Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-11-06, 12:31   #1111
syrenka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907
Wpisy w blogu: 14
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez anka.d Poka wiadomo嗆
tak sobie was tu czytam i zastanawiam sie czy do mojej wcierki powinnam dodac troche alkoholu...

nad proporcjami jeszcze pracuje, zawsze przy przygotowywaniu mam otwartego excela i wyliczam maksymalne stezenia itp

ostatnio (wyszla za rzadka, wiec wiecej eclipty musi byc) - porcja na 2 g這wy (od razu wcieram tez w mame - polubila )
eclipta 16 ml
d-pantenol 0,54 (wychodzi ok 7-8 kropli)
niacynamid ok 5,5 ml
guarana 4,3
cococin 5,5
baz do tego jest wywar z korzenia 這pianu (robie z lyzki rozdrobnionych korzeni i troszke wiecej niz szklanki wody - 60 ml odlewam do wcierki - reszta zostaje do przeplukania skory glowy po myciu)

jak myslicie - dodac troszke spirytu?
Wg. mojej nieprofesjonalnej wiedzy przyda豚y si tutaj spirytus, bo je郵i dobrze zrozumia豉m w miksturze nie ma 瘸dnego promotora przej軼ia?
Pono wystarczy 20% alkoholu.

O innych promotorach przej軼ia:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1097
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1098
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1099
syrenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-06, 14:47   #1112
szpilka666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 355
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Czy dobra bedzie wcierka z takich skladnikow:

*Phytopharm, Succus Urticae , Sok z pokrzywy

* Phytopharm , Succus Betulae, Sok z brzozy

*Phytopharm , Succus Bardanae , Sok z 這pianu

*Enterosol ,p造n zawiera :
kora d瑿u (Quercus cortex) – 9,05 g,
kora wierzby (Salicis cortex) – 9,05 g,
ziela sza逕ii (Salviae herba) – 9,05 g,
ziela bylicy bo瞠go drzewka (Artemisiae abrotani herba) – 9,05 g,
ziela tymianku (Thymi herba) – 4,52 g,
ziela krwawnika (Millefolii herba) – 4,52 g,
ziela glistnika (Chelidonii herba) – 1,81 g.

*Biostymina
*witaminy a i e
*olejek tymiankowy
*olejek cedrowy
*olejek rozmarynowy
*odzywka Jantar

Mog to wszystko zmieszac? Mniej wiecej po kilka kropli kazdego?? Mog dodac jeszcze olejki np rycynowy?? Przepraszam za glupie pytania ale nie jestem az tak zorientowana
Stary 2009-11-06, 15:00   #1113
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez szpilka666 Poka wiadomo嗆

*Biostymina
*witaminy a i e
*olejek tymiankowy
*olejek cedrowy
*olejek rozmarynowy
*odzywka Jantar

Mog to wszystko zmieszac? Mniej wiecej po kilka kropli kazdego?? Mog dodac jeszcze olejki np rycynowy?? Przepraszam za glupie pytania ale nie jestem az tak zorientowana
Moim skromnym zdaniem mo瞠sz to wszystko razem zmiesza.
Nie wiem (bo tak dobrze si nie znam czy zawarto嗆 Enterosol jest warto軼iowa dla w這s闚, poczytaj o tych zielach albo poczekaj na odpowied m康rzejszej osoby ;-)

Oleje, np. rycynowy raczej nie zmieszaj si z t mieszank.

Ps. znalaz豉m fajny zbiorczy post
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...7&postcount=50

Edytowane przez syrenka
Czas edycji: 2009-11-06 o 15:10
Stary 2009-11-06, 15:39   #1114
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
tak sobie was tu czytam i zastanawiam sie czy do mojej wcierki powinnam dodac troche alkoholu...

nad proporcjami jeszcze pracuje, zawsze przy przygotowywaniu mam otwartego excela i wyliczam maksymalne stezenia itp

ostatnio (wyszla za rzadka, wiec wiecej eclipty musi byc) - porcja na 2 g這wy (od razu wcieram tez w mame - polubila )
eclipta 16 ml
niacynamid ok 5,5 ml
guarana 4,3
cococin 5,5
baz do tego jest wywar z korzenia 這pianu (robie z lyzki rozdrobnionych korzeni i troszke wiecej niz szklanki wody - 60 ml odlewam do wcierki - reszta zostaje do przeplukania skory glowy po myciu)

A sk康 wzi望 korze 這pianu. W aptekach pyta豉m to suszonego brak.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-06, 15:49   #1115
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Spr鏏uj popyta w zielarskich

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-06, 15:51   #1116
anka.d
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 680
Wpisy w blogu: 15

Cytat:
w dozie jest. tutaj

kosztuje tylko 1,65 a teoretycznie powinien wystarczyc na 20 uzyc (juz widze ze wystarczy na mniej - moze moja lyzka ma wiecej niz 5 g)

Edytowane przez anka.d
Czas edycji: 2009-11-06 o 15:55
anka.d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-06, 16:11   #1117
szpilka666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez syrenka Poka wiadomo嗆
Moim skromnym zdaniem mo瞠sz to wszystko razem zmiesza.
Nie wiem (bo tak dobrze si nie znam czy zawarto嗆 Enterosol jest warto軼iowa dla w這s闚, poczytaj o tych zielach albo poczekaj na odpowied m康rzejszej osoby ;-)

Oleje, np. rycynowy raczej nie zmieszaj si z t mieszank.

Ps. znalaz豉m fajny zbiorczy post
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...7&postcount=50
Dziekuje. Jeszcze jedno pytanie. Czytalam ze o.eteryczne moga poparzyc skore?? W jakich ilosciach je mieszac z czym innym zeby sie nie poparzyc??
Stary 2009-11-06, 19:11   #1118
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Spr鏏uj popyta w zielarskich
Cytat:
w dozie jest. tutaj

kosztuje tylko 1,65 a teoretycznie powinien wystarczyc na 20 uzyc (juz widze ze wystarczy na mniej - moze moja lyzka ma wiecej niz 5 g)

Ok. Dzi瘯uj. W olejku 這pian bardzo mi s逝篡, a o ekstrakcie z 這pianu nie s造sza豉m jeszcze.
Stary 2009-11-06, 19:24   #1119
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziekuje. Jeszcze jedno pytanie. Czytalam ze o.eteryczne moga poparzyc skore?? W jakich ilosciach je mieszac z czym innym zeby sie nie poparzyc??
Przypuszczam, 瞠 na opakowaniu b璠zie podane zalecane st篹enie.
Mazid豉 zalecaj (na stronie ichnich olejk闚):
- sera i kremy do twarzy, mleczka do cia豉: 3-5 kropli na 10 ml; 7-25 kropli na 25 ml; 20-60 kropli na 100 ml;
- szampony i 瞠le myj帷e: 1%
- kominek aromaterapeutyczny: 5-10 kropli;
- kompres: 5 kropli na p馧 szklanki wody;
- masa aromaterapeutyczny: 2-5 kropli na 10 ml (造磬 sto這w) oleju no郾ikowego; 15-30 kropli na 50 ml oleju no郾ikowego

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
Stary 2009-11-06, 19:34   #1120
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

Cytat:

*Biostymina
*witaminy a i e
*olejek tymiankowy
*olejek cedrowy
*olejek rozmarynowy
*odzywka Jantar

mi si wydaje ze je郵i dodasz te wszystkie "bazy" ( w sensie te wszystkie p造ny) to st篹enie dobroczynnych sk豉dnik闚 bedzie za ma貫 zeby co zdzia豉... proponowa豉bym wybra max. 2 p造ny i ze sob miesza , poza tym witaminy a i e nie dodasz bo one si rozpuszczaj w t逝szczach , co do olejk闚 - to powinno by na opakowaniu napisane ile mo積a doda, a rycyna si nie rozpu軼i bo to olej a nie olejek eteryczny (jest zasadnicza r騜nica mi璠zy nimi)

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:

eclipta 16 ml
niacynamid ok 5,5 ml
guarana 4,3
cococin 5,5

robisz codziennie now porcj wcierki? bo taki wywar ma "wa積o嗆" ok . 1-2 dni....
Stary 2009-11-06, 19:53   #1121
anka.d
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
robisz codziennie now porcj wcierki? bo taki wywar ma "wa積o嗆" ok . 1-2 dni....
jak robilam tylko dla siebie to robilam na 2 razy (wszystkie skladniki sa sypkie, wiec to przechowywalam w zamknietym pudelku, a w dniu wcierania dodawalam tylko pantenol i robilam swiezy wywar).
teraz robie porcje na raz, ale chyba wymieszam pozostala eclipte z reszta sypkich, bo odmierzanie wszystkiego 0,5 ml lyzeczka jest troche upierdliwe

wywar z lopianu zawsze robie swiezy. na opakowaniu napisane jest zeby odcedzac po 15 minutach od zagotowania, ja skalp przemywam dopiero rano, czyli po conajmniej 8 godzinach i juz wtedy zmienia kolor (swiezy wywar jest delikanie z馧tawy, taki odstany zywo zielony - jakby rozpuscic w wodzie sporo ludwika

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

no i tylko od jednej z was dostalam sugestie zeby dodac spirytusu? wlasnie zabieram sie za mazianie, wiec chetnie przeczytam jeszcze jakas rade...
Stary 2009-11-06, 20:03   #1122
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
jak robilam tylko dla siebie to robilam na 2 razy (wszystkie skladniki sa sypkie, wiec to przechowywalam w zamknietym pudelku, a w dniu wcierania dodawalam tylko pantenol i robilam swiezy wywar).
teraz robie porcje na raz, ale chyba wymieszam pozostala eclipte z reszta sypkich, bo odmierzanie wszystkiego 0,5 ml lyzeczka jest troche upierdliwe

wywar z lopianu zawsze robie swiezy. na opakowaniu napisane jest zeby odcedzac po 15 minutach od zagotowania, ja skalp przemywam dopiero rano, czyli po conajmniej 8 godzinach i juz wtedy zmienia kolor (swiezy wywar jest delikanie z馧tawy, taki odstany zywo zielony - jakby rozpuscic w wodzie sporo ludwika

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

no i tylko od jednej z was dostalam sugestie zeby dodac spirytusu? wlasnie zabieram sie za mazianie, wiec chetnie przeczytam jeszcze jakas rade...
no przyda豚y sie jaki promotor przej軼ia... ale szczerze m闚i帷 ja bym poprostu zainwestowa豉 w sok z 這pianu (http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p4583-Succu..._lopianu_100_g) i wtedy mo積a zrobi tygodniow porcj
Stary 2009-11-06, 20:21   #1123
anka.d
Wtajemniczenie

ten sok z lopianu niby udogodnienie, ale cenowo to bardzo kiepsko. takie 100 g (czyli w przyblizeniu 100 ml) wystarczy mi na 2 razy na 2 glowy. a kosztuje ponad 5 z, a suszony korzen tylko 1,60 z i wystarcza na conajmniej kilkanascie uzyc. a spirytus akurat znalazlam jakis w kuchni - chyba tak bedzie taniej.
Stary 2009-11-06, 20:25   #1124
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
ten sok z lopianu niby udogodnienie, ale cenowo to bardzo kiepsko. takie 100 g (czyli w przyblizeniu 100 ml) wystarczy mi na 2 razy na 2 glowy. a kosztuje ponad 5 z, a suszony korzen tylko 1,60 z i wystarcza na conajmniej kilkanascie uzyc. a spirytus akurat znalazlam jakis w kuchni - chyba tak bedzie taniej.
no co ty.... 20-30 ml wcierki powinno wystarcza na ok. tydzie....
Stary 2009-11-06, 20:31   #1125
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Zaraz zaraz. Spirytus lub co na jego bazie to tylko do wcierki w sk鏎 g這wy, absolutnie nie na w這sy!
Na w這sy spokojnie dajesz wywar wodny z 這pianu z dodatkami, bez alkoholu i tu 瘸dnych promotor闚 przej軼ia nie trzeba.
Stary 2009-11-06, 20:44   #1126
anka.d
Wtajemniczenie

a gdzie ja napisalam ze ja to daje na wlosy???
caly czas pisalam o wcierkach, a wcierka to tylko w skalp jest, nie? (tym co zostaje z wywaru splukuje glowe, leje z kubeczka, wiec na wlosy tez leci - nie uzylabym przeciez spirytusu

a 30 ml to mi schodzi jednorazowo na cala glowe (nakladam strzykawka, dosc dokladnie na cala skore glowy)

Edytowane przez anka.d
Czas edycji: 2009-11-06 o 20:46
Stary 2009-11-06, 20:48   #1127
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
caly czas pisalam o wcierkach, a wcierka to tylko w skalp jest, nie?

a 30 ml to mi schodzi jednorazowo na cala glowe (nakladam strzykawka, dosc dokladnie na cala skore glowy)
Wybacz, zmyli造 mnie ilo軼i, niekt鏎zy k豉d 2 ml na g這w, mi schodzi 7-8ml, nie pomy郵a豉bym, 瞠 trzeba a 30 ml
Stary 2009-11-06, 20:55   #1128
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
caly czas pisalam o wcierkach, a wcierka to tylko w skalp jest, nie? (tym co zostaje z wywaru splukuje glowe, leje z kubeczka, wiec na wlosy tez leci - nie uzylabym przeciez spirytusu

za du穎- marnujesz wcierke,bo i tak wiecej nie zdzia豉, nak豉daj przedzia趾ami i potem "rozmasuj" na ca陰 sk鏎 glowy, wiecej ni 6-7 ml nie powinno Ci schodzi
Stary 2009-11-06, 21:02   #1129
anka.d
Wtajemniczenie

no wlasnie nakladam przedzialkami... rozumiem ze jak nakladam sobie to moze mi sie wiecej marnowac bo niedokladnie widze, ale na glowe mamy schodzi mi niewiele mniej! staram sie robic to tak, zeby niezostawiac suchej skory, przedzialek co ok. 2 cm i wzd逝 jad strzykawk i powoli dociskam t這k. owszem kilka centymetrow wlosa od skoryjest tez mokre, ale to chyba normalne. nie mam pojecia jak dajecie rade z 7ml, a 3 to juz w ogole. 3ml to mi plynu na wyczyszczenie 1 soczewki schodzi, nie wiem jak taka ilosc jest w stanie 'zawilgocic' taka powierzchnie jaka ma skalp.

chyba c鏎ka marnotrawna potrzebuje filmu instruktazowego :P
Stary 2009-11-07, 08:55   #1130
szpilka666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez syrenka Poka wiadomo嗆
Przypuszczam, 瞠 na opakowaniu b璠zie podane zalecane st篹enie.
Mazid豉 zalecaj (na stronie ichnich olejk闚):
- sera i kremy do twarzy, mleczka do cia豉: 3-5 kropli na 10 ml; 7-25 kropli na 25 ml; 20-60 kropli na 100 ml;
- szampony i 瞠le myj帷e: 1%
- kominek aromaterapeutyczny: 5-10 kropli;
- kompres: 5 kropli na p馧 szklanki wody;
- masa aromaterapeutyczny: 2-5 kropli na 10 ml (造磬 sto這w) oleju no郾ikowego; 15-30 kropli na 50 ml oleju no郾ikowego

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
Dzi瘯uje

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
mi si wydaje ze je郵i dodasz te wszystkie "bazy" ( w sensie te wszystkie p造ny) to st篹enie dobroczynnych sk豉dnik闚 bedzie za ma貫 zeby co zdzia豉... proponowa豉bym wybra max. 2 p造ny i ze sob miesza , poza tym witaminy a i e nie dodasz bo one si rozpuszczaj w t逝szczach , co do olejk闚 - to powinno by na opakowaniu napisane ile mo積a doda, a rycyna si nie rozpu軼i bo to olej a nie olejek eteryczny (jest zasadnicza r騜nica mi璠zy nimi)
Nie wiedzia豉m. W takim razie zrobie tak jak m闚isz.
Stary 2009-11-08, 17:50   #1131
eyee
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 571

Wit B3
Walina
Tyrozyna
Lizyna
Kwas asparaginowy
Wyci庵 z Ruszczyka 5% - stymuluje produkcj VEGF
Tetrafosforan diguanozyny 0.5% - wzmacnia metabolizm kom鏎kowy
Nikotynamid 2% - dzia豉 naczynio rozszerzaj帷o
P-Liposomy
tetrafosforan diguanozyny
nikotynian tokoferolu
wyci庵 z drzewa oliwnego
Biotyna

poszukuje tych sk豉dnik闚, czesc jest w mazid豉ch...czy wystarczy jak rozpuszcz je w wodzie??

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiad闚

od 13.01.2010
-zero chips闚, pizzy, kie豚asy, cukru, s這dyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-08, 18:00   #1132
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
no wlasnie nakladam przedzialkami... rozumiem ze jak nakladam sobie to moze mi sie wiecej marnowac bo niedokladnie widze, ale na glowe mamy schodzi mi niewiele mniej! staram sie robic to tak, zeby niezostawiac suchej skory, przedzialek co ok. 2 cm i wzd逝 jad strzykawk i powoli dociskam t這k. owszem kilka centymetrow wlosa od skoryjest tez mokre, ale to chyba normalne. nie mam pojecia jak dajecie rade z 7ml, a 3 to juz w ogole. 3ml to mi plynu na wyczyszczenie 1 soczewki schodzi, nie wiem jak taka ilosc jest w stanie 'zawilgocic' taka powierzchnie jaka ma skalp.

chyba c鏎ka marnotrawna potrzebuje filmu instruktazowego :P
Mo瞠 zamiana strzykawki na buteleczk z aplikatorem mog豉by by pomocna?
Ja zaczesuj w這sy do ty逝 potem kre郵 r闚noleg貫 linie aplikatorem, pochylam g這w i robi to samo z ty逝. Potem masuj.
Stary 2009-11-08, 18:15   #1133
anka.d
Wtajemniczenie

jaki aplikator masz na mysli, syrenko?

i czy my na pewno rozmawiamy o tych samych jednostkach?? 30 ml to przeciez kieliszek do w鏚ki i o wersja mniejsza (bo sa tez 40ml)
Stary 2009-11-08, 18:26   #1134
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
jaki aplikator masz na mysli, syrenko?

i czy my na pewno rozmawiamy o tych samych jednostkach?? 30 ml to przeciez kieliszek do w鏚ki i o wersja mniejsza (bo sa tez 40ml)

Np. buteleczki kuracji wzmacniaj帷ej Rzepa Joanna albo Dermedic maj dziubki, kt鏎ymi fajnie si aplikuje p造n na sk鏎.

Jestem 鈍iadoma r騜nicy mi璠zy 8 a 30 ml chocia瘺y z tego wzgl璠u, 瞠 100 mililitrowa buteleczka owej Rzepy, Jantaru, Dermedicu czy innej wcierki starcza豉by mi na 3 dnia a nie 2 tygodnie
Je郵i robi wcierki wg w豉snego przepisu zazwyczaj jest to dawka 3-dniowa maj帷a 20-25ml.
Stary 2009-11-10, 13:27   #1135
magdaSEM
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 869

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Receptura

Kolejna od篡wka, tym razem przed myciem.

Bierzemy szklane naczynie np. miseczk i dodajemy takie oto sk豉dniki:

*woda brzozowa/pokrzywowa (lub obie)

*kilka kropel witamienk Juwit

* olejki eteryczne: 2 krople tymiankowego, 2 krople drzewa cedrowego, 3 krople lawendy, 3 krople rozmarynu

* olej jojoba

*olej z pestek winogron

*olej kokosowy

* mozecie te doda np. miodu, tretinoinki, jaki ekstrakt np. GTE, fluid z biosiark (ja dodaje ten ostatni)

Moczymy w這sy, ods帷zmy nadmiar wody r璚znkiem iwcieramy od篡wk w sk鏎, robi帷 przy tym delikatny i dok豉dny masa.

Efekt: w這sy nawil穎ne, od篡wionw, po kilku miesi帷ach stosowania wyra積ie grubsze i duuuzo odrost闚, no bo przecie o to chodzi, prawda?

UWAGA: je瞠li komu sie w這sy przet逝szczaj to nie polecam dodawa oliwy z pestek winogron ani oleju kokosowego, ograniczy ilo嗆 oleju jojoba do kilku kropli, mozna doda olejek herbaciany np. 5-6 kropel, 豉dnie odzwie篡, wybije bakterie
Czy mog zamieni wod brzozowa/pokrzywow na cos innego, w Irlandii niestety ne maj takiego czego?? I czy pod nazw Juwit kryje si witamina C?
magdaSEM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-10, 16:03   #1136
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez magdaSEM Poka wiadomo嗆
Czy mog zamieni wod brzozowa/pokrzywow na cos innego, w Irlandii niestety ne maj takiego czego?? I czy pod nazw Juwit kryje si witamina C?
Mo積a zamieni. Mo瞠sz da troszk alkoholu zamiast tego.
A wod brzozow/pokrzywow mo積a zrobi samemu: zala odpowiednie zio豉 w鏚eczk i odstawi do "przegryzienia".

Juvit to witaminka C w p造nie

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-11, 15:08   #1137
majreg
Wtajemniczenie

Czy to mo磧iwe,瞠 pod wp造wem stosowania wcierek w這sy zmieni struktur? Mam taki efekt,瞠 jeszcze jaki rok, dwa lata temu mia豉m proste, przeci皻nie g瘰te w這sy. Teraz po mniej wi璚ej roku wcierkowania mam kr璚帷 si, puszyst szop. Fakt,瞠 w這sy zag窷ci造 mi si niemal dwukrotnie ale jednocze郾ie zmieni mi si zupe軟ie ich charakter. Mia豉m proste zwisaj帷e str帷zki a teraz mam burz k璠ziork闚. Mia豉 kt鏎a z was podobny efekt?
Stary 2009-11-11, 15:41   #1138
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
GG do illegale

Cytat:
Czy to mo磧iwe,瞠 pod wp造wem stosowania wcierek w這sy zmieni struktur? Mam taki efekt,瞠 jeszcze jaki rok, dwa lata temu mia豉m proste, przeci皻nie g瘰te w這sy. Teraz po mniej wi璚ej roku wcierkowania mam kr璚帷 si, puszyst szop. Fakt,瞠 w這sy zag窷ci造 mi si niemal dwukrotnie ale jednocze郾ie zmieni mi si zupe軟ie ich charakter. Mia豉m proste zwisaj帷e str帷zki a teraz mam burz k璠ziork闚. Mia豉 kt鏎a z was podobny efekt?
Ja te mia豉m kiedy proste jak drut w這sy, zacz窸am stosowa wode pokrzywow, brzozow, 瞠l Palomy i mn鏀two innych mazide do w這s闚 i w這sy faluj mi si lekko gdy ich po umycie dok豉dnie nie rozczesze i niczym nie spryskam.
Zawsze marzy豉m o lokach Ja bym si cieszy豉 na Twoim miejscu
Podobno z lokami jest tak, 瞠 maj w豉郾ie inn struktur, na w這sie w jednym miejscu jest troch bardziej gruby, w innym mniej i to powoduje ich skr皻. Mo瞠 w這sy np. pod wp造wem keratyny itp. niereguralnie si pogrubiaj?

Moja ma豉 Amelio, twoje ko軼i nie s ze szk豉. Mo瞠sz zderza si z 篡ciem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-11, 15:49   #1139
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez illegale Poka wiadomo嗆
Ja te mia豉m kiedy proste jak drut w這sy, zacz窸am stosowa wode pokrzywow, brzozow, 瞠l Palomy i mn鏀two innych mazide do w這s闚 i w這sy faluj mi si lekko gdy ich po umycie dok豉dnie nie rozczesze i niczym nie spryskam.
Zawsze marzy豉m o lokach Ja bym si cieszy豉 na Twoim miejscu
Podobno z lokami jest tak, 瞠 maj w豉郾ie inn struktur, na w這sie w jednym miejscu jest troch bardziej gruby, w innym mniej i to powoduje ich skr皻. Mo瞠 w這sy np. pod wp造wem keratyny itp. niereguralnie si pogrubiaj?
illegale, w Twoim przypadku prawdopodobnie lepsza piel璕nacja wydoby豉 fale z Twoich w這s闚. Im w這sy lepiej nawil穎ne i od篡wione tym lepiej si kr璚 (te oczywi軼ie, kt鏎e maj do tego tendencj).
Cokolwiek spowodowa這, 瞠 kr璚 Wam si w這sy zapraszam do w徠ku o w這sach kr璚onych.

Cytat:
Napisane przez eyee Poka wiadomo嗆
Wit B3
Walina
Tyrozyna
Lizyna
Kwas asparaginowy
Wyci庵 z Ruszczyka 5% - stymuluje produkcj VEGF
Tetrafosforan diguanozyny 0.5% - wzmacnia metabolizm kom鏎kowy
Nikotynamid 2% - dzia豉 naczynio rozszerzaj帷o
P-Liposomy
tetrafosforan diguanozyny
nikotynian tokoferolu
wyci庵 z drzewa oliwnego
Biotyna

poszukuje tych sk豉dnik闚, czesc jest w mazid豉ch...czy wystarczy jak rozpuszcz je w wodzie??
Poniewa nikt nie odpowiedzia, wi璚 ja powiem co wiem ;-)
Wi瘯szo嗆 substancji z twojej listy nic mi nie m闚i, je郵i nie ma w鈔鏚 nich promotora przej軼ia takowy b璠zie potrzebny. List p.p. mo積a znale潭 1-2 strony wcze郾iej.

Edytowane przez syrenka
Czas edycji: 2009-11-11 o 15:58
Stary 2009-11-11, 15:56   #1140
kurtyzana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

majreg.. nie pomog Ci niestety, bo wcieram wcierki od niedawna, ale chcia豉m Ci zada pytanie, mianowicie, czy przed rozpoccz璚iem stosowania wcierek wypada造 Ci w這sy? i czy podczas ich stosowania wyst瘼owa這 u Ciebie linienie? je郵i tak, to jak d逝go trwa這 i ile mniej wiecej w這s闚 wypada這?
i ostatnie: czy stosowa豉逶akie specjalne 鈔odki na g瘰to嗆 i grubo嗆 w這s闚 \(np adenozyna, sk鏎ka jablka, etc?)
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie

drozdze od 24.01.11

wymiankowy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.