Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-06, 10:56   #811
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939
Talking Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Hej,

Do ka盥ej wcierki warto doda odrobin alkoholu - 15% wystarczy, aby przetransportowa sk豉dniki od篡wcze w g陰b skory

Oooo, a te wcierki wygl康aj na mojego autorstwa, niekt鏎e zosta造 przygotowane pod k徠em 造siej帷ych pan闚, ale wystarczy lekka modyfikacja i b璠zie ok.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-09, 13:41   #812
zapaa趾a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 630
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Jakim sposobem udaje sie wam wmasowac 2 ml wcierki w cala glowe? Probowalam wczoraj wcierac przy suchych wlosach - 3 ml starczyly tylko na kilka przedzialkow, dzisiaj na mokrych tyle samo wystarczylo na ubogie wmasowanie w caly przod Probowalam juz dozowac strzykawka, pipeta, buteleczka z dziubkiem, ale zawsze efekt jest ten sam
Stary 2009-02-09, 14:22   #813
karla_92
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 980
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez zapaa趾a Poka wiadomo嗆
Jakim sposobem udaje sie wam wmasowac 2 ml wcierki w cala glowe? Probowalam wczoraj wcierac przy suchych wlosach - 3 ml starczyly tylko na kilka przedzialkow, dzisiaj na mokrych tyle samo wystarczylo na ubogie wmasowanie w caly przod Probowalam juz dozowac strzykawka, pipeta, buteleczka z dziubkiem, ale zawsze efekt jest ten sam
Ja zawsze wcieram ok. 10, ale i tak wydaje mi sie, 瞠 ca豉 sk鏎a nie jest pokryta Jeszcze tylko nie pr鏏owa豉m z zakraplaczem. Dlatego na jakis czas przerzucam sie na zio這we wcierki (z zaparzonych zi馧), zanim sie nie naucz wciera mniejszych ilo軼i, bo inaczej zabankrutuje
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-09, 14:32   #814
zapaa趾a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Poka wiadomo嗆
Ja zawsze wcieram ok. 10, ale i tak wydaje mi sie, 瞠 ca豉 sk鏎a nie jest pokryta Jeszcze tylko nie pr鏏owa豉m z zakraplaczem. Dlatego na jakis czas przerzucam sie na zio這we wcierki (z zaparzonych zi馧), zanim sie nie naucz wciera mniejszych ilo軼i, bo inaczej zabankrutuje
Ja zawsze po kilku dniach stosowania dochodze do wprawy i moge wcierac mniejsze ilosci choc 5-7 ml to minimum Myslalam jeszcze zeby wcierac wcierke platkiem kosmetycznym - przy soku z rzodkwi sprawdzalo sie to idealnie, z tym ze tam mialam 1/3 szklanki soku, a wcierki jest kilka ml
Stary 2009-02-10, 10:36   #815
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

dziewczyny, marnujecie te wcierki, bo dajecie zdecydowanie za duzo. polecam nakladanie palcami, pisalam o tym w watku o Seboradinie, max 2ml i calutka glowa pokryta, a wlosy u nasady nie sa mokre.

lepsza od strzykawki jest buteleczka z z malenkim dozownikiem, bo jej nie trzeba dociskac jak strzykawki.

ja teraz przelewam gotowe mieszanki do buteleczki 6ml, taka porcja wystarcza mi na 3 a czasem nawet 4 dni, kropie nia palce i wsmarowuje. efekt jest co najwazniejsze, wcale nie trzeba sie w tym k徙ac i wlosy tak nie przesiakaja zapachem
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-10, 14:56   #816
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

truskawkowawiosna ma racj, nie wyobra瘸m sobie wciera np. 10 ml wcierki, ca陰 g這w mia豉bym mokr. Tu chodzi tylko o sk鏎, moczenie w這s闚 nic nie da. Sama u篡wam strzykawki lub buteleczek z dozownikiem po ampu趾ach Anastim - 2-2,5 ml wystarczy mi ca趾owcie. W這sy s suche i czyste, nie trzeba my, a sk鏎a tzn. cebulki i mieszki od篡wione.
Stary 2009-02-10, 15:09   #817
zapaa趾a
Zakorzenienie

truskawkowawiosno, a z czego mozna wziac butelke z takim malym dozownikiem? Probowalam ta z wody utlenionej, ale krople jednak leca dosc duze
Stary 2009-02-10, 15:16   #818
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

ja u篡wam pipety i i tak wychodzi mi z 5 ml na 1 raz... a nak豉danie palcami si u mnie nie sprawdza - mam po pierwsze wra瞠nie ze wi瘯szo嗆 wsi彗a w opuszki palc闚 a po drugie mam do嗆 g瘰te w這sy i trudno mi r闚nomiernie pokry ca陰 sk鏎, dodam ze u篡wam na mokre w這sy po myciu i ju zostawiam na ca陰 noc i dzie
Stary 2009-02-10, 17:27   #819
stricte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 385

a ja mam takie pytanie,
czy mog jako w prosty spos鏏 urozmaici Seboradin lotion dodaj帷 np sk鏎k jab趾a/olejek kokosowy/ olejek rycynowy?

czy lepiej z Seboradinem nic ju nie kombinowa i zrobic normalna wcierk na bazie wody brzozowej/pokrzywowej ?
stricte jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-10, 17:30   #820
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

Cytat:
Napisane przez stricte Poka wiadomo嗆
a ja mam takie pytanie,
czy mog jako w prosty spos鏏 urozmaici Seboradin lotion dodaj帷 np sk鏎k jab趾a/olejek kokosowy/ olejek rycynowy?

czy lepiej z Seboradinem nic ju nie kombinowa i zrobic normalna wcierk na bazie wody brzozowej/pokrzywowej ?
Ja robi moj w豉郾ie na bazie Sebo, bo u mnie woda pokrzywwa/brzozowa jest nie do dostania...ale olej闚 nie dawaj - nie wymieszaja sie po pierwsze musia豉by mie emulgator po drugie je郵i ma to by wcierka bez zmywania to strasznie zat逝軼i造by Ci si w這sy

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-02-10 o 17:32
viki1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-10, 17:38   #821
stricte
Raczkowanie

wcierki daj na noc a p騧niej rano zmywam, wi璚 niech si przet逝szczaj
a co do seboradinu doda? sama sk鏎ka jab趾a da co? bo p鏦i co nie chc nic zamawia i kombinuje z tego co mam.

co do wody brzozowej jest w Rossmanie tylko trzeba sie dobrze rozejrze, ja dzisiaj ujrza豉m na najni窺zej p馧ce w k帷ie.

Edytowane przez stricte
Czas edycji: 2009-02-10 o 17:39
Stary 2009-02-10, 19:11   #822
zapaa趾a
Zakorzenienie

Cytat:
wcierki daj na noc a p騧niej rano zmywam, wi璚 niech si przet逝szczaj
a co do seboradinu doda? sama sk鏎ka jab趾a da co? bo p鏦i co nie chc nic zamawia i kombinuje z tego co mam.
Do seboradinu lepiej dodac sama skorke Tak jak wspomniala viki bez emulgatora oleju raczej z seboradinem nie polaczysz, wiec lepiej dac wcierke na skore, a olej na dlugosc
Stary 2009-02-10, 19:28   #823
stricte
Raczkowanie

ok tak te zrobi
czyli jak obra jab趾o i sk鏎k normalnie doda do buteleczki ?
Stary 2009-02-10, 19:35   #824
szugarbejb
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 203

Cytat:
ok tak te zrobi
czyli jak obra jab趾o i sk鏎k normalnie doda do buteleczki ?
Ale nie My piszemy o takiej : http://thanatos.com.pl/product_info....products_id=45

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka wiadomo嗆
(...)
i oczywi軼ie ma mie 豉dnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie og鏎a nabrzmia貫go w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-10, 20:13   #825
stricte
Raczkowanie

aa to takie buty
to ja zawsze jak czyta豉m o tej sk鏎ce z jab趾a to mi si wydawa這, 瞠 o takie zwyczajne jab趾o chodzi
Stary 2009-02-10, 20:31   #826
szugarbejb
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 203

Cytat:
aa to takie buty
to ja zawsze jak czyta豉m o tej sk鏎ce z jab趾a to mi si wydawa這, 瞠 o takie zwyczajne jab趾o chodzi
:d

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka wiadomo嗆
(...)
i oczywi軼ie ma mie 豉dnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie og鏎a nabrzmia貫go w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-11, 18:43   #827
Annaluka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 001

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆

Oooo, a te wcierki wygl康aj na mojego autorstwa, niekt鏎e zosta造 przygotowane pod k徠em 造siej帷ych pan闚, ale wystarczy lekka modyfikacja i b璠zie ok.
A to wybacz Mia豉m je bezczelnie zapisane na komputerze i korzystam Dzi瘯i za Twoj wiedz!

Cytat:
aa to takie buty
Stary 2009-02-11, 18:56   #828
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Annaluka, a korzystaj i niech Ci na zdrowie wyjdzie!

Dobrze, ze je zapisa豉, bo jakby co sie sta這 na forum, jaka katastrofa, to przynajmniej ocalej.
Stary 2009-02-17, 20:58   #829
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Czy jest tu kto kto mo瞠 mi pom鏂? Mam w domu keratyn i jedwab hydrolizowane, niacynamid, d-panthenol i lipodermin. Co i w jakiej ilo軼i mo積a doda do zwyk貫j od篡wki, spirytusu, hydrolatu. Aha i jeszcze mam aloes, zar闚no zwyk造 soczek jak i 瞠l. Nie mam poj璚ia co z tym zrobi i boj si otwiera 瞠by si nie przeterminowa這. Dacie mi jakie rady? Mo瞠 co do od篡wki czy szamponu wla, albo pryskad這 zdzia豉, ale jak i ile?
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-17, 23:19   #830
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Czy jest tu kto kto mo瞠 mi pom鏂? Mam w domu keratyn i jedwab hydrolizowane, niacynamid, d-panthenol i lipodermin. Co i w jakiej ilo軼i mo積a doda do zwyk貫j od篡wki, spirytusu, hydrolatu. Aha i jeszcze mam aloes, zar闚no zwyk造 soczek jak i 瞠l. Nie mam poj璚ia co z tym zrobi i boj si otwiera 瞠by si nie przeterminowa這. Dacie mi jakie rady? Mo瞠 co do od篡wki czy szamponu wla, albo pryskad這 zdzia豉, ale jak i ile?
Przejrzyj w徠ek , przecie te informacje by造 wielokrotnie podawane.
St篹enia efektywne s najcz窷ciej takie same, niezale積ie do czego si dodaje te substancje.

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-18, 09:16   #831
aeronauta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 796

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Ja ci polecam stron: http://www.mazidla.com/index.php?opt...&id=1&Itemid=2
Znajdziesz tam wiele przepis闚 na wykonanie r騜nych psikade, serum czy od篡wki. Np. to: http://mazidla.com/index.php?option=...d=286&Itemid=2
Posiadasz wszystkie sk豉dniki potrzebne do jego wykonania.
Poza tym mo瞠sz dolewa np. keratyn do zwyk貫j od篡wki. Ja tak robi i bardzo to sobie chwal. Odk豉dasz troch od篡wki do kubeczka, dolewasz par kropel keratyny i siup na w這sy.
Aloes mo瞠sz doda do psikad豉, albo te polewa nim w這sy. Podobno bardzo dobrze takie polewanie na nie dzia豉. Mo瞠sz go u篡wa te do twarzy. S造sza豉m, 瞠 jako tonik te jest boski.
Poszperaj w mazid這wych przepisach, zmodyfikuj je do swoich potrzeb i zasob闚. I pochwal si co wymy郵i豉
aeronauta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-18, 10:48   #832
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Ok. Wielkie dzi瘯i. Poczytam i zamelduj co zdzia豉豉m.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-18, 18:25   #833
zapaa趾a
Zakorzenienie

Mario, znalazlam twoja wypowiedz, w ktorej zastanawialas sie nad dodaniem do wcierki kapsulki (a raczej jej zawartosci) MSM. Robilas moze jakies doswiadczenia z tym suplementem? Przyznam szczerze, ze sama juz troche probowalam - rozpuszcza sie to to bardzo dobrze, ale teraz mnie dopadly takie watpliwosci czy to w ogole moze jakos pomoc stosowane zewnetrznie? A jesli tak to ile dodawac, bo narazie probowalam dodawac zawartosc calej kapsulki na 20 ml wcierki, ale jednak jest tam tego troche
Stary 2009-02-19, 10:00   #834
kosmarka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 219

Hej dziewczyny,
mam do was spraw
Postanowi豉m przesta zabaw z wcierkami na jaki czas, ale mam problem poniewa zbyt duzo zosta這 mi sk鏎ki jab趾a i wonogron, a jak od這輳 na potem, to b璠zie przeterminowane .
Zosta這 mi ich - ka盥ego po ok. 25 g - co mog z tym zrobi, 瞠by nie wyrzuci .
Wyczyta豉m, 瞠 sk鏎ka jab趾a przyda si do mleczek, krem闚 nawil瘸j帷ych, mleczkach do demakija簑, i na w這sy - tylko jak i do czego j dorzuci .

Wyprowad嬈ie mnie z b喚du jak 幢e kombinuj, rozpuszcz w wodzie destylowanej w ilo軼i 1-3% i doda mog do maski do w這s闚 lub balsamu do cia豉 - tak?
A co ze sk鏎k winogrona - bo nic nie znalaz豉m

kosmarka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-19, 11:13   #835
zapaa趾a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kosmarka Poka wiadomo嗆
Wyprowad嬈ie mnie z b喚du jak 幢e kombinuj, rozpuszcz w wodzie destylowanej w ilo軼i 1-3% i doda mog do maski do w這s闚 lub balsamu do cia豉 - tak?
Obawiam sie, ze nic z tego nie wyjdzie, bo skorka jablka nie rozpuszcza sie w wodzie

Co do pozostalych pytan, sprobuj zapytac w ekstraktowym watku na biochemii, tam dziewczyny doradza Ci juz bardziej w kierunku balsamow
Stary 2009-02-19, 11:19   #836
kosmarka
Wtajemniczenie

u Tanatosa pisze, 瞠 si w wodzie rozpuszcza , a jak sama my豉m misk po kr璚eniu wcierki to nadmiar sk鏎ki, kt鏎y si nie rozpu軼i we wcierce, rozpu軼i si w wodzie od mycia

Stary 2009-02-19, 12:28   #837
zapaa趾a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kosmarka Poka wiadomo嗆
u Tanatosa pisze, 瞠 si w wodzie rozpuszcza , a jak sama my豉m misk po kr璚eniu wcierki to nadmiar sk鏎ki, kt鏎y si nie rozpu軼i we wcierce, rozpu軼i si w wodzie od mycia
Reki nie daje uciac, ale czytalam wiele razy ze skorka w wodzie sie nie rozpuszcza, albo rozpuszcza, ale bardzo slabo

Pozwole sobie jeszcze zacytowac post Jolie:
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka wiadomo嗆
sk鏎ka jab趾a praktycznie nie rozpuszcza si w wodzie, du穎 lepiej rozpuszcza sie w alkoholu (ja stosuj wod pokrzywow). Sk鏎k stosuje si w postaci wcierki (w moim przypadku w st篹. ok. 2%)
Stary 2009-02-19, 12:29   #838
kosmarka
Wtajemniczenie

To ju sama nie wiem , ale co tam spr鏏uje w domu -to sie upewni.
Dzi瘯i

Stary 2009-02-19, 14:38   #839
Maria221
Wtajemniczenie

Talking Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Zaapa趾a,

Cytat:
Mario, znalazlam twoja wypowiedz, w ktorej zastanawialas sie nad dodaniem do wcierki kapsulki (a raczej jej zawartosci) MSM. Robilas moze jakies doswiadczenia z tym suplementem? Przyznam szczerze, ze sama juz troche probowalam - rozpuszcza sie to to bardzo dobrze, ale teraz mnie dopadly takie watpliwosci czy to w ogole moze jakos pomoc stosowane zewnetrznie? A jesli tak to ile dodawac, bo narazie probowalam dodawac zawartosc calej kapsulki na 20 ml wcierki, ale jednak jest tam tego troche
Nie dodawa豉m, ale ludzie z forum ㄊsienie.info. dodaj i sobie chwal.
Stary 2009-02-19, 15:02   #840
belluci2
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 676
Wpisy w blogu: 1

mario221
prosz napisz mi czy robi dobrze-do pojemniczka wlewam szampon i mieszam z 3 kropelkami olejk闚 eterycznych i myje tym w這sy
czy im nie zaszkodz-na razie bardzo pomaga.
pozdrawiam
ps czy tylko w olejach nale篡 olejki rozpuszcza

zosta這 80 ...70...60 dni intensywnej pracy

belluci2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.