Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-06, 16:37   #391
atenaz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 220
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka wiadomo嗆
Ja bym to zu篡豉 na w這sy Jak na m鎩 gust to kokos (pure). Mo瞠 kto nalepki pomyli- bo s康z帷 po polskim opisie to tam kokosa by nie powinno (50+37+13=100%). Ma jaki zapach? A co do wydobywania- wstawiaj butelk do naczynia z gor帷 wod- w par minut powinno si wszystko roztopi
zapach ma, ale nie wyczuwam w nim kokosowej nuty...
a z t k徙iel wodn to dobry pomys nie pomy郵a豉m o tym- wyd逝bywa豉m patyczkiem do szasz造k闚

Cytat:
Napisane przez blonndee Poka wiadomo嗆
ja go mialam uzywalam go do czasu az przy okazji zakupow mazidlowych nie dodalam jeszcze kokosowego oleju. porownujac te 2 to roznica jest w zapachu-ten z mazidel pachnie kokosem, a to to nie. ale jesli chodzi o dzialanie to moim zdaniem takie samo
zaszkodzi pewnie nie zaszkodzi

za陰czam zdj璚ie nalepki - paranoja nie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 060.jpg (54,2 KB, 81 za豉dowa)

wymiana http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-06, 18:00   #392
karla_92
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 980
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Ja bym to zu篡豉 na w這sy Jak na m鎩 gust to kokos (pure). Mo瞠 kto nalepki pomyli- bo s康z帷 po polskim opisie to tam kokosa by nie powinno (50+37+13=100%). Ma jaki zapach?
Juz o tym oleju gdzie czytalam, tylko nie pamietam w jakim w徠ku i jak to sie sko鎍zy這, ale chyba chodzi這 wlasnie o zamiane etykietek Poszukaj w w徠ku "olej kokosowy" bo tam mo瞠 byc
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-06, 18:41   #393
vLain
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 821

Heh ciekawe z tym olejem Mo積a by w豉郾ie po zapachu rozr騜ni, chocia co producent, to inny zapach. Kiedy mia豉m olej kokosowy ze sklepu z ekologiczn 篡wno軼i i pachnia poprostu t逝szczem, z bardzo niewielkim aromatem podobnym do kokosa. Z kolei teraz mam olej z Mazide i pachnie ob喚dnie. Bardzo intensywny, przepi瘯ny kokosowy zapach - w og鏊e bez por闚nania. Ci篹ko wi璚 na 100% stwierdzi po zapachu, ale na w這sy zawsze zu篡 mo積a.
Wygl康a to w ka篡m razie na pomy趾, bo zachowuje si rzeczywi軼ie jak olej kokosowy.
vLain jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-06, 20:24   #394
Jolie2601
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 523

Cytat:
Napisane przez atenaz Poka wiadomo嗆

No troch- moim zdaniem kto gdzie paln掖 jak捷 g逝pot. Wygl康em przypomina to kokos. Eksperymentuj- zaszkodzi Ci nie zaszkodzi
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-06, 20:55   #395
ulna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90

Cytat:

Eee moja droga wed逝g mnie ten olej b璠zie idealny do smazenia potraw nie do twoich w這s闚 .
Stary 2008-04-06, 22:37   #396
atenaz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ulna Poka wiadomo嗆
Eee moja droga wed逝g mnie ten olej b璠zie idealny do smazenia potraw nie do twoich w這s闚 .
hmmm... na p馧ce w sklepie obok tej buteleczki sta豉 druga identyczna z jakim innym specyfikiem opisanym jako tylko do u篡tku zewn皻rznego szczeg鏊nie polecany do w這s闚, ale za grzyba se nie przypomn co to by這... no ale skoro sta這 obok tego kokosowego bubla, to mo瞠 i on do w這s闚 sie nada

niewa積e p鎩dzie troch na w這sy, troch na patelni

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
Stary 2008-04-06, 22:45   #397
virka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 410

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Co dla mi這郾iczek blond闚
http://www.fitomed.pl/kn_wlosy_01.php
Mam ten szampon

Cytat:
slyszalam o fitomedzie dibre opinie, szkoda, ze skladu nie podaja... w kazdym razie jest to rzecz [szampon+odzywka], ktora kupie w najblizszym czasie, hell yeah
Ja mam dwa szampony i od篡wk fitomedu
Na drugim miejscu w sk豉dzie herbal extracts
Jak jeste zainteresowana pstrykn fotk sk豉d闚

virka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-07, 00:12   #398
blonndee
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 583

ooo, kochana, ja chetnie poprosze
a jak ci sie on sprawuje? [masz tylko szampon, bez odzywki, tak?]
Stary 2008-04-07, 07:14   #399
WweronikaWw
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
GG do WweronikaWw

Virka a ten szampon to rozjasnia ci wlosy ?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-07, 08:39   #400
ulna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90

Cytat:
hmmm... na p馧ce w sklepie obok tej buteleczki sta豉 druga identyczna z jakim innym specyfikiem opisanym jako tylko do u篡tku zewn皻rznego szczeg鏊nie polecany do w這s闚, ale za grzyba se nie przypomn co to by這... no ale skoro sta這 obok tego kokosowego bubla, to mo瞠 i on do w這s闚 sie nada

niewa積e p鎩dzie troch na w這sy, troch na patelni
ludzka kreatywno嗆 ci庵le mnie zadziwia!
Stary 2008-04-07, 10:10   #401
virka
Zakorzenienie

Cytat:
ooo, kochana, ja chetnie poprosze
a jak ci sie on sprawuje? [masz tylko szampon, bez odzywki, tak?]
Szampon mam ten do w這s闚 blond i do t逝stych, a od篡wk do suchych i normalnych.
Podam Ci sk豉d tego szamponu do t逝stych, bo tego do blond nie mam przy sobie (ale my郵, 瞠 sk豉d b璠zie dok豉dnie taki sam, r騜nica b璠zie tylko w tych herbal extract, kt鏎e i tak nie s wymienione w INCI).

Szampon (do t逝stych):
Aqua, Herbal Extract, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Trilaureth-4-Phosphate, Lacid Acid, Fragrance, Methyldibromoglutaronitri le, Phenoxyethanol

Od篡wka (regeneruj帷a do suchych i normalnych):
Aqua, Herbal Extract, Cetearyl Alckohol, Dipalmitolethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ceteareth-20, Tocopheryl Acetate, Calcium Panthethonate, Panthenol, Fragrance, Methyldibromoglutaronitri le, Phenoxyethanol

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Poka wiadomo嗆
Virka a ten szampon to rozjasnia ci wlosy ?
Wiesz co, ja stosuj jeszcze zio這we p逝kanki (m. in. z rumiankiem), wi璚 o jego bezpo鈔ednim dzia豉niu na rozja郾ianie nie mog si wypowiedzie
Ale jest bardzo fajny

Skusi造 mnie te zio豉 mikronizowane... Wyruszam na poszukiwania B璠 bardzo przydatne do domowych samor鏏ek

Stary 2008-04-07, 11:30   #402
Dori1981
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 484

Co do tego Oleju kokosowego to kto musia paln望 gafe,bo ja kupowa豉m go w innym skepie ( jest te dost瘼ny w sklepie Helfy http://www.helfy.pl/olej-kokosowy-do-skory-wlosow)
Wi璚 bez obaw nak豉daj na w這sy
Inna sprawa ,瞠 r闚nie nadaje si na patelnie ( do smarzenia )
Dori1981 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-07, 11:40   #403
blonndee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez virka Poka wiadomo嗆
Szampon mam ten do w這s闚 blond i do t逝stych, a od篡wk do suchych i normalnych.
Podam Ci sk豉d tego szamponu do t逝stych, bo tego do blond nie mam przy sobie (ale my郵, 瞠 sk豉d b璠zie dok豉dnie taki sam, r騜nica b璠zie tylko w tych herbal extract, kt鏎e i tak nie s wymienione w INCI).

Szampon (do t逝stych):
Aqua, Herbal Extract, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Trilaureth-4-Phosphate, Lacid Acid, Fragrance, Methyldibromoglutaronitri le, Phenoxyethanol

Od篡wka (regeneruj帷a do suchych i normalnych):
Aqua, Herbal Extract, Cetearyl Alckohol, Dipalmitolethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ceteareth-20, Tocopheryl Acetate, Calcium Panthethonate, Panthenol, Fragrance, Methyldibromoglutaronitri le, Phenoxyethanol
dziekuje
podoba mi sie w nim to, ze sls jest dalej niz ekstrakty, to plusik. chyba sie na niego skusze[na wakacje idealny]
odzywke [ta do jasnych] juz zamowilam, bedzie super baza do miodu np, ten mikronizowany rumianek tez ciekawa jestem jak sie bedzie sprawowal [btw, podoba mi sie ten sklep, buteleczki i atomizery tanie, sloiczki tez...]
Stary 2008-04-07, 12:41   #404
virka
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje
podoba mi sie w nim to, ze sls jest dalej niz ekstrakty, to plusik. chyba sie na niego skusze[na wakacje idealny]
odzywke [ta do jasnych] juz zamowilam, bedzie super baza do miodu np, ten mikronizowany rumianek tez ciekawa jestem jak sie bedzie sprawowal [btw, podoba mi sie ten sklep, buteleczki i atomizery tanie, sloiczki tez...]
Nmzc
By豉m a aptece pyta o ten mikronizowany rumianek, ale pani zrobi豉 wielkie oczy i patrzy豉 na mnie jak na wariatk
Nie zra瘸m si i szukam dalej
A Ty to wszystko kupi豉 w tym sklepie na stronie Fitomedu ?

Stary 2008-04-07, 12:44   #405
atenaz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Poka wiadomo嗆
Co do tego Oleju kokosowego to kto musia paln望 gafe,bo ja kupowa豉m go w innym skepie ( jest te dost瘼ny w sklepie Helfy http://www.helfy.pl/olej-kokosowy-do-skory-wlosow)
Wi璚 bez obaw nak豉daj na w這sy
Inna sprawa ,瞠 r闚nie nadaje si na patelnie ( do smarzenia )
o dzi瘯i, to rozwia豉 moje w徠pliwo軼i

Stary 2008-04-07, 12:47   #406
blonndee
Wtajemniczenie

tak, doszlam do wniosku, ze tam jest dosc tanio i tak jakos sie znow skusilam... ale wiesz co, tak sobie pomyslalam... jak raz bylam w takiej duuuuzej zielarni[chyba najbardziej znana w wawie] po rumianek to pan sie spytal czy w koszyczku. a to moze oznaczac, ze sa inne opcje a TO moze oznaczac, ze w zielarni znajdziesz to cudo
chociaz musze przyznac, ze pierwszy raz sie z czyms takim jak mikronizowany rumianek spotykam
mam pytanko techniczne do uny. robie sobie tamta plukanke z pietruchy, blawatka i slazu. jest ona taka zielono niebieska. to mi sie dobrze kojazy, bo te 'posrebrzajace' szampony tez zawsze maja taki niebiesko fioletowy kolorek. ALE... jak dodaje cytrynki i miodku to plukanka robi sie czerwona. czy to aby napewno dobrze...?
Stary 2008-04-07, 12:48   #407
una creatura bella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144

Cytat:
Skusi造 mnie te zio豉 mikronizowane... Wyruszam na poszukiwania B璠 bardzo przydatne do domowych samor鏏ek
A co powiesz na mikronizowane zio豉 home made ?
Jaki sensowny elektryczny m造nek do kawy plus drobne sitko powinny da rad.

A produkty Fitomedu polecam. Szamponu do w這s闚 suchych i normalnych u篡wam ju od dobrych kilku lat i na dobr spraw jest to jedyny gotowy kosmetyk do mycia, po kt鏎ym nie obawiam si sw璠ziawki. Od篡wki te s godne uwagi, uwielbiam ich intensywny zio這wy zapach

Cytat:
Napisane przez blonndee
mam pytanko techniczne do uny. robie sobie tamta plukanke z pietruchy, blawatka i slazu. jest ona taka zielono niebieska. to mi sie dobrze kojazy, bo te 'posrebrzajace' szampony tez zawsze maja taki niebiesko fioletowy kolorek. ALE... jak dodaje cytrynki i miodku to plukanka robi sie czerwona. czy to aby napewno dobrze...?
Raczej niedobrze

P逝kanka jest niebieskawa dzi瘯i antocyjanom, kt鏎e maj to do siebie, 瞠 przyjmuj r騜n barw w zale積o軼i od pH (w 鈔odowisku zasadowym i oboj皻nym - fioletow i niebiesk, a w 鈔odowisku kwa郾ym - czerwon)
Barszczyk te ma 豉dniejszy kolor je郵i doda si soku z cytryny, prawda?

Wniosek: sok z cytryny i mi鏚 out.
Stary 2008-04-07, 12:50   #408
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Virko a wraz z tymi plukankami zauwazylas jakies male rozjasnienie ?

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2008-04-07, 13:04   #409
virka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka wiadomo嗆
A co powiesz na mikronizowane zio豉 home made ?
Jaki sensowny elektryczny m造nek do kawy plus drobne sitko powinny da rad.
Hmmm, powiem, 瞠 niez造 g陰b ZE MNIE, 瞠 o tym nie pomy郵a豉m
Tylko m造nek trzeba poszuka w czelu軼iach piwnicy

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Poka wiadomo嗆
Virko a wraz z tymi plukankami zauwazylas jakies male rozjasnienie ?
Jak najbardziej

Stary 2008-04-07, 13:08   #410
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Hmmm, powiem, 瞠 niez造 g陰b ZE MNIE, 瞠 o tym nie pomy郵a豉m
Tylko m造nek trzeba poszuka w czelu軼iach piwnicy

Jak najbardziej
To ja musze zaczac plukac w rumianku itp

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2008-04-07, 13:25   #411
blonndee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka wiadomo嗆
Raczej niedobrze

P逝kanka jest niebieskawa dzi瘯i antocyjanom, kt鏎e maj to do siebie, 瞠 przyjmuj r騜n barw w zale積o軼i od pH (w 鈔odowisku zasadowym i oboj皻nym - fioletow i niebiesk, a w 鈔odowisku kwa郾ym - czerwon)
Barszczyk te ma 豉dniejszy kolor je郵i doda si soku z cytryny, prawda?

Wniosek: sok z cytryny i mi鏚 out.
to ide gotowac plukanke od nowa...
Stary 2008-04-10, 20:31   #412
Lanessa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 996

Witam panie!
Zakupi豉m gliceryn.
Olejek rycynowy,
biostymin w ampu趾ach,
olejek rozmarynowy,
teraz z czym to po陰czy, w jakich proporcjach, aby najlepiej od篡wia w這sy po rozja郾ianiu? Nie moje, a mojej siostry, co prawda. Ale to r闚nie wa積e.
Lanessa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-10, 22:32   #413
virka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lanessa Poka wiadomo嗆
Witam panie!
Zakupi豉m gliceryn.
Olejek rycynowy,
biostymin w ampu趾ach,
olejek rozmarynowy,
teraz z czym to po陰czy, w jakich proporcjach, aby najlepiej od篡wia w這sy po rozja郾ianiu? Nie moje, a mojej siostry, co prawda. Ale to r闚nie wa積e.
A jak ma dzia豉 ta od篡wka?
Wzmacniaj帷o (przeciw wypadaniu), czy typowo nawil瘸j帷o?
Bo r騜nie mo積a to po陰czy...

Stary 2008-04-11, 09:43   #414
Lanessa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 996

Cytat:
A jak ma dzia豉 ta od篡wka?
Wzmacniaj帷o (przeciw wypadaniu), czy typowo nawil瘸j帷o?
Bo r騜nie mo積a to po陰czy...
Bardzo nawil瘸j帷o i wzmocniaj帷o, niekoniecznie przeciw wypadaniu.
Lanessa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-11, 22:16   #415
virka
Zakorzenienie

Je郵i chodzi o nawil瘸nie, to fajnie by doda jakie olejki (kokosowy, migda這wy itp.). W po陰czeniu z gliceryn, kt鏎a sama w sobie ma mocne dzia豉nie nawil瘸j帷e, powinien by efekt bardzo zadowalaj帷y Olejku rycynowego nie za wiele, bo mo瞠 przyciemnia (cho wcale nie musi , najpierw niech siostra sprawdzi jak dzia豉 na jej w這sy).
Biostymina i olejek rozmarynowy b璠zie dzia豉 wzmacniaj帷o (mo積a jeszcze doda 鄴速ko)
Je郵i chodzi o podniesienie dzia豉nia wzmacniaj帷ego to trzeba by si zaopatrzy na mazid豉ch lub u Thanatosa w jakie ekstrakty. Ale je郵i nie ma problem闚 z wypadaniem, to nie jest to pilne

Co do proporcji, to zale篡 od d逝go軼i w這s闚.

Stary 2008-04-11, 22:23   #416
anetka_m
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 378

Virko jaka mniej wi璚ej wyjdzie z tych sk豉dnik闚 konsystencja? Chodzi mi o to, czy lepiej to wymiesza z jaka gotow maseczk dla poprawienia komfortu nak豉dania i przebywania w tej odzywce, czy mo瞠 doda np. wod brzozow i do butelki z atomizerem zrobi tak od篡wk ?
Stary 2008-04-12, 07:50   #417
Jolie2601
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 523

Cytat:
Je郵i chodzi o nawil瘸nie, to fajnie by doda jakie olejki (kokosowy, migda這wy itp.). W po陰czeniu z gliceryn, kt鏎a sama w sobie ma mocne dzia豉nie nawil瘸j帷e, powinien by efekt bardzo zadowalaj帷y Olejku rycynowego nie za wiele, bo mo瞠 przyciemnia (cho wcale nie musi , najpierw niech siostra sprawdzi jak dzia豉 na jej w這sy).
Biostymina i olejek rozmarynowy b璠zie dzia豉 wzmacniaj帷o (mo積a jeszcze doda 鄴速ko)
Je郵i chodzi o podniesienie dzia豉nia wzmacniaj帷ego to trzeba by si zaopatrzy na mazid豉ch lub u Thanatosa w jakie ekstrakty. Ale je郵i nie ma problem闚 z wypadaniem, to nie jest to pilne

Co do proporcji, to zale篡 od d逝go軼i w這s闚.
+miodek
Cytat:
Napisane przez anetka_m Poka wiadomo嗆
Virko jaka mniej wi璚ej wyjdzie z tych sk豉dnik闚 konsystencja? Chodzi mi o to, czy lepiej to wymiesza z jaka gotow maseczk dla poprawienia komfortu nak豉dania i przebywania w tej odzywce, czy mo瞠 doda np. wod brzozow i do butelki z atomizerem zrobi tak od篡wk ?
Woda brzozowa (b康 pokrzywowa) jak najbardziej, ale jako baza (i sk豉dnik czynny) wcierek. Na w這sy nie radz- jest na denacie wi璚 mo瞠 by susza fizjologiczna
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-12, 09:06   #418
virka
Zakorzenienie

Cytat:
+miodek
O w豉郾ie, wiedzia豉m, 瞠 o czym zapomnia豉m

Cytat:
Woda brzozowa (b康 pokrzywowa) jak najbardziej, ale jako baza (i sk豉dnik czynny) wcierek. Na w這sy nie radz- jest na denacie wi璚 mo瞠 by susza fizjologiczna

A z poprzednich sk豉dnik闚 to raczej b璠zie takie g窷ciejsze (zw豉szcza jak dodasz 鄴速ko, wi璚 do psikade趾a si nie nadaje ).

Stary 2008-04-12, 20:00   #419
blonndee
Wtajemniczenie

dziewczyny, mam problem
mam w mojej szafeczce mnostwo ziolek do plukanek, ale szczerze mowiac mieszam je tak troche bez ladu i skladu. jedynie do wywaru z pietruszki dodaje blawatka i slaz wiedzac dzieki unie co moga razem zdzialac mozecie oprocz z tej listy pomoc mi jakos je polaczyc zeby sie uzupelnialy, ale tak w jednym kierunku, potegujac dzialanie?
ziele krwawnika
koszyczek rumianku rzymskiego
koszyczek nagietka
korzen lopianu
klacze tataraku
ziele skrzypu
korzen rzewienia
ziele pokrzywy
kwiat blawatka
kwiat slazu
mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi
Stary 2008-04-13, 11:47   #420
zapaa趾a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 630

Mam pytanie, czy owolecytyna to to samo co lecytyna? I czy lecytyne mozna dostac w aptece ale nie w postaci kapsulek?

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.