Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-05-31, 17:39   #961
izu101
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Hej dziewczyny mimo, 瞠 nie udzielam si to przeczyta豉m ju kilka w徠k闚 o piel璕nacji i wypadaniu w這s闚. M鎩 problem dotyczy w豉郾ie wypadania w這s闚, w czasie mycia wypada mi ok 120-150 w這s闚 a dodatkowo wypadaj tez w czasie czesania, normalnie s wsz璠zie... stosowa豉m Wax, seboradin (lotion i ampu趾i), pi豉m pokrzywe i skrzyp (w豉郾ie jestem w czasie pierwszej przerwy) i w這sy nadal wypadaj, wi璚 postanowi豉m zrobi w豉sn wcierk Zrobi豉m j na bazie Jantaru z dodatkiem sk鏎ki jab趾a, adenozyny, kasztanowca, pokrzywy i chmielu. Tylko nie wiem czy wszystko jest w porz康ku bo po na這zeniu w這sy przy sk鏎ze strasznie s posklejane, jakbym je lakierem do w這s闚 spsika豉, czy to normalne??
izu101 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-31, 17:52   #962
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Tak, wcierki z ekstraktami potrafi si tak zachowywa.

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-31, 17:56   #963
izu101
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dzi瘯uj za odpowied Ju si ba豉m, 瞠 co 幢e zrobi豉m
izu101 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-01, 07:52   #964
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Do Cat!

Mam ten sam problem. Nie mam wagi. Czasem dla produkt闚 w postaci proszku jest podana ilo嗆 w mililitrach. Wtedy nieco 豉twiej odmierzy. Kupi豉m malutkie 造瞠czki, ale najmniejsza ma 5 ml, a przepisy zawieraj cz瘰to du穎 mniejsze ilo軼i.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-06-01 o 07:55 Pow鏚: Zapomnia豉m napisa komu odpowiadam.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-01, 08:08   #965
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Do Cat!

Mam ten sam problem. Nie mam wagi. Czasem dla produkt闚 w postaci proszku jest podana ilo嗆 w mililitrach. Wtedy nieco 豉twiej odmierzy. Kupi豉m malutkie 造瞠czki, ale najmniejsza ma 5 ml, a przepisy zawieraj cz瘰to du穎 mniejsze ilo軼i.
Mo瞠sz u篡 strzykawki z podzia趾.

Stary 2009-06-01, 16:26   #966
cat.
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 786

majreg,
mazid豉 maj 造磬i miarowe o ma造ch pojemno軼iach (0,15 ml, 1,25 ml).
Przebrn窸am przez ca造 w徠ek i zrobi豉m sobie dodatkowo powt鏎k z chemii.
Pozwol sobie zacytowa s這wa jednej z wiza瘸nek:
"ja uzywam wagi, ale zwazylam adenozyne i skorke jablka

wg moich pomiarow adenozyna luzna, nasypana, ale nie zgnieciona wazy ok 0,36g w objetosci 1 ml

reki sobie nie dam uciac, wazenie adenozyny to katorga, jest jak maka ziemniaczana, na oko 2 razy lzejsza od skorki, z pomiarow wyszlo mi, ze skorka jablka wazy 0,7g na 1ml"

I b康 tu m康ry.
Zw豉szcza, kiedy jest podana jedynie ilo嗆 sk豉dnik闚 w gramach.

Na upartego mo積a to wyliczy (g瘰to嗆=masa przez obj皻o嗆), tylko gdzie ja znajd g瘰to嗆 takiej sk鏎ki jab趾a?
edit: machn窸am si, wystarczy ci篹ar w豉軼iwy.

I jeszcze jedno
Zastanawiam si, czy mog豉bym do wcierki na bazie wody brzozowej/pokrzywowej z adenozyn, sk鏎k jab趾a i ekstraktem z chmielu, doda kapsu趾 lub dwie bio silici olipmu (zamiast thanatosowego ekstraktu ze skrzypu i pokrzywy)?

Tutaj jest sk豉d: (2 kapsu趾i): ekstrakt skrzypu polnego (400 mg, w tym zwi您ki krzemowe 75 mg), ekstrakt pokrzywy (200 mg), hydrolizat bia貫k kolagenowych (100 mg), L-metionina (200 mg), L-cysteina (100 mg), witamina E (9,84 mg), tiamina (1,34 mg), ryboflawina (1,40 mg), witamina B6 (1,86 mg), niacyna (14,7 mg), kwas pantotenowy (6,16 mg), witamina C (48,0 mg), folacyna (231 µg), biotyna (0,12 mg), witamina B12 (0,96 µg), cynk (15 mg), mied (0,98 mg).
Bardzo prosz o rad.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, kt鏎ego posiadanie, w przypadku kota, zupe軟ie niczego nie gwarantuje.

...a tak w豉軼iwie, to po co Pa雟twu kot?

Edytowane przez cat.
Czas edycji: 2009-06-01 o 20:00
cat. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-04, 23:03   #967
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez cat. Poka wiadomo嗆
majreg,

wg moich pomiarow adenozyna luzna, nasypana, ale nie zgnieciona wazy ok 0,36g w objetosci 1 ml

reki sobie nie dam uciac, wazenie adenozyny to katorga, jest jak maka ziemniaczana, na oko 2 razy lzejsza od skorki, z pomiarow wyszlo mi, ze skorka jablka wazy 0,7g na 1ml"

I b康 tu m康ry.

Na upartego mo積a to wyliczy (g瘰to嗆=masa przez obj皻o嗆), tylko gdzie ja znajd g瘰to嗆 takiej sk鏎ki jab趾a?

I jeszcze jedno
Zastanawiam si, czy mog豉bym do wcierki na bazie wody brzozowej/pokrzywowej z adenozyn, sk鏎k jab趾a i ekstraktem z chmielu, doda kapsu趾 lub dwie bio silici olipmu (zamiast thanatosowego ekstraktu ze skrzypu i pokrzywy)?

Tutaj jest sk豉d: (2 kapsu趾i): ekstrakt skrzypu polnego (400 mg, w tym zwi您ki krzemowe 75 mg), ekstrakt pokrzywy (200 mg), hydrolizat bia貫k kolagenowych (100 mg), L-metionina (200 mg), L-cysteina (100 mg), witamina E (9,84 mg), tiamina (1,34 mg), ryboflawina (1,40 mg), witamina B6 (1,86 mg), niacyna (14,7 mg), kwas pantotenowy (6,16 mg), witamina C (48,0 mg), folacyna (231 µg), biotyna (0,12 mg), witamina B12 (0,96 µg), cynk (15 mg), mied (0,98 mg).
Bardzo prosz o rad.
mnie zacytowalas

nie wiem co jest niejasne:
adenozyna- 0,36 g w 1 ml
skorka jablka 0,7g w 1 ml
z tego wynika ze adenozyna jest ok 2x lzejsza od jablka, badz jablko 2x ciezsze od adenozyny

generalnie nie ma potrzeby scislego trzymania sie liczb, warto eksperymentowac (ale tez zapisywac dla porownania)

co do tych kapsulek, to mam mieszane uczucia, mozna sprobowac, ale w nich jest troche substancji pomocniczych, moze kiepsko sie rozpuszczac

a moze lepszym pomyslem byloby zmielenie na proch pokrywy i skrzypu z ekspresowych torebek w elektrycznym mlynku?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-05, 11:17   #968
stokrotka_dorotka
BAN sta造

Lokalizacja: Wysy豉m zaproszenia do *******.com - genialne nagrody.Pisa pw ze swoim mailem
Wiadomo軼i: 208

jaka mieszank proponujecie na pocz徠ek??
tak dosy 豉tw w zrobieniu
dodam 瞠 chcia豉bym co na porost w連sk闚 oraz na napuszenie ich
stokrotka_dorotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-05, 21:05   #969
legallybrunette
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 673

Witam kochane wiza瘸nki ! Ehh to tak w wielkim skr鏂ie... zabiegi fryzjer闚 oraz moje samodzielne spowodowa造 ze straci豉m w這sy.. pokruszy造 sie wy豉ma造, niekt鏎e mia豉m d逝gosci 3cm inne d逝gie.. nie moglam juz znie嗆 tego widoku. suche str彗i, zadne maseczki nie pomagalo nic. jedynym radykalnym wyjsciem bylo sciecie.. no i zrobilam to. zgolilam g這we na 3mm.. chodze w chustach i czapkach.. czkam az odrosna nowe zdrowe nie farbowane naturalne... czy ktoras z was kiedys zrobila cos takiego? czy mozecie polecic mi jakies ampu趾i, serum czy tabletki przyspieszajace porost wlosow.. minal dopiero 2 tydzien.. a czeka mnie pare miesiecy walki prosze o odp !!! prawie nie wychodze z domu bo sie wstydze... jedynie do sklepu i z powotem ;(;(;(;(

Je郵i kto mia豚y ch耩 da jak捷 rad to serdecznie zapraszam :

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post12632314
legallybrunette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-05, 22:02   #970
cat.
Rozeznanie

Cytat:
a moze lepszym pomyslem byloby zmielenie na proch pokrywy i skrzypu z ekspresowych torebek w elektrycznym mlynku?
Ekstrakty s bardziej... skoncentrowane?
Zorientowa豉m si, 瞠 na mazid豉ch podaj ci篹ary nasypowe r騜nych substancji.

Cytat:
jaka mieszank proponujecie na pocz徠ek??
tak dosy 豉tw w zrobieniu
dodam 瞠 chcia豉bym co na porost w連sk闚 oraz na napuszenie ich
Aby napuszy w這sy, mo瞠sz tu przed myciem doda do szamponu kilka kropli owsa hydrolizowanego (wystarczy zmiesza na d這ni).
Przeszukaj w徠ek, wpisuj帷 s這wo receptura, wtedy pojawi si przepisy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, kt鏎ego posiadanie, w przypadku kota, zupe軟ie niczego nie gwarantuje.

Stary 2009-06-06, 13:00   #971
aven
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 227

a jak wcierk by軼ie poleca造 przy 這jotokowym zapaleniu sk鏎y?
aven jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-11, 16:15   #972
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cat. Poka wiadomo嗆
majreg,

I b康 tu m康ry.

I jeszcze jedno

Bardzo prosz o rad.

Ooooo!!! Dzi瘯uj bardzo. Zapisa豉m sobie ju wag sk鏎ki i adenozyny. Na pewno si przyda. Pozdrawiam.
Stary 2009-06-11, 17:42   #973
cat.
Rozeznanie

majreg,
ja sprawdzam ci篹ary nasypowe substancji na mazid豉ch lub korzystam z tabeli ci篹ar闚 w豉軼iwych i przeliczam na mililitry.
Tutaj jest tabelka i poni瞠j przyk豉d oblicze. Najpro軼iej wyliczy z proporcji.

Mam techniczne pytanie do Estelle, lub innych Wiza瘸nek, odmierzaj帷ych za pomoc strzykawki.
Spr鏏uj to jako opisa. Strzykawka ma dwa otwory. Z jednej strony ten do mocowania ig造. Kt鏎璠y wsypujecie proszek? Wci庵acie tak jak p造n(nie wyobra瘸m sobie tego i nigdy nie pr鏏owa豉m), czy zatykacie czym t dziurk od ig造 i sypiecie od g鏎y? Je郵i tak, zastanawiam si czego tam napakowa, 瞠by nie fa連zowa pomiar闚. Mo瞠 ciachn望 i przytopi?

Stary 2009-06-11, 18:02   #974
'Estelle'

Nasypywanie raczej z g鏎y od strony t這ka.
Co do mocowania na ig喚 - nie ma co sobie tym g這wy zawraca , podane w recepturach proporcje s orientacyjne i nie musz by przestrzegane co do setnych grama. Odrobin mniej czy wi璚ej nie zrobi tak naprawd r騜nicy

Stary 2009-06-11, 18:42   #975
cat.
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Nasypywanie raczej z g鏎y od strony t這ka.
Co do mocowania na ig喚 - nie ma co sobie tym g這wy zawraca , podane w recepturach proporcje s orientacyjne i nie musz by przestrzegane co do setnych grama. Odrobin mniej czy wi璚ej nie zrobi tak naprawd r騜nicy
Dzi瘯uj. Kombinuj jak ko pod g鏎k.

Stary 2009-06-12, 08:51   #976
majreg
Wtajemniczenie

[QUOTE=cat.;12714554]majreg,
ja sprawdzam ci篹ary nasypowe substancji na mazid豉ch lub korzystam z tabeli ci篹ar闚 w豉軼iwych i przeliczam na mililitry.
Tutaj jest tabelka i poni瞠j przyk豉d oblicze. Najpro軼iej wyliczy z proporcji.

Dzi瘯i Cat. To prawda jednak,瞠 cz這wiek ca貫 篡cie si uczy i ci庵le czego nowego dowiaduje.

Zamiast strzykawki s te takie kubeczki z miark. Ja mam takie po aptecznych syropkach.ζtwiej nala lub nasypa i potem wygrzeba zawarto嗆.
Stary 2009-06-12, 19:25   #977
zetafon
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 774

ciekawy i pouczajacy watek

od 01.11.2010 oszcz璠zam
zetafon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-13, 15:52   #978
majreg
Wtajemniczenie

Estelle!
Twoje w這sy zwali造 mnie z n鏬. Masz r闚nie tak zadban bu嶔? Je郵i tak to jeste moim guru piel璕nacyjnym.
Stary 2009-06-15, 09:53   #979
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Estelle!
Twoje w這sy zwali造 mnie z n鏬. Masz r闚nie tak zadban bu嶔? Je郵i tak to jeste moim guru piel璕nacyjnym.
Dzi瘯owa

Z buziorem troszk trudniej jest ni z w這sami, aczkolwiek staram si jak mog i idzie mi chyba coraz lepiej. Odk康 odkry豉m wiza, staram si 鈍iadomie wybiera kosmetyki pod wzgl璠em sk豉du + opinii na KWC [chocia, jak ze wszystkim, i tu nie zawsze idzie to w parze z reakcj sk鏎y, a potem za kilka dni "grzechu" kilka tygodni "pokuty"]...
Czekam na jesie, co by zacz望 powa積iej eksperymentowa z kwasami

Stary 2009-06-16, 18:03   #980
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Dzi瘯owa

Z buziorem troszk trudniej jest ni z w這sami, aczkolwiek staram si jak mog i idzie mi chyba coraz lepiej. Odk康 odkry豉m wiza, staram si 鈍iadomie wybiera kosmetyki pod wzgl璠em sk豉du + opinii na KWC [chocia, jak ze wszystkim, i tu nie zawsze idzie to w parze z reakcj sk鏎y, a potem za kilka dni "grzechu" kilka tygodni "pokuty"]...
Czekam na jesie, co by zacz望 powa積iej eksperymentowa z kwasami

Te czekam na jesie. Czasami mnie jednak ju teraz kusi i kilka 逝sek zrzucam za wiza穎w przyczyn. Ale generalnie zachorowa豉m na punkcie w這s闚. Na kt鏎ym z w這sowych w徠k闚 wrzuci豉m Twoj fotk i linka do niej. Nie gniewasz si, prawda? Dziewczyny chcia造 zobaczy....
Stary 2009-07-01, 13:55   #981
blondyna789
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 704

super w徠ek! subskrybuj!
blondyna789 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-10, 11:49   #982
kurtyzana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Dziewczyny! Potrzebuj pomocy. Tu mam pro軸 szczeg鏊nie do za這篡cielki w徠ku -Marii, poniewa sama mia豉 podobny (zdaje si) problem - mam na my郵i 這jotok. Ot騜, by豉m ostatnio u dermatologa ( w豉軼iwie to trzech, ale dwie pierwsze kobiety nie powinny nazywa siebie lekarzami). Pani dermatolog powiedzia豉 mi, 瞠 mam 這jotok i 逝pie i 瞠 dlatego mi w這sy wypadaj. Zleci豉 jeszcze badania krwi, ale wygl康a這 na to, 瞠 wierzy w to co m闚i . Przepisa豉 p造n przeciwgrzybiczny na sk鏎 - Clotrimazolum Medana. Mam wciera codziennie wieczorem a rano my g這w. Swoj drog myj g這w Lilliputzem + olejki eteryczne : eukaliptusowy, cytrynowy i tymiankowy (czy one nie powinny pomaga na 這jotok??). I mam pytanie: z jakiego powodu i co ile nale篡 zmienia olejki eteryczne kt鏎ych si u篡wa?
Po umyciu zawsze p逝cz w這sy wywarem z sza逕ii, skrzypu, rumianku i rozmarynu (po jednej 造盧e) + szczypta kozieradki (u豉twia rozczesywanie, sprawia, 瞠 w這sy staj si mi瘯kie i b造szcz帷e). Wczoraj po myciu, p逝kaniu i rozczesaniu zauwa篡豉m na szczotce, na w這sach takie grudy w kolorze p逝kanki (wywaru). Przypomina造 troch zdeformowane kryszta造 cukru (tylko tak nie b造szcza造 i by造 raczej bardziej p豉skie). By這 tego dosy du穎, jakby jaki brud odczepi mi si od sk鏎y g這wy (wcieram Clotrimazolum od.. trzech dni). Czy kt鏎a z Was wie, co to mo瞠 by. I czy kt鏎a u篡wa豉 Clotrimazolum Medana na sk鏎 g這wy? Zastanawiam si, czy dobrze robi, poniewa po ka盥ym wtarciu tego 鈔odka wypada mi mn鏀two w這s闚. I czy mo瞠 Maria poradzi豉by mi, czego jeszcze u篡wa na 這jotok, aby w這sy nie wypada造? Mam wcierk z pokrzywy, skrzypu, szyszek chmielu, sk鏎ki jab趾a ii.. chyba czego jeszcze. Czy mog j wciera po myciu, a rano Clotrimazolum? Aha, i czy wiesz mo瞠, Mario, kiedy pojawi si adenozyna w ekstraktach? Poluj na ni od dawna, kiedy jeszcze by豉, ja nie mia豉m funduszy, a teraz nie ma adenozyny... ;( A Thanatos nie odpisuje na mojego mejla z zapytaniem. No i Saw Palmetto te znikn窸a, nie wiem dlaczego.
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie

drozdze od 24.01.11

wymiankowy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-17, 22:40   #983
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kurtyzana Poka wiadomo嗆
Dziewczyny! Potrzebuj pomocy. Tu mam pro軸 szczeg鏊nie do za這篡cielki w徠ku -Marii, poniewa sama mia豉 podobny (zdaje si) problem - mam na my郵i 這jotok. Ot騜, by豉m ostatnio u dermatologa ( w豉軼iwie to trzech, ale dwie pierwsze kobiety nie powinny nazywa siebie lekarzami). Pani dermatolog powiedzia豉 mi, 瞠 mam 這jotok i 逝pie i 瞠 dlatego mi w這sy wypadaj. Zleci豉 jeszcze badania krwi, ale wygl康a這 na to, 瞠 wierzy w to co m闚i . Przepisa豉 p造n przeciwgrzybiczny na sk鏎 - Clotrimazolum Medana. Mam wciera codziennie wieczorem a rano my g這w. Swoj drog myj g這w Lilliputzem + olejki eteryczne : eukaliptusowy, cytrynowy i tymiankowy (czy one nie powinny pomaga na 這jotok??). I mam pytanie: z jakiego powodu i co ile nale篡 zmienia olejki eteryczne kt鏎ych si u篡wa?
Po umyciu zawsze p逝cz w這sy wywarem z sza逕ii, skrzypu, rumianku i rozmarynu (po jednej 造盧e) + szczypta kozieradki (u豉twia rozczesywanie, sprawia, 瞠 w這sy staj si mi瘯kie i b造szcz帷e). Wczoraj po myciu, p逝kaniu i rozczesaniu zauwa篡豉m na szczotce, na w這sach takie grudy w kolorze p逝kanki (wywaru). Przypomina造 troch zdeformowane kryszta造 cukru (tylko tak nie b造szcza造 i by造 raczej bardziej p豉skie). By這 tego dosy du穎, jakby jaki brud odczepi mi si od sk鏎y g這wy (wcieram Clotrimazolum od.. trzech dni). Czy kt鏎a z Was wie, co to mo瞠 by. I czy kt鏎a u篡wa豉 Clotrimazolum Medana na sk鏎 g這wy? Zastanawiam si, czy dobrze robi, poniewa po ka盥ym wtarciu tego 鈔odka wypada mi mn鏀two w這s闚. I czy mo瞠 Maria poradzi豉by mi, czego jeszcze u篡wa na 這jotok, aby w這sy nie wypada造? Mam wcierk z pokrzywy, skrzypu, szyszek chmielu, sk鏎ki jab趾a ii.. chyba czego jeszcze. Czy mog j wciera po myciu, a rano Clotrimazolum? Aha, i czy wiesz mo瞠, Mario, kiedy pojawi si adenozyna w ekstraktach? Poluj na ni od dawna, kiedy jeszcze by豉, ja nie mia豉m funduszy, a teraz nie ma adenozyny... ;( A Thanatos nie odpisuje na mojego mejla z zapytaniem. No i Saw Palmetto te znikn窸a, nie wiem dlaczego.
Na moje te nie odpisuje. Czekam ju miesi帷 na przesy趾.
Stary 2009-07-22, 18:12   #984
poszyjewchmurach
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

fajny w徠ek,subskrybuj.^

jest:56kg
ma by:52kg

damy rad.!^^

poszyjewchmurach jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-23, 10:12   #985
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

Cytat:
Napisane przez poszyjewchmurach Poka wiadomo嗆
fajny w徠ek,subskrybuj.^
Cytat:
Napisane przez blondyna789 Poka wiadomo嗆
super w徠ek! subskrybuj!
narz璠zia --> subskrybcja
Stary 2009-07-23, 20:24   #986
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Hej Kurtyzana,

Olejki s ok, nawet bardzo ok., tylko zmie te cytryn na jaki tymianek/rozmaryn. Mo瞠sz je stosowa d逝gooo, ja u篡wam od 2-3lat i nic si nie dzieje. Wcieraj ten Clotrimazolum Medana na noc, a po myciu t wcierk, nic si raczej nie powinno sta.

Tu o ziarenkach ze sk鏎y g這wy:

http://lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=4296

ale warto zapozna si z forum. Mo瞠sz kupi szampon Selsum Blue, mnie pom鏬.

P逝kanka zio這wa super, tylko wcieraj j podczas czynno軼i p逝kania.

Dermatolo磬i to jakie konowa造. Jak to masz 逝pie, bo w這sy lec, chyba odwrotnie.

Mo瞠sz kupi np. biostymin, wit. B6 i B3 - na recept, a ampu趾ach, B3 ew. z Mazide i doda do p逝kanek, wciera, mo瞠sz te cynku poszuka, tylko nie przesadz. Poczytaj o sposobach walki z 這jotokiem na tym forum, co da豉 linka, tam jest o cynku wszystko wyt逝maczone.

Thanatos ma ostatnio braku w towarze, problemy z komunikacj, trzeba si zatem w cierpliwo嗆 uzbroi.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-25, 10:26   #987
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie
KERATYNA HYDROLIZOWANA......sposob na grubsze i zdrowsze wlosy?

wczoraj buszujac po stronie www.mazidla.com na taki specyfik jak keratyna hydrolizowana jej opis wyglada tak(dlugi ale warto poczytac):

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

no i teraz pytanie dla orientujacych sie czy moge ta keratyne poprostu rozrobic z woda destylowana albo jakims hydrolatem( jestem blondynka wiec myslalam o rumiankowym) niestety zamowilam z braku hajsu jedynie keratyne i hydrolat rumiankowy jakos szkoda bylo na tamta mi dokupic reszte specyfikow z przepisu
Stary 2009-07-25, 10:39   #988
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 814
Wpisy w blogu: 2
Dot.: KERATYNA HYDROLIZOWANA......sposob na grubsze i zdrowsze wlosy?

Ja miesza豉m ze zwyk陰 wod destylowan i trzyma豉m w lod闚ce. My郵 瞠 dobrze dobra豉s te sk豉dniki, chocia mo積a by j jeszcze "potuningowa"
Stary 2009-07-25, 10:47   #989
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

spielam sie i brat mi zamowil jeszcze ten pantenol i jedwab i konserwant zaszaleje

a u Ciebie byly efekty stospwania?
Stary 2009-07-25, 11:13   #990
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 814
Wpisy w blogu: 2

Owszem ale stosowa豉m j nieca造 miesi帷, po prostu nie mia豉m czasu na robienie takich "miksturek". Ale za to wlosy by造 u mnie zauwa瘸lnie grubsze, zyska造 na obj皻o軼i. Jakiego super Nawil瞠nia nie zauwa篡豉m ale og鏊nie by豉 ok. Tylko 瞠 troch 鄉ierdzia豉....jak przeterminowany ros馧

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.