Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-09-14, 16:08   #1051
Andziucha72
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Witam wszystkich serdecznie,

Jestem tutaj nowa i bardzo zainteresowal mnie ten watek. Mam problemy z wlosami od ponad roku Oczywiscie udalo mi sie zachamowac drastyczne wypadanie ale w tej chwili tez nie jest dobrze poniewaz ciagle je trace. U mnie przyczyna wypadania jest stres, ktory trwal ponad 2 lata i dlugie karmienie dziecka. Probuje wszystkiego : lykam witaminki, pije skrzyp, pokrzywe, wcieram dercos, wczesniej sok z cebuli i seboradin Chcialabym wzbogacic seboradin i dodac do niego ekstrat z pokrzywy, skrzypu i witamine B12 lecz nie wiem w jakiej proporcji. Myslicie, ze to powinno dobrze wplynac na porost wlosa?? Ile powinnam dac ekstratow na jedna ampulke seboradinu?? Z gory dziekuje
Andziucha72 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-18, 15:57   #1052
Czarniawa228
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 553
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Hej wizazanki
Po umyciu w這s闚 p逝cz je wod mineraln, gazowan
B帳elki korzystnie dzia豉j na struktur w這sa. W ko鎍闚ki wcieram odrobin oleju arachidowego , jedwab lub ekologiczny konopny. Z prostownicy korzystam sporadycznie. I zawsze przed u篡wam spray termoochronny. Raz na jaki czas robi mikstur: sok z cytryny wymieszany z wod. Idealnie zakwasza w這sy.
Co dwa-trzy mycia wcieram naft kosmetyczn i zostawiam na 10 minut-w這sy l郾i pi瘯nym blaskiem. Moja mama u篡wa nafty do lamp -efekt jest ale smr鏚 nie do wytrzymania
Z w豉snego do鈍iadczenia wiem, 瞠 galaretka ma zbawienne dzia豉nie dla w這s闚. Moje w這sy by造 d逝gie, cienkie i 豉mliwe. Wypada造 jak szalone. P馧 roku jadam codziennie galaretk ,a fryzjerka nie mog豉 wyj嗆 z podziwu. Sta造 si mocne jak stal
Wi璚 galaretkuj si codziennie

Czarniawa228 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-19, 15:33   #1053
judge
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 110

Cytat:
Napisane przez Czarniawa228 Poka wiadomo嗆
Hej wizazanki
Po umyciu w這s闚 p逝cz je wod mineraln, gazowan
B帳elki korzystnie dzia豉j na struktur w這sa. W ko鎍闚ki wcieram odrobin oleju arachidowego , jedwab lub ekologiczny konopny. Z prostownicy korzystam sporadycznie. I zawsze przed u篡wam spray termoochronny. Raz na jaki czas robi mikstur: sok z cytryny wymieszany z wod. Idealnie zakwasza w這sy.
Co dwa-trzy mycia wcieram naft kosmetyczn i zostawiam na 10 minut-w這sy l郾i pi瘯nym blaskiem. Moja mama u篡wa nafty do lamp -efekt jest ale smr鏚 nie do wytrzymania
Z w豉snego do鈍iadczenia wiem, 瞠 galaretka ma zbawienne dzia豉nie dla w這s闚. Moje w這sy by造 d逝gie, cienkie i 豉mliwe. Wypada造 jak szalone. P馧 roku jadam codziennie galaretk ,a fryzjerka nie mog豉 wyj嗆 z podziwu. Sta造 si mocne jak stal
Wi璚 galaretkuj si codziennie

安ietne rady,nie s造sza豉m o galaretce nigdy ale napewno wypr鏏uje !Ja narazie si waxuje i jem mielone siemie lniane (polecam !! pieru雟ko si 鈍iec po nim w這sy)
Stary 2009-09-19, 21:26   #1054
aeronauta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 796

Cytat:
Napisane przez judge Poka wiadomo嗆
安ietne rady,nie s造sza豉m o galaretce nigdy ale napewno wypr鏏uje !Ja narazie si waxuje i jem mielone siemie lniane (polecam !! pieru雟ko si 鈍iec po nim w這sy)
Galaretka dzia豉 tak zbawiennie na w這sy dzi瘯i 瞠latynie. Przewija si ten patent na r騜nych forach
Mnie bardziej zdziwi豉 ta woda gazowana na w這sy . W jaki spos鏏 b帳elki dzia豉j na w這sy?
aeronauta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-21, 08:10   #1055
Czarniawa228
Rozeznanie

Podstawowym czynnikiem, niszcz帷ym nasze w這sy podczas codziennej piel璕nacji jest zawarty w wodzie chlor.
K徙iel pod strumieniem mikrob帳elk闚 oczyszcza pory sk鏎y, zmywa nadmiar wydzieliny gruczo堯w 這jowych. Mikrob帳elki po陰czone z delikatnym masa瞠m sk鏎y g這wy doskonale czyszcz i dotleniaj mieszki w這sowe, masuj sk鏎 i stymuluj cyrkulacj krwi. Dzi瘯i temu nasze w這sy wygl康aj znacznie lepiej, odzyskuj spr篹ysto嗆 i blask oraz lepiej si uk豉daj.
Ale mog si myli
Stary 2009-09-21, 09:14   #1056
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Kapk zgrzyta mi ta teoria o mikrob帳elkowym dotlenianiu, wszak zawarty w wodzie mineralnej gaz, to nic innego jak dwutlenek w璕la, czyli co, czego organizm si pozbywa i nie ma to raczej wiele wsp鏊nego ze wspomnianym dotlenianiem
Ju bardziej przemawia argument o braku chloru ale w tym wypadku wystarczy u篡 wody niegazowanej.

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-21, 13:29   #1057
Czarniawa228
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Kapk zgrzyta mi ta teoria o mikrob帳elkowym dotlenianiu, wszak zawarty w wodzie mineralnej gaz, to nic innego jak dwutlenek w璕la, czyli co, czego organizm si pozbywa i nie ma to raczej wiele wsp鏊nego ze wspomnianym dotlenianiem
Ju bardziej przemawia argument o braku chloru ale w tym wypadku wystarczy u篡 wody niegazowanej.
Acha i m闚i豉m ,瞠 mog si myli.. a ja sobie wmawia豉m, 瞠 tak zostan podniesione tymi b帳elkami do g鏎y)) a niech tam wa積e, 瞠 wygl康aj lepiej i s zdrowsze po tych wszystkich czarach marach
Fakt m鎩 dziadek ca貫 篡cie p逝ka w這sy wod przegotowan i wieku 85 lat ma niez陰 czupryn i mi璚iutkie w這sy wi璚 ta teoria na bank si sprawdza i obali jej nie dam

Pozdrawiam
Stary 2009-09-21, 13:53   #1058
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez Czarniawa228 Poka wiadomo嗆
Acha i m闚i豉m ,瞠 mog si myli.. a ja sobie wmawia豉m, 瞠 tak zostan podniesione tymi b帳elkami do g鏎y)) a niech tam wa積e, 瞠 wygl康aj lepiej i s zdrowsze po tych wszystkich czarach marach
Fakt m鎩 dziadek ca貫 篡cie p逝ka w這sy wod przegotowan i wieku 85 lat ma niez陰 czupryn i mi璚iutkie w這sy wi璚 ta teoria na bank si sprawdza i obali jej nie dam

Pozdrawiam
Prawdopodobnie du膨 rol odgrywaj same minera造 rozpuszczone w tej wodzie - wiadomo, to dodatkowo od篡wia w這sy. I systematyczno嗆 przeprowadzania takiego zabiegu.
A b帳elki to tak przy okazji . Tak mi przysz這 do g這wy jeszcze, 瞠 by mo瞠 rozpuszczenie dwutlenku w璕la w wodzie mo瞠 nadawa jej leciutko kwa郾y odczyn, co oczywi軼ie wi捫e si z korzy軼i dla w這sa - ale nie jestem pewna, czy stosowane w wodach mienralnych st篹enie jest wystarczaj帷e do uzyskania 'kwaskowatego' pH

Stary 2009-09-21, 15:16   #1059
Narc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 189

Hej,
zam闚i豉m keratyn z mazide

skoro jest napisane,ze jest calkowiecie rozpuszczalna w wodzie, to oznacza,ze nie mog jej doda np do oleju rycynowego/kokosowego/miogda這wego ?

mam rozumiec,ze mog doda jej 'tylko' do normalnych odzywek, szamponow, masek, albo robic psikade趾a ,tak ?;>
Narc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-21, 15:49   #1060
'Estelle'

Dok豉dnie tak, jak napisa豉

Stary 2009-09-21, 20:53   #1061
Czarniawa228
Rozeznanie

Question Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Zrobi豉m takiiieee ogromniaste zam闚ienie, 瞠 drug lod闚k musz kupi bravo nie ma to jak czarownica w transie
A mo瞠 jaka ciekawa podpowied dotycz帷a KoenzymuQ10??
Stary 2009-09-22, 09:25   #1062
Czarniawa228
Rozeznanie

Od篡wcza oliwka do w這s闚:
1/2 szkl. oliwy ( olej z pestek winogron)
po 5 kropli olejku z drzewka kadzid這wego i olejku rumiankowego

Do miseczki z pokrywk wla oliw, doda olej eteryczne. Na這篡 pokrywk, ca這嗆 wymiesza, energicznie potrz御n望 naczyniem.
Odstawi na 24 godziny w ciemne i ch這dne miejsce. Przed u篡ciem ponownie wstrz御n望.
Delikatnie wciera w lekko zwil穎ne w這sy. Powtarza, a ca豉 g這wa b璠zie dok豉dnie pokryta przygotowan mikstur. Ostatni porcj wgnie嗆 w ko鎍闚ki. Na這篡 czepek najlepiej plastikowy albo zrobiony w豉snor璚znie z reklam闚ki przykry podgrzanym(przeprasowanym ) r璚znikiem. W turbanie siedzie 1/2 godz.
Stary 2009-09-22, 20:38   #1063
Alien :*
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 112

Chc z這篡c zam闚ienie na ekstrakty.com ale nie widz tam 瘸dnych informacji na temat koszt闚 przesy趾i,a konkretnie chodzi mi o to,czy oni sobie naliczaja jak捷 dodatkowa op豉t poza cennikiem poczty jak np helfy
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-22, 20:50   #1064
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Alien :* Poka wiadomo嗆
Chc z這篡c zam闚ienie na ekstrakty.com ale nie widz tam 瘸dnych informacji na temat koszt闚 przesy趾i,a konkretnie chodzi mi o to,czy oni sobie naliczaja jak捷 dodatkowa op豉t poza cennikiem poczty jak np helfy
Przesy趾a poczt polsk wynosi tam 12 z (i przedp豉ta i za pobraniem). Sugeruj wzi望 opcj: "za pobraniem", bo Thanatos lubi nie wysy豉 paczek w og鏊e
Stary 2009-09-22, 21:04   #1065
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aeronauta Poka wiadomo嗆
Przesy趾a poczt polsk wynosi tam 12 z (i przedp豉ta i za pobraniem). Sugeruj wzi望 opcj: "za pobraniem", bo Thanatos lubi nie wysy豉 paczek w og鏊e
Naprawd?To ch皻nie da豉bym sobie spok鎩,ale sk鏎ka jest chyba tylko tam Nie bardzo mi odpowiada opcja za pobraniem
Stary 2009-09-22, 21:35   #1066
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Alien :* Poka wiadomo嗆
Naprawd?To ch皻nie da豉bym sobie spok鎩,ale sk鏎ka jest chyba tylko tam Nie bardzo mi odpowiada opcja za pobraniem
Czemu? P豉cisz wtedy listonoszowi przy odbiorze paczki, wi璚 dla Ciebie jest to bezpieczna opcja. A nie ponosisz za to dodatkowych koszt闚 ani nic.
Spr鏏uj zam闚i, bo Thanatos ma bardzo fajne rzeczy i warto. Jak paczka nie przyjdzie to nic nie stracisz (ja te z這篡豉m wczoraj zam闚ienie i si zastanawiam czy dostan paczk ).
Stary 2009-09-23, 13:08   #1067
Narc
Wtajemniczenie

Hej, czy kto mo瞠 mi pom鏂 zrobi psikacz do w這s闚 Chc uzyska 50 ml ( tak mam butelk )

a do dyspozycji mam

-woda destylowana
- 瞠l aloesowy paloma
-mocznik
-keratyna

ile mam wszystkiego doda,瞠by uzyska odzywk nawil瘸j帷 ? chc ni psika w這sy od po這wy d逝go軼i,ze szczeg鏊nym uwzgl璠nieniem ko鎍闚ek
Stary 2009-09-24, 14:09   #1068
kurtyzana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

mam pytanie (przede wszystkim kieruj je do Estelle i Marii, ale nie pogardz rad innej z dziewczyn )
dosta豉m wczoraj z ekstraktow adenozyne, sk鏎k jab趾a, pestki dyni, zielon herbat, pestki winogron, saw palmetto i pokrzyw. czy mog po陰czy te ekstrakty i rozpu軼i w ... uwaga! wodzie? rozwa瘸豉m r騜ne opcje, np od篡wk jantar, wod brzozow, ale obie, wydaje mi si, odpadaj, poniewa Jantar zawiera glukoz wysoko w sk豉dzie (a to, jak mi si zdaje, niez豉 po篡wka dla bakterii, kt鏎e ja chc usun望 - mam 這jotok), a woda brzozowa alkohol, kt鏎y przesusza sk鏎, powoduj帷 tym samym wi瘯sze wydzielanie 這ju. Czy mo瞠 kto poleci mi jak捷 jeszcze "baz" do moich ekstrakt闚?
Musz zwalczy 這jotok i mam nadziej, 瞠 te ekstrakty jednocze郾ie pomog mi w tym i w walce z wypadaniem w這s闚. Czy mog je wszystkie po陰czy i rozpu軼i w wodzie z dodatkiem glikolu propylenowego? Czy to nie b璠zie dobr po篡wk dla bakterii?
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie

drozdze od 24.01.11

wymiankowy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-24, 16:00   #1069
Zakorzenienie

A ja jeszcze chcia豉bym zapyta czy niacynamide dostan w zwyk貫j aptece,bo u Thanatosa nie ma,a nie op豉ca mi si jej tylko zamawia w mazid豉ch
Stary 2009-09-24, 17:18   #1070
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Dostaniesz, ale jest na recept, tak mi si przynajmniej wydaje. Wit. B6 jest na recept, wi璚 ta pewnie te.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-24, 19:38   #1071
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez kurtyzana Poka wiadomo嗆
mam pytanie (przede wszystkim kieruj je do Estelle i Marii, ale nie pogardz rad innej z dziewczyn )
dosta豉m wczoraj z ekstraktow adenozyne, sk鏎k jab趾a, pestki dyni, zielon herbat, pestki winogron, saw palmetto i pokrzyw. czy mog po陰czy te ekstrakty i rozpu軼i w ... uwaga! wodzie? rozwa瘸豉m r騜ne opcje, np od篡wk jantar, wod brzozow, ale obie, wydaje mi si, odpadaj, poniewa Jantar zawiera glukoz wysoko w sk豉dzie (a to, jak mi si zdaje, niez豉 po篡wka dla bakterii, kt鏎e ja chc usun望 - mam 這jotok), a woda brzozowa alkohol, kt鏎y przesusza sk鏎, powoduj帷 tym samym wi瘯sze wydzielanie 這ju. Czy mo瞠 kto poleci mi jak捷 jeszcze "baz" do moich ekstrakt闚?
Musz zwalczy 這jotok i mam nadziej, 瞠 te ekstrakty jednocze郾ie pomog mi w tym i w walce z wypadaniem w這s闚. Czy mog je wszystkie po陰czy i rozpu軼i w wodzie z dodatkiem glikolu propylenowego? Czy to nie b璠zie dobr po篡wk dla bakterii?
Je郵i tylko uda Ci si je rozpu軼i w wodzie, to nie ma przeciwskaza, chocia od razu zastrzegam, 瞠 b璠zie ci篹ko sobie z niekt鏎ym poradzi. Musisz je dodawa do mikstury stopniowo i powoli, wod mo積a troch podgrza aby zwi瘯szy rozpuszczalno嗆.
I ja np. pr鏏owa豉bym rozpuszcza te ekstrakty oddzielnie i dopiero na ko鎍u po陰czy pojedy鎍ze roztwory w jedn ca這嗆.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

A je郵i chcesz zminimalizowa wp造w bakterii, to warto do roztworu doda kilka kropel olejku z drzewa herbacianego [patent Marii ] on dzia豉 zab鎩czo na wszelkie drobnoustroje.

Stary 2009-09-24, 20:57   #1072
kurtyzana
Raczkowanie

Estelle, bardzo Ci dzi瘯uj a, w豉郾ie.. czy glikol b璠zie potrzebny jako tzw. 'promotor przejscia', czy wystarczy w zupelnosci rozpuscic ekstrakty w wodzie i te b璠 dzia豉造 jak nale篡?
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie

drozdze od 24.01.11

Stary 2009-09-25, 15:45   #1073
Narc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Narc Poka wiadomo嗆
Hej, czy kto mo瞠 mi pom鏂 zrobi psikacz do w這s闚 Chc uzyska 50 ml ( tak mam butelk )

a do dyspozycji mam

-woda destylowana
- 瞠l aloesowy paloma
-mocznik
-keratyna

ile mam wszystkiego doda,瞠by uzyska odzywk nawil瘸j帷 ? chc ni psika w這sy od po這wy d逝go軼i,ze szczeg鏊nym uwzgl璠nieniem ko鎍闚ek
Pomo瞠 kto?
Stary 2009-09-25, 16:29   #1074
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

Cytat:
Napisane przez Narc Poka wiadomo嗆
Pomo瞠 kto?
masz tu kalkulatror st篹e http://members.lycos.co.uk/kickic/kalkulator.html sprawd polecane st篹aenia (np. na mazid豉ch) i jazda a 瞠l aloesowy najpierw sprawd osobno czy napewno sie rozpuszcza w wodzie, i ja bym go nie dodawa豉 wiecej ni 5 %
Stary 2009-09-25, 16:41   #1075
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez kurtyzana Poka wiadomo嗆
Estelle, bardzo Ci dzi瘯uj a, w豉郾ie.. czy glikol b璠zie potrzebny jako tzw. 'promotor przejscia', czy wystarczy w zupelnosci rozpuscic ekstrakty w wodzie i te b璠 dzia豉造 jak nale篡?
Nie ma za co
Ja bym wciapa豉 troch glikolu dla wszelkiej pewno軼i, zw豉szcza, 瞠 nie ma we wcierce alkoholu. Nie jestem pewna, czy te ekstrakty dzia豉j na samej wodzie

Stary 2009-09-26, 13:04   #1076
Narc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
masz tu kalkulatror st篹e http://members.lycos.co.uk/kickic/kalkulator.html sprawd polecane st篹aenia (np. na mazid豉ch) i jazda a 瞠l aloesowy najpierw sprawd osobno czy napewno sie rozpuszcza w wodzie, i ja bym go nie dodawa豉 wiecej ni 5 %
dzi瘯uj chocia na s這wa 'kalkulator st篹e" mam ciarki, poniewa tak samo nienawidz matematyki jak chemii

eh, pr鏏owa豉m cokolwiek obliczy w tym kalkulatorze,ale nie umiem trudno.

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2009-09-26 o 13:12
Stary 2009-09-26, 23:58   #1077
kurtyzana
Raczkowanie

Dzi瘯uj, Estelle. Ty i Maria jeste軼ie niezast徙ione )
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie

drozdze od 24.01.11

Stary 2009-10-14, 14:50   #1078
syrenka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907
Wpisy w blogu: 14

Mam pytanie odno郾ie lipoderminy z Mazide i liposom闚 z ZSK.

Czy mog lipodermin z mazid這wego przepisu (http://mazidla.com/index.php?option=...d=292&Itemid=2) zast徙i liposomami z ZSK (np. http://www.zrobsobiekrem.pl/?329,eks...cniajacy-wlosy) ca趾owicie lub cz窷ciowo lub do oryginalnego przepisu doda liposomy ze ZSK w st篹eniu 5%?

Chodzi mi o to, 瞠by wcierka zachowa豉 zdolno嗆 przenikania do cebulek w這sa oraz 瞠by nie przedobrzy z liposomami.

Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied
syrenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-15, 12:34   #1079
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Ja my郵, 瞠 mo瞠sz . Baaaa, ja bym kupi豉 2 x liposomy np. te z kofein i arginin + ektrakt wzamcniaj帷y i da豉 oba w st篹eniu po 5%, czyli w sumie 10% i chlup na noc. To b璠zie b. dobra od篡wka wzacniaj帷a.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-15, 12:46   #1080
syrenka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907
Wpisy w blogu: 14

Dzi瘯uj Mario
Tak w豉郾ie planuj zrobi, pobawi si dwoma ekstraktami liposomowymi z ZSK oraz lipodermin.

Z innej beczki, dla tych, kt鏎ym nie chce si bawi hinduskimi zio豉mi, BU wprowadzi這 P造n rozmarynowy z eclipt i aml: http://www.biochemiaurody.com/sklep/lotioneclipta.html
syrenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.