana
Wtajemniczenie

ja zdecydowanie i stanowczo NIE POLECAM oczyszczania mechanicznego. a juz na pewno nie jesli masz sama sie w to bawic. lepiej kup sobie krem z kwasem, chyba effaclar k dziala na zaskórniki (poczytaj, sa wątki o tym kosmetyku). dotego musialabys jednak uzywac tez filtra.
ale mechanicznego oczyszczania na pewno nie polecam. zwlaszcza ze to tylko jeden policzek i szkoda sobie niszczyć cerę.

aha, jeszcze z wlasnego doswiadczenia polecam glinkę zieloną Argiletz tez fajnie oczyszcza. wągry nie znikną od razu, ale przy systematycznym uzywaniu odpowiednich kosmetow poinny wkoncu zniknac.

Stary 2007-11-08, 19:10   #11
x-daria-x
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
ja zdecydowanie i stanowczo NIE POLECAM oczyszczania mechanicznego. a juz na pewno nie jesli masz sama sie w to bawic. lepiej kup sobie krem z kwasem, chyba effaclar k dziala na zaskórniki (poczytaj, sa wątki o tym kosmetyku). dotego musialabys jednak uzywac tez filtra.
ale mechanicznego oczyszczania na pewno nie polecam. zwlaszcza ze to tylko jeden policzek i szkoda sobie niszczyć cerę.

aha, jeszcze z wlasnego doswiadczenia polecam glinkę zieloną Argiletz tez fajnie oczyszcza. wągry nie znikną od razu, ale przy systematycznym uzywaniu odpowiednich kosmetow poinny wkoncu zniknac.

no tak tyle ze mieszkam za zagranica i nie bardzo bede miala okazje kupic te kosmetyki

Stary 2007-11-08, 21:46   #12
m@rtynka
Zadomowienie

Ja np. oczyszczam tak że myje twarz mydełkiem siarkowym a pozniej robie piling i powiem że Jak dla mnie jest to dobre oczyszczanie...nieraz zdarza mi się "pocisnąć" ale tego nie polecam.
Stary 2007-11-08, 22:19   #13
x-daria-x
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez m@rtynka Pokaż wiadomość
Ja np. oczyszczam tak że myje twarz mydełkiem siarkowym a pozniej robie piling i powiem że Jak dla mnie jest to dobre oczyszczanie...nieraz zdarza mi się "pocisnąć" ale tego nie polecam.
ja dosc czesto "pociskam" ale zawsze mi to wychodzi na gorsze;/ niestety...

Stary 2007-11-09, 13:13   #14
gujana
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez x-daria-x Pokaż wiadomość
no tak tyle ze mieszkam za zagranica i nie bardzo bede miala okazje kupic te kosmetyki

spokojnie dostaniesz je rowniez za granica, w aptekach. tylko poszukaj w roznych wątkach co najlepiej by Ci pomoglo, tzn jaki krem (z jakim kwasem) bys potrzebowala. a filtry spokojnie znajdziesz, do wyboru do koloru, zrezsta pewnie bedziesz miala wiekszy wybór niz w PL

Cytat:
Napisane przez x-daria-x Pokaż wiadomość
ja dosc czesto "pociskam" ale zawsze mi to wychodzi na gorsze;/ niestety...
no wlasnie. dlatego nie polecam

Stary 2007-11-09, 13:30   #15
kizia mizia
Wtajemniczenie

Dobrze wiedziec ze 25 letnia kobieta to stara baba
Mam prawie 25 lat i idealna cere , ostatnio właściwie nie musze uzywac podkładu -jak na stara babe przystało
kizia mizia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 14:08   #16
serduszkoM
Raczkowanie

Mechaniczne oczyszczanie do jest "wyduszanie wągrów i innych syfków". Kosmetyczka najpier dokładnie oczyszcza twarz potem nakłada maskę rozpulchaniającą i rozpulchnia pory pod wplywem ciepłej pary potem "wydusza" wszystkie zanieczyszczenia. Na koniec kładzie maskę łagodząca zaczerwienienia. Potem możesz być czerwona ale nie tak intensywnie.

Nie zgodze sie że oczyszczanie mechaniczne niszczy twarz jeżeli możesz powiedz mi pod jakim względem. Fakt niedoświadczone kosmetyczki mogą porobić rany na twarzy (zedrzeń naskórek) ale jeżeli trafi na kompetentną kosmetyczkę to nie powinna niczego się obawiać.

Ja "pryszczy" pozbyłam sie tylko i wyłącznie dzięki regularnemu oczyszczaniu u kosmetyczki. Żaden dermatolog mi nie pomógł. Wręcz twierdzili że nie mogę mieć twarzy oczyszczanej bo mialam ropniaki. A po wszelkich kremach antybiotykach było jeszcze gorzej.

Pozdrawiam
serduszkoM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:58   #17
x-daria-x
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez serduszkoM Pokaż wiadomość
Mechaniczne oczyszczanie do jest "wyduszanie wągrów i innych syfków". Kosmetyczka najpier dokładnie oczyszcza twarz potem nakłada maskę rozpulchaniającą i rozpulchnia pory pod wplywem ciepłej pary potem "wydusza" wszystkie zanieczyszczenia. Na koniec kładzie maskę łagodząca zaczerwienienia. Potem możesz być czerwona ale nie tak intensywnie.

Nie zgodze sie że oczyszczanie mechaniczne niszczy twarz jeżeli możesz powiedz mi pod jakim względem. Fakt niedoświadczone kosmetyczki mogą porobić rany na twarzy (zedrzeń naskórek) ale jeżeli trafi na kompetentną kosmetyczkę to nie powinna niczego się obawiać.

Ja "pryszczy" pozbyłam sie tylko i wyłącznie dzięki regularnemu oczyszczaniu u kosmetyczki. Żaden dermatolog mi nie pomógł. Wręcz twierdzili że nie mogę mieć twarzy oczyszczanej bo mialam ropniaki. A po wszelkich kremach antybiotykach było jeszcze gorzej.

Pozdrawiam

dziekuje za dokladne wytlumaczenie

Stary 2007-11-10, 11:02   #18
m@rtynka
Zadomowienie

Ja byłam na oczyszczaniu u kosmetyczki i niestety nie wspominam tego dobrze zostaly mi ślady po tym oczyszczaniu i były takie czerwone rani, nie tylko Ja mam złe wspomnienia z oczyszczania bo moja koleżanka miała podobny problem "brzydkie ślady po"...no ale to chyba zeleży na jaką kosmetyczke się trafi...Poprzez reguralne domowe oczyszczanie twarzy można wiele zdziałać.

Pozdrawiam.
Stary 2007-12-16, 14:17   #19
x-daria-x
Przyczajenie

dziewczyny po mieaasiacu uzywania effaclar k jest teraz jeszcze gorzej!! wagry wszedzie takie czarne bleee jak to wyleczyc do wakacji? ja dopiero w polsce wlasnei an wakacjahc bede i wtedy moge isc do kosmetyczki:|
czy moge sama zrobic sobie chemiczne oczyszczanie? jesli tak to co trzeba kupic itp?
prosze o odpowiedz

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości