Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-05-13, 23:42   #511
confused_girl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 541
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez iziaczek Poka wiadomo嗆
Oczywi軼ie,ze s

Stosuje je w mojej "wypasionej" p逝kance,a s w formie takich 逝sek,nie ca造ch szyszek.
O, bo ja w豉郾ie sie waham mi璠zy zakupem szyszek chmielu, a Lupulin z herbapolu. Tylko nie wiem czy ta druga rozpu軼i mi sie w wodzie A potrzebuje tego cude鎥a do od篡wki w spray'u do w這s闚, bo po stosowaniu Glorii wydaje mi si, 瞠 moje k璠ziorki dobrze reaguj na ten sk豉dnik :P
confused_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-14, 06:17   #512
karla_92
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 980
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez confused_girl Poka wiadomo嗆
O, bo ja w豉郾ie sie waham mi璠zy zakupem szyszek chmielu, a Lupulin z herbapolu. Tylko nie wiem czy ta druga rozpu軼i mi sie w wodzie A potrzebuje tego cude鎥a do od篡wki w spray'u do w這s闚, bo po stosowaniu Glorii wydaje mi si, 瞠 moje k璠ziorki dobrze reaguj na ten sk豉dnik :P
Mo瞠sz robic p逝kanke - zaparzyc, odcedzic te 逝piny, fusy i polewa tym wlosy jako ostanie p逝kanie, albo taki napar przelac do butelki z "psikaczem" tak jak napisa豉 tylko, 瞠 trzeba to chyba zaparzac od nowa przy ka盥ym stosowaniu (bez zwgl璠u na to czy to p逝kanka czy "psikacz")
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-14, 11:50   #513
confused_girl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 541

Cytat:
Napisane przez karla_92 Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz robic p逝kanke - zaparzyc, odcedzic te 逝piny, fusy i polewa tym wlosy jako ostanie p逝kanie, albo taki napar przelac do butelki z "psikaczem" tak jak napisa豉 tylko, 瞠 trzeba to chyba zaparzac od nowa przy ka盥ym stosowaniu (bez zwgl璠u na to czy to p逝kanka czy "psikacz")

Plukanki sa nie dla mnie:P Chcia豉m doda do od篡wki w psikaczu, w kt鏎ej ju jest mleczko migda這we i owsiane, niacynamid i d-panthenol oraz mi鏚. Ale czemu uwa瘸sz, 瞠 trzeba by by這 ka盥orazowo tak miksture podgrzewa?
A i jakie s w這sy po takiej p逝kance? Bo kiedys pr鏏owa豉m plukac pokrzywa i skrzyp, ale moje kr璚one, syche w這sy by造 po tym szorstkie i ie da造 sie rozczesa
confused_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-14, 12:25   #514
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939
Talking Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Zio豉 niestety potrafi wysuszy/"podsuszy" w這sy, ale i tak warto je stosowa.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-14, 13:02   #515
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez confused_girl Poka wiadomo嗆
Plukanki sa nie dla mnie:P Chcia豉m doda do od篡wki w psikaczu, w kt鏎ej ju jest mleczko migda這we i owsiane, niacynamid i d-panthenol oraz mi鏚. Ale czemu uwa瘸sz, 瞠 trzeba by by這 ka盥orazowo tak miksture podgrzewa?
A i jakie s w這sy po takiej p逝kance? Bo kiedys pr鏏owa豉m plukac pokrzywa i skrzyp, ale moje kr璚one, syche w這sy by造 po tym szorstkie i ie da造 sie rozczesa
Nie chodzi o podgrzewanie, tylko o to 瞠 zio豉 musza byc "swieze " poprostu. Szyszek chyba te sie to tyczy Jak d逝go stoj to "uciekaj" z nich niekt鏐 skladniki.

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Zio豉 niestety potrafi wysuszy/"podsuszy" w這sy, ale i tak warto je stosowa.
Dok豉dnie Ja tez mam suche wlosy, a p逝kam pokrzyw,skrzypem i brzoz, tzn robie z nich tak jakby wcierke i aplikuje j strzykawk - tylko na sk鏎e. Przy p逝kance (jak mam lenia i nie chce mi sie tego wcierac) zawsze zabezpieczam wlosy od篡wk, a potem p逝kam jeszcze sam wod i jest w miare ok

W豉郾ie, Mario mo積a sie poradzic w sprawie tych zi馧ek? Tzn my郵isz 瞠 moge do np. 15ml zi馧 (mocnego naparu) doda od篡wki Jantar? Jak tak to ile? Wiem 瞠 Ty dajesz 2ml, ale jak to wychodzi w proporcjach, w stosunku to reszty sk豉dnik闚?
Stary 2008-05-14, 13:23   #516
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Ale ja robi wcierk na bazie Jantaru, zatem w praktyce jest go ok. 11 ml. do tego 2,25 spirytusu i reszta ekstrakty. Dwa ml. to ja daj jednorazowo strzykawk na sk鏎 i wcieram. Mo瞠sz doda do zi馧, jasne, nawet 50%, ale to na jeden raz czy chcesz te 15 ml. mie na d逝瞠j, tak kilka dni?

Wiem, 瞠 jeszcze jest dobry Amol, bo ma sporo zi馧 i rozgrzewa sk鏎, zatem substancje lepiej sie wch豉niaj.
Stary 2008-05-14, 13:35   #517
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Ale ja robi wcierk na bazie Jantaru, zatem w praktyce jest go ok. 11 ml. do tego 2,25 spirytusu i reszta ekstrakty. Dwa ml. to ja daj jednorazowo strzykawk na sk鏎 i wcieram. Mo瞠sz doda do zi馧, jasne, nawet 50%, ale to na jeden raz czy chcesz te 15 ml. mie na d逝瞠j, tak kilka dni?

Wiem, 瞠 jeszcze jest dobry Amol, bo ma sporo zi馧 i rozgrzewa sk鏎, zatem substancje lepiej sie wch豉niaj.
Serio 2ml A strzykawke masz tak normaln? Czy jak捷 magiczn? Ja mam tak 2ml, ale musze ja z 5 razy jednorazowo nape軟ic Czyli u mnie te 15ml na jeden raz Ale dam po 7ml zi馧 i Jantara, a z czasem jak sie wyrobie to mo瞠 uda mi sie mniej aplikowa. Dzieki bardzo za odpowiedz A amolu spr鏏uje, bo mam w domu
Stary 2008-05-14, 19:02   #518
raus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 272
GG do raus

Receptura

oh, od wczoraj marzy mi si psikad這 z mazide na bazie keratyny i d-pantenolu, plus jaki hydrolat i tylko nie mam pojemniczka z atomizerem, 瞠by go tam urobi a serum jak mazid豉 podaj jest silnie regeneruj帷e zreszt poczytajcie same:
http://mazidla.com/index.php?option=...d=287&Itemid=2

no i oczywi軼ie p逝kanta z octem ziolowym, ale to mo積a zrobi i od zaraz
http://mazidla.com/index.php?option=...id=68&Itemid=2

kt鏎a mo瞠 pr鏏owa豉 jakiego z tych specyfik闚?

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-06-27 o 20:23
raus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-14, 19:11   #519
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez raus Poka wiadomo嗆
oh, od wczoraj marzy mi si psikad這 z mazide na bazie keratyny i d-pantenolu, plus jaki hydrolat i tylko nie mam pojemniczka z atomizerem, 瞠by go tam urobi a serum jak mazid豉 podaj jest silnie regeneruj帷e zreszt poczytajcie same:

no i oczywi軼ie p逝kanta z octem ziolowym, ale to mo積a zrobi i od zaraz
http://mazidla.com/index.php?option=...id=68&Itemid=2

kt鏎a mo瞠 pr鏏owa豉 jakiego z tych specyfik闚?
Atomizer (jak i inne butelki, s這iczki) jest na stronie fitomedu I to tanio
Stary 2008-05-14, 19:21   #520
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Do raus,

Ja mam to silnie regeneruj帷e serum do w這s闚,

Rzeczywi軼ie regeneracja niesamowita, niesamowite nawil瞠nie. A musia豉m zrezygnowa z cz瘰tego u篡wania bo nadmiar keratyny powoduje u mnie, ze w dotyku wydaje si, 瞠 mam mniej w這s闚 ni w rzeczywisto軼i, poza tym trzeba pami皻a, 瞠 toto obci捫a troch w這sy i przez to nie jest 豉two ich odpowiednio u這篡. To serum raczej nie jest dla cienkich w這s闚, szczeg鏊nie cienkich z powodu ich braku. Lespsze by這 keratynowo - ekstensynowe, ale tego ostatniego sk豉dnika ju nie ma
Stary 2008-05-14, 19:32   #521
raus
Raczkowanie

GG do raus

Cytat:
Atomizer (jak i inne butelki, s這iczki) jest na stronie fitomedu I to tanio
wiem wiem, ju jedne zam闚i豉m dla testu, ale nie mog si doczeka

Cytat:
Do raus,

Ja mam to silnie regeneruj帷e serum do w這s闚,

Rzeczywi軼ie regeneracja niesamowita, niesamowite nawil瞠nie. A musia豉m zrezygnowa z cz瘰tego u篡wania bo nadmiar keratyny powoduje u mnie, ze w dotyku wydaje si, 瞠 mam mniej w這s闚 ni w rzeczywisto軼i, poza tym trzeba pami皻a, 瞠 toto obci捫a troch w這sy i przez to nie jest 豉two ich odpowiednio u這篡. To serum raczej nie jest dla cienkich w這s闚, szczeg鏊nie cienkich z powodu ich braku. Lespsze by這 keratynowo - ekstensynowe, ale tego ostatniego sk豉dnika ju nie ma
musz chocia tydzie wypr鏏owa - te mam cienkawe w這ski, chocia wi璚ej mi ich odrasta, wi璚 niewykluczone, 瞠 u mnie efekt b璠zie taki sam

Stary 2008-05-15, 14:56   #522
doru
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 774

Witam,

Od dw鏂h dni podczytuje Was troszk i zarazi造軼ie mnie t mani dbania o w這sy, za co bardzo dzi瘯uje
Narazie za pomoc Narek zdoby豉m przepis na psiukank Jolie, zakupi豉m potrzebne preparaty na Thanatos i czekam na przesy趾.
Mam nadziej ze wolno mi si do Was do陰czy i ukradkiem podczytywa
a ten przepis to http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=138 mam nadziej ze dziewczyny nie bed mia造 mi tego za z貫
a i mam pytanie na t jedn psiukank na pewno tego wszystkiego na raz nie zu篡j co ja mog jeszcze z tych sk豉dnik闚 umota?
Stary 2008-05-15, 15:03   #523
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez doru Poka wiadomo嗆
Witam,

Od dw鏂h dni podczytuje Was troszk i zarazi造軼ie mnie t mani dbania o w這sy, za co bardzo dzi瘯uje
Narazie za pomoc Narek zdoby豉m przepis na psiukank Jolie, zakupi豉m potrzebne preparaty na Thanatos i czekam na przesy趾.
Mam nadziej ze wolno mi si do Was do陰czy i ukradkiem podczytywa
a ten przepis to http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=138 mam nadziej ze dziewczyny nie bed mia造 mi tego za z貫
a i mam pytanie na t jedn psiukank na pewno tego wszystkiego na raz nie zu篡j co ja mog jeszcze z tych sk豉dnik闚 umota?
Witamy

Mo瞠sz dodac do maski/od篡wki, ale ja i tak bym zostawi豉 do psikacza
Chyba sie nie popsuje co nie? Do posiadaczek thanatosowych produkt闚: S tam jakie daty na tych opakowaniach? Aha i te proteiny, mleczka, mas這 shea, nmf itp. trzeba trzymac w lod闚ce?
Stary 2008-05-15, 15:56   #524
zapaa趾a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 630

Cytat:
Do posiadaczek thanatosowych produkt闚: S tam jakie daty na tych opakowaniach?
Na wszystkich opakowaniach sa daty waznosci
zapaa趾a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-15, 16:03   #525
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zapaa趾a Poka wiadomo嗆
Na wszystkich opakowaniach sa daty waznosci
A wiesz ile mo積a przechowywa otwarte np. proteiny, mleczka?
Stary 2008-05-15, 16:17   #526
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
A wiesz ile mo積a przechowywa otwarte np. proteiny, mleczka?
Tyle, co na dacie wa積o軼i, na pewno kilka miesi璚y
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-15, 17:37   #527
karla_92
Zakorzenienie

Dziekuje
Stary 2008-05-15, 19:02   #528
zapaa趾a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 630

Moje niedawno zamowione mleczka maja date do 12/2008 a proteiny 02 i 04 /2009, takze chwile mozna je potrzymac
zapaa趾a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-16, 07:37   #529
doru
Zadomowienie

dzi瘯uje
mam jeszcze wobec tego jedno pytanie, skoro sk豉dniki trzeba trzyma w lod闚ce to czy zmajstrowane psikade趾o te.
Do odrzywki dodawa bym nie chcia豉 bo od k康 u篡wam matrixa jestem mega szcz窷liwa i nie chcia豉 bym zmienia jego sk豉du ale co by軼ie powiedzia造 gdybym np. robi豉 wcierki na bazie waxu ? dodaj帷 np. sk鏎k jab貫k na porost w這s闚...tylko na stronie nie jest podane czy to jest pynne czy sproszkowane... i wog鏊e na bazie waxu robi豉 bym r騜ne eksperymentalne wcierki...i co Wy na to?

Edytowane przez doru
Czas edycji: 2008-05-16 o 08:06
doru jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-16, 12:01   #530
iziaczek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 252

Cytat:
dzi瘯uje
mam jeszcze wobec tego jedno pytanie, skoro sk豉dniki trzeba trzyma w lod闚ce to czy zmajstrowane psikade趾o te.
Do odrzywki dodawa bym nie chcia豉 bo od k康 u篡wam matrixa jestem mega szcz窷liwa i nie chcia豉 bym zmienia jego sk豉du ale co by軼ie powiedzia造 gdybym np. robi豉 wcierki na bazie waxu ? dodaj帷 np. sk鏎k jab貫k na porost w這s闚...tylko na stronie nie jest podane czy to jest pynne czy sproszkowane... i wog鏊e na bazie waxu robi豉 bym r騜ne eksperymentalne wcierki...i co Wy na to?

Wcierki na bazie Waxu?? Dziwne troche.

Kup sobie odzywk do w這s闚 i sk鏎y g這wy Jantar.Na baze do wcierek szukaj raczej czego p造nnego.
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-16, 12:36   #531
NeynA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Ja zam闚i豉m sobie mleczka owsiane i pszeniczne, kreatyn, proteiny jedwabiu i mleka i mas這 shea. Chcia豉m do tego olej kokosowy, ale albo jestem 郵epa, albo ju go na thanatosie nie ma. Ju si nie mog doczeka jak sobie ukr璚 psikade趾o Musz tylko i嗆 w poniedzia貫k po szkole na stacje benzynow do wod destylowan.
Stary 2008-05-16, 12:37   #532
doru
Zadomowienie

no tak sobie pomy郵a豉m o tym waxie poniewa wciera sie go wsk鏎e g這wy wi璚 jako baza wyda mi si odpowiedni no i konsystencja te wygodna do nak豉dania....je瞠li strzeli豉m g逝pote to przepraszam...

Cytat:
Napisane przez NeynA Poka wiadomo嗆
Ja zam闚i豉m sobie mleczka owsiane i pszeniczne, kreatyn, proteiny jedwabiu i mleka i mas這 shea. Chcia豉m do tego olej kokosowy, ale albo jestem 郵epa, albo ju go na thanatosie nie ma. Ju si nie mog doczeka jak sobie ukr璚 psikade趾o Musz tylko i嗆 w poniedzia貫k po szkole na stacje benzynow do wod destylowan.
Neyna czy by豉 by tak mi豉 i poda豉 przepis na swoje psikade趾o? tzn co tam dodac to wiem ale w jakich proporcjach/ilo軼iach

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-05-16 o 15:30 Pow鏚: post pod postem
doru jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-21, 22:25   #533
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
no tak sobie pomy郵a豉m o tym waxie poniewa wciera sie go wsk鏎e g這wy wi璚 jako baza wyda mi si odpowiedni no i konsystencja te wygodna do nak豉dania....je瞠li strzeli豉m g逝pote to przepraszam...
Wax sie nie nadaje bo trzeba go koniecznie sp逝ka, a wcierke trzeba troche 'potrzymac' [najlepiej wcierac po umyciu w這sow, 瞠by mia豉 jak najd逝窺zy kontakt ze sk鏎崧
Stary 2008-05-22, 10:32   #534
iziaczek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 252

Ju od trzech dni u篡wam serum z mazide silnie regeneruj帷ego(tego z keratyn i panthenolem) i poki co jaki sper efekt闚 nie ma,w這sy b造szcz sie odrobine bardziej ni zwykle i o wiele gorzej si uk豉daj

A liczy豉m na jake optyczne zwi瘯szenie obj皻o軼i, o kt鏎ym czyta豉m na mazid豉ch a tu nic.
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-22, 11:52   #535
karla_92
Zakorzenienie

Mario mo積a sie jeszcze o co spyta? Zastanawiam sie jak odmierzasz te ilo軼i ekstrakt闚 np. ze sk鏎ki jab趾a. Wag techniczn czy przeliczasz to na ml?
Stary 2008-05-29, 12:07   #536
raus
Raczkowanie

GG do raus

Cytat:
Mario mo積a sie jeszcze o co spyta? Zastanawiam sie jak odmierzasz te ilo軼i ekstrakt闚 np. ze sk鏎ki jab趾a. Wag techniczn czy przeliczasz to na ml?
ja wprawdzie nie Maria, ale mog Ci podpowiedzie, 瞠 na stronie mazide, b康 pewnie i innych stron z takimi specyfikami s r騜ne miarki do kupienia, takie malutkie 造瞠czki, kt鏎e pomog Ci odpowiednio przygotowa "conieco"

Stary 2008-05-31, 11:07   #537
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez raus Poka wiadomo嗆
ja wprawdzie nie Maria, ale mog Ci podpowiedzie, 瞠 na stronie mazide, b康 pewnie i innych stron z takimi specyfikami s r騜ne miarki do kupienia, takie malutkie 造瞠czki, kt鏎e pomog Ci odpowiednio przygotowa "conieco"
Ju je znalaz豉m, tylko 瞠 one odmierzaj ml, a nie gramy, a nie umiem przeliczyc wszystkiego, bo nie znam tych g瘰tosci Ale jako bede musia豉 sobie poradzic, bo zam闚ienie juz z這穎ne
Stary 2008-05-31, 13:36   #538
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
Ju je znalaz豉m, tylko 瞠 one odmierzaj ml, a nie gramy, a nie umiem przeliczyc wszystkiego, bo nie znam tych g瘰tosci Ale jako bede musia豉 sobie poradzic, bo zam闚ienie juz z這穎ne
Ja odmierzam 造瞠czkami, "na oko" i te jest dobrze i dzia豉, zatem nie ma co si tak stresowa i przejmowa. Wcierka i tak w lod闚ce tydzie do 10 dni przetrzyma.
Stary 2008-05-31, 15:07   #539
Planet Spa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 253

Kochane jak to jest z t sk鏎k jab貫k z thanatosa? czy rzeczywi軼ie poprawi豉 Wam porost?

Planet Spa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-31, 15:25   #540
Maria221
Wtajemniczenie

Mnie b. poprawi豉, nie tylko tempo wzrostu (z 1cm/mc. do 2,5/mc), ale przede wszystkim od wrzesnia do grudnia w這sy mi zg瘰tnia造 dwukrotnie. Nie oznacza to jednak, 瞠 odzyska豉m ju ca趾owicie moje dawne w這sy. Nadal mam przerzedzenia, ale 豉dnie zarastaj, a w這sy robi si coraz grubsze, cho teraz nieco wolniej.

Pami皻aj, 瞠 sk鏎ka jab趾a nigdy do ko鎍a sie nie rozpu軼i i tzreba nieraz mocno i do嗆 d逝go merda aby si jako tako rozpu軼i豉.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.