zbyt pulchna twarz,jak temu zaradzić? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-22, 15:32   #61
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: zbyt pulchna twarz,jak temu zaradzić?

Cytat:
Napisane przez klementynka8888 Pokaż wiadomość
Tak,ostatnio włosy wypadają mi garściami,szczególnie po umyciu,aż nie mogę patrzeć jak je rozczesuje. Z jakiej to może być przyczyny?
Jeśli chodzi o okulary, to mama każe mi czekać na nowe oprawki do wakacji, bo cienko ostatnio z budżetem u mnie,a na soczewki się nie zgadza, bo twierdzi,że bym zaraz zapalenie spojówek dostała.
idź dziewczyno do lekarza! a przyczyn jest mnóstwo

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:35   #62
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

a co do okularow, to ja bym jednak się postarala bardziej, nie możesz naprzykład za swoje pieniądz ich kupic, to chyba kwestia 400zł(czy więcej?)

Albo może pod choinke sobie zażyczysz jako prezent, jestem pewna że jakoś byś mogła zdobyć te okulary bo zamierzasz się męczyc z tymi aż do wakacji??

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:50   #63
santos
Zakorzenienie

GG do santos

Tez jestem pulchna, a wlasciwie mam duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuze poliki, slabo zaznaczone kosci policzkowe i waskie usta - polaczenie mega tragiczne. A tak patrzac na twoje zdjecie:

1. Masz kiepsko dobrane oprawki do okularow. Sa za duze, przytlaczaja twarz. Masz delikatna urode, powinnas miec jakies delikatne, dziewczece oprawki. Ida swieta, zapowiedz rodzinie, zeby w ramach prezentu dawali ci kase, bo zbierasz na oprawki

2. Pryszcze - idz do dermatologa, tu ni ma rady innej. Popytaj znajomych, niech mama sie dowie od swoich np kolezanek w pracy, ktory w miescie jest godny polecenia i idz.

3. Grzywka niebardzo, bo podrkesli pyzatosc. Ukosna grzywka, schodzaca lekko czy cos - tak powinno byc fajnie. Generalnie asymetria przy pyzach jest dobra. Piszesz, ze wypadaja ci wlosy. Mialam ten sam problem i scielam na krotko i dobrze wygladam. Moze zrob to samo? Wlosy odpoczna nieco, a i podnioasa sie, nie beda takie "przylizane" jak tu ktos pisal.

4. Przyzwyczaj sie do pyz. Bedziesz musiala z nimi przezyc zycie. A powiem ci z doswiadczenia, ze wcale one w zyciu, takze erotyczno-uczuciowym, nie przeszkadzaja. Mysle, ze jak cos w sobie zmienisz, zadbasz o siebie, pozbedziesz sie pryszczy to od razu ci samoocena wzrosnie.

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 16:48   #64
klementynka8888
Przyczajenie

niedawno temu kupiłam sobie nową komórkę, dlatego o okularach w tej chwili nie ma mowy
a co do tej krótkiej frzury,w podstawówce miałam włosy na jeża i dobrze się z tym czułam,ale znając nietolerancję mojej klasy, nie przejdzie.
klementynka8888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:23   #65
mary_alice_young
Wtajemniczenie

Cytat:
niedawno temu kupiłam sobie nową komórkę, dlatego o okularach w tej chwili nie ma mowy
a co do tej krótkiej frzury,w podstawówce miałam włosy na jeża i dobrze się z tym czułam,ale znając nietolerancję mojej klasy, nie przejdzie.
nie kieruj się w wyborze fryzury tolerancją klasy - najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła! A z tymi ludźmi pochodzisz parę lat do jednej szkoly i tyle ich bedziesz widziec
co do metamorfozy - ze zdjęc które załączyłas najbardziej podoba mi się 1 masz na nim rude włosy czy to tylko takie swiatło? bo wydaj mi się że w rudych byłoby Ci slicznie
pozdrawiam
Stary 2008-11-22, 19:57   #66
klementynka8888
Przyczajenie

chyba takie światło, bo w rzeczywistości miałam kolor ciemny brąz, ale trochę mi się rozjaśnił od wody utlenionej, chciałabym ufarbować włosy, ale mama mi nie pozwala, niestety.
Stary 2008-11-22, 21:38   #67
Light_Blue
Raczkowanie

Nie rozumiem czemu mama zabrania farbować Ci włosy bo zmiana koloru wiele by dała.Choć ja sięgnę pamięcią jak miałam te 15 ,16 lat to moja mama też nie była zachwycona ale i tak farbowałam oczywiście do tego Cię nie namawiam może poczekaj z tym do liceum sama nie wiem. Tak jak juz dziewczyny mówiły odpowiednio dobrany podkład pamietaj aby pasował do wojej karncji co więcej regulacja brwi proponuje abyś na początku udała się do kosmetyczki jest to koszt ok 8 zł a napewno bedzie wykonana dobrze.Wizyta u dermatologa jest konieczna i co więcej przyda sie zmiana jedzenia proponuje unikac nie tylko słodyczy ale również i żółtego sera który powoduje rozwijanie się grzybów typu Candida (nie które osoby są na to podatne) a to również wywołuje trądzik.Spróbuj nie jeśc choć 3 miesiące.Zainwestuj w tysz do rzęs i jakiś jasny roświetlający cień na powieke.Kolejną kwestia która wiele daje w poprawie wizerunku jest odpowiedni ubiór i tu byłyby potrzebne zdjęcia całej sylwetki żeby Ci coś dobrać.
Powracając do włosów koniecznie grzywka obojętnie czy prosta czy na skos jeżeli byś wybrała na skos pamiętaj przedziałek napewno nie na środku głowy wygląda to fatalnie,masz cieńkie i oklapnięte włosy proponowałabym podciąc je za ucho. włoski proste i końcówki delikatnie podkrecać w taki romanczyczny looki widziałabym Cię w jaśniejszych włosach albo i w ciemniejszych ale nie w tych ten kolor jest fatalny.Jeżeli dokonasz jakiś zmian to wklej zdjecia koniecznie.I pamiętaj głowa do góry ale nie możesz też być zaniedbana i nie robić nić.Nie bój się zmian i pokaż swoim rówieśniką że jesteś piękna! bo "Nie ma brzydkich kobiet są tylko kobiety zaniedbane"

21.05.2011...Notre jour
Light_Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:01   #68
klementynka8888
Przyczajenie

jeszcze mam takie pytanie, ponieważ ostatnio strasznie przerzedziły mi się włosy, chciałabym je ściąć na boba, tylko, że wolałabym grzywkę spinać do tyłu, jak to widać na jednym ze zdjęć, tylko pytanie, czy bez grzywki będzie to ładnie wyglądało?
Stary 2008-11-25, 17:27   #69
santos
Zakorzenienie

GG do santos

Cytat:
jeszcze mam takie pytanie, ponieważ ostatnio strasznie przerzedziły mi się włosy, chciałabym je ściąć na boba, tylko, że wolałabym grzywkę spinać do tyłu, jak to widać na jednym ze zdjęć, tylko pytanie, czy bez grzywki będzie to ładnie wyglądało?
Przy twojej budzi mozesz sie sciac na boba bez grzywki w ogole (jesli chcesz zlikwidowac grzywke - nie wiem czy dobrze zrozumialam) tylko musisz miec przedzialek z boku np po prawej (powiedz to fryzjerce, bo musi cie obciac "do przedzialka"). Ja tak mialam i wygladalo to dobrze przy mych pyzach. Dodatkowo wybierz takiego boba gdzie z tylu, nad karkiem wlosy sa krotsze i schodza ukosnie w dol, przy brodzie/policzkach sa dluzsze. Cos a la Victoria Beckham. W takiej fryzurze bedzie ci ladnie O cos takiego jak na fotkach - tylko ona ma prostowane wlosy, tobie lepiej bez prostownicy, zeby ich dalej nie oslabiac. Ale nawet bez prostowania taka fryzurka sie ladnie uklada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg victoria-beckham-melrose-428-2.jpg (48,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria-beckham-posh-spice-hair.jpg (14,0 KB, 27 załadowań)

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
Stary 2008-11-25, 18:40   #70
klementynka8888
Przyczajenie

Fryzjerka właśnie mnie obcięła w ten sposób jak na załączonym zdjęciu, nie chciałam eksperymentować z długością, więc zostawiłam dłuższe trochę. Czy powinnam jeszcze je przyciąć? Czy teraz mi lepiej? Dobrze mi w takich podkręconych?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00104.jpg (54,1 KB, 360 załadowań)
Stary 2008-11-25, 18:52   #71
santos
Zakorzenienie

GG do santos

Cytat:
Fryzjerka właśnie mnie obcięła w ten sposób jak na załączonym zdjęciu, nie chciałam eksperymentować z długością, więc zostawiłam dłuższe trochę. Czy powinnam jeszcze je przyciąć? Czy teraz mi lepiej? Dobrze mi w takich podkręconych?
Wygladasz uroczo. Mi sie bardzo podoba Jesli nie chcesz na razie ryzykowac zostaw taka dlugosc. Pochodzisz, przyzwyczaisz sie to nastepnym razem obetniesz krocej. I tak ci ladnie i krocej by ci bylo ladnie

Santosowa rzezba ;-)

Stary 2008-11-29, 20:47   #72
klementynka8888
Przyczajenie

w sumie to mogłabym nawet obciąć się na krótko, ale od okularów zrobiły mi się strasznie odstające uszy i niestety nie mogę , chociaż mama mówiła, że bym ładnie wyglądała.
Stary 2008-11-29, 21:04   #73
psychotropina
Raczkowanie

"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią co chcą"
psychotropina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 21:06   #74
psychotropina
Raczkowanie

Cytat:
w sumie to mogłabym nawet obciąć się na krótko, ale od okularów zrobiły mi się strasznie odstające uszy i niestety nie mogę , chociaż mama mówiła, że bym ładnie wyglądała.
ta ostatnia fryzura ze zdjec komputerowego retuszu jest wprost specjanie dla Ciebie ! grzywka delikatnie na bok, przedzialek z boku i niesforne kosmyki bomba
psychotropina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 21:10   #75
klementynka8888
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez psychotropina Pokaż wiadomość
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią co chcą"
no niby tak, ale patrząc na moje uszy, może się zrobić nieprzyjemnie, nie widziałam nikogo kto by miał je tak odstające jak ja...
Stary 2008-11-29, 22:40   #76
ajjrisz
Raczkowanie

świetnie wyglądasz :PP
mi się osobiście Twoja buzia podoba :P słodka taka jest ;p
Stary 2008-11-30, 11:42   #77
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 5

moim zdaniem, Twój problem tkwi w nastawieniu do samej siebie.
też kiedyś wydawało mi się, że jestem beznadziejna, nieatrakcyjna, że nikomu się nie podobam i w ogóle jestem paskudna. no i nie miałam powodzenia u chłopaków, bo oni nie interesowali się zakompleksionymi, szarymi myszkami.

nie wiem, jak się pozbyłam kompleksów - po prostu jakiegoś dnia popatrzyłam na siebie zupełnie inaczej.

spróbuj zrobić coś dla siebie: pójdź do dobrego fryzjera (nie musi być od razu mega drogi salon, ale salon, a nie "strzyżenie za 10zł") i zapytaj, co by Ci doradził, żeby Twoja twarz wyglądała najkorzystniej.

jeśli powie, że długie włosy - to cierpliwie czekaj. jeśli, że krótkie - nie bój się i tnij.

a przede wszystkim, jeśli masz problemy z cerą - idź do dermatologa i to koniecznie. ja nie poszłam - i mam teraz tego efekty.
mal_a_gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 17:14   #78
Kira87
Wtajemniczenie

ewelinka212 widzę, że masz dobre chęci ale w ten sposób dziewczynie nie pomożesz. Każdy wiek ma swoje problemy...a zakompleksionej 15-latce nie przetłumaczysz jak może być za "x" lat. Dla młodego człowieka liczy się "tu i teraz" - wiem to po sobie. I z pozoru błahy problem jak trądzik, odstające uszy czy duża pupa mogą być problemem nie do przejścia.

Klementynka8888 tak jak pisały wyżej dziewczyny - proponuję zmianę oprawek okularów na cieńsze. Okulary a konkretnie ich kształt ma również spore znaczenie dla całości efektu...spróbuj znaleźć takie w których będziesz się czuła dobrze a jednocześnie będą pasować do twojej buzi.

Myślę, że odrobina pudru matującego może się przydać, bo widzę, że cera się trochę świeci.

Co do fryzury...ja również mam pulchną buzię a w podstawówce i gimnazjum przypominałam księżyc w pełni Doświadczenie mnie nauczyło, że najlepszym sposobem na okrągłą buzię są "pazurki" - czyli wycieniowane kosmyki, które zachodzą lekko na policzki.

PS: masz bardzo ładne, jasne oczy

Pozdrawiam serdecznie i trzymaj się!
Kira87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 20:12   #79
Rodzyna
Przyczajenie

Myśle że problemem nie jest pulchna twarz tylko to że o nią nie dbasz.
dermatolog lub kosmetyczka załatwią sprawe .
grzywka na boku. włosy troche dłuższe.
okulary? oprawki. mniej widoczne.
ja też mam pulchną twarz. i nosze okulary. z trądzikiem też miałam problemy. pozdrawiam
dołączam zdjątko ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dd9edb1671.jpg (20,4 KB, 101 załadowań)
Rodzyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 02:24   #80
Ceith
korzonek

Pokusiłam się o dwie przeróbki, jedna trochę odważniejsza, druga tylko zdjęte okulary i troszkę "wyregulowane" brwi.
Mi się podoba, jeszcze nowa fryzurka, prawdziwa metamorfoza i będzie SUPER, bo masz warunki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg minimeta.jpg (58,4 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg minimeta2.jpg (45,3 KB, 125 załadowań)
Ceith jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości