Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-02-05, 21:07   #91
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez vLain Poka wiadomo嗆

P逝kanka z li軼ia brzozy

Jedn 造瞠czk wysuszonych li軼i brzozy zala wrz帷 wod. Poczeka a napar naci庵nie i ostygnie, po czym odcedzi. P逝kanka brzozowa pomaga utrzyma w zdrowiu korzonki w這sowe i zapobiega wypadaniu w這s闚. Jednak瞠 nie nale篡 jej stosowa przy w這sach blond.
Li軼ie brzozy nie posiadaj du篡ch w豉軼iwo軼i od篡wczych. Najlepiej stosowa p逝kanki z skoku brzozowego. Nie przyciemnia w這s闚 blond.

Cytat:
Napisane przez vLain Poka wiadomo嗆
P逝kanka z pokrzywy

P逝kank t sporz康za si tak jak p逝kank brzozow, przy czym nie jest ona tak瞠 zalecana do w這s闚 jasnych. Do sporz康zenia naparu nale篡 u篡 suszonych li軼i pokrzywy, jako 瞠 鈍ie穎 zebrane li軼ie barwi mocno na zielony kolor. Pokrzywa jest od dawna znanym 鈔odkiem domowym przeciwko 逝pie穎wi i wzmacniaj帷ym w這sy.
Mitem jest, 瞠 p逝kanka z pokrzyw przyciemnia blond w這sy. Nie barwi te na zielono. Dzia豉 wysuszaj帷o i 軼i庵aj帷o, je郵i 逝pie wi捫e si z nadmiern sucho軼i sk鏎y g這wy, p逝kanka nie jest polecana.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-05, 21:27   #92
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

subskrybuje, bo bardzo ciekawy watek przy okazji powinnam zrobic liste zakupow
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-09, 19:55   #93
ushia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 802

Drogie panie, mam lekkiego fiola na tle koloru moich w這s闚, a jako osoba nietoleruj帷a farbowania mam pytanie o zio豉 rozjasniaj帷e.
Naturalnie blond jestem, ale chce bardziej
Tutaj znalaz豉m:
nagietek
dziewanna
tatarak
nasturcja
kozieradka
mydlnica
krwawnik
rumianek
Nie pokreci豉m? Sa jeszcze jakies inne?
Mog to wszystko zmieszac do zaparzenia, do p逝kanki?

Chcia豉bym jeszcze skrzyp, pokrzywe i brzoze na wzmocnienie, chociaz zdania na temat ich wp造wu na kolor sa podzielone (no chyba ze to kwestia domkniecia 逝sek i w這sy wydaj si ciemniejsze a sa po prostu mniej "sianowate")
Dzi瘯uj!
ushia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 17:01   #94
raus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 272
GG do raus

Virka, czy mia豉 okazj wypr鏏owa w ko鎍u to serum, kt鏎ym zachwyca造軼ie si na pierwszych stronach - z mazide, serum z lipodermin i ekstraktem z rozmarynu?

je郵i tak to jestem ciekawa wynik闚, bo sama chcia豉m zakupi

raus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 20:56   #95
virka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 410

Cytat:
Napisane przez raus Poka wiadomo嗆
Virka, czy mia豉 okazj wypr鏏owa w ko鎍u to serum, kt鏎ym zachwyca造軼ie si na pierwszych stronach - z mazide, serum z lipodermin i ekstraktem z rozmarynu?

je郵i tak to jestem ciekawa wynik闚, bo sama chcia豉m zakupi
Odpowiedzia豉m w drugim w徠ku

virka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 21:23   #96
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

DoUshia,

Mo瞠sz je zmiesz, ale kozieradk bym wyrzuci豉. Owszem pogrubia w這sy, przy d逝窺zym stosowaniu, od篡wia, ale trzeba chyba robi z niej kompresy. Jeste jednak jeden istotny minus, podobno smrud kozi. Nie wiem co to dok豉dnie znaczy, ale raczej nie mai豉bym ochoty na taki zapaszek, szczeg鏊nie je郵i w perspektywie mia豉bym spotkanie damsko-m瘰kie.
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 21:43   #97
ushia
Zadomowienie

Dzi瘯uj za ostrze瞠nie!
Z racji wykonywanej pracy i tak zwykle 鄉ierdze koniem, dodatek kozy m鏬豚y miec katastrofalny wp造w na moje zycie osobiste

A ma w og鏊e sens mieszanie tak wielu r霩nych ro郵inek?
Stary 2008-02-14, 16:51   #98
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Pewnie, 瞠 ma, maksymalne od篡wienie, r霩norodno嗆 substancjo od篡wczych + 豉dny kolor, po造sk, moze nawet naturalne pasemka
Stary 2008-02-15, 10:19   #99
virka
Zakorzenienie

ushia
Ja mam w這sy koloru blond . U篡wam p逝kanki z:
*pokrzywy
*skrzypu
*rumianku
*這pianu
*tataraku
Jestem z niej bardzo, bardzo zadowolona, 鈍ietnie dzia豉 na wypadanie, przet逝szczanie i kolor

Stary 2008-02-15, 15:01   #100
aniraka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
1. Wcierka

*od篡wka Jantar 23,43 ml
*GTE - 2%, 0,6 g.
*GSE - 2%, 0,6 g.
*niacynamide - 2%, 0,6 g.
*BHT - 0,1%, 0,03 g.
*alkohol - 15%, 4,5 ml.

Do szklanego naczynia wlewamy odmierzon ilo嗆 od篡wki Jantar, dodajemy GSE, czubat 造磬 0,5 ml (tak na oko jest to 0,6 ml. ja tak 造磬 mam z mazide, ale mo瞠 mo積a kupi j gdzie indziej). Mieszamy intensywnie aby sie rozpu軼i這 ----> nie mog utworzy si grudki. Nast瘼nie dodajemy BHT rozpuszczone w alkoholu (ja da豉m 2 ziarenka, te na oko, no bo jak mam odmierzy 0,03 g?) i mieszacie aby si wszystko po陰czy這, nast瘼nie niacynamide i dopiero na ko鎍u GTE, na ko鎍u, bo gdy doda豉m je razem, to si grudki porobi造 i nie da這 si ich rozp軼i. Intenswnie mieszamy do ca趾owitego rozpuszczenia wszystkiego , przelewamy do ciemnej buteleczki i do lod闚ki. Trwa這嗆 ok. 2-3 tyg.

Efekty: na razie nic mi jeszcze nie wyros這 , wcierka ma herbaciany zapach, kolor r騜owo-br您owy, skleja w這sy, ale da si prze篡, troch barwi sk鏎, ale szampon sobie radzi z tym problemem.

Od篡wka zrobiona dzi瘯i pomocy dziewczyn z LU

*jako baza --->od篡wka jantar----> 11 ml

* 15% spirytusu + 0,1% BHT (rozpu軼i豉m jedno wi瘯sze i ze 2 mniejsze ziarenka) ---->czyli 0,015g, da豉m na oko kilka ziarenek

*ekstrakt ze sk鏎ki jab趾a ---> 1%---->0,15g

*ekstrakt z pokrzywy 3%------> 0,45g

*ekstrakt z kasztanowca ---->4%---->0,6g

*aloes w proszku ---->0,5%----->0,075g, po這wa 造zeczki Z Mazide o pojemno軼i 0,15

*niacynamide---->2% ---->0,3g

Pi瘯nie po niej rosna w這sy (na d逝go嗆, na ilo嗆 to troch za wcze郾ie) Po ka盥ym myciu s d逝zsze

hmmm jaki jest mniej wi璚ej koszt tego ? i jak du穎 i w jakim czasie uros造 w這sy ;p tzn ile cm przyby這 ? pozdrawiam

Daje moim w這som 2 lata, na to, 瞠by ZNOWU by造 d逝gie...wszystkim "zapuszczalskim" 篡cz pi瘯nych, d逝gich w這s闚 damy rad
aniraka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 15:03   #101
raus
Raczkowanie

GG do raus

ja zacz窸am z akcj-biostyminacj szkoda, 瞠 ampu趾i maj tylko po 1ml ka盥a, chc帷 oszcz璠za (bo to wcale nie taka tania zabawa) u篡wam co drugi dzie, ale taka ma豉 ilo嗆 za nic nie pokryje sk鏎y ca貫k g這wy, wi璚 u篡wam w miejscu najbardziej naruszonym przez dawne czynniki szkodliwe (czyt. farby) czyli czubek g這wy. nast瘼nego dnia, po umyciu, w這sy s baaaaaaaaaaaaaaaardzo l郾i帷e - po u篡ciu pierwszej dawki znajomi mnie pytali czy nie farbowa豉m/軼ina豉m w這s闚, bo wygl康aj zupe軟ie inaczej

ah, nadal czekam na mazid這w przesy趾...czy u Was te poczta polska tak zawodzi?? ;(

Stary 2008-02-15, 15:26   #102
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Zawodzi i to bardzo :
Ostatnio zgubili mi 2 przesy趾i, inna - priorytet, wlok豉 si 10 dni...
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 16:28   #103
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 307

W豉snie te zauwa篡豉m, 瞠 aloes super wp造wa nie tylko na sk鏎 glowy i cebulki, ale i na cale w這sy Dlatego teraz ca貫 tomkam w tym soku aloesowym..Mam tak wilek butl, wi璚 mi nie szkoda
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 21:17   #104
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Do aniraka,

Nie jest to duzy koszt. Jantar kosztuje ok. 10 z, starczy na kilka tyg., reszta sk豉dnik闚 zmie軼i si w kwocie ok20-25 z.
A jak szybko rosn? My郵, 瞠 od pa盥ziernika uros造 z 5-6cm. Nied逝go id je podci望, s ju zdecydowanie za d逝gie.

Do raus,

Ja jedn ampu趾 biostyminy mieszam z nalewkami z brzozy, 瞠-szenia, pokrzywy i gingko biloba, ka盥ej daj po 2 ml. i do tego jedna ampu趾a biostyminy.

Co do poczty, to podobn s straszne problemmy. Mojemu bratu zagin窸a przesy趾a z allegro, czeka ju chyba z miesiac. Ja na zam闚iony stepper czeka豉m od 12grudnia do 19 stycznia, po drodze jeszcze by豉 wymiana sprz皻u bo poprzedni stepper sie zepsu.
Teraz czekam na przesy趾 z Mazide i boj si, ze sobie poczekam.
Stary 2008-02-16, 11:19   #105
'Estelle'

Maria221, czy nalewk z 瞠 szenia i mi這rz瑿u mo積a dosta w aptece, jak te pozosta貫?
Stary 2008-02-16, 11:26   #106
Maria221
Wtajemniczenie

Tak, wszystkie nalewki powina dosta bez problem闚 w aptekach, wydaje mi si, 瞠 mo積a je kupi tylko w aptekach, ale pewno軼i nie mam, w zielarskich nie widzia豉m.
Stary 2008-02-16, 12:03   #107
'Estelle'

Wielkie dzi瘯i za odpowied
Stary 2008-02-16, 12:25   #108
bambinosek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Dziewczyny a czy stosowa造軼ie mo瞠 ampu趾i na wzmocnienie Seboradinu? Bo zastanawiam si nad zakupem, gdy moje w這sy s bardzo s豉be i zacz窸y mi bardzo wypada. I chcia豉bym pozna Wasze opinie. Wcze郾iej robi豉m p逝kanki z zi馧, ale zauwa篡豉m, 瞠 po d逝窺zym czasie troch mi si od nich wysuszy造 w這sy

Raus, a Ty kupujesz biostymin, bez recepty, bo u mnie w aptece nie chc sprzeda bez?
bambinosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-16, 12:44   #109
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez bambinosek Poka wiadomo嗆
Raus, a Ty kupujesz biostymin, bez recepty, bo u mnie w aptece nie chc sprzeda bez?
Hm, nie daj si, biostymina od niedawna jest bez recepty. WSZ犵ZIE.
Stary 2008-02-16, 13:54   #110
Maria221
Wtajemniczenie

Talking Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Ja kupuj bez recepty Phyopharmu. Stosowa豉m te ampu趾i, fajne by造, razem z ampu趾ami Radical zatrzyma造 wypadanie. Tylko troch 鄉ierdz, ale generalnie nie jest 磧e, polecam.
Stary 2008-02-16, 14:36   #111
bambinosek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Faktycznie, w豉郾ie przed chwil by豉m w innej aptece i dosta豉m Biostymin bez problemu No to zaczynam kuracje
bambinosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-17, 14:25   #112
aniraka
Raczkowanie

[quote=Maria221;6602971]Do aniraka,

Nie jest to duzy koszt. Jantar kosztuje ok. 10 z, starczy na kilka tyg., reszta sk豉dnik闚 zmie軼i si w kwocie ok20-25 z.
A jak szybko rosn? My郵, 瞠 od pa盥ziernika uros造 z 5-6cm. Nied逝go id je podci望, s ju zdecydowanie za d逝gie.

dzi瘯i za odpowied...a jeszcze jedno...hm gdzie w og鏊e dostane te sk豉dniki ?

Daje moim w這som 2 lata, na to, 瞠by ZNOWU by造 d逝gie...wszystkim "zapuszczalskim" 篡cz pi瘯nych, d逝gich w這s闚 damy rad
Stary 2008-02-17, 16:47   #113
ushia
Zadomowienie

aniraka - tu powinno byc wszystko:
http://mazidla.com/index.php?option=...d=285&Itemid=2
Stary 2008-02-17, 17:42   #114
Maria221
Wtajemniczenie

I tutaj:

http://www.thanatos.com.pl/

Stary 2008-02-17, 18:13   #115
aniraka
Raczkowanie

dzi瘯i bardzo za pomoc

Stary 2008-02-18, 10:23   #116
raus
Raczkowanie

GG do raus

Cytat:
Napisane przez bambinosek Poka wiadomo嗆
kupi豉m na recept 4 opakowania, po 10 ampu貫k w ka盥ym, wi璚 na jaki czas powinno mi starczy

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Do raus,

Ja jedn ampu趾 biostyminy mieszam z nalewkami z brzozy, 瞠-szenia, pokrzywy i gingko biloba, ka盥ej daj po 2 ml. i do tego jedna ampu趾a biostyminy.

Co do poczty, to podobn s straszne problemmy. Mojemu bratu zagin窸a przesy趾a z allegro, czeka ju chyba z miesiac. Ja na zam闚iony stepper czeka豉m od 12grudnia do 19 stycznia, po drodze jeszcze by豉 wymiana sprz皻u bo poprzedni stepper sie zepsu.
Teraz czekam na przesy趾 z Mazide i boj si, ze sobie poczekam.
dzi瘯i Mario, nie mam jeszcze nalewki z 瞠-szenia, ale zakupi przy okazji i b璠 robi豉 podobn wcierk
ja ju strasznie d逝go czekam, nie tylko na przesy趾 z mazide (a kupi豉m du穎, wi璚 si martwi), ale te jedn z allegro....przestaj ufa poczcie :[

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Hm, nie daj si, biostymina od niedawna jest bez recepty. WSZ犵ZIE.
farmaceutki mnie oszuka造!!!! jaki tydzie temu zrobi豉m rajd po aptekach w moim mie軼ie i wszystkie zgodnie twierdzi造, 瞠 nie sprzedadz, bo jest na recept!!! kiedy wesz這 to nowe rozporz康zenie???? p鎩d do tej najwredniejszej i z satysfakcj poprosz o paczk ampu貫k!!!

Stary 2008-02-18, 14:09   #117
Maria221
Wtajemniczenie

Do raus,

A co zam闚i豉 w Mazid豉ch? Bo ja np. na w這sy ten ocet zio這wy, produkty do zrobienia serum z wit. C, d-pantenol, hydrolaty z rumianku rzymskiego na w這sy i cer, neroli i chyba b豉watek (albo co innego, nie pami皻am)te na cer, jako tonik.
Stary 2008-02-18, 15:30   #118
raus
Raczkowanie

GG do raus

ja zam闚i豉m wszystkie produkty do zrobienia serum wzmacniaj帷ego do w這s闚 z rozmarynem i dlatego ju si nie mog doczeka!! mam mn鏀two ma造ch w這sk闚 i chc je w jaki spos鏏 wzmocni, a pokrzywa sama w sobie nie wystarczy. ocet zio這wy te zam闚i豉m, a hydrolat chyba cytrynowy, albo rumiankowy ju bym chcia豉 ukr璚i w豉sne serum

Stary 2008-02-18, 15:37   #119
virka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez raus Poka wiadomo嗆
ja zam闚i豉m wszystkie produkty do zrobienia serum wzmacniaj帷ego do w這s闚 z rozmarynem i dlatego ju si nie mog doczeka!! mam mn鏀two ma造ch w這sk闚 i chc je w jaki spos鏏 wzmocni, a pokrzywa sama w sobie nie wystarczy. ocet zio這wy te zam闚i豉m, a hydrolat chyba cytrynowy, albo rumiankowy ju bym chcia豉 ukr璚i w豉sne serum
Zdaj relacj jak Ci si sprawuje, jak ju go ukr璚isz

Stary 2008-02-18, 15:44   #120
raus
Raczkowanie

GG do raus

nie mog豉m si powstrzyma przed zam闚ieniem teraz ju sobie obieca豉m, 瞠 ograniczam kupowanie "kosmetyk闚" do w這s闚 tylko do naturalnych mazide ale w豉軼iwie na nie te mo積a wyda koszmarn ilo嗆 pieni璠zy, uff.. i b康 tu Wiza瘸nko m康ra

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.