Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-10-15, 14:47   #1081
eyee
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 571
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

dzis zrobi豉m naleweczke 6ml z kilku kropel olejku lawendowego, rozmarynowego i 1 tymiankowego do tego sok 這pianowy i olej z pestek winogron, czuje ze sk鏎a g這wy jest teraz oczyszczona i delikatnie mrowi
a zastanawia豉m sie nad ampu趾ami anastim ale kupie chyba tylko 28 ampu貫k seboradin straczy na 1 misiac codziennego wklepywania, radical powoduje wzmozona prace gruczo堯w 這jowych

juz sama nie wiem co robic w這sy rosna jak szalone na d逝gosci a mam przeswity i wypadaja , malutko nowych w這s闚
czy ktos s造sza o wyciagu z ruszczyka?

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiad闚

od 13.01.2010
-zero chips闚, pizzy, kie豚asy, cukru, s這dyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-15, 20:45   #1082
eyee
Rozeznanie

Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

jeszcze mam do was pytanie co znaczyw mazid豉ch ze cos jest rozpuszczalne w t逝szczach, tzn z czym mam to wymieszac??
i czy znacie jakis przepis na wykorzystanie takich sk豉dnik闚 jak NIACYNAMID - WITAMINA B3
KERATYNA HYDROLIZOWANA
OLEJ Z NASION CZARNEJ PORZECZKI

od 13.01.2010
od 01.12.2009
od 12.01.2010 kwasy
Stary 2009-10-16, 13:36   #1083
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Ruszczyk ma dzia豉nie obkurczaj帷e naczynia krwiono郾e - jest dobry na 篡laki, cer/sk鏎 naczynkow. W celu pobudzenia porostu/g瘰to軼i w這s闚 musisz rozszerzy naczynia w sk鏎ze g這wy, zio豉: lawenda, rozmaryn, tymianek, niacynamide, wp造waj dobrze na kr捫eni w sk鏎ze g這wy + od篡wienie.

Z tego oleju + keratyna mo瞠sz zrobi maseczk.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-16, 13:56   #1084
eyee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Ruszczyk ma dzia豉nie obkurczaj帷e naczynia krwiono郾e - jest dobry na 篡laki, cer/sk鏎 naczynkow. W celu pobudzenia porostu/g瘰to軼i w這s闚 musisz rozszerzy naczynia w sk鏎ze g這wy, zio豉: lawenda, rozmaryn, tymianek, niacynamide, wp造waj dobrze na kr捫eni w sk鏎ze g這wy + od篡wienie.

Z tego oleju + keratyna mo瞠sz zrobi maseczk.
to czemu ruszczyk jest w chronostimie od ducray??

od 13.01.2010
od 01.12.2009
od 12.01.2010 kwasy
Stary 2009-10-17, 21:10   #1085
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
to czemu ruszczyk jest w chronostimie od ducray??
O kurcze, nie wiem, ale mo瞠 si dowiem. Ja na temat ruszczyka wiem, 瞠 dobrze dzia豉 na naczynka na twarzy/ciele, uszczelnia je.

Cytat:
Opis:
W sytuacji silnej utraty w這s闚 istotne jest nie tylko zahamowanie procesu wypadania, ale tak瞠 pobudzenie wzrostu nowych w這s闚. Efektywne rozwi您anie obu tych zada oferuje Chronostim - kuracja przeciw przewlek貫mu wypadaniu w這s闚.

Chronostim to pierwszy preparat przeciwdzia豉j帷y wypadaniu w這s闚 poprzez wp造w na naczynia w這sowate w spos鏏 zgodny z biorytmami w這sa i ow這sionej sk鏎y g這wy.

Chronostim Formu豉 Dzie zawiera wyci庵 z palmy sabalowej wzbogacony kwasem laurynowym. Sk豉dniki te ograniczaj aktywno嗆 5-alfa reduktazy na ow這sionej sk鏎ze g這wy, powoduj帷ej wypadanie w這s闚 (w godzinach porannych wska幡ik aktywno軼i 5-alfa reduktazy jest najwy窺zy w ci庵u dnia). Dodatkowo formu豉 zawiera nikotynian tokoferolu, kt鏎y u豉twia przenikanie sk豉dnik闚 aktywnych.

Chronostim Formu豉 Noc zawiera wyci庵 z ruszczyka bogaty w neoruscyn, aby stymulowa wydzielanie czynnika VEGF (vascular endothelial growth factor - czynnik wzrostu 鈔鏚b這nka naczyniowego), kluczowego dla wzrostu w這s闚. Formu豉 zawiera tak瞠 GP4G (tetrafosforan diguanozyny) - silny stymulator aktywno軼i kom鏎kowej. GP4G stymuluje metabolizm kom鏎kowy, co korzystnie wp造wa na porost w這s闚.
Mmmmm, Chronostim chyba jest g堯wnie na 造sienie androgenowe, mo磧iwe, 瞠 ma co, co pomaga przeciwdzia豉 temu zjawisku. Na wypadanie "normalne" raczej bym go nie stosowa豉.
Stary 2009-10-17, 22:18   #1086
eyee
Rozeznanie

Mario221 wiem ze jeszcze stosuja w mezoterapii ten ruszczyk...trzeba sie dowiedzie...co polecasz mi kupic do zag瘰zczenia w這sk闚 w thantosie i mazid豉ch?mam 2 造se placki symetrycznie 3 cm od skroni-nie zakola, ale za zakolami, nie wiem od czego moge wydac max 80 z-100 z) na razie robie maske z soku z 這pianu, oleju z pestek winogron i olejk闚 eterycznych

od 13.01.2010
od 01.12.2009
od 12.01.2010 kwasy
Stary 2009-10-18, 17:45   #1087
LifUnia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 060

Dziewczynki mam pytanie.

Zawsze rozpuszcza豉m adenozyne i sk鏎k jab趾a z nerilem albo seboradinem i konystencje mia這 normlana ten p.造n by w miar przejrzysty.
Dzisiaj rozpu軼i豉m ekstrakty z Jantarem i p造n jest tkai m皻ny bia豉wy.. czy tak powinno by? Bo mieskzam juz z 30 min i nic sie nie zmienia
LifUnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-19, 13:47   #1088
BelleMare
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100

Cytat:
Napisane przez eyee Poka wiadomo嗆
jeszcze mam do was pytanie co znaczyw mazid豉ch ze cos jest rozpuszczalne w t逝szczach, tzn z czym mam to wymieszac??
i czy znacie jakis przepis na wykorzystanie takich sk豉dnik闚 jak NIACYNAMID - WITAMINA B3
KERATYNA HYDROLIZOWANA
OLEJ Z NASION CZARNEJ PORZECZKI
eyee

ja u篡wam keratyny hydrolizowanej
mam na ni dwa sposoby:
- dodaje kilka kropel do wax'u i na g這w (mo積a doda tak瞠 jedwab hydrolizowany oraz d-panthenol prowitamin b5)
- robi mazid這wy psikacz do w這s闚: dowolny hydrolat (ja wzie豉m aloesowy 10 ml) + kilka kropel keratyny + kilka kropel d-panthenolu , szczeg馧owy przepis wiadomo gdzie

W這skipo tych mieszankach s rewelacyjne !!!
Po umyciu spryskuje je "psikaczem" i nie nak豉dam 瘸dnej odzywki ani nic wi璚ej, w這sy mam nawil穎ne, puszyste i b造szcz帷e. A dodam, 瞠 mam kr璚one, bardzo trudne w piel璕nacji i z problemami...

Pozdrawiam

Edytowane przez BelleMare
Czas edycji: 2009-10-19 o 13:49
BelleMare jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-19, 15:27   #1089
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
Mario221 wiem ze jeszcze stosuja w mezoterapii ten ruszczyk...trzeba sie dowiedzie...co polecasz mi kupic do zag瘰zczenia w這sk闚 w thantosie i mazid豉ch?mam 2 造se placki symetrycznie 3 cm od skroni-nie zakola, ale za zakolami, nie wiem od czego moge wydac max 80 z-100 z) na razie robie maske z soku z 這pianu, oleju z pestek winogron i olejk闚 eterycznych
Hmmmm, w Mazid豉ch nowo嗆 to kom鏎ki macierzyste, moze warto si skusi? Ja te rozwa瘸m, ale na razie mam sporo r騜nych rzeczy. Jest to ekstrakt liposomwy, zatem chyba alkoholu nie wolno, detergent闚 np. z szampon闚. Do Jantaru mo瞠sz doda. Poczytaj o kom鏎kach, mnie to przekonuje. W Mazid豉ch jest jeszcze ekstrakt z korzenia pokrzywy - jest, zdaje si, lepszy na wypadanie/odrastanie - panowie na forum ㄊsienie.pl s b. zadowoleni. Mo瞠 zerknij tam zanim si zdecydujesz.

Od Thanatosa, raczej adenozyna i sk鏎ka jab趾a, ekstrakt z Bhiringaraj - W豉dcy w這s闚, tylko niestety, podobnie jak sk鏎ka jab趾a brudzi/trudno si rozpuszcza. Piperyna/ ektrakt z papryczki cayenne - dla lepszego wch鏇niania. Ta pozycja raczej obowi您kowa, bo, je郵i zdecydujesz si na liposomowy ekstrakt z tych kom鏎ek macierzystych, to alkohol zdaje si odpada, papryczka cayenne wypeni t rol, poza tym kwas hialuronowy ten najmniejszy pchnie skl康niki w g陰b sk鏎y. Mo瞠sz wzi望 oba, albo , je郵i zdecydujesz si na jednego "pchacza", to we lepiej ten kwas hialuronowy.

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

W ZSK s liposomowe komlpelsy ektrakt闚: wzmacniaj帷y, przeciw逝pie穎wy i taki z l-arginin, kofein i czym tam jeszcze. Pami皻aj, 瞠 przy kofeinie nie wolno stosowa adenozyny - kofeina znosi dzia豉nie adenozyny. S fajne, niet逝ste i du穎 ta雟ze - zatem, moze to dobry pomys.

Poczytaj opisy sklepowe i wybierz
Stary 2009-10-19, 19:55   #1090
LifUnia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 060

dziewczynki prosze o odpowiedz
LifUnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-20, 08:49   #1091
eyee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez BelleMare Poka wiadomo嗆
eyee

ja u篡wam keratyny hydrolizowanej
mam na ni dwa sposoby:
- dodaje kilka kropel do wax'u i na g這w (mo積a doda tak瞠 jedwab hydrolizowany oraz d-panthenol prowitamin b5)
- robi mazid這wy psikacz do w這s闚: dowolny hydrolat (ja wzie豉m aloesowy 10 ml) + kilka kropel keratyny + kilka kropel d-panthenolu , szczeg馧owy przepis wiadomo gdzie

W這skipo tych mieszankach s rewelacyjne !!!
Po umyciu spryskuje je "psikaczem" i nie nak豉dam 瘸dnej odzywki ani nic wi璚ej, w這sy mam nawil穎ne, puszyste i b造szcz帷e. A dodam, 瞠 mam kr璚one, bardzo trudne w piel璕nacji i z problemami...

Pozdrawiam
Cytat:
Hmmmm, w Mazid豉ch nowo嗆 to kom鏎ki macierzyste, moze warto si skusi? Ja te rozwa瘸m, ale na razie mam sporo r騜nych rzeczy. Jest to ekstrakt liposomwy, zatem chyba alkoholu nie wolno, detergent闚 np. z szampon闚. Do Jantaru mo瞠sz doda. Poczytaj o kom鏎kach, mnie to przekonuje. W Mazid豉ch jest jeszcze ekstrakt z korzenia pokrzywy - jest, zdaje si, lepszy na wypadanie/odrastanie - panowie na forum ㄊsienie.pl s b. zadowoleni. Mo瞠 zerknij tam zanim si zdecydujesz.

Od Thanatosa, raczej adenozyna i sk鏎ka jab趾a, ekstrakt z Bhiringaraj - W豉dcy w這s闚, tylko niestety, podobnie jak sk鏎ka jab趾a brudzi/trudno si rozpuszcza. Piperyna/ ektrakt z papryczki cayenne - dla lepszego wch鏇niania. Ta pozycja raczej obowi您kowa, bo, je郵i zdecydujesz si na liposomowy ekstrakt z tych kom鏎ek macierzystych, to alkohol zdaje si odpada, papryczka cayenne wypeni t rol, poza tym kwas hialuronowy ten najmniejszy pchnie skl康niki w g陰b sk鏎y. Mo瞠sz wzi望 oba, albo , je郵i zdecydujesz si na jednego "pchacza", to we lepiej ten kwas hialuronowy.

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

W ZSK s liposomowe komlpelsy ektrakt闚: wzmacniaj帷y, przeciw逝pie穎wy i taki z l-arginin, kofein i czym tam jeszcze. Pami皻aj, 瞠 przy kofeinie nie wolno stosowa adenozyny - kofeina znosi dzia豉nie adenozyny. S fajne, niet逝ste i du穎 ta雟ze - zatem, moze to dobry pomys.

Poczytaj opisy sklepowe i wybierz
dziewczyny dziekuje Wam bardzo. Zg這sz sie jak wszystko kupie. Dorzuce jeszcze wit B3, wit E oraz ekstrakt z rozmarynu dziekuje!!

od 13.01.2010
od 01.12.2009
od 12.01.2010 kwasy
Stary 2009-10-20, 20:25   #1092
Alien :*
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 112

Ja ju 3 razy robi豉m wcierk z adenozyny,sk鏎ki jab趾a,ekstraktu z pokrzywy,szyszek chmielu,aloesu i soku aloesowego na bazie wody brzozowej,ale w這sy dalej wypadaja masakrycznie,jak wypada造 W dodatku przy nasadzie s paskudnie sztywne i jakby t逝stawe po tej wcierce.

Dosta豉m pr鏏k EGCG czy co takiego.Do czego mog to wykorzysta??
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-21, 17:12   #1093
Diamante
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92
GG do Diamante

Cytat:
Napisane przez Alien :* Poka wiadomo嗆
Ja ju 3 razy robi豉m wcierk z adenozyny,sk鏎ki jab趾a,ekstraktu z pokrzywy,szyszek chmielu,aloesu i soku aloesowego na bazie wody brzozowej,ale w這sy dalej wypadaja masakrycznie,jak wypada造 W dodatku przy nasadzie s paskudnie sztywne i jakby t逝stawe po tej wcierce.

Dosta豉m pr鏏k EGCG czy co takiego.Do czego mog to wykorzysta??
A wiesz ile trzeba stosowa preparaty od dermatologa, 瞠by zacz窸y dzia豉? Par tygodni i to codziennie! Przynajmniej Nie martw si, ja ze swoimi w這sami walcz ju od 2 miesi璚y. Posz豉m do dermatologa, do ginekologa i wszystko ze mn ok. Ostatnio co drgn窸o. A raczej jaki miesi帷 temu zauwa篡豉m, 瞠 w這sy rosn mi du穎 szybciej Od jakich dw鏂h tygodni obserwuj praktycznie minimalne wypadanie. Po prostu kuracja wymaga czasu jak ka盥a...
A te sk豉dniki, kt鏎e wymieni豉 to wszystko? Bo je瞠li tak, to maj nik貫 szanse wnika wg陰b cebulek... Poza alkoholem z wody brzozowej nie ma 瘸dnego promotora przej軼ia przesk鏎nego. Tak jak wy瞠j: kwas hialuronowy ma這cz御teczkowy, piperyna, liposomy, glikol. Gliceryna stabilizuje ekstrakty (gdzie ja to wyczyta豉m) Ja stosuj hydromanil w ilo軼i 6% z mazide. Wiele os鏏 go odrzuca ze wzgl璠u na glikol, ale wychodz z za這瞠nia, 瞠 lepiej u篡 jednego nieprzyjaznego sk豉dnika i mie nad nim kontrol ni ca貫j listy niezidentyfikowanych substancji ze sklepowych mazide.
I jeszcze jedno: zauwa篡豉m to ja i m闚i o tym wiele os鏏. Po zastosowaniu takiej super od篡wczej mieszanki na w這sy mo瞠 zdarzy si, 瞠 pocz徠kowo b璠 wypada造 bardziej. Czyta豉m takie t逝maczenie tego zjawiska - wypadaj w這sy, kt鏎e i tak by wypad造 i nie da si ich uratowa i robi miejsce dla innych. Dziwne, ale mo瞠 co w tym jest.
Ja wcierk trzymam np. ca造 dzie albo ca陰 noc, a jak nie mam czasu to godzink przed myciem, a po myciu pryskade趾o od篡wcze i jak na razie, od prawie 2 tygodni jest dobrze. Mam nadziej, 瞠 tak pozostanie.
Diamante jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-21, 18:10   #1094
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez Diamante Poka wiadomo嗆
A wiesz ile trzeba stosowa preparaty od dermatologa, 瞠by zacz窸y dzia豉? Par tygodni i to codziennie! Przynajmniej Nie martw si, ja ze swoimi w這sami walcz ju od 2 miesi璚y. Posz豉m do dermatologa, do ginekologa i wszystko ze mn ok. Ostatnio co drgn窸o. A raczej jaki miesi帷 temu zauwa篡豉m, 瞠 w這sy rosn mi du穎 szybciej Od jakich dw鏂h tygodni obserwuj praktycznie minimalne wypadanie. Po prostu kuracja wymaga czasu jak ka盥a...
A te sk豉dniki, kt鏎e wymieni豉 to wszystko? Bo je瞠li tak, to maj nik貫 szanse wnika wg陰b cebulek... Poza alkoholem z wody brzozowej nie ma 瘸dnego promotora przej軼ia przesk鏎nego. Tak jak wy瞠j: kwas hialuronowy ma這cz御teczkowy, piperyna, liposomy, glikol. Gliceryna stabilizuje ekstrakty (gdzie ja to wyczyta豉m) Ja stosuj hydromanil w ilo軼i 6% z mazide. Wiele os鏏 go odrzuca ze wzgl璠u na glikol, ale wychodz z za這瞠nia, 瞠 lepiej u篡 jednego nieprzyjaznego sk豉dnika i mie nad nim kontrol ni ca貫j listy niezidentyfikowanych substancji ze sklepowych mazide.
I jeszcze jedno: zauwa篡豉m to ja i m闚i o tym wiele os鏏. Po zastosowaniu takiej super od篡wczej mieszanki na w這sy mo瞠 zdarzy si, 瞠 pocz徠kowo b璠 wypada造 bardziej. Czyta豉m takie t逝maczenie tego zjawiska - wypadaj w這sy, kt鏎e i tak by wypad造 i nie da si ich uratowa i robi miejsce dla innych. Dziwne, ale mo瞠 co w tym jest.
Ja wcierk trzymam np. ca造 dzie albo ca陰 noc, a jak nie mam czasu to godzink przed myciem, a po myciu pryskade趾o od篡wcze i jak na razie, od prawie 2 tygodni jest dobrze. Mam nadziej, 瞠 tak pozostanie.
A sk鏎ki i adenozyna na bazie jantaru ? Wniknie? Dodaj te seboradinu po rozpuszczeniu ekstrakt闚. Przedtem dziewczyny pisa造,瞠 na wodzie brzozowej jest ok bo zawiera alko. U mnie w這s闚 ca豉 masa nowych ro郾ie, ale nie wiem czy to efekt tej wcierki, bo po samym sebo mi juz ros造.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-10-21 o 18:11
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-22, 11:56   #1095
Diamante
Raczkowanie

GG do Diamante

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
A sk鏎ki i adenozyna na bazie jantaru ? Wniknie? Dodaj te seboradinu po rozpuszczeniu ekstrakt闚. Przedtem dziewczyny pisa造,瞠 na wodzie brzozowej jest ok bo zawiera alko. U mnie w這s闚 ca豉 masa nowych ro郾ie, ale nie wiem czy to efekt tej wcierki, bo po samym sebo mi juz ros造.
Specjalist w tej kwestii nie jestem S tu m康rzejsi ode mnie ale 瞠by taka wcierka z alkoholem dzia豉豉 to st篹enie alkoholu musi by spore, ko這 20%. Wi璚 zale篡 ile alkoholu jest w takiej mieszance. Dla moich w這s闚 to za du穎 dlatego u篡wam innych "pchaczy", no i cz瘰to dodaj ekstrakt闚 liposomowych z ZSK a ich nie 陰czy si z alkoholem. O ile dobrze pami皻am sk豉d seboradinu to jest tam alkohol i glikol, wi璚 ok. Ale 瞠by nie mordowa w這s闚 alkoholem dobrze by這by zastosowa te inne wspomagacze. Takie jest moje skromne zdanie
Stary 2009-10-22, 12:28   #1096
syrenka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907
Wpisy w blogu: 14

A mo瞠 by si pokusi o zrobienie listy promotor闚 przej軼ia?

Alkohol (w st篹eniu ok. 20%)
Glikol propylenowy
Lipodermina
Liposomy (np. ZSK)
Kwas hialuronowy ma這cz御teczkowy

Piperyna i ekstrakt z papryki cayenne te jak rozumiem.
[Czy kto(ia) zna ci篹ar w豉軼iwy tych dw鏂h produkt闚? Thanatos ich nie podaje).

Og鏊ne zasady: liposom闚 nie 陰czy z alkoholem.
A piperyna i cayenne (wg thanatosa) rozpuszczaj si w豉郾ie w alkoholu (zgodne jest to z prawd?)

Co jeszcze si nada?
Poprawnie to zestawi豉m?
syrenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-23, 09:27   #1097
Diamante
Raczkowanie

GG do Diamante

Cytat:
Napisane przez syrenka Poka wiadomo嗆
A mo瞠 by si pokusi o zrobienie listy promotor闚 przej軼ia?

Alkohol (w st篹eniu ok. 20%)
Glikol propylenowy
Lipodermina
Liposomy (np. ZSK)
Kwas hialuronowy ma這cz御teczkowy

Piperyna i ekstrakt z papryki cayenne te jak rozumiem.
[Czy kto(ia) zna ci篹ar w豉軼iwy tych dw鏂h produkt闚? Thanatos ich nie podaje).

Og鏊ne zasady: liposom闚 nie 陰czy z alkoholem.
A piperyna i cayenne (wg thanatosa) rozpuszczaj si w豉郾ie w alkoholu (zgodne jest to z prawd?)

Co jeszcze si nada?
Poprawnie to zestawi豉m?
Ci篹aru w豉軼iwego nie znam. Mam w planach zakup piperyny i innych thanatosowych subsancji, kiedy sko鎍z mi si moje naw這sowe zapasy z mazide i ZSK.
Tutaj kopalnia wiedzy o promotorach: http://www.laboratoriumurody.pl/foru...rne,t1261.html Kocham to forum!
Je郵i m闚imy o glikolu to ka盥y jest zaliczany do promotor闚 przejscia przesk鏎nego.
Na forum LU wyczyta豉m, 瞠 menthol. Jest s seboradinie o ile mnie pami耩 nie myli...
Hydromanil jako produkt z這穎ny, zawiera glikol. I robi fantastyczne rzeczy w w這sami
"Niskie st篹enia AHA pozwalaj u篡 ich jako potencjalnych promotor闚 przej軼ia przezsk鏎nego dla substancji biologicznie czynnych." - http://kosmetologia.com.pl/index.php...egi&Itemid=732
Kwas mlekowy w st篹eniu 1% u篡ty jest w niekt鏎ych mazid這wych formulacjach do w這s闚, np. z lipodermin.
Znalezione na biotechnologia.pl "Zastosowanie substancji chemicznych , kt鏎e rozszerzaj naczynia krwiono郾e, zwi瘯sza prawdopodobie雟two szybszego i zwi瘯szonego wch豉niania substancji aktywnych.", czyli w豉郾ie piperyna i papryczka, mo瞠 imbir?
Tutaj jest napisane, 瞠 niacynamid poprawia ukrwienie i od篡wienie cebulek w這sowych: http://www.biochemiaurody.com/sklep/lotioneclipta.html

Inne substancje jakie wyszuka豉m to jakie dziwne twory, kt鏎ych nazw nawet nie pami皻am i raczej nie mamy mo磧iwo軼i ich nabycia.

W moim naw這snym mazidle jest niacynamid 4%, hydromanil 6%, kwas hialuronowy 2% i liposomy z ZSK 6-7%. Dodaj te ekstraktu z korzenia pokrzywy 2%. U篡wam tego jako wcierki przed myciem. Czasami robi emulsj z dodatkiem oleju rycynowego, kokosowego i ww. sk豉dnik闚 z emulgatorem. W這sy s wtedy bardziej mi瘯kie. Nie wiem, kt鏎a z tych substancji dzia豉 najlepiej, ale wiem, 瞠 stan moich w這s闚 znacznie si poprawi. W豉軼iwie wypadaj tylko podczas mycia. Takie proporcje wypracowa豉m podczas przynajmniej 10 pr鏏. Niacynamid w takim st篹eniu sprawia, 瞠 w這sy wydaj si grubsze i s uniesione u nasady, hydromanil daje pi瘯ny po造sk. Kwas hialuronowy w wy窺zym st篹eniu "przewil瘸" w這sy, s niby czyste a nie鈍ie瞠.
Tyle ode mnie. Napisa豉m tylko to, co wyczyta豉m podczas mojego ponad rocznego przerzucania stron internetowych Normalnie to ja jestem ekonomista
Stary 2009-10-23, 13:01   #1098
Maria221
Wtajemniczenie

Ja dodam od siebie: adenozyna, minoxidil czyli Loxon, malinowe ketony
Stary 2009-10-23, 13:23   #1099
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja dodam od siebie: adenozyna, minoxidil czyli Loxon, malinowe ketony
Mario, czy glukozyd ketonu malinowego si nada?
http://www.zrobsobiekrem.pl/?357,glu...onu-malinowego
Stary 2009-10-23, 17:43   #1100
Maria221
Wtajemniczenie

W豉郾ie te si zastanawiam, ale poj璚ia nie mam. To mo瞠 by to, ale mo瞠 napisz do w豉軼icielki? Wstrzymajcie si z zakupem tego produktu
Stary 2009-10-23, 18:33   #1101
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez Diamante Poka wiadomo嗆
Specjalist w tej kwestii nie jestem S tu m康rzejsi ode mnie ale 瞠by taka wcierka z alkoholem dzia豉豉 to st篹enie alkoholu musi by spore, ko這 20%. Wi璚 zale篡 ile alkoholu jest w takiej mieszance. Dla moich w這s闚 to za du穎 dlatego u篡wam innych "pchaczy", no i cz瘰to dodaj ekstrakt闚 liposomowych z ZSK a ich nie 陰czy si z alkoholem. O ile dobrze pami皻am sk豉d seboradinu to jest tam alkohol i glikol, wi璚 ok. Ale 瞠by nie mordowa w這s闚 alkoholem dobrze by這by zastosowa te inne wspomagacze. Takie jest moje skromne zdanie
Ok dzi瘯i. Sebo samotny mnie rzeczywi軼ie deko podsusza na d逝go軼i. Ale mi dobrze robi na sk鏎 g這wy.

P.S. Ale na tym w徠ku jest jazda!!! Uwielbiam Was czyta.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 19:57   #1102
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
W豉郾ie te si zastanawiam, ale poj璚ia nie mam. To mo瞠 by to, ale mo瞠 napisz do w豉軼icielki? Wstrzymajcie si z zakupem tego produktu

Od Pani Katarzyny z ZSK dosta豉m tak odpowied w sprawie glukozydu ketonu malinowego:
"Glukozyd ketonu malinowego jest rozpuszczaln w wodzie (dzi瘯i po陰czeniu z glukoz) form ketonu malinowego. W sk鏎ze ulega on przekszta販eniu do ketonu malinowego"

Jaki werdykt Mario? Chyba mo積a go stosowa na skalp?
Tylko troch drogo to wychodzi...
Stary 2009-10-26, 16:41   #1103
Maria221
Wtajemniczenie

To chyba mo積a, ale je郵i drogo wychodzi, to mo瞠 co ta雟zego? Jest przecie sporo innych promotor闚 przej軼ia, my郵, 瞠 je郵i sk鏎a nie jest specjalnie wra磧iwa, to r騜nicy na pewno nie zauwa篡, a skutek ten sam.
Stary 2009-10-26, 18:32   #1104
Zakorzenienie

A czy jaki promotor da sie kupic nie w internecie??Bo nie op豉ca mi sie to gdy potrzebuj tylko jednego sk豉dnika
Stary 2009-10-26, 18:35   #1105
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
A czy jaki promotor da sie kupic nie w internecie??Bo nie op豉ca mi sie to gdy potrzebuj tylko jednego sk豉dnika
Spirytus

Edit: mo積a te kupi jaki gotowy produkt (Jantar, Seboradin lotion, Joanna Rzepa) i doda do niego jakie p馧produkty.

Cytat:
To chyba mo積a, ale je郵i drogo wychodzi, to mo瞠 co ta雟zego? Jest przecie sporo innych promotor闚 przej軼ia, my郵, 瞠 je郵i sk鏎a nie jest specjalnie wra磧iwa, to r騜nicy na pewno nie zauwa篡, a skutek ten sam.
Jako promotor przej軼ia nie, ale jako sk豉dnik wp造waj帷y na porost w這s闚 ;-)
Ale to mo瞠 kiedy, zamierzam si obkupi w inne mazid豉, pewnie starczy mi na p鏊 roku ;-)

Edytowane przez syrenka
Czas edycji: 2009-10-26 o 18:42
Stary 2009-10-28, 16:39   #1106
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez syrenka Poka wiadomo嗆
Spirytus
A mo瞠 by salicylowy?
Chocia nie wiem czy to dobry pomys,woda brzozowa niby jest s豉ba,a sk鏎a g這wy mnie po niej piecze...
Stary 2009-10-28, 20:08   #1107
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
A mo瞠 by salicylowy?
Chocia nie wiem czy to dobry pomys,woda brzozowa niby jest s豉ba,a sk鏎a g這wy mnie po niej piecze...
Z tego co wiem, salicylowy nie jest polecany.
Dziewczyny pisz, 瞠 spirytusu powinno by ok. 20% 瞠by pe軟i swoj funkcj. Je郵i sk鏎a g這wy go nie toleruje spr鏏uj rozpu軼i co masz do rozpuszczenia w Jantarze, jest robiony na bazie glikolu propylenowego.
Stary 2009-11-05, 20:42   #1108
maarcinka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

a co na odro郾i璚ie w這s闚 usuni皻ych mechanicznie? przyjaci馧ka ma 造sy placek po imprezie i sama nie wie jak to si sta這.

Edytowane przez maarcinka
Czas edycji: 2009-11-05 o 20:45
maarcinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-06, 09:26   #1109
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez maarcinka Poka wiadomo嗆
a co na odro郾i璚ie w這s闚 usuni皻ych mechanicznie? przyjaci馧ka ma 造sy placek po imprezie i sama nie wie jak to si sta這.
Kole瘸nka mo瞠 kupi i stosowa gotowy produkt np. Seboradin niger z czarn rzodkwi albo zrobi w豉sn wcierk na bazie Seboradinu, Joanny Rzepy, Jantaru, wody brzozowej/pokrzywowej itd z dodatkiem ekstrakt闚 ro郵innych (do kupienia na mazidla.com, http://thanatos.com.pl).
Przyk豉dowe receptury:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...97&postcount=3
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...1&postcount=26
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=279
Stary 2009-11-06, 12:18   #1110
anka.d
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 680
Wpisy w blogu: 15

tak sobie was tu czytam i zastanawiam sie czy do mojej wcierki powinnam dodac troche alkoholu...

nad proporcjami jeszcze pracuje, zawsze przy przygotowywaniu mam otwartego excela i wyliczam maksymalne stezenia itp

ostatnio (wyszla za rzadka, wiec wiecej eclipty musi byc) - porcja na 2 g這wy (od razu wcieram tez w mame - polubila )
eclipta 16 ml
d-pantenol 0,54 (wychodzi ok 7-8 kropli)
niacynamid ok 5,5 ml
guarana 4,3
cococin 5,5
baz do tego jest wywar z korzenia 這pianu (robie z lyzki rozdrobnionych korzeni i troszke wiecej niz szklanki wody - 60 ml odlewam do wcierki - reszta zostaje do przeplukania skory glowy po myciu)

jak myslicie - dodac troszke spirytu?
anka.d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.