Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-11-19, 11:03   #691
kosmarka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 219
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Kosmarko, spr鏏uj zmniejszy st篹enie mieszanki protein,
Pewnie tak tzreba b璠zie zrobi - na dzie dzisiejszy zostalo mi jeszcze na raz psikad這, a jego sk豉d wygl康a tak:
50 ml wody dest., 1,5ml mleczka owsianego, 1,5 ml mleczka waniliowego,
po 1ml-protein mleka jedwabiu i kreatyny.
wszystko zmniejsz o 0,5 ml i zobaczymy
Cytat:
...psikiam sprayem nawil瘸j帷ym [NMF 5% + propylene glycol 10%] - pi瘯nie nawil瘸, w這ski b造szcz i s sypkie, spr篹yste, a ci篹kie od nawil瞠nia.
No no prosz bardzo- nie mam propylenu, wi璚 na razie nie wypr鏏uj, ale b璠 pami皻a豉 przy nast瘼nym zam闚ieniu

kosmarka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-20, 09:59   #692
BunnyMoon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 411
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
A, i jeszcze jeden patent. Od jakiego czasu po na這瞠niu mgie趾i proteinowej [jak w這sy ju po niej ciut podeschn崧 psikiam sprayem nawil瘸j帷ym [NMF 5% + propylene glycol 10%] - pi瘯nie nawil瘸, w這ski b造szcz i s sypkie, spr篹yste, a ci篹kie od nawil瞠nia.
A co jest baza tego psikadla?
I mam takie pytanie dot. przepisu z 3 postu, czy spirytus mozna zastapic czyms innym?Np jakas woda brzozowa, bo takiego czystego spirytusu pod reka akurat nie mam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-11-20 o 10:00
BunnyMoon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-20, 11:01   #693
doru
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 774

Ja w ko鎍u ju dosta豉m swoj paczk. Z這篡豉m zam闚ienie 13.11 a paczka zosta豉 wys豉na 18.11 no ale s造sza豉m ze Thanatos by chory wi璚 rozumiem
Zam闚i豉m hydrolat rozmarynowy, piperyne i sk鏎k jab趾a. Mam to zamiar wszystko zmiesza z wod brzozow tylko nie wiem w jakich proporcjach i wetrze z sk鏎e g這wy i tu te mam w徠pliwo軼i czy zrobi to przed czy po myciu Mo瞠 kto wie?
Stary 2008-11-20, 11:25   #694
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez BunnyMoon Poka wiadomo嗆
A co jest baza tego psikadla?
I mam takie pytanie dot. przepisu z 3 postu, czy spirytus mozna zastapic czyms innym?Np jakas woda brzozowa, bo takiego czystego spirytusu pod reka akurat nie mam
No jak co - woda
My郵, 瞠 mo積a zast徙i, tylko mo瞠 w wi瘯szym st篹eniu, bo st篹enie alkoholu w wodzie =/= mocy spirytusu.

Cytat:
Napisane przez doru Poka wiadomo嗆
Ja w ko鎍u ju dosta豉m swoj paczk. Z這篡豉m zam闚ienie 13.11 a paczka zosta豉 wys豉na 18.11 no ale s造sza豉m ze Thanatos by chory wi璚 rozumiem
Zam闚i豉m hydrolat rozmarynowy, piperyne i sk鏎k jab趾a. Mam to zamiar wszystko zmiesza z wod brzozow tylko nie wiem w jakich proporcjach i wetrze z sk鏎e g這wy i tu te mam w徠pliwo軼i czy zrobi to przed czy po myciu Mo瞠 kto wie?
Proporcje jak w innych przepisach.
Hydrolat zamiast wody mo積a u篡.
Po myciu.

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-20, 12:19   #695
Aggie125
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 857
Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Ja sobie zrobi豉m keratynowe psikad這 - zmiesza豉m keratyn z 3 mleczkami i doda豉m to do hydrolatu aloesowego. O dziwo preparat nie obci捫a mi w這s闚, za to lekko je "napuszy" i chyba te pogrubi - czuj inn struktur w這s闚 gdy ich dotykam

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-21, 07:45   #696
BunnyMoon
Raczkowanie

[quote='Estelle';9792445]No jak co - woda
My郵, 瞠 mo積a zast徙i, tylko mo瞠 w wi瘯szym st篹eniu, bo st篹enie alkoholu w wodzie =/= mocy spirytusu.

Woda...no taka czy mozna ja zastapic np hydrolatem aloesowym albo chociaz polaczyc go z woda tak 50/50?
Stary 2008-11-21, 08:05   #697
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez BunnyMoon Poka wiadomo嗆
Woda...no taka czy mozna ja zastapic np hydrolatem aloesowym albo chociaz polaczyc go z woda tak 50/50?
Pewnie, 瞠 mo積a hydrolat to te woda z dodatkowymi w豉軼iwo軼iami kosmetycznymi

Stary 2008-11-21, 09:16   #698
Jolie2601
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 523

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Poka wiadomo嗆
Ja sobie zrobi豉m keratynowe psikad這 - zmiesza豉m keratyn z 3 mleczkami i doda豉m to do hydrolatu aloesowego. O dziwo preparat nie obci捫a mi w這s闚, za to lekko je "napuszy" i chyba te pogrubi - czuj inn struktur w這s闚 gdy ich dotykam
super oby tak dalej
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-21, 09:34   #699
doru
Zadomowienie

Cytat:
No jak co - woda

Proporcje jak w innych przepisach.
Hydrolat zamiast wody mo積a u篡.
Po myciu.
Czyli nie musz kupowa wody brzozowej by stworzy t wcierk. Wystarczy hydrolat rozmarynowy kt鏎y posiadam
My郵a豉m ze sk鏎ka jab趾a si nie rozpu軼i i st康 ten pomys z wod brzozow bo ma alkohol. Po za tym wcze郾iejsze przepisy na wcierk kt鏎e zawiera造 piperyne i sk鏎k jab趾a mia造 wode brzozow i z t康 te ten pomys na wode. Proporcje wezme z poprzednich przepis闚. Dzi瘯uje

Edytowane przez doru
Czas edycji: 2008-11-21 o 09:37
doru jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-21, 10:36   #700
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez doru Poka wiadomo嗆
Czyli nie musz kupowa wody brzozowej by stworzy t wcierk. Wystarczy hydrolat rozmarynowy kt鏎y posiadam
My郵a豉m ze sk鏎ka jab趾a si nie rozpu軼i i st康 ten pomys z wod brzozow bo ma alkohol. Po za tym wcze郾iejsze przepisy na wcierk kt鏎e zawiera造 piperyne i sk鏎k jab趾a mia造 wode brzozow i z t康 te ten pomys na wode. Proporcje wezme z poprzednich przepis闚. Dzi瘯uje
Nie, nie, nie
Hydrolat zamiast wody - zwyk貫j wody.

Odpowied na temat wody dotyczy豉 psikad豉, nie wcierki. Odpowiada豉m na pytania Bunny, zgodnie z kolejno軼i pyta, jakie zada豉 w po軼ie.

Drugie pytanie dotyczy這 ju spirytusu i wody brzozowej.
Nie mo積a wody brzozowej zast徙ic hydrolatem.
Ale faktycznie troch namota豉m, bo i to woda i to, tylko 瞠 brzozowa , u篡豉m skr鏒u my郵owego, sorki.

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-11-21 o 10:39
Stary 2008-11-21, 14:41   #701
FilifionkaB
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

mam pytanie dotycz帷e trwa這軼i roztworu niacynamidu ( szuka豉m w temacie, ale nie znalaz豉m). Chcia豉bym wsypa go do Seboradinu - ile czasu takie cudo mo瞠 sta? bo nie wiem czy mog od razu zrobi ca陰 butle, kt鏎a starczy zapewne na miesi帷.

a gdyby tak niacynamid dodawa do wcierki z olejku rycnowego i miodu?
FilifionkaB jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-22, 11:43   #702
Alexa123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

No i jak tak czytam to my郵e ,瞠 nie ma jak to mazid這 babci, w這sy nie wypadaj, naturalne i co wa積e skuteczne i przepisik dla was: http://www.***************/przepisy,...czny09214.html
Alexa123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-24, 15:59   #703
doru
Zadomowienie

Cytat:
Nie, nie, nie
Hydrolat zamiast wody - zwyk貫j wody.

Odpowied na temat wody dotyczy豉 psikad豉, nie wcierki. Odpowiada豉m na pytania Bunny, zgodnie z kolejno軼i pyta, jakie zada豉 w po軼ie.

Drugie pytanie dotyczy這 ju spirytusu i wody brzozowej.
Nie mo積a wody brzozowej zast徙ic hydrolatem.
Ale faktycznie troch namota豉m, bo i to woda i to, tylko 瞠 brzozowa , u篡豉m skr鏒u my郵owego, sorki.
Dzi瘯uje i przepraszam za zamieszanie

Nie kupi豉m wody brzozowej ale Seboradin ma alkohol wi璚 odla豉m seboradin do miseczki i do niego wla豉m hydrolat rozmarynowy, piperyne i sk鏎k jab趾a. Zabe速a豉m to i strzykawk na這篡豉m na sk鏎e g這wy. Rano nie wsta豉m niestety z burz w這s闚 do pasa ale w這sy by造 lekko usztywnine przy sk鏎ze i poko Bede to stosowa豉 codziennie az mi si sko鎍zy ta po堯wka Seboradinu kt鏎 mam.
Stary 2008-11-28, 10:34   #704
AnetaK20
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 710

Hej dziewczyny, Przeczyta豉m ca造 w徠ek, i mam pytanie - mam tak wcierk:
Pilocarpini 0,25
Aciscelicylici 1,0
Prednisolni 0,25
Spir. Vini 70% 100,0
Aq dest ad 150,0

[/B]i co mog豉bym do niej doda zeby j ulepszyc?

I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses

AnetaK20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-28, 17:24   #705
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483

dziewczyny napiszcie mi czy taki zestaw olejk闚 nak豉dany na skalp godzin przed myciem ma sens nafta kosmetyczna+ olejek jojoba + olejek z nasion bawe軟y + olejek kokosowy trudno si to mazid這 zmywa , wi璚 pytam czy nie narobie tym sobie wi瘯szej szkody ni po篡tku z g鏎y dzi瘯i i pozdrawiam
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-01, 21:53   #706
Scully
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135
Wpisy w blogu: 7
GG do Scully

Przery豉m troch ten w徠ek wczoraj w nocy i od razu mi si spodoba Bardzo zale篡 mi na wyci郾i璚iu z cebulek co si da, bo oko這 2cm/mies po przer騜nych produktach Inter Fragrances to jeszcze mi ma這...

Jestem chemikiem (hihi, o ile mo積a tak powiedzie, studiuj chemi na III roku), wi璚 roztwory, st篹enia, odmierzanie nie jest problemem. Na tapet wzi窸am 'wcierk Jolie' - to jest nazwa tego mazid豉 ze sk鏎k jab趾a, piperyn etc prawda? No wi璚 z rozp璠u w nocy zam闚i豉m sobie u Thanatosa niezb璠ne sk豉dniki. I tu mam pytanie - co oznacza status zam闚ienia 'Zrealizowane'? Czy Poczta Polska ju ma te odczynniki w swoich r瘯ach?

Przegl康aj帷 ju tak wolniej w徠ek zauwa篡豉m, 瞠 u篡wacie jako nawil瘸cza glikolu propylenowego... Grzech nie sprobowa, ca貫 butle stoj w laboratorium na uczelni Przypuszczam, 瞠 w wolnej chwili znajd wi璚ej pere do ktorych b璠 mia豉 dost瘼. Postaram si przetestowa wszystko, co mi wpadnie w r璚e i sukcesywnie zdawa relacje

dzi瘯uj za wiele przydatnych informacji
Stary 2008-12-01, 22:12   #707
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Scully Poka wiadomo嗆
Przegl康aj帷 ju tak wolniej w徠ek zauwa篡豉m, 瞠 u篡wacie jako nawil瘸cza glikolu propylenowego... Grzech nie sprobowa, ca貫 butle stoj w laboratorium na uczelni Przypuszczam, 瞠 w wolnej chwili znajd wi璚ej pere do ktorych b璠 mia豉 dost瘼. Postaram si przetestowa wszystko, co mi wpadnie w r璚e i sukcesywnie zdawa relacje

dzi瘯uj za wiele przydatnych informacji
eee ja nie wiem czy to dobry pomys- tzn. mo瞠 i dobry- zale篡 jaki to odczynnik- tzn. jakiej czysto軼i- czy technczny czy np. czda albo spektralnie czysty- bo jak techniczny to mo瞠 mie sporo zanieczyszcze
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Stary 2008-12-01, 22:24   #708
Scully
Raczkowanie

GG do Scully

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka wiadomo嗆
eee ja nie wiem czy to dobry pomys- tzn. mo瞠 i dobry- zale篡 jaki to odczynnik- tzn. jakiej czysto軼i- czy technczny czy np. czda albo spektralnie czysty- bo jak techniczny to mo瞠 mie sporo zanieczyszcze
z powodu zanieczyszcze odrzuci豉m stosowanie pracownianych alkoholi, ale ju np. aminokwasy, woda dejonizowana czy kofeina (鈍ie穎 ekstrahowana Soxhletem) wydaj si czyste. Co do glikolu bardzo dok豉dnie sprawdz i popytam ewentualnie, jakiej toto jest czysto軼i. Wizja wy造sienia stan窸a przed oczami Nie chc przybra wygl康u stereotypowego chemika

Edytowane przez Scully
Czas edycji: 2008-12-01 o 22:25
Scully jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-02, 10:09   #709
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
z powodu zanieczyszcze odrzuci豉m stosowanie pracownianych alkoholi, ale ju np. aminokwasy, woda dejonizowana czy kofeina (鈍ie穎 ekstrahowana Soxhletem) wydaj si czyste. Co do glikolu bardzo dok豉dnie sprawdz i popytam ewentualnie, jakiej toto jest czysto軼i. Wizja wy造sienia stan窸a przed oczami Nie chc przybra wygl康u stereotypowego chemika
鈍ie瞠 ekstrakty, woda destylowana czy dejonizowana jak najbardziej tak. Sama sobie podbiera豉m z laboratorium Glikol sprawd- bardzo mozliwe, 瞠 si nada. A tak z ciekawi軼i- jak wygl康a stereotypowy chemik
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Stary 2008-12-02, 12:44   #710
doru
Zadomowienie

tak...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg AINSTAIN[1].jpg (13,9 KB, 13 za豉dowa)
Stary 2008-12-02, 14:45   #711
Scully
Raczkowanie

GG do Scully

Cytat:
A tak z ciekawi軼i- jak wygl康a stereotypowy chemik
doru mnie ubieg豉

ja bym jeszcze doda豉 dziury w fartuchach, a nawet ubraniach (autentyki z WChUJ), ale najbardziej przera瘸j帷a jest szopa spalonych kr璚io堯w niczym po ra瞠niu piorunem

dobra, ot

zacz窸am si martwi, 瞠 zam闚i豉m za ma這 sk豉dnik闚 - niby na pr鏏, ale 100ml wcierki starczy na tydzie (o ile tydzie si utrzyma). chyba dokupi...
strasznie jestem ciekawa efekt闚, nie mog si doczeka paczki
Stary 2008-12-02, 18:57   #712
BunnyMoon
Raczkowanie

U Thanatosa podniesli ceny wrrrrrrpo jakie licho czekalam tyle by zlozyc zamowienie
Stary 2008-12-02, 22:04   #713
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
doru mnie ubieg豉

ja bym jeszcze doda豉 dziury w fartuchach, a nawet ubraniach (autentyki z WChUJ), ale najbardziej przera瘸j帷a jest szopa spalonych kr璚io堯w niczym po ra瞠niu piorunem

dobra, ot

zacz窸am si martwi, 瞠 zam闚i豉m za ma這 sk豉dnik闚 - niby na pr鏏, ale 100ml wcierki starczy na tydzie (o ile tydzie si utrzyma). chyba dokupi...
strasznie jestem ciekawa efekt闚, nie mog si doczeka paczki
dziury to chleb powszedni chemika- trzeba przywykn望. Co do fryzu- znam kilku chemik闚 i maja znacznie lepsze ow這sienie- sama mam nie najgorsze

co do wcierki- postoi ponad tydzie- je郵i zrobisz na wodzie pokrzywowej i dodasz olejku rozmarynowego to 2 tyg wytrzyma
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Stary 2008-12-02, 22:18   #714
meredith85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 445

Ja sie przywitam ladnie i naskrobie cos od siebie. Mam mieszane uczucia do co serum keratynowego. Ja robie to z keratyny, jedwabiu i pantenolu. Ale zanim zaczelam uzywac oleju kokosowego, to nie zauwazylam, zeby to serum jakos dzialalo na wlosy. Teraz go uzywam w dni, kiedy nie nakladam oleju, ale bardziej z przyzwyczajenia, niz z przekonania. Mam fajny patent na szampon Babydream. Jest on niesamowicie tepy sam z siebie, ale jak sie doda hydromanilu i kwasu mlekowego, to wlosy sa pieknie wygladzone. Tylko zabijcie mnie nie pamietam ile procent dalam. Ale hydromanilu tak ok. 5 %, a kwasu ze 3%. Sporo osob daje owies hydrolizowany, ale ja jako wlascicielka wlosow sklonnych do puszenia stanowczo odradzam, poniewaz owies puszy je jeszcze bardziej. Owies wole nagebnie. Podobnie zachowuje sie za duzo pantenolu, wiec puszystym radze uwazam z iloscia.
meredith85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-03, 18:18   #715
kosmarka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 219

Kwasu mlekowego nie mam, ale hydromanil jest u mnie ja i babydream (kt鏎y sta w szafce, bo nie bardzo paswa mojej sk鏎ze - sw璠zia豉) - z nud闚 sprubuj przy najbli窺zej okazji.

kosmarka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-04, 14:19   #716
ladylove
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Czy znacie jakies sprawdzone specyfiki na cienkie wlosy aby je wzmocnic
Uzywam odzywki i szamponu panten pro-v do wlosow cienkich i slabych ale nic z tego nie wynika Moze jakies tabletki
ladylove jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-04, 14:37   #717
doru
Zadomowienie

Na Twoim miejscu, zmieni豉 bym najpierw szampon i odzywk, a p騧niej przeczyta豉 dok豉dnie ten w徠ek i nie tylko ten, a znajdziesz wi璚ej informacji ni przypuszczasz
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76551 - tabletki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290045 - walka o w這sy
i wieeeele innych, kt鏎e gor帷o polecam

Edytowane przez doru
Czas edycji: 2008-12-04 o 14:44
doru jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-04, 15:07   #718
Scully
Raczkowanie

GG do Scully

Cytat:
dziury to chleb powszedni chemika- trzeba przywykn望. Co do fryzu- znam kilku chemik闚 i maja znacznie lepsze ow這sienie- sama mam nie najgorsze

co do wcierki- postoi ponad tydzie- je郵i zrobisz na wodzie pokrzywowej i dodasz olejku rozmarynowego to 2 tyg wytrzyma
C騜, Jolie, Ty jeste pi瘯now這sy (widzia豉m, widzia豉m i mnie urzek造) metalowy chemik, ja jestem (na razie) tylko metalowy chemik

a sprawozdanie z dzi: troch mnie sytuacja przeros豉

kupi豉m wczoraj wieczorem Radical bo ju by豉m zm璚zona je盥瞠niem w k馧ko po Krakowie w poszukiwaniu wody brzozowej. Kr鏒ki sk豉d, denat na drugim miejscu wi璚 wydawa si od biedy OK. Przynios豉m dzisiaj do laboratorium i postanowili鄉y z kumplem zrobi 100g mikstury i podzieli si na p馧. Zwa篡li鄉y odpowiedni ilo嗆 sk豉dnik闚, wrzucili鄉y do kolby, zalali鄉y tym Radicalem do 100g i na mieszad這. Be速a這 si i belta這, ale pe軟o osadu by這 nierozpuszczonego i ca貫 軼ianki utyt豉ne podgrzali鄉y do 50 st. C (wi璚ej nie chcia豉m bo si ba豉m, 瞠 co roz這輳 niechc帷y). Nic. Zlepionego osadu pe軟o. Dolali鄉y troch czystego etanolu, troch si bardziej rozpu軼i這, ale nadal s ca貫 zwa造 nierozpuszczonych grudek. Co jest nie tak?
Stary 2008-12-04, 22:32   #719
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
C騜, Jolie, Ty jeste pi瘯now這sy (widzia豉m, widzia豉m i mnie urzek造) metalowy chemik, ja jestem (na razie) tylko metalowy chemik
merci
Cytat:
a sprawozdanie z dzi: troch mnie sytuacja przeros豉

kupi豉m wczoraj wieczorem Radical bo ju by豉m zm璚zona je盥瞠niem w k馧ko po Krakowie w poszukiwaniu wody brzozowej. Kr鏒ki sk豉d, denat na drugim miejscu wi璚 wydawa si od biedy OK. Przynios豉m dzisiaj do laboratorium i postanowili鄉y z kumplem zrobi 100g mikstury i podzieli si na p馧. Zwa篡li鄉y odpowiedni ilo嗆 sk豉dnik闚, wrzucili鄉y do kolby, zalali鄉y tym Radicalem do 100g i na mieszad這. Be速a這 si i belta這, ale pe軟o osadu by這 nierozpuszczonego i ca貫 軼ianki utyt豉ne podgrzali鄉y do 50 st. C (wi璚ej nie chcia豉m bo si ba豉m, 瞠 co roz這輳 niechc帷y). Nic. Zlepionego osadu pe軟o. Dolali鄉y troch czystego etanolu, troch si bardziej rozpu軼i這, ale nadal s ca貫 zwa造 nierozpuszczonych grudek. Co jest nie tak?
po pierwsze- skoro dodatek etanolu pom鏬 to chyba jednak lepiej zmieni rozpuszczalnik albo miksn望 z C2H5OH
po drugie rozpuszcza od razu na ciep這 [豉幡ia]
po trzecie dodawa ekstrakty ma造mi porcjami i miesza- nie musisz wazy skorki jab趾a- ja sie ju z tym tak nie bawi- dodaj ma造mi porcjami tyle ile si rozpu軼i [r-r nasycony] i jest sexy
powodzenia
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Stary 2008-12-05, 09:38   #720
doru
Zadomowienie

heh...czytaj帷 Was i ca造 w徠ek, nie mi這siernie 瘸逝je ze si chemi nie uczy豉m no i 瞠 podstaw te ju nie pami皻am...wi璚 robie wszystko na oko.

Wymy郵i豉m sobie tak wcierk i nak豉dam ju j drugi raz:

dwa korki odzywki Jantar
korek hydrolatu z rozmarynu
szczypta witamin http://www.zrobsobiekrem.pl/?200,kom...222;all-in-one
5 kropli wyci庵u z aloesu http://www.zrobsobiekrem.pl/?227,wyc...ony-10-krotnie
Be速am to razem i strzykawk nak豉dam na sk鏎e g這wy i masuje. Troszk usztywnia mi w這sy ale po za tym wszystko cacy
Czy nie robie sobie krzywdy???
Czy moge doda do tego jeszcze piperyne lub sk鏎k jab趾a? rozpu軼i misi w tym?

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.