zbyt pulchna twarz,jak temu zaradzić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-07, 20:13   #1
klementynka8888
Przyczajenie

zbyt pulchna twarz,jak temu zaradzić?

Mam 15 lat i moim problemem jest to,że mam bardzo pulchną twarz,mimo,że ogółem jestem b.chuda.Mam mnóstwo ropnych,guzowatych pryszczy i ciągle w szkole się ze mnie śmieją.Nie mam chłopaka,dziewczyny mówią na mnie brzydal i paszczak itd. i chłopaki też.Już mam tego dosyć!
Kilka dni temu poszłam do fryzjera i zrobiłam sobie grzywkę,ale nadal jestem tak samo pulchna,po prostu nie mogę na siebie patrzeć.Chciałabym mieć normalną twarz taką jak mają moje rówieśniczki...
Odchudzanie chyba nic nie da,bo mam bardzo chude ręce i kończyny.
Co mam zrobić żeby mieć mniej pulchną twarz?
Dodaje moją fotkę w załączniku(przed obcięciem się) i same ocencie co powinnam w sobie zmienić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0001.jpg (61,7 KB, 2742 załadowań)
klementynka8888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:28   #2
samarah
Wtajemniczenie

Dot.: zbyt pulchna twarz,jak temu zaradzić?

Hmm... wiesz generalnie to doradziłabym Ci jakiś kosmetyk do modelowania twarzy... troszkę korektora na wypryski, odrobina podkładu, jakiś brązer na policzki, żeby naturę "oszukać"... ale masz dopiero 15 lat i w tym wieku to chyba niezbyt dobry pomysł... może poszukaj jakiegoś młodzieżowego podkładu/pudru matującego wypryski? Możesz udać się do dermatologa, który przypisze Ci jakiś kremik na te problemy... :/
Stary 2007-11-07, 20:35   #3
Achzari
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 6
GG do Achzari

Paszczak??? Skąd ja to znam....
Więc przede wszystkim doradzam udać się do dermatologa i znaleźć jakieś dobre kosmetyki na trądzik (osobiście polecam Pure Zone)
Masz bardzo "oklapłą" fryzurkę więc doradziłabym zdecydowane skrócenie jej i wycieniowanie, może dzięki temu będzie optyczne złudzenie że masz wiecej włosów. Na farbowanie jestes jeszcze za młoda więc tego nie doradze.
Do tego kłaniają się brwi...
I może mi się tylko tak wydaje, ale lepiej by ci było w okularach które nie mają tak grubych oprawek... Może najlepiej takie bez?

Achzari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:36   #4
Syringa
Zakorzenienie

GG do Syringa

Pulchna buźka to wcale nie problem
Znaczy - przynajmniej ja nie widzę, żeby to w jakikolwiek sposób rzucało się w oczy. Samarah ma racje - zadbaj najpierw o cerę, idź do dermatologa, na pewno pomoże. Jak skóra będzie w lepszej kondycji to i ogólnie buzia będzie ładniej i zdrowiej wyglądać
Wiem po sobie, przez dwa lata miałam straszny trądzik i wiem jak to z tym ciężko jest...

Także główka do góry

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć

Syringa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:37   #5
candy88
Przyczajenie

GG do candy88

Po pierwsze idz do dermatologa to najskuteczniejszy sposob na problemy z cera, ja tez je kiedys mialam... poza tym mysle ze grzywka jeszcze bardziej pogrubi twoja twarz wiec nie radze, no i tak jak kolezanka wyzej powiedziala dobrze kryjacy podklad ale nie za duzo jego na buśke, no puder do modelowania twarzy to moze nie radze, chyba ze masz o tym jakies pojecie...a jesli chcesz odwrocic uwage od niedoskonalosci cery to zrob to np. w ubraniu...no ale przede wszystkim NAJWAZNIEJSZA JEST AKCEPTACJA SIEBIE.
P.S. Masz ladny kolor oczu
Pozdrawiam
candy88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 20:45   #6
k0chana
Raczkowanie

hejka stawiasz sobie zly problem. Twoja wada nie jest pulchna twarz!! Bzdura Poprostu brakuje mi tutaj podkładu...bo masz szarą cere...niewiem może stres...zle sie odzywiasz?? No i odrazu pryszcze by Ci podkład zatuszował. Ja na twoim miejscu uzywalabym takze kremu bronzujacego na twarz. Kolejna sprawa..brwi. Wyrównałabym, i w Twoim przypdaku...ze wzgledu na mało podkereslone oczy (krotkie rzęsy) tusz do rzęs i kredka. Wlosy to masz oklapniete...nie wiem czy tylko a zdjeciu tak czy na codzien tez...moze stosuj kosmetyki zwiekszajace objetosc i nie mozna byc zadbana kobieta...nie wkladajac w to serca...troche pracy i nakladu finansowego to kosztuje wiec wez sie do roboty pozdrowka
k0chana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 21:04   #7
candy88
Przyczajenie

GG do candy88

No ja bym nie uzyla w tym przypaku kremu brazujacego na twarz (po pierwsze TYLKO na twarz to niezbyt korzystnie wyglada) a po drugie jesli masz nieoskonalosci to lepiej je najpierw zwalczyc kosmetykami do pielegnacji i podejrzewam ze przy tym tradziku masz tlusta cere wiec moga byc plamy po takim kremie.
candy88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 21:20   #8
Dezzire
Zadomowienie

tak jak dziewczyny wyzej radza dermatolog dobry podklad i mysle ze oprawki powinnas zmienic na delikatniejsze te sa taaakie ciezkie
wlosy hmmm... zrob przedzialek bardziej z boku zeby ta grzywka byla bardziej na boku
brwi... regulacja sie klania ;/
mozesz zrobic sobie delikutasny makijazyk jakis cien na oczy bezbarwny blyszczyk i bedzie fajnie
Dezzire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 21:28   #9
gosik.s
Wtajemniczenie

Więc tak:

Po pierwsze - myśl pozytywnie
Na pewno istnieje jakiś element wyglądu, z jakiego jesteś zadowolona, prawda? Więc co dzień rano, patrząc w lustro, powiedz sobie: "mam piękne oczy/zęby/piękny uśmiech/długie nogi" czy co tam jeszcze masz To dobrze robi

Po drugie - dziewczyny słusznie radzą z dermatologiem.

Po trzecie - nie masz wcale "pulchnej" twarzy, tylko po prostu okrągłą - tak samo dobry kształt, jak każdy inny, naprawdę. I równie normalny Okrągłą twarz można wysmuklić, modelując ją różem lub brązerem. Co do fryzurki, to wysmuklają włosy wycieniowane przy twarzy i lekko na nią zachodzące.

Po czwarte - zamiast podkładu lepszy byłby krem tonujący, który jest lżejszy i nie będzie niepotrzebnie obciążał skóry, z którą i tak masz problemy, ale ładnie ujednolici koloryt i pomoże zatuszować to i owo. Bardzo dobry, i cenowo odpowiedni na kieszeń nastolatki jest krem Ziaji.

Po piąte - kij w oko kolegom i koleżankom

Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 23:51   #10
Ilena
Zakorzenienie

mozesz zrobic sobie jeszcze ze 2 fotki ... najlepeij w okularach i bez .... czasem wychodzimy dziwnie jak bede miala pare fotek to bede mogla cos powiedziec

na razie po 1. rzucaja mi sie w oczy twoje okulary .... sa takie .. widoczne ... i moga ci one powikszac buzie przez to jeszcze bardziej .. powinnas miec delikatne kobiece

po 2 rzuca mi sie w oczy twoj przedzialek .... nigdy nie rob go po srodku ,... ale na bok... najlepeij wes pojedz grzebieniem na polowie brwi do tylu to jest dobre miejsce ... wlosy po pewnym czsie sie przyzwyczaja

3.. cera az tak mi sie nie rzuca ale ic do dermatologa

4. przylizane wlosy ... hmmm dobrym sposobem jest suszenie glowa w dol

mozesz mi opisac czy to sa twoje naturalne nie wycieniowane wlosy ... czy jednak je cieniowalas ?? ... wstam nam jeszcze pare fotek

Bardzo chce ci pomoc .... ze mnie tez sie smiali jak bylam mala bo mialam duze policzki i brzyskie zabki ... teraz mam mniejsze a na zabkach mam aparat i ogolnie Lubie siebie co jest wazne

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
tak jak dziewczyny wyzej radza dermatolog dobry podklad i mysle ze oprawki powinnas zmienic na delikatniejsze te sa taaakie ciezkie
wlosy hmmm... zrob przedzialek bardziej z boku zeby ta grzywka byla bardziej na boku
brwi... regulacja sie klania ;/
mozesz zrobic sobie delikutasny makijazyk jakis cien na oczy bezbarwny blyszczyk i bedzie fajnie
zgadzam sie reguralacja brwi jest konieczna .... kosmetyczka chyba 10 zl kosztuje wiec wydatek maly a efekt duzy ...

wiem ze okulary nie sa tanie ale naprawde musisz je zmienic bo w 50% to one zle wplywaja na twoja ocene ... a brzydka nie jestes ... masz po prostu zle dobrana fryzure ale o tym jak dodasz inne fotki masz ladne usta maluj je zawsze blyszczykiem .... a co do podkladu to zdecydowane NIE lecze tradzik od 5 lat ... przez pierwsze dwa najgorsze lata uzywalam pokladu i wiem ze to byl blad ... skora w czasie tradziku musi byc specjalnie traktowana wiec dermatolog .... wiem ze sie pewnie przerazisz ze kupe kasy na siebie wydasz .... ale warto napewno nie jestes brzydka dziewczyna .... tylko nie potrafisz wydobyc calego piekna z siebie ... my ci pomozemy

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-20 o 13:28 Powód: post pod postem
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 09:03   #11
Aniolek_z_charakterkiem
Przyczajenie

Nie martw się, ja mam bardzo podobny kształt twarzy jak Ty, tylko nauczyłam się to ukrywać Wcale nie jesteś brzydka, tylko mam wrażenie, że troszkę o siebie nie dbałaś... Hmm... ja bym radziła zapuścić włoski, żeby opadały po bokach na twarz, poza tym na policzki i skronie nakładaj ciemniejszy podkład, a na środek twarzy podkład o ton jaśniejszy, to optycznie wyszczupli twarz i ukryje pryszcze do czasu, gdy się z nimi dermatolog nie upora, nom i zmień okulary (może w ogóle zaczniesz nosić soczewki?). I troszkę brwi wydepiluj i będziesz śliczna, zobaczysz sama
Aniolek_z_charakterkiem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 09:09   #12
Damian:)ek
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

problemem tu nie jest "pulchna" twarz bo można ładnie wyglądać z okraglutką buźką

zmienić oklularki na "delikatniejsze" lub jeśli jest możliwość pomyśleć o szkłach kontaktowych

zmiana fryzurki, krótsze wycieniowane włosy

regulacja brwi

kosmetyka skóry twarzy > tak jak radzą wizażystki (ja tu nic radzić nie będę bo to one uzywają takich kosmetyków, nie ja )

co do sprawy chłopaka nie ulegaj stereotypom, masz dopiero 15 lat i na miłość czas przyjdzie bo szukanie na siłe nie ma najmniejszego sensu
Damian:)ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:16   #13
Ivy!:-)
Przyczajenie

cóż, pewnie Ameryki nie odkryję, jeśli powiem, żebyś poszła do dermatologa. To po pierwsze.

Po drugie, włosy. Albo je zapuść, albo obetnij tył na krótko i roztrzep, żebyś miała takie "pióra", chyba że twoje włosy się dość mocno kręcą, to lepiej z tego zrezygnuj. Przedziałek bardziej na bok.

delikatny makijaż nie zaszkodzi, ale tak jak mówiły wizażanki, nie powinnaś obciążać skóry.

Okulary w delikatniejszych oprawkach, regulacja brwi ale nie za bardzo- cieńkie kreseczki wyszły z mody.

i, co najważniejsze- UŚMIECHNIJ SIĘ! nic tak nie ozdabia kobiety, jak uśmiech.

trzymam kciuki!
Ivy!:-) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:02   #14
mistrz03
Raczkowanie

1.dermatolog!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
2.tusz+podklad+błyszczyk
3.wyreguluj brwi
4.opal się
5.widzialabym cie w jakies puszystej fryzurce, tak zebys miala niesforne kosmyki na twarzy i przedzialek z boku a nie na srodku - pokombinuj przed lustrem moze niech jakas zaufana kolezanka ci pomoze? mozesz sprobowac kilku blond pasemek. zapusc wlosy! wtedy bedziesz bardziej kobieca...
6.moze soczewki?masz ladne oczy

NAS
mistrz03 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:17   #15
19agusia91
Zakorzenienie

Po 1.
Koleżankom i kolegom dziekuj za takie mile komplementy. jak zobacza ,ze nie robi to na Tobie wrzazenia to sie odczepią. Pewnie sami probuja wyleczyc swoje kompleksy wyzywajac sie na innych, niewinnych osobach. Uwierz mi, nie wszytko co mowia rowiesnicy jest prawda, a nastolatkowie potrafia byc bardzo bardzo niedojrzali i okrutni. Rada jest na to tylko jedna- olewac
I im wcześniej to zaczniesz robic tym szybciej zauważysz efekty.

Po 2.

Kobieto, racja, moze idelanej cery nie masz, ale
Cytat:
mnóstwo ropnych,guzowatych pryszczy
Mnóstwo? skad Ci to przyszlo do glowy Naprawde jest ich malutko. Dermatolog? Moze pomoc, ale nie musi. Mi zalatwil buzie ... ale widocznie trafilam na zlego,o.
Zreszta nie Ty jedna masz pryszcze (Ja też mam Chociaz (odpukac) pije aloes i dopoki nie zbliza sie miesiaczka to cera jest nawet ladna )

Po3.
Fajny kolor skory masz, ładny. Nie opalałam bym jej na sile,wiadomo to szkodzi. (skad sie w ogole wzielo to,ze opalona skora jest lepsza od bladej? ) Blade cera to moze byc Twoj atut

Po4. brwi faktycznie nalezaloby troche podregulowac

Po5. Wlosy zapuscic Troche sie kreca, ladnie wyglądałyby dłuższe
Po6. Oprawki faktycznie , moglyby byc inne. Te sa takie ciezkie . Masz moze zdjecie bez okularów ?

Po7.
Chyba każdy przechodzi w życiu okres kiedy nic mu w sobie nie pasuje.

Grunt to samoakceptacja. Stan sobie codziennie przed lustrem i wyliczaj swoje dobre strony.Na jednej karteczce zapisz wszystkie swoje zalety. wszystkie. Na drugiej karteczce spisz sobie to co Ci sie nie podoba. a potem spal tą kartkę i nie wracaj . Jak smutno i lapie chandra to wyjmuj sobie ja i czytaj.Wiem- brzmi banalnie,ale... coś w tym jest, naprawdę

w ogole to masz szalenie mily usmiech i taka twarz pogodna,ze jak zobaczylabym Cie na ulicy to mialabym ochote z Tobą porozmawiac

Blyszczyk na usta, tusz do rzes , ewentualnie krem tonujacy , np ziaji, podobno dobry jest . Biust do przodu i idziesz zdobywac swiat majac gdzies glupie docinki zakompleksionych osob .

Pozytywów zycze i pozdrawiam
19agusia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:08   #16
Isenia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez klementynka8888 Pokaż wiadomość
Mam 15 lat i moim problemem jest to,że mam bardzo pulchną twarz,mimo,że ogółem jestem b.chuda.Mam mnóstwo ropnych,guzowatych pryszczy i ciągle w szkole się ze mnie śmieją.Nie mam chłopaka,dziewczyny mówią na mnie brzydal i paszczak itd. i chłopaki też.Już mam tego dosyć!
Kilka dni temu poszłam do fryzjera i zrobiłam sobie grzywkę,ale nadal jestem tak samo pulchna,po prostu nie mogę na siebie patrzeć.Chciałabym mieć normalną twarz taką jak mają moje rówieśniczki...
Odchudzanie chyba nic nie da,bo mam bardzo chude ręce i kończyny.
Co mam zrobić żeby mieć mniej pulchną twarz?
Dodaje moją fotkę w załączniku(przed obcięciem się) i same ocencie co powinnam w sobie zmienić
Myślę, że powinnaś przerzucić przedziałek na bok i zaczesywać grzywkę na czoło, układaj je suszarko lokówka, od nasady, zeby sie troche podniosły od skóry, albo z głową w dół, niech żyją własnym życiem , odrazu widać że masz fajny rodzaj włosa lekko kręcony takie są najbardziej sexi, mój osobisty sposób na wyszczuplenie twarzy to zapuszczenie włosów, wtedy wydaje się bardziej pociągła, pamietaj dobra fryzura to 80% sukcesu, okulary myslę, ze są ok, wyrażne takie charakterne, tylko do nich to przydałoby sie troszkę tuszu nałozyć na rzęsy, zeby nie ginęło oko, może zacznij od brązowego, chociaż kolezanki z klasy to się pewnie juz malują, mam siostrę 13sto latkę i widzę jak się czasem potrafi wysmarować i oczywiście regulacja brwi, cery nie masz wcale okropnej większość z nas ma lub miała krosty lub inne niedoskonałosci, pzredewszystkim zapobiegać i leczyć, ale to tez jest urok tego wieku, dorażnie korektor i podkład, ale z tym nie przesadzaj nie ma nic gorszego niz przemalowana nastolatka, na usta błyszczyk i oczywiście uśmiech, ten ostatni najbardziej dodaje pewności siebie

I pamietaj najważniejsze to to co ma się w środku, jak się będziesz czuła sama ze sobą tak Cie będą postrzegać inni, jezeli nie mądre kolezanki wyczuja,że coś Cię boli to bedą wbijac szpileczki... Może są o coś zazdrosne, moze jesteś mądrzejsza, może pewne rzeczy przychodzą Ci łatwiej , może szczuplejsza, może takimi głupimi tekstami próbuja podnieść swoje ego... ładna z Ciebie dziewczyna jezeli sama zaczniesz w to wierzyć to szybko tez zaczną inni...
Isenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:18   #17
Ilena
Zakorzenienie

tak jak juz mowilam czekam na wiecej fotek i popieram kolezanke przedemna trzeba wierzyc w siebie i akceptowac siebie stac przed lustrem i nie wymieniaj wad ale znajdz zalety i spraw zeby byly twoimi atutami ... ja nigdy nie zwracam uwagi na innych bo mowia to bo chca byc chamsty lub sa zazdrosni ... jak zapytam sie o szczera opinie to ok .. ale jak mowia tak sami z siebie to mniej ich w Du*ie naprawde nie przejmuj sie nimi ... jak bedziesz pokazywac ze to cie rusza to nie przestana
Stary 2007-11-10, 07:17   #18
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

1. masz genialny kolor oczu- potrzebujesz delikatniejszych oprawek, te sa za mocne..
2. wizyta u dermatologa
3.fryzura...coś bardziej szalonego..roztrzepanego, jakies nieregularne ciecia w tym Ciebie widze, radze zrezygnowac z przedzialka
Stary 2007-11-10, 13:52   #19
Ilena
Zakorzenienie

prosze autorke aby wypowiedziala sie na temat naszych propozycji

to tak zebys sie zobaczyla w roznych dlugosciach

narazie jednym korzystym wyjsciem z twoich wlosow jest cos takiego koniecznie grzywke musisz sobie zrobic ... masz ladne policzki wiec sie ich nie wstydz... chca udowodnic ze jestes piekna kobieta zrrobilam na szybko maly retusz twojej cery aby ci pokazac ze jako zadbana wygladasz duzo lepiej nawet w tych okularach ... uwierz nam wlosy to 75% sukcesu

ps: retusz kipski bo na szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8-09-0909-0.jpg (88,2 KB, 425 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg u09890890.jpg (83,0 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz88.jpg (76,6 KB, 380 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9-09-.jpg (74,0 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 90-9-0.jpg (75,1 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88888.jpg (72,6 KB, 724 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (52,6 KB, 377 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-11-11 o 16:17 Powód: post pod postem
Stary 2007-11-15, 13:22   #20
klementynka8888
Przyczajenie

nie mam więcej swoich fotek,a co do tej fryzury to zrobiłam sobie taką tradycyjną grzywkę prostą zakrywającą całe czoło,ale nadal widać mi takie pulchne policzki,czy jestem trochę podobna z wyglądu do Hilary Duff,jak miała 16 lat?(załączę jej fotkę).Bo właśnie zrobiłam sobie taką grzywkę,ale chciałabm miec taką szczupłą twarz jak ona ma,a nie taką okrągłą

Czy jest szansa jakoś upodobnić moją twarz do jej kształtu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 312377a667a2c01b45cba51beba19c5f,14,19,0.jpg (22,9 KB, 493 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-20 o 13:29 Powód: post pod postem
Stary 2007-11-15, 15:03   #21
KochamMichasia
Rozeznanie

oh kurcze jak ja bym Cie wzieła w swoje ręce to byś po 2 goninach wyglądała jak królewna
Stary 2007-11-15, 15:13   #22
Ilena
Zakorzenienie

nie martw sie z wiekiem policzki "spadaja"... ja nie widze zebys miala przesadne policzki ... polowa moich kolezanek ma takie wiec nie wiem w czy widzisz problem ... moze tak ci sie wydaje bo masz zle dobrana fryzure .. jak mozesz to pokaz nam sie w grzywce
Stary 2007-11-15, 16:03   #23
klementynka8888
Przyczajenie

nie mam aparatu,żeby sobie fotki zrobić
Stary 2007-11-15, 20:35   #24
roseum
Przyczajenie

Prawda rzeczywiscie jest taka, ze polowa sukcesu sa wloski. Osobiscie tez mam pulchna twarzyczke i tez strasznie z tego powodu sie wrzalam czulam sie odepchnieta, brzydka...ale...pokombino walalm z wlosami i teraz jest dobrze...zrobilam sobie taka fryzurke co zaproponowala Ilen- ostatnie fryzurki z grzywka opadajaca na bok; kupilam sobie wałki rzepowe duże i teraz zawija wlosy od nasydy tak by optycznie zwiekszyc ich objetosc, przez to nie twarz nie jest ulizana i ladnie komponuje sie z okragla twarzyczka noo iii przede wszystkim grzywka opadajaca na bok, ktora wyszczupla twarz-nawet profesjonalny fryzjer Ci to powie do tego dermatolog, tusz do rzęs, wyrównane brwi i super laska trzymaj sie i nie zalamuj sie na wszystko jest sposob
roseum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 22:35   #25
skrzacik1234
Raczkowanie

wcale nie masz pulchnej buzi katycznie dobrze by było wybrać sie do dermatologa, zadbac o podsawe jak brwi czy fryzurka ktora zawsze zmienia wyglad buzi

sorki miało bys faktycznie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-20 o 13:29
skrzacik1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 11:54   #26
I'llFindAWay
Raczkowanie

Jak juz odwiedzisz dermatologa, którego wszystkie wizażanki Ci już poleciły, to popracuj nad własną samooceną.

Jeśli uznasz się za ładną inni też bedą Cie tak postrzegać. Oczywiście można sobie dopomóc makijażem, fryzurą, ubraniami. Jestem jak nabardziej ZA.
Jednak najpierw trzeba zacząć od wnętrza Potem pójdzie z górki !

W ciągu życia człowiek zjada przeciętnie około 5 krów, 20 świń, 29 owiec, 760 kurczaków, 46 indyków, 18 kaczek,7 królików i około 1000 ryb.

"I like work. It fascinates me. I can sit and look at it for hours "

I'llFindAWay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 10:20   #27
ewelinka212
Przyczajenie

dziewczyny!
co sie z wami dzieje? czy wy jak patrzycie na swoje zdjęcia legitymacyjne to co podabacie się sobie? zawsze w liceum czy szkole jest tak ze sa te szołmenki te ciche myszki i te piękności na wyrost i najgorzej maja te co daja sie postrzegac jako szaraki! bo to wy sobie na to pozwalacie babki1 walic rówieśników pomyśl ze za 10 lat te piękne moga miec 2 dzieci pod pacha trzecie za plecami i korowód przed soba i szukac tatusia dla nich, te krzykaczki których nie poznasz na ulicy jak beda potulnie szły z chłopakiem pod reke a te brzydkie i szare mogą wyglądac byc paniami prezes w ciasnych kostiumikach na szpilce!
w wieku 15 lat organizm dojrzewa burza hormonów czego wynikiem jest-
pryszcze i inne wykwity, pulchne twarze brzuchy jak poduchy i co z tego!zobaczysz jak sama dojdziesz do tego co i jak działa co cie popięknia co pobrzydza i sie bedziesz smiała z tego postu!
toż to 15 lat! nie warjcie dziewczyny! na to jest czas by sie wypindrzyć i wyglądac jak stara maleńka
cos wam powiem sama to wiem po sobie a prawdziwy facet taki jakiego chcemy czyli NORMALNY nie leci na dzidziepeirniki!!! ia chłopcy w wieku 15-25 to przedział nie do opanowania w 80% bo mają 2 razy większa burze hormonów niz kobiety
dlatego olej co ci mówia inni bo nie wiesz jak oni skończa za pare lat zajmij się sobą, soba i jeszcze raz sobą, im tylko patrz w oczy i smiej się w duchu!
ewelinka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 14:27   #28
ameliamaj
Raczkowanie

GG do ameliamaj
Talking Dot.: zbyt pulchna twarz,jak temu zaradzić?

co do podkladu, jesli zdecydujesz sie go uzywac, radzilabym ci jakis lekki,bron Bog pudrowy- stworzy sie osad wokol krostki i bedzie wygladac koszmarnie. Moze dodatkowo zielony, ziolowy korektor pod podklad.
co do prycholi o ile je masz w takiej ilosci jak napisalas- sprobuj zazywac tabletki z drozdzami i skrzypem, opakowanie kosztuje bodajze 6 zl.Plus radzilabym picie pokrzywy badz bratka polnego zamiast herbatki. Pryszcze sa czasami po prostu dodatkiem do lat dojrzewania,objawem burzy hormonow, a najczesciej po prostu zlej diety czy hmm lekkim zabirzeniom przemiany materii ktore da sie wyregulowac ziolkami i dawkami odpowiednich witamin. Po prostu musimy myslec tez o tym ze trzeba zaczac od przyczyn(czyli "od srodka") a nie tylko maskowac efekty. Poza tym z przykladu kilku osob ktore znam kuracje antybiotykowe i rozne cuda na kiju nie pomagaly, a ziolowe i owszem.
Do dermatologa sie wybierz, zobaczysz przynajmniej co on powie i co doradzi z medycznej strony.
Co do wypowiedzi Ewelinka212- swieta prawda, ogladam sie wstecz kiedy to mialo sie nascie lat i wlasnie w zyciu tak czesto bywa wiec wesz sobie slowa Ewelinki do serca (ps.Ewelinka212- bez obrazy ale troche sie posmialam tak to fajnie opisalas )
ameliamaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 15:12   #29
iwulaa
Rozeznanie

Ja proponuje zebys zmiebnila okulary w tych jakos nie jest ci dobrze... Wyreguluj sobie brwi u kosmetyczki, stosuj krem do twarzy mieszanej ( b.dobry jest z Vichy Skin Set) no i moze jakis podklad zeby wyrownac kolory albo korektor antybakteryjny aby zakryc pryszcze? A fryzura jesli masz okragła twarz polecam grzywke na skos i moze zapusc troszke wlosy? Albo np. nos ciekawe ubrania wtedy nie beda tak zwracac uwage na twoja twarz
iwulaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 19:24   #30
samarah
Wtajemniczenie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5746732

w tej fryzurce Cie widze
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości