Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-11-19, 16:04   #1171
szpilka666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 355
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez magdaSEM Poka wiadomo嗆
Czy te zio豉 mog by suszone?
Tak maj byc suszone.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆

powiedzia豉bym nawet ze MUSZ by suszone
ja robi豉m macerat z li軼i brzozy na oleju sezamowym+oliwie z oliwek i do teraz nic z貫go si z nim nie dzieje
Jakie efekty mia豉s po stosowaniu tego maceratu??
Stary 2009-11-19, 17:01   #1172
magdaSEM
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 869
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
hmmm nie wiem czy olej kokosowy to dobry pomys, no chyba ze masz rafinowany (p造nny)
Kiedy kupi豉m w sklepie ze zdrow 篡wno軼i p造nny olej kokosowy. Czytam na Wiza簑 spis na co i jak dzia豉j poszczeg鏊ne oleje? Co wybior.

Edytowane przez magdaSEM
Czas edycji: 2009-11-19 o 18:01
magdaSEM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-20, 14:19   #1173
BelleMare
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100

Hej dziewczyny!
mam do Was powa積e pytanie
Od jakiego czasu wzi窸am si za porz康n piel璕nacje moich kr璚io趾闚, stosuje r騜ne olejki, oraz mazid這we cude鎥a (d-panthenol, keratyna, jedwab i inne itd... nawet jaki czas temu wpisa豉m w tym w徠ku moje mini przepisy).
Ale o co chodzi jakby...
Ot騜 wyczyta豉m o niezwyk造ch w豉軼iwo軼iach kwasu hialuronowego, 瞠 nawil瘸, 瞠 to i tamto... oraz , 瞠 przyspiesza ich porost !!! Tylko nie wiem jak tego u篡 i co by by這 lepiej zam闚i z mazide.
Znalaz豉m 2 pozycje, kt鏎e si wzajemnie uzupe軟iaj a mianowicie:

1. Kwas hialuronowy Ma這cz御teczkowy typu SLMW - proszek http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

2. Kwas hialuronowy Wielkocz御teczkowy - roztw鏎 1%
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

Ale jak to si je? Z tego co zrozumia豉m najlepiej po陰czy HA ma這cz御teczkowy z wielko, ale chyba nie kumam jak... Czy wystarczy, 瞠 to tego gotowego 1% roztworu HA wielkocz御teczkowego dodam 1 g HA ma這cz御teczkowego? Czy lepiej rozpu軼i 1 g w 100 ml wody destylowanej lub hydrolacie aby otrzyma roztw鏎 1% ma這cz御teczkowego HA i dodawa go do wcierek, spray'闚 itp? Jakie macie do鈍iadczenia w tym temacie? Co radzicie?

Pozdrawiam
Stary 2009-11-20, 14:27   #1174
syrenka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907
Wpisy w blogu: 14

Cytat:
Napisane przez BelleMare Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny!
mam do Was powa積e pytanie
Od jakiego czasu wzi窸am si za porz康n piel璕nacje moich kr璚io趾闚, stosuje r騜ne olejki, oraz mazid這we cude鎥a (d-panthenol, keratyna, jedwab i inne itd... nawet jaki czas temu wpisa豉m w tym w徠ku moje mini przepisy).
Ale o co chodzi jakby...
Ot騜 wyczyta豉m o niezwyk造ch w豉軼iwo軼iach kwasu hialuronowego, 瞠 nawil瘸, 瞠 to i tamto... oraz , 瞠 przyspiesza ich porost !!! Tylko nie wiem jak tego u篡 i co by by這 lepiej zam闚i z mazide.
Znalaz豉m 2 pozycje, kt鏎e si wzajemnie uzupe軟iaj a mianowicie:

1. Kwas hialuronowy Ma這cz御teczkowy typu SLMW - proszek http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

2. Kwas hialuronowy Wielkocz御teczkowy - roztw鏎 1%
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

Ale jak to si je? Z tego co zrozumia豉m najlepiej po陰czy HA ma這cz御teczkowy z wielko, ale chyba nie kumam jak... Czy wystarczy, 瞠 to tego gotowego 1% roztworu HA wielkocz御teczkowego dodam 1 g HA ma這cz御teczkowego? Czy lepiej rozpu軼i 1 g w 100 ml wody destylowanej lub hydrolacie aby otrzyma roztw鏎 1% ma這cz御teczkowego HA i dodawa go do wcierek, spray'闚 itp? Jakie macie do鈍iadczenia w tym temacie? Co radzicie?

Pozdrawiam
Jako, 瞠 to ma造 HA dzia豉 na porost i jest promotorem przej軼ia ja planuj dodawa go do moich wcierek naskalpowych (na bazie Jantaru) w st篹eniu 0,5-1% i do tego (osobno) dodawa troch du瞠go HA.

Ale jestem ciekawa jakie s inne przepisy...
syrenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-20, 14:59   #1175
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

Cytat:
Napisane przez syrenka Poka wiadomo嗆
Jako, 瞠 to ma造 HA dzia豉 na porost i jest promotorem przej軼ia ja planuj dodawa go do moich wcierek naskalpowych (na bazie Jantaru) w st篹eniu 0,5-1% i do tego (osobno) dodawa troch du瞠go HA.

Ale jestem ciekawa jakie s inne przepisy...
Dok豉dnie
dodam tylko ze du瞠go HA nie trzeba dodawa do wcierek bo on ma tylko dzia豉nie NAWIL涉J。E , a po陰czenie tych dw鏂h HA sie sprawdza w formulacjach do krem闚/mleczek/ser闚, we wcierce du篡 HA jest zb璠ny
Stary 2009-11-20, 15:03   #1176
BelleMare
Raczkowanie

Dziekuj za odpowiedzi!
Zapytam jeszcze czy dobrym rozwi您aniem jest kupienie 1g HA ma這cz御teczkowego i rozpuszczenie go w 100ml wody destylowanej (roztw鏎 1% tak przynajmniej jest na mazid豉ch) i dodawanie po kilka kropel do wcierek/spray'闚? Czy lepiej odmierza i dosypywa proszek?
Sorki, 瞠 tak zawracam g這w, ale wole fizyk od chemii
Stary 2009-11-20, 15:10   #1177
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziekuj za odpowiedzi!
Zapytam jeszcze czy dobrym rozwi您aniem jest kupienie 1g HA ma這cz御teczkowego i rozpuszczenie go w 100ml wody destylowanej (roztw鏎 1% tak przynajmniej jest na mazid豉ch) i dodawanie po kilka kropel do wcierek/spray'闚? Czy lepiej odmierza i dosypywa proszek?
Obawiam si, 瞠 je郵i dodasz troch wody z HA do wcierki st篹enie b璠zie zbyt ma貫. Czyli lepiej dosypa HA prosto do wcierki.
A na w這sy nie wiem czy nie lepszy du篡 HA w roztworze (?)
Stary 2009-11-20, 15:16   #1178
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuj za odpowiedzi!
wcierki - tylko ma造 HA dodawany w proszku ( ma造 HA nie powoduje powstania 瞠lu)
spray na w這sy - g堯wnie du篡 HA, najlepiej w 1%roztworze opcjonalnie mo積a doda te ma造 ale wydaje mi sie ze nie ma to wi瘯szego sensu
Stary 2009-11-20, 15:20   #1179
BelleMare
Raczkowanie

A co my郵icie w takim razie o po陰czeniu ma貫go HA z du篡m HA i dodawanie tego na w這sy? W mazid豉ch jest co takiego:

(...) Kwas typu SLMW mo積a wykorzysta w dwojaki spos鏏:
- doda proszek w ilo軼i 1% do fazy wodnej (czubata 造瞠czka o poj. 0,15 ml na 10 gram serum lub kremu) we wszystkich przepisach, kt鏎e zawieraj Kwas hialuronowy wielkocz御teczkowy - 1% roztw鏎 (przepisy zlinkowane na stronie opisowej tego kwasu);
- doda proszek bezpo鈔ednio do niewielkiej porcji (np. 10 gram) Kwas hialuronowy wielkocz御teczkowy - 1% roztw鏎 w st篹eniu np. 1%, czyli czubata 造瞠czka o poj. 0,15 ml kwasu SLMW na 10 gram kwasu wielkocz御teczkowego (miesza do momentu rozpuszczenia proszku). Tak przygotowany roztw鏎 nale篡 przechowywa w lod闚ce i stosowa we wszystkich przepisach, kt鏎e zawieraj Kwas hialuronowy wielkocz御teczkowy - 1% roztw鏎 (przepisy zlinkowane na stronie opisowej tego kwasu).

Czy zrobienie jak powy瞠j porcji obu kwas闚 i dodawanie tego do psikaczy na w這sy da這by dobre efekty nawil瘸j帷e i przyspieszaj帷e porost? Czy mo瞠 zwi瘯szy st篹enie i doda wi璚ej ma貫go HA?
Ale to zakr璚ona sprawa...

Spisa豉m sobie wcierki, kt鏎e pojawi造 si na wiza簑, wi璚 b璠 musia豉 pokombinowa z tymi st篹eniami
Stary 2009-11-20, 15:27   #1180
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
A co my郵icie w takim razie o po陰czeniu ma貫go HA z du篡m HA i dodawanie tego na w這sy?
Czy zrobienie jak powy瞠j porcji obu kwas闚 i dodawanie tego do psikaczy na w這sy da這by dobre efekty nawil瘸j帷e i przyspieszaj帷e porost? Czy mo瞠 zwi瘯szy st篹enie i doda wi璚ej ma貫go HA?
Ale to zakr璚ona sprawa...

Spisa豉m sobie wcierki, kt鏎e pojawi造 si na wiza簑, wi璚 b璠 musia豉 pokombinowa z tymi st篹eniami
Dodanie czego do psikacza na w這sy kt鏎y stosujesz na d逝go嗆 nie spowoduje szybszego porostu chyba ze stosujesz na sk鏎 g這wy to wtedy tak....
ma造 HA = promotor przej軼ia, transportuje sk豉dniki aktywne wg陰b nask鏎ka, przy酥iesza porost w這s闚 - stosowa w preparatach na sk鏎 g這wy
du篡 HA = nawil瘸nie -stosowa na d逝go嗆, we wcierkach jest zb璠ny
rozja郾i這 Ci si? bo nie wiem jak to inaczej wyt逝maczy
i po co chcesz zwi瘯sza st篹enie?
Stary 2009-11-20, 15:51   #1181
BelleMare
Raczkowanie

Cytat:
Dodanie czego do psikacza na w這sy kt鏎y stosujesz na d逝go嗆 nie spowoduje szybszego porostu chyba ze stosujesz na sk鏎 g這wy to wtedy tak....
ma造 HA = promotor przej軼ia, transportuje sk豉dniki aktywne wg陰b nask鏎ka, przy酥iesza porost w這s闚 - stosowa w preparatach na sk鏎 g這wy
du篡 HA = nawil瘸nie -stosowa na d逝go嗆, we wcierkach jest zb璠ny
rozja郾i這 Ci si? bo nie wiem jak to inaczej wyt逝maczy
i po co chcesz zwi瘯sza st篹enie?
Chyba ju wszystko rozumiem je郵i chodzi o w這sy Po prostu wezm oba HA, osobno na wcierk i do spray闚 no i b璠 grzecznie czeka na efekty wzrostowe i nawil瘸j帷e.

A z tym zwi瘯szaniem st篹enia to by這 odno郾ie mieszanki du瞠go i ma貫go HA : ( - doda proszek bezpo鈔ednio do niewielkiej porcji (np. 10 gram) Kwas hialuronowy wielkocz御teczkowy - 1% roztw鏎 w st篹eniu np. 1%, czyli czubata 造瞠czka o poj. 0,15 ml kwasu SLMW na 10 gram kwasu wielkocz御teczkowego (miesza do momentu rozpuszczenia proszku). )
Kombinowa豉m tu o dodawaniu czego takiego do psikaczy, wcierek i maseczek, ale chyba moja my郵 chemiczna pow璠rowa豉 w jakie nieznane obszary...
Dzi瘯uj za pomoc

Stary 2009-11-20, 16:30   #1182
kurtyzana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Kochane, jakie ekstrakty sprawdzaj si w przypadku 這jotoku? Pr鏏owa豉m skrzypu, pokrzywy, maceratu z kasztanowca i jak do tej pory nic.
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie

drozdze od 24.01.11

wymiankowy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-20, 17:06   #1183
magdaSEM
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kurtyzana Poka wiadomo嗆
Kochane, jakie ekstrakty sprawdzaj si w przypadku 這jotoku? Pr鏏owa豉m skrzypu, pokrzywy, maceratu z kasztanowca i jak do tej pory nic.
A mo瞠 dodanie kilku kropli olejku z drzewa herbacianego pomo瞠?
Stary 2009-11-20, 17:34   #1184
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Pierwszy raz w 篡ciu zaczynam my郵e,瞠 mam chyba za du穎 w這s闚. Zaczynam wygl康a jak buszmenka po ty mazid這wych wcierkach.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-20, 18:53   #1185
szpilka666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Pierwszy raz w 篡ciu zaczynam my郵e,瞠 mam chyba za du穎 w這s闚. Zaczynam wygl康a jak buszmenka po ty mazid這wych wcierkach.
Ja bym na twoim miejscu nie narzeka豉 Na pewno masz pi瘯ne w這sy. Zawsze mozesz wycieniowac i bedzie ich troche mniej Taka gestosc uzyskalas po tej wcierce z pierwszych stron czy stosowalas tez cos innego
Stary 2009-11-20, 19:01   #1186
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez szpilka666 Poka wiadomo嗆
Ja bym na twoim miejscu nie narzeka豉 Na pewno masz pi瘯ne w這sy. Zawsze mozesz wycieniowac i bedzie ich troche mniej Taka gestosc uzyskalas po tej wcierce z pierwszych stron czy stosowalas tez cos innego
Jantar z adenozyn, sk鏎k, jab趾a, wit.B3 , alko i seboradinem na zmiane z mieszank sok闚 z 這pianu, pokrzywy, ginko i brzozy. G這wnie tym wcierkom przypisuj efekt chocia robi豉m te maski i przestawi豉m si na bardziej naturalne sposoby piel璕nacji.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-20, 19:33   #1187
szpilka666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Jantar z adenozyn, sk鏎k, jab趾a, wit.B3 , alko i seboradinem na zmiane z mieszank sok闚 z 這pianu, pokrzywy, ginko i brzozy. G這wnie tym wcierkom przypisuj efekt chocia robi豉m te maski i przestawi豉m si na bardziej naturalne sposoby piel璕nacji.
Dzi瘯uje za odpowiedz. Ja przy najblizszym doplywie gotowki zamierzam kupic te soki i stosowac je z dodoatkiem olejkow eterycznych.
Stary 2009-11-20, 19:39   #1188
kurtyzana
Raczkowanie

Cytat:
A mo瞠 dodanie kilku kropli olejku z drzewa herbacianego pomo瞠?

oj, olejku z drzewa herbacianego tez probowalam i nic nie pomogl.. ;< nawet dieta nie pomog豉. ja juz nie wiem...
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie

drozdze od 24.01.11

Stary 2009-11-20, 20:06   #1189
alkaxy
biegam dla Zabawy

Wiadomo軼i: 5 631

Niby przeciw逝pie穎wy, ale na 這jotek te sporo sk豉dnik闚:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?330,eks...zeciwlupiezowy

I warto 造ka cynk.
alkaxy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-20, 22:21   #1190
kurtyzana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Poka wiadomo嗆
Niby przeciw逝pie穎wy, ale na 這jotek te sporo sk豉dnik闚:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?330,eks...zeciwlupiezowy

I warto 造ka cynk.

o. dzi瘯uj bardzo w wakacje ju zamierza豉m kupi, ale potem jako tak wysz這, 瞠 mi si zapomnia這. ale teraz ju napewno si zaopatrz, zaraz po tym jak zrobi zakupy w mazid豉ch, u Tanathosa i na kolor闚ce. uhh.. je郵i przedtem nie zbankrutuj, ofkorz.

a i cynk 造kam od jakiego czasu. mam nadziej, 瞠 nied逝go zobacz jakie efekty.
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie

drozdze od 24.01.11

Edytowane przez kurtyzana
Czas edycji: 2009-11-20 o 22:24
Stary 2009-11-24, 07:57   #1191
Annaoj
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237
mleczko jedwabne z BU - u篡wa造軼ie?

Mam pytanko - mam ochot kupi mleczko jedwabne z BU ale najpierw chcia豉bym sprawdzi Wasze opinie. Czy kt鏎a z was u篡wa豉? Jakie efekty?
Stary 2009-11-24, 13:18   #1192
magdaSEM
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kurtyzana Poka wiadomo嗆
o.
a i cynk 造kam od jakiego czasu. mam nadziej, 瞠 nied逝go zobacz jakie efekty.
Chyba i ja zaczn bra cynk. Do tej pory bra豉m spirulin hawajsk ale zacz窸am te tabletki przerabia na maseczk do twarzy , jest rewelacyjna,wi璚 przeznaczy豉m resztki na twarz. Mam te dro盥瞠 w tabletkach, mo瞠 warto si z nimi przeprosi....
Dziewczyny,zauwa篡造軼ie, 瞠 kobiety w ci捫y maj bardzo g瘰te i zdrowe w這sy? Zastanawiam si czy to nie jest przypadkiem taki pozytywny skutek brania kwasu foliowego. Mo瞠 w nim tkwi sekret pi瘯nych w這s闚???
Stary 2009-11-24, 13:30   #1193
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Chyba i ja zaczn bra cynk. Do tej pory bra豉m spirulin hawajsk ale zacz窸am te tabletki przerabia na maseczk do twarzy , jest rewelacyjna,wi璚 przeznaczy豉m resztki na twarz. Mam te dro盥瞠 w tabletkach, mo瞠 warto si z nimi przeprosi....
Dziewczyny,zauwa篡造軼ie, 瞠 kobiety w ci捫y maj bardzo g瘰te i zdrowe w這sy? Zastanawiam si czy to nie jest przypadkiem taki pozytywny skutek brania kwasu foliowego. Mo瞠 w nim tkwi sekret pi瘯nych w這s闚???
Ja czyta豉m, 瞠 to kwestia zmian hormonalnych podczas ci捫y, a 瞠by nie by這 tak r騜owo po porodzie cz瘰to si to 'sypie' i w這sy wypadaj, potem sytuacja si normuje.
Stary 2009-11-24, 14:12   #1194
anka.d
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 680
Wpisy w blogu: 15

a czy cynk nie jest przypadkiem na recepte?
pamietam ze kiedys dostalam na to recepte od dermatologa, ale po pierwsze to byly jakies zamierzch貫 czasy, a po drugie mog po prostu dopisac to na recepcie na ktorejs bylo cos innego, tak o - zebym nie zapomniala...
wiec sie zastanawiam

wikipedia powiedziala mi, 瞠 cynk zwieksza produkcje plemnik闚 :P taka ciekawostka
anka.d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-24, 15:03   #1195
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
GG do illegale

A ta spirulina hawajska w tabletkach to jak dzia豉 ;> I jakie to konkretnie tabletki ;>

Mo瞠 znacie jeszcze inne sposobym zrobienia z takich tabletek czego na skalp lub do w這s闚? Np. firma NaturKaps ma ciekawe produkty, u篡wa豉m olejku z wiesio趾a.

Co do cynku- rzeczywi軼ie dzia豉, bra豉m Salfazin i 鈍ietnie dzia豉 na cere i w這sy, zawiera du穎 cynku- chyba 25g, ale to dozwolona dawka.

Moja ma豉 Amelio, twoje ko軼i nie s ze szk豉. Mo瞠sz zderza si z 篡ciem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-24, 15:40   #1196
magdakaczmarek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108

Dostalam dzisiaj przesylke od thanatosa.
i mam pr鏏ke mleczka pszczelego iekstraktu z szyszek chmielu . Nie wiecie do czego moge to wykozystac?
magdakaczmarek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-24, 20:52   #1197
eyee
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 571

co Wam najbardziej pomog這 z thantosa przeciwko wypadaniu w這s闚?w豉郾ie dosta豉m moja przesy趾

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiad闚

od 13.01.2010
-zero chips闚, pizzy, kie豚asy, cukru, s這dyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-24, 21:01   #1198
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez magdakaczmarek Poka wiadomo嗆
Dostalam dzisiaj przesylke od thanatosa.
i mam pr鏏ke mleczka pszczelego iekstraktu z szyszek chmielu . Nie wiecie do czego moge to wykozystac?
Poczytaj opisy na thanatosie, chmiel mo積a by doda do wcierki w sk鏎 g這wy, mo瞠 te do psikad豉.
Stary 2009-11-25, 04:52   #1199
alkaxy
biegam dla Zabawy

Wiadomo軼i: 5 631

Cytat:
Napisane przez illegale Poka wiadomo嗆
Co do cynku- rzeczywi軼ie dzia豉, bra豉m Salfazin i 鈍ietnie dzia豉 na cere i w這sy, zawiera du穎 cynku- chyba 25g, ale to dozwolona dawka.
25 mg Ok. 30 mg mo積a bra.

Cytat:
Napisane przez anka.d Poka wiadomo嗆
a czy cynk nie jest przypadkiem na recepte?
pamietam ze kiedys dostalam na to recepte od dermatologa, ale po pierwsze to byly jakies zamierzch貫 czasy, a po drugie mog po prostu dopisac to na recepcie na ktorejs bylo cos innego, tak o - zebym nie zapomniala...
wiec sie zastanawiam

wikipedia powiedziala mi, 瞠 cynk zwieksza produkcje plemnik闚 :P taka ciekawostka
Mo瞠 wi瘯sze dawki s na recept.
A plemniki nam chyba nie gro膨 Ale ciekawe

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-11-25 o 04:54
alkaxy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-25, 09:42   #1200
magdaSEM
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez syrenka Poka wiadomo嗆
Ja czyta豉m, 瞠 to kwestia zmian hormonalnych podczas ci捫y, a 瞠by nie by這 tak r騜owo po porodzie cz瘰to si to 'sypie' i w這sy wypadaj, potem sytuacja si normuje.
my郵 ze z tym okresem po porodzie, to r闚nie kwestia tego ze kobiety karmi piersi i prawie wszystkie witaminy i minera造 id w mleko jak i r闚nie na przywr鏂enie r闚nowagi organizmowi po porodzie. St康 braki i problemy z w這sami, nie wykluczam oczywi軼ie zmian hormonalnych.Czyta豉m te kiedy o kuracji kwasem foliowym, 1 tabl.dziennie przez 3 miesi帷e, na sk鏎,w這sy,paznokcie i odporno嗆 organizmu.

Cytat:
Napisane przez illegale Poka wiadomo嗆
A ta spirulina hawajska w tabletkach to jak dzia豉 ;> I jakie to konkretnie tabletki ;>
Spirulina to algi morskie, ale przyznam szczerze,ze po wybraniu wi璚ej ni po這w nie widz 瘸dnych zmian, cho bogaty ma sk豉d. Mo瞠 za kr鏒ko bra豉m. Wol j jako maseczk Przynajmniej widz efekty u篡wania jej.
http://www.podorlem.net/product/id/8...g-100-tabletek
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.