Antyperspirant - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-07-12, 11:49   #1
guest
Zakorzenienie

naprawde swietny antyperspirant

W środę wybrałam się do Warszawy i nie za bardzo spodobała mi się sauna w pociągu szczerze mówiąc. W czwartek 37 stopni. Hektolitry wylanego potu i 6 przyszniców dziennie. Koniec! Muszę mieć jakiś świetny antyperspirant. Proszę, polećcie mi coś! Chętnie z firm aptecznych lub ze średniej pólki cenowej, ale jesli znacie cos naprawde skutecznego to jestem w stamie wydać na to każde pieniądze! dzięki.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-12, 12:43   #2
guest
Zakorzenienie

Re: naprawde swietny antyperspirant

wpisz w wyszukiwarce forum : antidral czy etiaxil i poczytaj sobie.Sa to preparaty hamujące wydzielanie potu.
Stary 2002-07-12, 12:49   #3
guest
Zakorzenienie

Juz kiedys zachwalałam etiaxil. Jest naprawde świetny. Można go kupic w aptece (32 zł). Ja używam raz na tydzien i wystarczy.
Stary 2002-07-12, 13:28   #4
guest
Zakorzenienie

raz w tygodniu na całą noc: etiaxil i wtedy czego byś nie używała w ciągu dnia- będzie skuteczne!
Stary 2002-07-12, 14:08   #5
guest
Zakorzenienie

podobnie jest a antidralem, też wystarczy na noc a w dzień wesprzeć się jakims w szyfcie np lady speed stick. Ja tak robie i jest skutecznie.
Stary 2004-09-06, 16:21   #6
KaluniaG
Przyczajenie

Antyperspirant

Witam! Mam mały problem. Potrzebuję naprawdę dobry antyperspirant. Strasznie się pocę. Używałam już wiele antyperspirantów, ale żaden do końca nie zaspokoił moich potrzeb. Czy mogłaby mi pani coś doradzić? Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję za poświęcenie mi chwilki.
Pozdrawiam.
pa
KaluniaG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 16:51   #7
Justy
Zakorzenienie

Re: Antyperspirant

przeszukaj forum i Kosmetyk Wszechczasów przy pomocy haseł antidral oraz etiaxil
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 17:09   #8
Ania_
Raczkowanie

Poczytaj sobie o dwóch regulatorach pocenia:
- Etiaxil kosztuje około 44zł i jest w 2 wersjach delikatnej i normalnej
- Antidral - polski produkt, kosztuje około 14zł

Najpierw wypróbuj Antidral bo jest tańszy i jakby on nie działał to dopiero spróbuj Etiaxil, no bo po co niepotrzebnie dużo kaski wydawać.

Ważne też jest żebyś je stosowała ściśle według ulotki to nie będziesz potem miała przykrych niespodzianek takich jak ja (posmarowałam się Antidralem na nie całkiem wyschnięte pachy i myślałam że się wścieknę, a potem jak go stosowałam według ulotki to już nie było żadnych problemów z tym)

Wiele osób jest zadowolonych też z dezodorantu w tubce Yves Rocher, ale ja mam wrażenie że po nim jeszcze bardziej czuję zapach potu niż normalnie. Ale jak wiadomo nie na każdego działą to samo, ale akurat Antidral i Etiaxil działają raczej na wszystkich.

Pozdrawiam
Ania_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 17:17   #9
Milka19
Zakorzenienie

Ja używam antidral, więc mogę ci go polecić, bo jest dobry. Niestety ma jedną wadę, nie można się nim smarować po goleniu. A dla mnie akurat to bardzo ważne. Poza tym jest naprawdę dobry. Pozdrawiam
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 17:24   #10
Ania_
Raczkowanie

Zapomniałam dodać że ja stosuję Antidral przed spaniem na umyte pachy, a rano go zmywam i smaruję się jakimś delikatnym dezodorantem w kremie (bardziej dla komfortu psychicznego i dlatego że ciągle nie mogę uwierzyć w to że już się nie pocę, i że Antidral naprawdę działa)
Ania_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości