Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-23, 17:15   #451
WweronikaWw
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

ehh Wlasnie sobie przypomnia豉m,ze u mnie w miescie jest jeszcze jeden sklep zielarski Bo tamten zlikwidowali Musze sie wybrac

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 17:46   #452
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez blonndee Poka wiadomo嗆
dziekuje w takim razie w weekend sie wybiore, moze nawet jutro jak sie wyrobie
ooo, dobry pomysl ze sloikami w ikei, nie wpadlam na to jak poszlam do reala chyba to sobie zyczyli 9zl za sztuke wiec popukalam sie w glowe i zaczelam maniakalnie wyjadac z lodowki dzemy, majonezy, musztardy... i juz skompletowalam prawie na wszystko, jeszcze mi tylko 2 potrzebne
Hehe, a te s這iczki jeszcze ozdobi metod decoupage w zi馧ka to ju w og鏊e wypas

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Wiecie, 瞠 nied逝go nast徙i otwarcie nowego sklepu z kosmetykami naturalnymi i p馧produktami? a w鈔鏚 tych p馧produkt闚 b璠zie l-cysteina w kwasie bursztynowym i Kerastim, wszystkie na porost/wzmocnienie w這s闚. No i na pewno b璠 r騜ne inne dobroci. Sklep b璠zie si nazywa Naturalis, oto link do dyskusji (jakby軼ie chcia造 zna szczeg馧y)

http://laboratoriumurody.pl/forum/no...is,t10854.html

Noooo nieeee, kolejny wy瞠racz kasy
Co nie zmienia faktu, 瞠 si ciesz, mam nadziej na ca貫 mn鏀two nowych substancji do wypieszczenia kude趾闚 , mo瞠 jakie promocyjne ceny na rozruch planuj
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 18:41   #453
confused_girl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 541

Cytat:
Do Confused_girl:

Sprawd czy cynk w kapsu趾ach to czysty cynk czy te ma jakie wype軟iacze. Problem z wsypywaniem kapsu貫k jest taki, ze cz瘰to maj one jakie sztuczne dodatki, wype軟iacze i barwniki, konserwanty, a to nie jest najlepsze dla sk鏎y g這wy. My郵, 瞠 tym octem np, z zio豉mi i cytryn to raczej mo瞠sz p逝ka w這sy, niekoniecznie wicera (ja przynajmniej bym nie wciera豉 tylko p逝ka豉)

Do blondee:

Ja mam miareczki - 造磬i z Mazide i wszystko si pi瘯nie odmierza. Co do spirytusu, niestety, ale odmierzam go strzykawk (nic inne do g這wy mi nie przysz這)

Pozdrawiam

Cynk mam Olimpu - sprawdzi豉m oczywi軼ie wype軟iacze i jest ok 畝dnych substancji, kt鏎e mog造by zaszkodzi P逝ka w這s闚 w occie nie chc, zale瘸這 mi na kwasnym pH, bo taki jest najlepszy dla sk鏎y
confused_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 19:25   #454
blonndee
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 583

Mario kochana, bede cie meczyc az nie odpowiesz bo sobie zabki ostrzylam na twoja wciereczke a teraz mam juz wszystko i musze to wiedziec
to jak z tym spirytusem? bo napisalas 15% spirytusu, ale o co chodzi?
i jak przeliczasz te miary z gram na ml w miarkach?
jam zdesperowana...
Stary 2008-04-24, 11:54   #455
zapaa趾a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 630

Mam pytanie odnosnie laczenia odzywki z miodem. Zostalo mi prawie pol butli Hegrona, ktorego nie uzywam i nie wiem czy moge go zmieszac z miodem i trzymac na glowie 2-3 h czy lepiej w tej miksturce go nie uzywac?

(Aqua, Cetyl Alcohol, Behenoyl Pg-Trimonium Chloride, Sodium Chloride, Glycerin, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citric Acid)
Stary 2008-04-24, 14:51   #456
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Zaapalko, je雲i masz wra磧iw sk鏎 g這wy, to trzeba uwa瘸 tak czy inaczej, 瞠by nie podra積i豉, z drugiej strony, mi鏚 ma w豉軼iwo軼i koj帷e, 豉godz帷e, to mo積a spr鏏owa i obserwowa reakcj sk鏎y, czy nie zaczyna sw璠zie. Na d逝go軼i mo瞠sz na這篡 bezstresowo.
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 15:20   #457
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939
Wink Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Do blondee,

Zapomnia豉m po prostu napisa ilo嗆. Tego spirytusu dajesz 2,25 ml. A ilo嗆 ekstrakt闚/zi馧 itp. na ka盥 wcierk liczysz wg. matematycznego wzoru:

tzn: st瞛enie danego ekstraktu (sprawdzasz je np. na Mazid豉ch lub na str. u Thanatosa) mno篡sz razy ilo嗆 produktu czyli w tym przypadku 15 ml. i dzielisz przez sto. Wygl康a to tak: 3% ekstraktu x 15 (ml) / 100. I wtedy wyjdzie ci ilo嗆 w gramach jak masz da na dan wcierk.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 16:34   #458
blonndee
Wtajemniczenie

Cytat:
Do blondee,

Zapomnia豉m po prostu napisa ilo嗆. Tego spirytusu dajesz 2,25 ml. A ilo嗆 ekstrakt闚/zi馧 itp. na ka盥 wcierk liczysz wg. matematycznego wzoru:

tzn: st瞛enie danego ekstraktu (sprawdzasz je np. na Mazid豉ch lub na str. u Thanatosa) mno篡sz razy ilo嗆 produktu czyli w tym przypadku 15 ml. i dzielisz przez sto. Wygl康a to tak: 3% ekstraktu x 15 (ml) / 100. I wtedy wyjdzie ci ilo嗆 w gramach jak masz da na dan wcierk.
merci
Stary 2008-04-24, 20:23   #459
zapaa趾a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Zaapalko, je雲i masz wra磧iw sk鏎 g這wy, to trzeba uwa瘸 tak czy inaczej, 瞠by nie podra積i豉, z drugiej strony, mi鏚 ma w豉軼iwo軼i koj帷e, 豉godz帷e, to mo積a spr鏏owa i obserwowa reakcj sk鏎y, czy nie zaczyna sw璠zie. Na d逝go軼i mo瞠sz na這篡 bezstresowo.
Dziekuje za odpowiedz Poszperalam troche w wizazowym slowniku i zauwazylam ze ma w skladzie konserwanty mogace uczulac.. Po splukaniu maski z miodem zawsze przez jakis czas swedzi mnie glowa, a pozniej wszystko przechodzi. Chyba sobie ja jednak odpuszcze
Stary 2008-04-25, 12:01   #460
kosmarka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 219

Hej dziewczyny, pisz do was z zapytaniem - ile 鈔ednio oczekujecie na zam闚ienie u thanatosa, bo ja jestem niecierpliwa-nie mog si doczeka pewnie tego mleczka waniliowego. Zam闚ienie z這zy豉m 21 kwietnia i nic nie s造cha. A tak nie mog si doczeka wcierki Jolie .

kosmarka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-25, 13:35   #461
DeathDealer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 310

U mnie sz這 jakie 3 tygodnie, zamawia豉m w grudniu z.r.
DeathDealer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-25, 18:02   #462
zapaa趾a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kosmarka Poka wiadomo嗆
Zam闚ienie z這zy豉m 21 kwietnia i nic nie s造cha
Ja zamowienie zlozylam 16 kwietnia i na dobra sprawe powinno juz dojsc bo przeciez to niby priorytetem idzie, ale jeszcze nic nie dostalam
Stary 2008-04-25, 18:03   #463
WweronikaWw
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
GG do WweronikaWw

Tu chyba by豉 mowa o tym piwie
Czy to robi豉.Ja zamierzam drygi raz i tym razem nie spukiwac,ale niewiem jakie piwo kupic ??

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-25, 18:06   #464
Jolie2601
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 523

Cytat:
Napisane przez zapaa趾a Poka wiadomo嗆
Ja zamowienie zlozylam 16 kwietnia i na dobra sprawe powinno juz dojsc bo przeciez to niby priorytetem idzie, ale jeszcze nic nie dostalam
Ale teraz poczta "szwankuje" tak瞠 trzeba si liczy z wyd逝穎nym czasem dostawy towaru- szkoda, 瞠 Thanatos nie wysy豉 np. DHLem. Jeden dzie i paczka w domciu
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-25, 18:56   #465
una creatura bella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Poka wiadomo嗆
Tu chyba by豉 mowa o tym piwie
Czy to robi豉.Ja zamierzam drygi raz i tym razem nie spukiwac,ale niewiem jakie piwo kupic ??
My郵, 瞠 najlepszy b璠zie jaki pilsner. Ja stosuj Okocim O.K. Beer .
Stary 2008-04-25, 18:57   #466
Lanessa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 996

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka wiadomo嗆
My郵, 瞠 najlepszy b璠zie jaki pilsner. Ja stosuj Okocim O.K. Beer .
Te polecam Pilsnera p逝ka豉m nim.
Lanessa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-25, 19:15   #467
una creatura bella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lanessa Poka wiadomo嗆
Te polecam Pilsnera p逝ka豉m nim.
Ale ja polecam pilsnera , czyli piwo typu pilzne雟kiego. Pilsner te si tu zalicza
Stary 2008-04-25, 19:21   #468
Lanessa
Zadomowienie

Cytat:
Ale ja polecam pilsnera , czyli piwo typu pilzne雟kiego. Pilsner te si tu zalicza
Wiem 疾 ja akurat p逝ka豉m Pilsnerem to si zgadzam, co do piw, nie musisz mi t逝maczy, bo mia豉m czas kiedy czyta豉m nami皻nie Vademecum piwa i inne takie, nie wiem czemu, ale do p逝kania ta wiedza si przydaje
Stary 2008-04-25, 19:32   #469
una creatura bella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lanessa Poka wiadomo嗆
Wiem 疾 ja akurat p逝ka豉m Pilsnerem to si zgadzam, co do piw, nie musisz mi t逝maczy, bo mia豉m czas kiedy czyta豉m nami皻nie Vademecum piwa i inne takie, nie wiem czemu, ale do p逝kania ta wiedza si przydaje
W takim razie zwracam honor, droga ekspertko ds. przemys逝 browarniczego .
Stary 2008-04-25, 19:34   #470
Lanessa
Zadomowienie

Cytat:
W takim razie zwracam honor, droga ekspertko ds. przemys逝 browarniczego .
Co czuj 瞠 za這輳 sw鎩 browar w豉sny
No Godzin sp璠zi豉m szukaj帷 najbardziej zachmielonego, a potem zorientowa豉m si, 瞠 mam za ma這 kasy i polecia豉m po Pilsnera, kt鏎y mia najwi瘯sz zawarto嗆 z tych co by造 w lod闚ce

Una, a co z kofein w proszku? Jak mog to u篡wac?
Stary 2008-04-25, 20:54   #471
una creatura bella
Wtajemniczenie

My郵 瞠 tak jak w opisie: do szampon闚, do wcierek...

To powiedz mi jeszcze Lanesso jakie piwo jest najbardziej chmielowe w鈔鏚 najbardziej chmielowych ?
Stary 2008-04-26, 18:42   #472
blonndee
Wtajemniczenie

ja jeszcze Marie pomecze spirytus salicylowy bedzie ok?
Stary 2008-04-26, 20:35   #473
karla_92
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 980

Ja te musze pom璚zy Marie Pisa豉 wcze郾iej 瞠 ocet jab趾owy nadaje sie bardziej do p逝kania ni wcierania, ale czy to znaczy 瞠 w formie wcierki nie mo積a go stosowac wymieszanego np. z odzywk Jantar, zio豉mi, biostymin, jako wersj zast瘼cz sk鏎ki jab趾a z thanatosa? Oczywiscie pod warunkiem, 瞠 ocet bedzie r闚nie ze sk鏎ki, nie tylko z mi捫szu.
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-27, 11:25   #474
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939
Talking Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Do blondeee,

Tp jest sk豉d spirytusu salicylowego:
Cytat:
jest to 2% roztw鏎 kwasu salicylowego w alkoholu etylowym i wodzie (2% kwasu salicylowego, 30% wody, 68% etanolu 760g/l). Stosowany do odka瘸nia, chocia jego wp造w np. na ludzk sk鏎 mo瞠 by dra積i帷y i zaleca si do dezynfekcji ran stosowa raczej roztwory czystego etanolu.
Kwas salicylowy jest dobry na w這sy, ale w odpowiednim st篹eniu, je郵i jest ono odrobin wy窺ze to spowoduje, 瞠 w這sy b璠ziesz mia豉 cie雟ze, jak u lalki. Tego chcesz? Nie znam si na kwasie salicylowym ani tym bardzej na odpowiednim jeg st篹eniu na w這sy.Spiritus salicylowy jest do przemywania ran, nie za do w這s闚. Odpu嗆 go sobie, lepiej zwyk造 etylowy 95%. Po prostu bezpieczniej dla sk鏎y i w這s闚.

Do karla_92

Nie wiem czy ten ocet nie podra積i ci sk鏎y, poza tym st瞛enie substancji na porost nie jest za wysokie w occie, sk鏎ka ma je bardziej st篹one . Tu mo瞠sz poczyta

http://laboratoriumurody.pl/forum/viewtopic.php?t=1283
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-27, 12:07   #475
karla_92
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 980

Cytat:
Do karla_92

Nie wiem czy ten ocet nie podra積i ci sk鏎y, poza tym st瞛enie substancji na porost nie jest za wysokie w occie, sk鏎ka ma je bardziej st篹one . Tu mo瞠sz poczyta

http://laboratoriumurody.pl/forum/viewtopic.php?t=1283
Dzieki No to chyba odpuszcze sobie ten ocet i mo瞠 w ko鎍u zrobie zakupy u thanatosa
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-27, 12:40   #476
kosmarka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 219

Uuuuuuuuuuu to sobie poczekam na ta paczk pewnie jeszcze z 2 tygodnie - trudno . Chcia豉m ostatnio kupi olej z avocado-35 z w miom sklepiku kosztowa ,jeszcze na dodatek ma豉 butelka, wi璚 sobie darowa豉m. Poszukam jakiegos ta雟zego zamiennika na nawil瞠nie-polecicie co w konsystencji oleju

kosmarka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-27, 13:06   #477
blonndee
Wtajemniczenie

Cytat:
Do blondeee,

Tp jest sk豉d spirytusu salicylowego:
Kwas salicylowy jest dobry na w這sy, ale w odpowiednim st篹eniu, je郵i jest ono odrobin wy窺ze to spowoduje, 瞠 w這sy b璠ziesz mia豉 cie雟ze, jak u lalki. Tego chcesz? Nie znam si na kwasie salicylowym ani tym bardzej na odpowiednim jeg st篹eniu na w這sy.Spiritus salicylowy jest do przemywania ran, nie za do w這s闚. Odpu嗆 go sobie, lepiej zwyk造 etylowy 95%. Po prostu bezpieczniej dla sk鏎y i w這s闚.
ooo, cenna informacja! dziekuje to teraz bede szukac zwyklego ciekawa jestem czy bedzie w aptece? czy moze na stoisku alkoholowym?
Stary 2008-04-27, 22:10   #478
virka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 410

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Hehe, a te s這iczki jeszcze ozdobi metod decoupage w zi馧ka to ju w og鏊e wypas

virka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-29, 11:49   #479
arete
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

A ja do tych wszystkich zio這wych rozmaito軼i dorzuci豉m ostatnio p逝kank z lnu. Len zdaje si dzia豉 nawil瘸j帷o na w這sy, a mi w豉郾ie tego trzeba.
Zala豉m wrz徠kiem 3 造磬i sto這we nasion, odczeka豉m a si zrobi 郵uz i ostudzi, po czym na umyte w這ski!
poniewa taki kisiel we w這sach lekko mnie zdezorientowa- sp逝ka豉m reszt zimn wod.
Efekt - w這sy g豉dkie, dobrze si uk豉da造, zrobi造 si takie "pos逝szne".
Zatem len zago軼i na d逝瞠j w moich w這somaniaczkowych kosmetycznych rytua豉ch

arete jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-29, 16:56   #480
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

kurcze, ja mam samo siemie lniane mielone i mi si nie chce ten 郵uz wytworzy..Kiedys to przyjmowa豉m na uk. pokarmowy i wyczyta豉m, 瞠 mo積a tez na w這sy, ale ten 郵uz si nie chcia zrobi, wi璚 nie pr鏏owalam jeszcze...Wiecie mo瞠 co z tym 郵uzem, dlaczeo go nie by這?
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.