Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-11-08, 16:58   #1
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939
Talking

Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s闚

Zak豉dam nowy w徠ek, gdy doch康za mnie pytania/pro軸y o przepisy na mazid這wo/thanatosowe wcierki na porost, wzmocnienie, zatrzymanie wypadania w這s闚. Kilku osobom podawa豉m ju te przepisy, ale teraz zak豉dam osobny w徠ek aby ka盥y m鏬 bra czynny udzia w ratowaniu NASZYCH w這s闚.

Kilka s堯w o moich w這sach:
Ot騜... wypad造 mi w這sy , kiedy pi瘯ne i grube, po trzech latach wypadania maia豉m na g這wie pora磬: dziury, prze鈍ity i depresja. Od ponad roku nie lec i 豉dnie odrastaj, s coraz grubsze. To by by這 na tyle je郵i chodzi o wariacje na temat mich w這s闚.

W tym temacie opatentowujemy, testujemy i dzielimy si wra瞠niami na temat: w豉snor璚znie robionych wcierek (kreatywno嗆 dziewczyny, kreatywno嗆), p逝kanek, maseczek. Opieramy si na produktach dost瘼nych w Thanatosie, Mazid豉ch, zio豉ch, i r騜nych ciekawych specyfikach dost瘼nych np. w aptekach.

REGULAMIN

Tego nie robimy!!!

* nie rozmawiamy na temat hormon闚 (od tego jest osobny w徠ek wypadanie w這s闚)

* nie dyskutujemy na temat suplementacji ---> tabletek na wypadanie w這s闚 ( od tego te jest w徠ek o wypadaniu w這s闚)

* odpada dyskusja na temat dost瘼no軼i/ niedost瘼nosci ampu貫k i innch od篡wek np. Wax (od tego te jest w徠ek o wypadaniu w這s闚)

To robimy

* zamieszczamy przepisy na formulacje, przepisy autorstwa swojego lub cudzego np. z innych zasob闚 internetowych, ksi捫ek, zagranicznych for internetowych

* zamieszczamy przepisy na p逝kanki, przepisy swoje, cudze, bab, cio, z ksi庵 zielarskich, zio豉 na wzmacnianie, ale te kolorek (fajnie jest czasem sobie cos roz鈍ietli)

* wymieniamy pogl康y i dyskutujemy o efektach naszych kuracji

* zamieszczamy artyku造/wypowiedzi na temat p馧produkt闚/ p馧substancji mog帷ych w jakikolwiek spos鏏 pom鏂 naszym w這som

Zapraszamy te na forum wszystkie biochemiczki zainteresowane piel璕nacj w這s闚 (wasza pomoc przy tworzeniu formulacji b璠zie niezastapiona)

Oczywiscie Limaria i Thanatos te s baaardzo mile widziani.

Og豉szam zatem wszem i wobec, 瞠 w徠ek uwa瘸m za otwarty.

Wkr鏒ce zamieszcz pierwsze przepisy

Aby odnale潭 same przepisy w tre軼i w徠ku, przeszukaj go has貫m receptura

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-06-27 o 20:32
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-08, 17:36   #2
virka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 410
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Bardzo si ciesz, 瞠 ten w徠ek powsta i z niecierpilwo軼i czekam na jego szybki rozw鎩
Sama na pewno b璠 zdawa豉 relacje z moich mazid這wych od篡wek, jak tylko je nab璠 (kiedy dojdzie niezast徙iona lipodermina na mazid豉, na kt鏎 czekam z ut瘰knieniem )
Pozdrawiam serdecznie i niech ten w徠ek (a raczej jego zawarto嗆 )stanie si skutecznym lekiem na nasze w這sy

Edytowane przez virka
Czas edycji: 2007-11-09 o 11:17
virka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-08, 18:08   #3
Maria221
Wtajemniczenie

Talking Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Receptura

1. Wcierka

*od篡wka Jantar 23,43 ml
*GTE - 2%, 0,6 g.
*GSE - 2%, 0,6 g.
*niacynamide - 2%, 0,6 g.
*BHT - 0,1%, 0,03 g.
*alkohol - 15%, 4,5 ml.

Do szklanego naczynia wlewamy odmierzon ilo嗆 od篡wki Jantar, dodajemy GSE, czubat 造磬 0,5 ml (tak na oko jest to 0,6 ml. ja tak 造磬 mam z mazide, ale mo瞠 mo積a kupi j gdzie indziej). Mieszamy intensywnie aby sie rozpu軼i這 ----> nie mog utworzy si grudki. Nast瘼nie dodajemy BHT rozpuszczone w alkoholu (ja da豉m 2 ziarenka, te na oko, no bo jak mam odmierzy 0,03 g?) i mieszacie aby si wszystko po陰czy這, nast瘼nie niacynamide i dopiero na ko鎍u GTE, na ko鎍u, bo gdy doda豉m je razem, to si grudki porobi造 i nie da這 si ich rozp軼i. Intenswnie mieszamy do ca趾owitego rozpuszczenia wszystkiego , przelewamy do ciemnej buteleczki i do lod闚ki. Trwa這嗆 ok. 2-3 tyg.

Efekty: na razie nic mi jeszcze nie wyros這 , wcierka ma herbaciany zapach, kolor r騜owo-br您owy, skleja w這sy, ale da si prze篡, troch barwi sk鏎, ale szampon sobie radzi z tym problemem.

Od篡wka zrobiona dzi瘯i pomocy dziewczyn z LU

*jako baza --->od篡wka jantar----> 11 ml

* 15% spirytusu + 0,1% BHT ----> 2,25 ml. spirytusu(rozpu軼i豉m jedno wi瘯sze i ze 2 mniejsze ziarenka) ---->czyli 0,015g, da豉m na oko kilka ziarenek

*ekstrakt ze sk鏎ki jab趾a ---> 1%---->0,15g

*ekstrakt z pokrzywy 3%------> 0,45g

*ekstrakt z kasztanowca ---->4%---->0,6g

*aloes w proszku ---->0,5%----->0,075g, po這wa 造zeczki Z Mazide o pojemno軼i 0,15

*niacynamide---->2% ---->0,3g

Pi瘯nie po niej rosna w這sy (na d逝go嗆, na ilo嗆 to troch za wcze郾ie) Po ka盥ym myciu s d逝zsze

WZ紑 NA OBLICZENIE ST坒E EKSTRAKT紟/ZI茛/WITAMIN WE WCIERKACH

np. st篹enie procentowe danego produktu (podawane jest np. na str. Mazide i Thanatosa, jak nie mo瞠my go znale潭 lub nie jest podane, najbezpieczniej jest da 2-3%) mno篡my prze ilo嗆 naszej wcierki (w tym wypadku 15 ml) i dzielimy przez 100%.

CZYLI:

PRZYKxD: 3% x 15 / 100

Czas edycji: 2008-06-27 o 18:52
Stary 2007-11-08, 18:31   #4
lida82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 791
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

up czekam na dalszy ciag
fajny watek
pozdrawiam serdecznie
lida82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-09, 18:36   #5
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Receptura

Kolejna od篡wka, tym razem przed myciem.

Bierzemy szklane naczynie np. miseczk i dodajemy takie oto sk豉dniki:

*woda brzozowa/pokrzywowa (lub obie)

*kilka kropel witamienk Juwit

* olejki eteryczne: 2 krople tymiankowego, 2 krople drzewa cedrowego, 3 krople lawendy, 3 krople rozmarynu

* olej jojoba

*olej z pestek winogron

*olej kokosowy

* mozecie te doda np. miodu, tretinoinki, jaki ekstrakt np. GTE, fluid z biosiark (ja dodaje ten ostatni)

Moczymy w這sy, ods帷zmy nadmiar wody r璚znkiem iwcieramy od篡wk w sk鏎, robi帷 przy tym delikatny i dok豉dny masa.

Efekt: w這sy nawil穎ne, od篡wionw, po kilku miesi帷ach stosowania wyra積ie grubsze i duuuzo odrost闚, no bo przecie o to chodzi, prawda?

UWAGA: je瞠li komu sie w這sy przet逝szczaj to nie polecam dodawa oliwy z pestek winogron ani oleju kokosowego, ograniczy ilo嗆 oleju jojoba do kilku kropli, mozna doda olejek herbaciany np. 5-6 kropel, 豉dnie odzwie篡, wybije bakterie

Czas edycji: 2008-06-27 o 18:53
Stary 2007-11-12, 12:03   #6
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Receptura

P逝kanka koloryzuj帷o-wzmacniaj帷a (raczej dla bmlondynek i kolor闚 popielato-myszowatych)

* 1 造zka rumianku (moze by zwyk造 albo rzymski, zwyk造 nadaje w這s鏔 z這ty kolor, a rzymski taki miodowy)

* 1 造zka skrzypu

* 1 造zka pokrzywy

* 1 造磬a li軼i brzozy

Zalewamy wszystko gor帷 wod i zostawiamy, pod przykryciem np. talerzykiem, do naci庵ni璚ia. jak ostygnie p逝czemy w這sy, stramy sie aby p逝kanka dociera豉 do sk鏎y. Mo積a doda po kilka kropel olejk闚 eterycznych cytrusowych. ζdnie rozja郾iaj w這sy, nadaj kolor, pi瘯ny zapach

Czas edycji: 2008-06-27 o 18:53
Stary 2007-11-13, 11:26   #7
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

Mario, dzi瘯uj Ci za ten w徠ek
Ja mo瞠 od siebie dodam przepis na naturaln farb do w這s闚 blond
Przepis zaczerpni皻y z ksi捫ki Stefanie Faber
Chcia豉bym jeszcze doda, 瞠 nie pr鏏owa豉m tej farby jeszcze, bo mam zamiar si teraz pohennowa, jednak瞠 p騧niej my郵, 瞠 wypr鏏uj

Oto przepis:
- 3 gar軼i suszonego korzenia rabarbaru
- sok z 1 cytryny
- odrobina olejku ro郵innego

W sklepach zielarskich mo積a dosta sproszkowany korze b康 w ma造ch kawa貫czkach. Je瞠li dostaniemy w kawa貫czkach to nale篡 go "sproszkowa" np. w m造nku do kawy
Wsypujemy proszek do miseczki, dodajemy soku z cytryny i olejek ro郵inny i mieszamy a powstanie papka. Do papki dolewamy gor帷ej wody i ci庵le mieszamy a do uzyskania takiej masy. Zostawiamy nasz farb na 15 minut i znowu dodajemy gor帷ej wody. Nast瘼nie nak豉damy j na umyte w這sy, zawijamy w foli i r璚znik i tak siedzimy
Autorka sugeruje, 瞠by wcze郾iej sprawdzi ta farb na odci皻ym puklu w這s闚, 瞠by zobaczy czy kolor nam si spodoba i 瞠by wiedziec ile odczeka

Aa, z rabarbarem podobno nie ma 瘸rt闚 i powinno si to traktowac jako prawdziw farb do w這s闚 D逝瞠sze stosowanie powoduje rozja郾ienie naturalnego koloru wlos闚.
Mo瞠 komu sie przyda ten przepisik
Pozdrawiam
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-13, 11:33   #8
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Aha, jak dodacie hydromanilu do szamponu b康 od篡wki to powstaje na w這sach mega b造sk S造sza豉m te, 瞠 zdarza si, 瞠 obci捫a i przyklapuje w這sy, ale lepsze to ni nab造szczacze, kt鏎e obci捫aj tym bardziej
Ja dodaj troszk do szamponu i jest cacy
Stary 2007-11-13, 11:59   #9
margaretka02
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 784
GG do margaretka02

Super w徠ek

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka wiadomo嗆
Mario, dzi瘯uj Ci za ten w徠ek
Ja mo瞠 od siebie dodam przepis na naturaln farb do w這s闚 blond
Przepis zaczerpni皻y z ksi捫ki Stefanie Faber
Chcia豉bym jeszcze doda, 瞠 nie pr鏏owa豉m tej farby jeszcze, bo mam zamiar si teraz pohennowa, jednak瞠 p騧niej my郵, 瞠 wypr鏏uj

Oto przepis:
- 3 gar軼i suszonego korzenia rabarbaru
- sok z 1 cytryny
- odrobina olejku ro郵innego

W sklepach zielarskich mo積a dosta sproszkowany korze b康 w ma造ch kawa貫czkach. Je瞠li dostaniemy w kawa貫czkach to nale篡 go "sproszkowa" np. w m造nku do kawy
Wsypujemy proszek do miseczki, dodajemy soku z cytryny i olejek ro郵inny i mieszamy a powstanie papka. Do papki dolewamy gor帷ej wody i ci庵le mieszamy a do uzyskania takiej masy. Zostawiamy nasz farb na 15 minut i znowu dodajemy gor帷ej wody. Nast瘼nie nak豉damy j na umyte w這sy, zawijamy w foli i r璚znik i tak siedzimy
Autorka sugeruje, 瞠by wcze郾iej sprawdzi ta farb na odci皻ym puklu w這s闚, 瞠by zobaczy czy kolor nam si spodoba i 瞠by wiedziec ile odczeka

Aa, z rabarbarem podobno nie ma 瘸rt闚 i powinno si to traktowac jako prawdziw farb do w這s闚 D逝瞠sze stosowanie powoduje rozja郾ienie naturalnego koloru wlos闚.
Mo瞠 komu sie przyda ten przepisik
Pozdrawiam

Polecam koniecznie wypr鏏owanie tego najpierw na puklu w這s闚. Mnie rozja郾i, ale na rudawy blond, a nie na blond. A nie mam bardzo ciemnych w這s闚.
margaretka02 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-13, 12:24   #10
DeathDealer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 310

A ja mam ogromn pro軸...
Nie mam w domu wagi laboratoryjnej, ani nawet 造瞠czki z miark, dlatego fajnie by這by dodatkowo obok gramatury zamieszcza "wag u篡tkow" w 造瞠czkach lub szczyptach lub kropelkach
Wi瘯szo嗆 przepis闚 ju tak ma, chwa豉 wam za to Wiza瘸nki, ale odmierzenie np 1 g to ju dla mnie czarna magia
DeathDealer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-13, 12:46   #11
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Poka wiadomo嗆

Polecam koniecznie wypr鏏owanie tego najpierw na puklu w這s闚. Mnie rozja郾i, ale na rudawy blond, a nie na blond. A nie mam bardzo ciemnych w這s闚.
O mamo to rzeczywi軼ie trzeba uwa瘸
Stary 2007-11-13, 12:51   #12
aklat
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 750

Hej
bardzo fajny watek, ale nie jestem pewna czy tematycznie nie pokrywa sie z juz istniejacym na biochemii:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=168168

aklat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-13, 13:01   #13
una creatura bella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144

Subskrybuj Bardzo si ciesz, 瞠 powsta taki w徠ek

Jednocze郾ie przeklejam z innego w徠ku przepis na hennowy gloss . Jak sama nazwa wskazuje dzia豉 on nab造szczaj帷o, a przy okazji nadaje w這som rudawych refleks闚, tym intensywniejszych, im ja郾iejsze w這sy .

Cytat:
Hmm, ja w takim celu nadania rudawych refleks闚 stosuj co, co na zagranicznych stronach nazywane jest henna gloss i uzyskuj bardzo delikatny rezultat kolorystyczny, ale na jasnych w這sach b璠zie bardziej intensywny.

Robi si to tak (proporcje na 鈔edniog瘰te w這sy za ramiona): 2-3 造磬i henny zalewa si niezbyt gor帷 wod lub czym kwa郾ym - sokiem z cytryny, limonki, grejpfruta, octem jab趾owym, wod z odrobin kwasku cytrynowego itp. (podobno wtedy mocniej farbuje, ale nie wszyscy si z tym zgadzaj) i odstawia na kilka/kilkana軼ie godzin, a do uwolnienia si barwnika. Papka powinna mie konsystencj puree ziemniaczanego .
Jak sprawdzi, czy henna jest gotowa? Po pierwsze zmieni kolor na brunatny. Mo積a te kapk na這篡 na sk鏎, po chwili zmy i je郵i zostanie br您owo - pomara鎍zowy 郵ad to znaczy, 瞠 mo積a nak豉da. Najpierw jednak nale篡 henn wymiesza z du膨 ilo軼i jakie w miar prostej w sk豉dzie od篡wki (ja stosuj w tym celu od篡wk Ziaja Plantica) lub jogurtu naturalnego. Jogurtu lub od篡wki powinno by w przybli瞠niu tyle, ile hennowej papki. W這sy umy, na這篡 mieszank, odzia si w czepek foliowy i potrzyma z godzink lub p馧torej, pami皻aj帷, 瞠 im d逝瞠j z tym chodzimy, tym intensywniejszy kolor. Potem ju tylko sp逝ka i nie przejmowa si je郵i w這sy b璠 na pocz徠ku wydawa造 si t瘼e. 2-3 dni i b璠 郵icznie b造szcza造
Cytat:
Je郵i rezultat kolorystyczny ma by naprawd delikatny, to mo積a: zmniejszy ilo嗆 henny/ zwi瘯szy ilo嗆 od篡wki/omin望 albo skr鏂i etap uwalniania si barwnika/ skr鏂i czas aplikacji.
Przy okazji wszystkim zainteresowanym henn, indygo, cassi i innymi ro郵innymi farbami polecam ten w徠ek:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=42193&page=14
Stary 2007-11-13, 15:23   #14
Maria221
Wtajemniczenie

Oooo super, ja marz aby moje w這sy by造 bardziej rude, bo ja mam tylko takie rudawe b造ski, na pewno wypr鏏uj

Jeszcze jeden sk豉dnik, kt鏎y przyrudza to macerat z marchwii z mazide. Czyta豉m w opiniach, 瞠 jaka babeczka zrobi豉 sobie nim rude refleksy-pasemka na swoich myszowatych w這sach. Na pewno wypr鏏uj

Ps. Obmy郵am kolejn od篡wk-wcierk super-hiper bombe, ale na razie musz zdoby pewne informacje na temat jednego ze sk豉dnik闚. Niestety koszt tych produkt闚 jest nieco drozszy ni tych wcze郾iejszych.

Topik wcale nie jest zb璠ny, bo tutaj rozprawiamy na temat konkretnych, i tylko, p馧produkt闚, zi馧 i przepis闚. A topiku na temat p馧produkt闚 na w這sy nie ma
Stary 2007-11-13, 22:36   #15
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Ja uwa瘸m, 瞠 w徠ek jak najbardziej potrzebny i przydatny
Stary 2007-11-14, 09:01   #16
DeathDealer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 310

Na b造szcz帷e w這ski mieszam takie sk豉dniki:
- nafta
- olejek rycynowy
- olejek kokosowy
- od篡wka do w這s闚
Sk豉dniki daj na oko - wi璚ej nafty i od篡wki, a olejk闚 tak po 造瞠czce mniej wi璚ej.
Wszystko to k豉d przed myciem, siedz z tym na g這wie jakie 40 minut, potem mycie, troszk od篡wki na koniec, 瞠by rozczesa i gotowe.

ζdnie si po tym b造szcz w這sy, przynajmniej moje, a efekt znacznie lepszy ni po samej nafcie albo samej od篡wce.
DeathDealer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-15, 07:46   #17
MO__NIKA
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam wszystkich dzi瘯uje za za這瞠nie tematu super pomys a najbardziej ucieszy sie m鎩 m捫. Pozdrawiam
MO__NIKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-15, 10:11   #18
virka
Zakorzenienie

Tutaj jest przepis na bogate serum wzmacniaj帷e do w這s闚 na mazid豉ch , czekam na wyp豉t i zamawiam
http://mazidla.com/index.php?option=...d=285&Itemid=2

Stary 2007-11-15, 11:48   #19
MO__NIKA
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Mam pytanie kt鏎y zastosowa przepis z podanych kt鏎y mo瞠 spowodowa odrost w這s闚 (zakola m篹a) ??
MO__NIKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-15, 15:38   #20
Maria221
Wtajemniczenie

Z 造sieniem typu m瘰kiego ----> androgenowym jest sporo k這pot闚. Zwykle w tego typu 造sieniu nie da si ca趾owicie powstzyma tego procesu (niestety). M篹czy幡i dotkni璚i tym procesem wcze郾iej lub p騧niej trac w這sy, bo zaikaj cebulki w這sowe, w陰sciwie ulegaj miniaturyzacji z powodu testosteronu, kt鏎ego nadmiar niszczy cebulki u os鏏 wra磧iwych na ten testoseron (nie ka盥y m篹czyzna jest wra磧iwy na nadmiar testosteronu, wi瘯szo軼 tak, ale s wyj徠ki). Oczywi軼ie zdarza sie, 瞠 造sienie androgenowe udaje si zastopowa, gorzej z cofni璚iem skutk闚, czyli zakoli nad czo貫m oraz zakola na czubku g這wy. Im szybciej sie "z豉pie) 造sienie, tym wi瘯sze prawdopodobienstwo zatrzymania/cofni璚ia 造sienia.

Trzeba robi wszystkjo aby zneutralizowa zjawisko odk豉dania si androgen闚 w cebuklach w這sowych. Mo積a to osi庵n望 na wiele sposob闚:

* naturalne

picie zielonej herbaty (2-3 fili瘸nki/dziennie), wcierki takie jak np. w/w z zielon herbat

wcierki z wyci庵iem z pestek winogron

picie i wiceranie saw palmetto (dost瘼ny u Thanatosa ekstrakt na wcierki)
czyli palma saba這wa

picie wirzbownicy drobnokwiatowej albo drobnolistnej

witaminy np. Vitapil

szampon np. z ketokanozolem (Nizoral), inne 豉godne szampony bez SLS-闚, mo積a doda wtedy niekt鏎e p馧produkty z Mazide/Thanatosa np. keratyn, ekstrakt z zielonej herbaty, saw-palmetto, d-panthenol, niacynamide....

* farmakologiczne

Loxon 2% lub 5%

finasteryd

propercia i inne tabletki/wcierki chemiczne

UWAGA po w/w tabletki/Loxon prosz uda si do dermatologa!!! on zdecyduje o formie leczenia, oceni zaawansowanie procesu 造sienia u m篹a itp. na 100% przepisze Loxon

Daj linka do forum o 造sieniu (g堯wnie meskim), te si tutaj udzielam i odsy豉m m篹a aby sobie poczyta, jest tutaj wiele inf./opinii/wskaz闚ek itp. b. pomocne, tylko trzeba si zalogowa!!!

http://www.lysienie.info/
Stary 2007-11-15, 18:48   #21
sirgunia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 474

a skad bierzecie te wszystkie skladniki do wcierek dziewczynki?
sirgunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-15, 19:13   #22
Maria221
Wtajemniczenie

Ze sklep闚 internetowych:

Mazid豉

Thanatos

Eco spa

Wpisz w google, zaraz ci wyskocz
Stary 2007-11-15, 22:22   #23
karina222
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 609

W mazidlach znalazlam taka informacje o kwasie hialuronowym:

"jest niedra積i帷ym 鈔odkiem przyspieszaj帷ym wzrost w這s闚"

ale nie ma 瘸dnego przepisu na to jak go zastosowac

czy mo瞠 kto ma jakie do鈍iadczenie w tej materii?
karina222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-16, 12:09   #24
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez virka Poka wiadomo嗆
Tutaj jest przepis na bogate serum wzmacniaj帷e do w這s闚 na mazid豉ch , czekam na wyp豉t i zamawiam
http://mazidla.com/index.php?option=...d=285&Itemid=2
Dziewczyny, myslicie 瞠 w tej formulacji mog豉bym pomin望 kwas l-mlekowy na rzecz kwasu hialuronowego? Bo mam stresa z tym l-mlekowym

A przepis jest super Z samego opisu wyobra瘸m sobie burz na g這wie, hehe iekawe jak b璠zie po zastosowaniu
Stary 2007-11-16, 13:55   #25
virka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, myslicie 瞠 w tej formulacji mog豉bym pomin望 kwas l-mlekowy na rzecz kwasu hialuronowego? Bo mam stresa z tym l-mlekowym

A przepis jest super Z samego opisu wyobra瘸m sobie burz na g這wie, hehe iekawe jak b璠zie po zastosowaniu
Ja te jestem ciekawa dzia豉nia tego serum, ale na pewno co tam pozmieniam (musz si wg喚bi w te wszystkie kwasy...) Nawet gdybym ca趾iem pomin窸a kwasy, to zostanie i tak bomba od篡wcza do w這s闚 (mleczko owsiane, ekstrakt z rozmarynu, oleje, hydrolaty, olejki eteryczne do tego lipodermina...)

Stary 2007-11-16, 18:58   #26
Maria221
Wtajemniczenie

Receptura

Dziewczyny kolejny, tym razem znaleziony gdzie w czelu軼iach Wiza簑, przepis na porost w這s闚. mam nadziej, ze autorka si nie obrazi, jak go tutaj wpisz

* 6 造瞠k nalewki z mi這zeby japo雟kiego

* 5 ampu貫k Biostyminy

* p馧 buteleczki soku z pokrzywy

* 10 造瞠k nalwekki z 瞠 szenia (Panaxan)

* 10 造瞠k nalewki z sza逕ii lekarskiej

Wymiesza i odstawi na 2 dni, wciera na noc

Nalewki znalaz豉m w aptekach internetowcyh, wi璚 pewnie s i w normalnych. Trzeba poyta. Biostymina jest na recept.

Czas edycji: 2008-06-27 o 18:54
Stary 2007-11-16, 21:04   #27
virka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Biostymina jest na recept.
Niekoniecznie...
Ja kupi豉m bez recepty, powiedzia豉m, 瞠 potrzebuj do wcierania we w這sy i sprzedali
Wi璚 warto spr鏏owa

Stary 2007-11-19, 21:40   #28
olik04
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 590

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Z 造sieniem typu m瘰kiego ---->

finasteryd

propercia i inne tabletki/wcierki chemiczne

UWAGA po w/w tabletki/Loxon prosz uda si do dermatologa!!! on zdecyduje o formie leczenia, oceni zaawansowanie procesu 造sienia u m篹a itp. na 100% przepisze Loxon

Daj linka do forum o 造sieniu (g堯wnie meskim), te si tutaj udzielam i odsy豉m m篹a aby sobie poczyta, jest tutaj wiele inf./opinii/wskaz闚ek itp. b. pomocne, tylko trzeba si zalogowa!!!

http://www.lysienie.info/
Mario, s造sza豉m, 瞠 po finasterydzie mog wyst徙i jakie powik豉nia, s造sza豉 co o tym?

------------------
A co do kobiecych problem闚 z w這sami- ja uda豉m sie z tym do dermatologa. Przepisa豉 mi ten delikatniejszy loxon i da豉 przepis na wcierki- do wykonania w aptece. Buteleczka takiej wcierki kosztowa豉 mnie ok 30z i starczy豉 na 4 miesi帷e
wklejam przepis do owego mazid豉
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0290.JPG (91,8 KB, 774 za豉dowa)
Stary 2007-11-20, 10:01   #29
virka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olik04 Poka wiadomo嗆
A co do kobiecych problem闚 z w這sami- ja uda豉m sie z tym do dermatologa. Przepisa豉 mi ten delikatniejszy loxon i da豉 przepis na wcierki- do wykonania w aptece. Buteleczka takiej wcierki kosztowa豉 mnie ok 30z i starczy豉 na 4 miesi帷e
wklejam przepis do owego mazid豉
Na jakie problemy dok豉dnie mia豉 przepisan t wcierk? I napisz jeszcze prosz, czy by豉 zadowolona z efekt闚

Stary 2007-11-20, 15:58   #30
olik04
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 590

Cytat:
Napisane przez virka Poka wiadomo嗆
Na jakie problemy dok豉dnie mia豉 przepisan t wcierk? I napisz jeszcze prosz, czy by豉 zadowolona z efekt闚
u篡wa豉m razem z loxonem 5%
Z efekt闚 jestem zadowolona- wcierka jest na wzmocnienie, jaka witaminowa, wzmacnia i sprawia, 瞠 w這sy mniej wypadaj. Teoretycznie tak powinno by. Ja zauwa篡豉m od篡wienie i ju wypada mi mniej w這s闚 czyli u mnie zadzia豉這. Tylko oczywi軼ie na efekty trzeba jednak poczeka kilka miesi璚y.

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.