Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-23, 14:45   #1351
Malczi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Receptura

Kolejna od篡wka, tym razem przed myciem.

Bierzemy szklane naczynie np. miseczk i dodajemy takie oto sk豉dniki:

*woda brzozowa/pokrzywowa (lub obie)

*kilka kropel witamienk Juwit

* olejki eteryczne: 2 krople tymiankowego, 2 krople drzewa cedrowego, 3 krople lawendy, 3 krople rozmarynu

* olej jojoba

*olej z pestek winogron

*olej kokosowy

* mozecie te doda np. miodu, tretinoinki, jaki ekstrakt np. GTE, fluid z biosiark (ja dodaje ten ostatni)

Moczymy w這sy, ods帷zmy nadmiar wody r璚znkiem iwcieramy od篡wk w sk鏎, robi帷 przy tym delikatny i dok豉dny masa.

Efekt: w這sy nawil穎ne, od篡wionw, po kilku miesi帷ach stosowania wyra積ie grubsze i duuuzo odrost闚, no bo przecie o to chodzi, prawda?

UWAGA: je瞠li komu sie w這sy przet逝szczaj to nie polecam dodawa oliwy z pestek winogron ani oleju kokosowego, ograniczy ilo嗆 oleju jojoba do kilku kropli, mozna doda olejek herbaciany np. 5-6 kropel, 豉dnie odzwie篡, wybije bakterie
hej kochane!!!!!!!!!! a ta wcierka to chyba przed myciem ze wzgladu na te oleje?? Bo mam juz skompletowane wszystkie skladniki i chce dzis zrobic

Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
Malczi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-23, 14:50   #1352
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
GG do illegale
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Malczi -no raczej przed myciem

a ja mam takie pytanie: czy koenzym Q10 te mo積a doda do wcierki? jak on dzia豉 na sk鏎e g這wy? ;>

Moja ma豉 Amelio, twoje ko軼i nie s ze szk豉. Mo瞠sz zderza si z 篡ciem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-23, 14:57   #1353
Malczi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

dzi瘯uje za odp tak myslalam. ale ja ci raczej nie pomog

Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
Malczi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-23, 21:46   #1354
skarpetta
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 133

Cytat:
Napisane przez illegale Poka wiadomo嗆
Malczi -no raczej przed myciem

a ja mam takie pytanie: czy koenzym Q10 te mo積a doda do wcierki? jak on dzia豉 na sk鏎e g這wy? ;>
Jak jeste m這da to nie zrobi to r騜nicy, bo wraz z wiekiem maleje produkcja kolagenu itd., a na g這wie to tym bardziej. Napnie Ci lekko sk鏎? Nie op豉ca si na sk鏎 g這wy -moim zdaniem. Nie jestem specjalistk, ale spr鏏owa mo瞠sz
skarpetta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-23, 21:57   #1355
syrenka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907
Wpisy w blogu: 14

Cytat:
Napisane przez skarpetta Poka wiadomo嗆
Jak jeste m這da to nie zrobi to r騜nicy, bo wraz z wiekiem maleje produkcja kolagenu itd., a na g這wie to tym bardziej. Napnie Ci lekko sk鏎? Nie op豉ca si na sk鏎 g這wy -moim zdaniem. Nie jestem specjalistk, ale spr鏏owa mo瞠sz
Q10 a w這sy:

http://kosmetologia.com.pl/index.php...osy&Itemid=708
syrenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-24, 17:08   #1356
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
GG do illegale

No mam 17 lat wi璚 o staro嗆 si jeszcze nie martwi : ) Kupi豉m dla mamy i robi jej olejki z koenzymem, ale jeszcze go jest, a jest. Doda豉m do olejk闚 na w這sy i nie wiem, czy zadzia豉 jednorazowo. Mam od篡wke Shauma z Q10 i pomy郵a豉m, 瞠 co ten Q10 daje w這som dobrego
syrenka- dzi瘯i za link : )

Moja ma豉 Amelio, twoje ko軼i nie s ze szk豉. Mo瞠sz zderza si z 篡ciem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-24, 17:36   #1357
raus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 272
GG do raus

Dziewczyny,

czy my郵icie, 瞠 mog zast徙i ekstrakt z rozmarynu w mazid這wym serum piperyn?? link do wzmacniaj帷ego serum z mazide poni瞠j:

http://mazidla.com/index.php?option=...d=285&Itemid=2

zupe軟ie nie znam si na samodzielnym robieniu mazide, zawsze korzysta豉m z gotowych receptariuszy, wi璚 porad嬈ie mi prosz, bo piperyna strasznie mnie kusi swoimi w豉軼iwo軼iami!!

z g鏎y dzi瘯uj za pomoc!
pozdrawiam!

raus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-24, 21:16   #1358
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez syrenka Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za link
Stary 2010-02-27, 06:04   #1359
nevershoutnever
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 243

Hej dziewczyny, mam problem. Zrobi豉m sobie mgie趾 do w這s闚 z hydrolatu migda這wego, keratyny, jedwabiu i pantenolu, wszystko z Mazide. Mam pernamentnie przesuszaj帷e si w這sy, zw豉szcza na ko鎍ach, mimo intensywnego ich olejowania, zale瘸這 mi wi璚 na maksymalnym nawil瞠niu. Po pierwszym u篡ciu niestety nie by豉m zadowolona - w這s闚 by這 wi璚ej, ale ko鎍e by造 bardziej suche i szorstkie ni zwykle. Stwierdzi豉m 瞠 keratyna mi nie s逝篡, wi璚 u篡豉m nast瘼nym razem tej samej mieszanki jedynie z jedwabiem i pantenolem. Efekt jednak dalej mi si nie podoba: w這sy s mi瘯kie, ale jest to takie raczej mi瘯kie siano, jakie takie pierzaste, po造sk te mniejszy ni gdybym niczego nie u篡豉. Jedwab to je郵i dobrze rozumiem tak瞠 proteina, wi璚 czy chodzi o to, 瞠 moim w這som one po prostu nie s逝膨? My郵 teraz nad dodaniem do 10 ml hydrolatu 2 kropel pantenolu i niczego wi璚ej, mo瞠 zadzia豉 chocia na zasadzie zapobiegania utracie wilgoci przez w這s, co o tym my郵icie?
nevershoutnever jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-27, 08:55   #1360
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, mam problem. Zrobi豉m sobie mgie趾 do w這s闚 z hydrolatu migda這wego, keratyny, jedwabiu i pantenolu, wszystko z Mazide. Mam pernamentnie przesuszaj帷e si w這sy, zw豉szcza na ko鎍ach, mimo intensywnego ich olejowania, zale瘸這 mi wi璚 na maksymalnym nawil瞠niu. Po pierwszym u篡ciu niestety nie by豉m zadowolona - w這s闚 by這 wi璚ej, ale ko鎍e by造 bardziej suche i szorstkie ni zwykle. Stwierdzi豉m 瞠 keratyna mi nie s逝篡, wi璚 u篡豉m nast瘼nym razem tej samej mieszanki jedynie z jedwabiem i pantenolem. Efekt jednak dalej mi si nie podoba: w這sy s mi瘯kie, ale jest to takie raczej mi瘯kie siano, jakie takie pierzaste, po造sk te mniejszy ni gdybym niczego nie u篡豉. Jedwab to je郵i dobrze rozumiem tak瞠 proteina, wi璚 czy chodzi o to, 瞠 moim w這som one po prostu nie s逝膨? My郵 teraz nad dodaniem do 10 ml hydrolatu 2 kropel pantenolu i niczego wi璚ej, mo瞠 zadzia豉 chocia na zasadzie zapobiegania utracie wilgoci przez w這s, co o tym my郵icie?
2 krople panthenolu? to za ma這 瞠by cokolwiek zadzia豉這 reszty te dodawa豉 takie ilo軼i? bo jak tak to poprostu mia豉 efekt popsikania w這s闚 wod...
Stary 2010-02-27, 09:41   #1361
skarpetta
Wtajemniczenie

Skoro jedwab to proteinki, to da si przekarmi nim w這sy? U篡wam co 3 dni serum z jedwabiem, do tego co jaki czas mask.
Stary 2010-02-27, 09:43   #1362
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Mo磧iwe, 瞠 twoje w這sy nie przepadaj za proteinami, ale my郵 te, 瞠 samo psikad這 nie nawil篡 Ci w這s闚 i na pewno nie w bardzo kr鏒kim czasie.
One s suche czy r闚nie zniszczone?

Co do protein (keratyna, jedwab), w這sy mog si nimi przekarmi, wygl康aj wtedy na napuszone i suche. W trakcie kuracji proteinowej trzeba je dobrze nawil瘸 (oleje, maski, od篡wki itd).
Jakie jeszcze kosmetyki stosujesz?
Ogl康nij sobie przepisy na psikad豉 zamieszczone TUTAJ
Do psikad豉 mo瞠sz doda r闚nie
- humektanty, wi捫 wod z otoczenia, nawil瘸j (zawieraj je podane w przepisach: Jantar, Paloma, humektantami s np. aloes, hydromanil, gliceryna itd)
- kilka kropel oleju (np. jojoba, migda)
- kilka kropli oleju eterycznego

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
2 krople panthenolu? to za ma這 瞠by cokolwiek zadzia豉這 reszty te dodawa豉 takie ilo軼i? bo jak tak to poprostu mia豉 efekt popsikania w這s闚 wod...
Ale to mazid豉 zalecaj stosowa pantenol bez sp逝kiwania w st篹eniu 0,1-0,5%
Je郵i kto jest pocz徠kuj帷y i boi si, 瞠 przesadzi/zaszkodzi trzyma si tego co sugeruje sklep. Sama zwi瘯sza豉m ilo軼i pantenolu z bardzo ma造ch do coraz wi瘯szych.
Stary 2010-02-27, 09:44   #1363
nevershoutnever
Raczkowanie

Cytat:
Nie nie, robi豉m wszystko wed逝g przepisu z Mazide, tzn 7 kropli jedwabiu i 1 pantenolu na 10 ml. Wydaje mi si 瞠 pantenol mocno obci捫a, dlatego planowa豉m dodac tylko 2 krople, myslicie 瞠 wi璚ej si sprawdzi?
Stary 2010-02-27, 09:47   #1364
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez skarpetta Poka wiadomo嗆
Skoro jedwab to proteinki, to da si przekarmi nim w這sy? U篡wam co 3 dni serum z jedwabiem, do tego co jaki czas mask.
Mo積a, ale to zale篡 od w這s闚, s takie, kt鏎e przekarmi si szybko i takie, kt鏎e b璠 przyjmowa proteiny przez d逝gi okres czasu w sporych ilo軼iach bez wykazania negatywnych skutk闚.
Stary 2010-02-27, 09:52   #1365
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

Cytat:
Nie nie, robi豉m wszystko wed逝g przepisu z Mazide, tzn 7 kropli jedwabiu i 1 pantenolu na 10 ml. Wydaje mi si 瞠 pantenol mocno obci捫a, dlatego planowa豉m dodac tylko 2 krople, myslicie 瞠 wi璚ej si sprawdzi?
hmmm mi sie wydaje ze poprostu za ma這 masz nawil瘸czy w tym psikadle, kup gliceryn w aptece (2z) i dodawaj do niego a stwierdzisz ze w這sy s odpowiednio nawil穎ne poza tym oczywi軼ie podpisuj si pod tym co napisa豉 syrenka

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Mo積a, ale to zale篡 od w這s闚, s takie, kt鏎e przekarmi si szybko i takie, kt鏎e b璠 przyjmowa proteiny przez d逝gi okres czasu w sporych ilo軼iach bez wykazania negatywnych skutk闚.
inna kwestia ze te wszystkie jedwabie i sera maj zwykle same silikony a samego jedwabiu tak naparwd niewiele(a czasem nawet wcale nie maj )....
Stary 2010-02-27, 15:04   #1366
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Podaj na m鎩 przepis na mgie趾 nadaj帷 w這som obj皻o軼i. Jest 鈍ietna, w這s闚 nie tylko jest "wi璚ej", ale s takie "篡we", wiecie o co chodzi, prawda?

Na 30ml

karagenian - 2% ---> 0,6g
d-pantenol - 2% ---> 0,6g
ceramidy - 0,5% ---> 0,15g
jedwab hydrolizowany - 0,5% ---> 0,15g
optiphen plus - 0,5% ---> 0,15g
wybrany hydrolat ---> 28,35ml

Spray silnie nawil瘸, UWAGA, mo瞠 przeci捫y w這sy, zatem na pocz徠ku polecam zacz望 od dw鏂h psikni耩. Jedwab dopiero u篡豉m w mieszance, zatem nie znam jeszcze rezultat闚 jego zastosowania. Przy w這sach przet逝szczaj帷ych si uwa瘸豉bym, mo瞠 trzeba b璠zie w takim wypadku zmieni troch przepis np. karagenian na algi bioferment. Mi貫go u篡tkowania.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-27, 15:23   #1367
nevershoutnever
Raczkowanie

Moje w這sy po 軼i璚iu nie s raczej zniszczone, tzn nic z nimi nie robi - naturalnie schn, myj szamponem bez silikon闚, nak豉dam oleje, mimo to ko鎍e s wiecznie suche. Dzisiaj u篡豉m psikad豉 z samym pantenolem i jest lepiej ni po tym z jedwabiem - w這sy s g豉dkie i bardziej nawil穎ne tak瞠 jestem zachwycona. Dokupi jeszcze par innych nawil瘸j帷ych sk豉dnik闚, 瘸逝j tylko tej keratyny i jedwabiu, bo totalnie mi nie s逝膨 i pow璠ruj do kosza. Dzi瘯i za pomoc
Stary 2010-03-12, 22:50   #1368
szugarbejb
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 203

Ja eksperymentuj ze specyfikami sza逕iowymi, kt鏎ych mam w domu mn鏀two, bo obie z Mam co chwil chorujemy na gard這.

W豉郾ie wypr鏏owuj nalewk z sza逕ii PhytoPharmu, roztw鏎 1:5 na etanolu. Faktycznie koloryzuje w這sy, ale pewnie do pierwszego mycia, daje taki fajny oliwkowy odcie. Zobaczymy, czy zadzia豉 na sk鏎 g這wy ( w sensie powinno zmniejszy przet逝szczanie itp.).

Mam te koncentrat Salviasept Herbapolu, sk豉d ma taki:
100 g produktu zawiera: olejek go寮zikowy 2 g, mentol 2 g, olejek mi皻owy 1,1 g, cyneol 0,6 g, olejek tymiankowy 0,3 g, olejek majerankowy 0,3 g, olejek sza逕iowy 0,2 g, wyci庵 p造nny z這穎ny otrzymany z: koszyczka rumianku, li軼ia sza逕ii, ziela krwawnika, ziela mi皻y pieprzowej, ziela tymianku, owocu kopru 95,5 g. Spodziewam si wi璚 ograniczenia przet逝szczania i od鈍ie瞠nia.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka wiadomo嗆
(...)
i oczywi軼ie ma mie 豉dnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie og鏎a nabrzmia貫go w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-17, 17:46   #1369
olka_222
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 651

przeszed連zy przez wszelkie witaminy, od篡wki i szampony na wypadaj帷e w這sy postanowi豉m ukr璚i co samemu. Jak dot康 produkt闚 naturalnych u篡wa豉m tylko do twarzy ale spr鏏uj ich teraz do w這s闚.

No i zaopatrzona jestem w

*mocznik
* biostymin
* vit. E i A p造nne
* olej kokosowy
* woda brzozowa (martwi mnie tylko to 瞠 ta woda brzozowa mieszana jest p馧 na p馧 z alkoholem)
* mi鏚

Dziewczyny w co mog si jeszcze zaopatrzy (aptecznego- nie z mazide lub thantosa) 瞠by ukr璚i wcierk na wypadanie w這s闚?

Jak wcieracie j we w這sy? Za pomoc wacika, r瘯? Nie boicie si, 瞠 przez to jeszcze wi璚ej w這s闚 wam wypada?
Stary 2010-03-17, 17:52   #1370
szugarbejb
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 203

Cytat:
Napisane przez olka_222 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny w co mog si jeszcze zaopatrzy (aptecznego- nie z mazide lub thantosa) 瞠by ukr璚i wcierk na wypadanie w這s闚? Jak wcieracie j we w這sy? Za pomoc wacika, r瘯? Nie boicie si, 瞠 przez to jeszcze wi璚ej w這s闚 wam wypada?
A przejrza豉 chocia pierwsz stron w徠ku

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka wiadomo嗆
(...)
i oczywi軼ie ma mie 豉dnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie og鏎a nabrzmia貫go w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-17, 17:57   #1371
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez olka_222 Poka wiadomo嗆
przeszed連zy przez wszelkie witaminy, od篡wki i szampony na wypadaj帷e w這sy postanowi豉m ukr璚i co samemu. Jak dot康 produkt闚 naturalnych u篡wa豉m tylko do twarzy ale spr鏏uj ich teraz do w這s闚.

No i zaopatrzona jestem w

*mocznik
* biostymin
* vit. E i A p造nne
* olej kokosowy
* woda brzozowa (martwi mnie tylko to 瞠 ta woda brzozowa mieszana jest p馧 na p馧 z alkoholem)
* mi鏚

Dziewczyny w co mog si jeszcze zaopatrzy (aptecznego- nie z mazide lub thantosa) 瞠by ukr璚i wcierk na wypadanie w這s闚?

Jak wcieracie j we w這sy? Za pomoc wacika, r瘯? Nie boicie si, 瞠 przez to jeszcze wi璚ej w這s闚 wam wypada?
Alkohol dzia豉 jako promotor przej軼ia, u豉twia przenikanie substancji aktywnych w g陰b sk鏎y.
Mo瞠sz do ma貫j porcji wody brzozowej doda mocznik, biostymin, wit. A+E, zmiesza. Wciera najlepiej codziennie za pomoc np. butelki z aplikatorem-dziubkiem, np. wla mikstur do butelki po wodzie utlenionej; butelki z atomizerem.
Mi takie mikstury hamuj wypadanie, wzmacniaj w這sy.
Ewentualne problemy mog si pojawi je郵i masz wra磧iw sk鏎 g這wy, alkohol mo瞠 j wysuszy, ale z drugiej strony mocznik zadzia豉 nawil瘸j帷o.

Olej kokosowy solo lub z miodem po堯 na kilka godzin na ca貫 w這sy i zmyj szamponem.
Stary 2010-03-17, 18:16   #1372
olka_222
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 651

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka wiadomo嗆
A przejrza豉 chocia pierwsz stron w徠ku
przejrza豉m, na 9 stronie obecnie jestem

pyta豉m o t wod brzozow z alkoholem, bo nie by豉m pewna co do proporcji. Wiem 瞠 alkohol jest potrzebny do stymulowania sk鏎y i cebulek tylko wydawa這 mi si 瞠 to du瞠 st篹enie. Ciekawe czy nie b璠zie mia這 negatywnego skutku na farb do w這s闚 (nie b璠zie si szybciej zmywa豉 na odrostach)

Olej kokosowy u篡wa豉m przez jaki czas, podgrzewany na w這sy i zawijany w r璚znik ale nie widzia豉m 瘸dnych efekt闚- nawet nab造szczaj帷ych, dlatego szukam jego zastosowania. Mam ca貫 du瞠 dwa pojemniki- trafi豉m na wyprzeda

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-03-17 o 18:21
olka_222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-17, 23:08   #1373
anka.d
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 680
Wpisy w blogu: 15

a czym mo積aby zast徙i lecytyne w recepturach:
algowej odzywki do wlosow
lub
serum algowo-proteinowym

moze byc cromollient sce?
anka.d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-22, 14:51   #1374
Dorcia18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 455
GG do Dorcia18

dziewczyny przejrza豉m w徠ek i nie bardzo wiem dalej co dzia豉 i jakie receptury na zag瘰zczenie w這s闚 by豉bym wdzi璚zna gdyby軼ie co na ten temat napisa造
a mog u篡 np hydrolat i w豉郾ie nie wiem kt鏎y tu licze na wasz pomoc(w這sy mam przet逝szczaj帷e sie a jednocze郾ie suche na ko鎍ach)
keratyna hydrolizowana
D-pantenol
my郵a豉m jeszcze zeby dodac jaki ojej co wy na to??

Edytowane przez Dorcia18
Czas edycji: 2010-03-22 o 16:04
Dorcia18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-24, 12:37   #1375
mika.z
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 283

Cytat:
Witaj

Suplementy owszem, jest o nich ca造 w徠ek:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76551

Do tego polecam systematyczne wcieranie w sk鏎 g這wy
- gotowych preparat闚
- p造n闚 zrobionych samodzielnie z p馧produkt闚 kosmetycznych lub
- gotowych p造n闚 urozmaiconych p馧produktami.

Przyk豉dowe gotowe p造ny wzmacniaj帷e:
- Kuracja wzmacniaj帷a Rzepa, Joanna
- Seboradin niger lotion
- Jantar, od篡wka do w這s闚 i sk鏎y g這wy
- Sok z pokrzywy, woda brzozowa
- P造n rozmarynowy z Biochemii urody

Mo積a je wzbogaci nast瘼uj帷ymi p馧produktami (przyk豉dowo):
- Liposomy (ZSK)
- Aloes
- Niacynamid
- Olejowy ekstrakt z rozmarynu
- Keratyna
- Pantenol
- L-cystyna
- L-cysteina
- Ekstrakty:
centella asiatica
sk鏎ka winogron
cococin
skrzyp
pokrzywa
kasztanowiec
zielona herbata
sk鏎ka jab貫k
.
czy mozna kupi sk鏎k z jab貫k gdzie indziej ni w Thanatosie, bo tam przesy趾a jest strasznie droga 12z!!

...nie jestem na tym 鈍iecie by spe軟ia Twoje oczekiwania, a Ty nie jeste na tym 鈍iecie by spe軟ia moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A je郵i sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Je郵i nie to trudno. I nic nie mo積a na to poradzi.
Frederick Perls
mika.z jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-24, 13:50   #1376
leki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Cytat:
Alkohol dzia豉 jako promotor przej軼ia, u豉twia przenikanie substancji aktywnych w g陰b sk鏎y.
Mo瞠sz do ma貫j porcji wody brzozowej doda mocznik, biostymin, wit. A+E, zmiesza. Wciera najlepiej codziennie za pomoc np. butelki z aplikatorem-dziubkiem, np. wla mikstur do butelki po wodzie utlenionej; butelki z atomizerem.
Mi takie mikstury hamuj wypadanie, wzmacniaj w這sy.
Ewentualne problemy mog si pojawi je郵i masz wra磧iw sk鏎 g這wy, alkohol mo瞠 j wysuszy, ale z drugiej strony mocznik zadzia豉 nawil瘸j帷o.

Olej kokosowy solo lub z miodem po堯 na kilka godzin na ca貫 w這sy i zmyj szamponem.
syrenka a kt鏎a dok豉dnie wcierka hamuje Ci wypadanie w這s闚??
leki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-24, 13:54   #1377
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez leki Poka wiadomo嗆
syrenka a kt鏎a dok豉dnie wcierka hamuje Ci wypadanie w這s闚??
Generalnie mam wra瞠nie, 瞠 lepsze efekty daj u mnie wcierki na bazie alkoholu a nie glikolu. Ostatnio stosowa豉m p造n rozmarynowy z eclipt z BU.
Stary 2010-03-24, 15:29   #1378
mika.z
Raczkowanie

a ja mam problem bo chcia豉bym zrobic zakupy w trzech r霩nych sklepach :/
w Thanatosie- ekstrakt ze sk鏎ki jab趾a
w Mazid豉m NMF
w Naturalis znalaz豉m WIERZBOWNIC - zmniejsza przet逝szczanie sk鏎y

http://naturaliskosmetyki.pl/wierzbo...ory-p-196.html

No i jeszcze pare innych rzeczy, kt鏎e mogekupi w ka盥ym z nich, ale te trzy s tylko w tych czekam na odpowied od Thanatosa czy mog zap豉ci mniej za przesy趾 jednego produktu.
Eh! a chcia豉m ukr璚i tak pobudzaj帷 porost przeciwprzet逝szczaniu wcierk...

...nie jestem na tym 鈍iecie by spe軟ia Twoje oczekiwania, a Ty nie jeste na tym 鈍iecie by spe軟ia moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A je郵i sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Je郵i nie to trudno. I nic nie mo積a na to poradzi.
Frederick Perls
Stary 2010-03-24, 15:42   #1379
aeronauta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 796

Cytat:
Napisane przez mika.z Poka wiadomo嗆
czy mozna kupi sk鏎k z jab貫k gdzie indziej ni w Thanatosie, bo tam przesy趾a jest strasznie droga 12z!!
, niestety jest tylko tam

Cytat:
Napisane przez mika.z Poka wiadomo嗆
a ja mam problem bo chcia豉bym zrobic zakupy w trzech r霩nych sklepach :/
w Thanatosie- ekstrakt ze sk鏎ki jab趾a
w Mazid豉m NMF
w Naturalis znalaz豉m WIERZBOWNIC - zmniejsza przet逝szczanie sk鏎y

http://naturaliskosmetyki.pl/wierzbo...ory-p-196.html

No i jeszcze pare innych rzeczy, kt鏎e mogekupi w ka盥ym z nich, ale te trzy s tylko w tych czekam na odpowied od Thanatosa czy mog zap豉ci mniej za przesy趾 jednego produktu.
Eh! a chcia豉m ukr璚i tak pobudzaj帷 porost przeciwprzet逝szczaniu wcierk...
A nie my郵a豉, 瞠by zrobi z kim zam闚ienie na p馧? Zawsze to koszty przesy趾i o po這w mniejsze. Mo瞠 wpisz w w徠ku spotkaniowym swojego miasta czy kto nie by豚y ch皻ny na zakupy w w.w. sklepach, mo瞠 znajdziesz ch皻nych

A co do pyta u Thanatosa, to ja si mocno 寮ziwi je郵i Ci odpisze . Mi jeszcze nigdy nie odpisa na 瘸dne pytanie i og鏊nie wiele Wiza瘸nek skar篡 si na kontakt (dlatego jakby co bierz paczk "za pobraniem" ).
aeronauta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-25, 08:59   #1380
mika.z
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aeronauta Poka wiadomo嗆
, niestety jest tylko tam

A nie my郵a豉, 瞠by zrobi z kim zam闚ienie na p馧? Zawsze to koszty przesy趾i o po這w mniejsze. Mo瞠 wpisz w w徠ku spotkaniowym swojego miasta czy kto nie by豚y ch皻ny na zakupy w w.w. sklepach, mo瞠 znajdziesz ch皻nych

A co do pyta u Thanatosa, to ja si mocno 寮ziwi je郵i Ci odpisze . Mi jeszcze nigdy nie odpisa na 瘸dne pytanie i og鏊nie wiele Wiza瘸nek skar篡 si na kontakt (dlatego jakby co bierz paczk "za pobraniem" ).
Dzi瘯i za odpowied i pomys造. Faktycznie nie odpisa :/ i chyba sie zastanowi nad zast徙ieniem sk鏎ki czym innym o podobnym dzia豉niu inaczej moja potrzeba sprawiedliwo軼i je郵i bym zrobi陰 zakupy w Thanatosie zosta豉by niespe軟iona, czu豉bym, ze da豉m sie wykorzysta.
Je郵i macie jakie pomys造 na zast徙ienie Sk鏎ki jab趾a to ch皻nie skorzystam z rad

Frederick Perls
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.