Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-03-26, 14:11   #1381
mika.z
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 283
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez mika.z Poka wiadomo嗆
a ja mam problem bo chcia豉bym zrobic zakupy w trzech r霩nych sklepach :/
w Thanatosie- ekstrakt ze sk鏎ki jab趾a
w Mazid豉m NMF
w Naturalis znalaz豉m WIERZBOWNIC - zmniejsza przet逝szczanie sk鏎y

http://naturaliskosmetyki.pl/wierzbo...ory-p-196.html

No i jeszcze pare innych rzeczy, kt鏎e mogekupi w ka盥ym z nich, ale te trzy s tylko w tych czekam na odpowied od Thanatosa czy mog zap豉ci mniej za przesy趾 jednego produktu.
Eh! a chcia豉m ukr璚i tak pobudzaj帷 porost przeciwprzet逝szczaniu wcierk...
S逝chajcie dziewczyny!!
Thanatos mi odpowiedzia!!! Wprowadzaj przesy趾 za 6z

...nie jestem na tym 鈍iecie by spe軟ia Twoje oczekiwania, a Ty nie jeste na tym 鈍iecie by spe軟ia moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A je郵i sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Je郵i nie to trudno. I nic nie mo積a na to poradzi.
Frederick Perls
mika.z jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-26, 14:53   #1382
alkaxy
biegam dla Zabawy

Wiadomo軼i: 5 631
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
S逝chajcie dziewczyny!!
Super. Dzi瘯i Ci za tak wiadomo嗆

Edit: mika, dobrze widz, 瞠 ty z Krk nie chcia豉by wsp鏊nie zam闚i?

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2010-03-26 o 14:54
alkaxy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-29, 08:55   #1383
mika.z
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Poka wiadomo嗆
Super. Dzi瘯i Ci za tak wiadomo嗆

Edit: mika, dobrze widz, 瞠 ty z Krk nie chcia豉by wsp鏊nie zam闚i?
Jasne!! G這wnie przemieszczam sie w krk mi璠zy centrum a ruczajem pasuj Ci takie okolice?
i daj zna co i w jakim sklepie chcia豉by zam闚i? Sprawdz,czy thanatos wprowadzi t ta雟z przesy趾, bo w pi徠ek jeszcze nie by這.Czekam zanim zam闚i na wie軼i od Ciebie. Mo瞠sz te na gg 3068738.

...nie jestem na tym 鈍iecie by spe軟ia Twoje oczekiwania, a Ty nie jeste na tym 鈍iecie by spe軟ia moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A je郵i sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Je郵i nie to trudno. I nic nie mo積a na to poradzi.
Frederick Perls

Edytowane przez mika.z
Czas edycji: 2010-03-30 o 08:26 Pow鏚: b陰d w pisowni
Stary 2010-03-29, 09:58   #1384
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

A u mnie dzisiaj wcale stronka Thanatosa nie dziala.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-29, 10:05   #1385
mika.z
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
A u mnie dzisiaj wcale stronka Thanatosa nie dziala.
A mnie dzia豉 , moze spr鏏uj na link klikn望:
http://thanatos.com.pl/index.php

Frederick Perls
Stary 2010-03-29, 10:08   #1386
aeronauta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 796

Cytat:
S逝chajcie dziewczyny!!
Wow , a jednak cuda si zdarzaj

Cytat:
A mnie dzia豉 , moze spr鏏uj na link klikn望:
http://thanatos.com.pl/index.php
Mi te nie dzia豉 . Tzn. wchodzi na stron, ale nie ma 瘸dnych produkt闚.
aeronauta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-29, 10:51   #1387
Bejjka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 444

Cytat:
Napisane przez aeronauta Poka wiadomo嗆

Mi te nie dzia豉 . Tzn. wchodzi na stron, ale nie ma 瘸dnych produkt闚.
u mnie tak samo
Bejjka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-29, 11:05   #1388
mika.z
Raczkowanie

ok, sprawdzam, moz u mnie jest tak samo, jeszcze nie sprawdza豉m produkt闚...

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

faktycznie, mo積a sobie kupi tylko proteiny jedwabiu

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

wys豉豉m im maila

Frederick Perls

Edytowane przez mika.z
Czas edycji: 2010-03-29 o 11:07 Pow鏚: b陰d
Stary 2010-03-29, 15:36   #1389
mika.z
Raczkowanie

Moje Drogie, oto odpowied od pana z Thanatosa:
Witam serdecznie,
tak to jest jak si cz這wiek bierze za rzeczy o kt鏎ych do ko鎍a nie ma poj璚ia Wieczorem powinien sklep ju dzia豉
Pozdrawiam
Marcin Kirzanowski

Edit: juz dzia豉 http://www.thanatos.com.pl/

Frederick Perls

Edytowane przez mika.z
Czas edycji: 2010-03-29 o 15:49
Stary 2010-04-01, 09:10   #1390
mika.z
Raczkowanie

nikogo ju tu nie ma a mnie dzi wys豉li moje zakupy z mazide...i od 5/04 b璠zie dost瘼na sk鏎ka jab貫k u thanatosa...i b璠e robi wcierk...

Frederick Perls
Stary 2010-04-01, 17:39   #1391
olka_222
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 651

Moja 1 wcierka:
10 ml wody brzozowej (w zasadzie 5 ml alkoholu i 5 ml czystej wody brzozowej)
10 kropli wit A
10 kropli wit E
1 ampu趾a biostyminy.

Nie ma zbyt du穎 sk豉dnik闚, ale zastanawiam si jeszcze nad dodaniem czego (wyciag ze skrzypa, rzepy) 瞠by troch mniej procent闚 w tej wcierce by這
Stary 2010-04-01, 17:51   #1392
Bejjka
Zakorzenienie

Dziewczyny, jak wcierk zmniejszaj帷a wypadanie/przyspieszaj帷a porost poleci造by軼ie na pocz徠ek ?
Stary 2010-04-01, 18:31   #1393
skarpetta
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 133

Cytat:
Napisane przez Bejjka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, jak wcierk zmniejszaj帷a wypadanie/przyspieszaj帷a porost poleci造by軼ie na pocz徠ek ?
A zale篡 czy chcesz kupi tani i prost, zrobi czy mie jak捷 bogat wcierk. Brzoza, pokrzywa, rozmaryn...
skarpetta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-01, 18:33   #1394
Bejjka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez skarpetta Poka wiadomo嗆
A zale篡 czy chcesz kupi tani i prost, zrobi czy mie jak捷 bogat wcierk. Brzoza, pokrzywa, rozmaryn...

mo瞠 by bogata
najwa積iejsze by by豉 skuteczna
Stary 2010-04-02, 09:32   #1395
mika.z
Raczkowanie

Cytat:
mo瞠 by bogata
ja b璠 robi t co MAria poleca na pocz徠ku i pisze,ze pieknie po niej w這sy rosn, co potwierdza p騧niej te

*jako baza --->od篡wka jantar----> 11 ml
* 15% spirytusu + 0,1% BHT (rozpu軼i豉m jedno wi瘯sze i ze 2 mniejsze ziarenka) ---->czyli 0,015g, da豉m na oko kilka ziarenek
*ekstrakt ze sk鏎ki jab趾a ---> 1%---->0,15g
*ekstrakt z pokrzywy 3%------> 0,45g
*ekstrakt z kasztanowca ---->4%---->0,6g
*aloes w proszku ---->0,5%----->0,075g, po這wa 造zeczki Z Mazide o pojemno軼i 0,15
*niacynamide---->2% ---->0,3g

Tylko ja chyba u篡j na baz czegosinnego ni jantar i nie mam BHT, a takze sk鏎k z jab貫k zam闚i dopiero po 鈍i皻ach. I zastanawia豉m sie nad dodaniem olejku z rozmarynu

Frederick Perls
Stary 2010-04-02, 11:29   #1396
Anyaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

dziewczyny czy takie cos by nie zaszkodzi這 moim wlosom keratyna, olejek kokosowy, elastyna? mo瞠 z jak捷 odzywk... i nie wiem w jakich proporcjach.. mam wlosy strasznie przetluszczajace si, bardzo 豉mliwe (zniszczone prostownic )

najcudowniejsze wakacje
18.08.2010 kocham Ci

od 14.02 mistrzyni romantyzmu! wed逝g T眩a

Edytowane przez Anyaa
Czas edycji: 2010-04-02 o 11:33
Anyaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-02, 15:24   #1397
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Olka_222, Fajna wcierka, mo瞠sz spr鏏owa nam闚i lekarza rodzinnego na wystawienie recepty na wit. B3 i/lub B6, s dobre na porost/g瘰to嗆 w這s闚. Mo瞠sz te zaparzy zi馧ka np. skrzyp/pokrzyw i po ostygni璚iu doda do wcierki kilka kropli.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-02, 15:29   #1398
syrenka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907
Wpisy w blogu: 14

Cytat:
Napisane przez Anyaa Poka wiadomo嗆
dziewczyny czy takie cos by nie zaszkodzi這 moim wlosom keratyna, olejek kokosowy, elastyna? mo瞠 z jak捷 odzywk... i nie wiem w jakich proporcjach.. mam wlosy strasznie przetluszczajace si, bardzo 豉mliwe (zniszczone prostownic )
Olej kokosowy k豉d na ca貫 w這sy na kilka godzin/ca陰 noc.
Keratyn i elastyn mo瞠sz dodawa do od篡wek (jednorazowych porcji), albo zrobi psikad這.
St篹enie sprawd w sklepie w kt鏎ym je kupi豉:
keratyna 2-5%
elastyna 2-4%
Do ewentualnego psikad豉 warto by doda co nawil瘸j帷ego: aloes, gliceryn, sorbitol, pantenol.
syrenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-02, 19:23   #1399
anka.d
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 680
Wpisy w blogu: 15

Cytat:
Napisane przez anka.d Poka wiadomo嗆
a czym mo積aby zast徙i lecytyne w recepturach:
algowej odzywki do wlosow
lub
serum algowo-proteinowym

moze byc cromollient sce?
ponawiam pytanie, bo chyba ucieklo.
no chyba ze nikt nie wie, w takim razie jak inaczej moge uzyc alg (dostalam probke)?
anka.d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-02, 19:34   #1400
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
ponawiam pytanie, bo chyba ucieklo.
no chyba ze nikt nie wie, w takim razie jak inaczej moge uzyc alg (dostalam probke)?
Ja niestety nie wiem, ale mo瞠 zapytaj na mazid豉ch, dziewczyny si tam znaj na ca造m asortymencie sklepu.

A poza tym mo瞠 u篡j go do psikad豉?
Maria221 obmy郵i豉 przepis na psikad這 z inn alg: karagenianem, kt鏎y mo積a by zast徙i biofermentem:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1367
Stary 2010-04-02, 21:16   #1401
anka.d
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 680
Wpisy w blogu: 15

syrenko dziekuje
probowalam na mazidlach, ale nie wiem czemu nie moglam wyslac posta. formularz mnie wywala.
anka.d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-03, 11:30   #1402
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
syrenko dziekuje
probowalam na mazidlach, ale nie wiem czemu nie moglam wyslac posta. formularz mnie wywala.
A pr鏏owa豉 na forum mazid這wym?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=401367&page=10
Stary 2010-04-03, 14:15   #1403
shopoholic
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 576

MAM PYTANIE DZIEWCZYNY, I B犵E BARDZO WDZIECZNA ZA SZYBKA ODP.

Mam w domu takie tabletki do polykania ze skrzypem polnym, pokrzywa i takie tam...
Jak myslicie jakbym je pokruszyla i dodala do czegos, np. do odzywki\nafty i wcierala w skalp llub wlosy to daloby to jakies rezultaty, czy jest to juz tak zaprogramowane ze tylko pomaga jak sie to polyka ?? HELP ; <<<<<<,
shopoholic jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-03, 21:27   #1404
whiskey
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 703

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Receptura

Kolejna od篡wka, tym razem przed myciem.

Bierzemy szklane naczynie np. miseczk i dodajemy takie oto sk豉dniki:

*woda brzozowa/pokrzywowa (lub obie)

*kilka kropel witamienk Juwit

* olejki eteryczne: 2 krople tymiankowego, 2 krople drzewa cedrowego, 3 krople lawendy, 3 krople rozmarynu

* olej jojoba

*olej z pestek winogron

*olej kokosowy

* mozecie te doda np. miodu, tretinoinki, jaki ekstrakt np. GTE, fluid z biosiark (ja dodaje ten ostatni)

Moczymy w這sy, ods帷zmy nadmiar wody r璚znkiem iwcieramy od篡wk w sk鏎, robi帷 przy tym delikatny i dok豉dny masa.

Efekt: w這sy nawil穎ne, od篡wionw, po kilku miesi帷ach stosowania wyra積ie grubsze i duuuzo odrost闚, no bo przecie o to chodzi, prawda?

UWAGA: je瞠li komu sie w這sy przet逝szczaj to nie polecam dodawa oliwy z pestek winogron ani oleju kokosowego, ograniczy ilo嗆 oleju jojoba do kilku kropli, mozna doda olejek herbaciany np. 5-6 kropel, 豉dnie odzwie篡, wybije bakterie
hmm to jest od篡wka przed myciem, czyli po jakim czasie mam umy w這sy? odrazu po na這瞠niu czy jak?
whiskey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-03, 21:53   #1405
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez shopoholic Poka wiadomo嗆
MAM PYTANIE DZIEWCZYNY, I B犵E BARDZO WDZIECZNA ZA SZYBKA ODP.

Mam w domu takie tabletki do polykania ze skrzypem polnym, pokrzywa i takie tam...
Jak myslicie jakbym je pokruszyla i dodala do czegos, np. do odzywki\nafty i wcierala w skalp llub wlosy to daloby to jakies rezultaty, czy jest to juz tak zaprogramowane ze tylko pomaga jak sie to polyka ?? HELP ; <<<<<<,
A nie pro軼iej i taniej kupi ekstrakty u Thanatosa albo soki lub wcierki z pokrzywy, skrzypu czy inne w aptece?
Stary 2010-04-04, 20:17   #1406
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
mo瞠 by bogata
Powiem Ci, 瞠 mi si nie chce za bardzo zag喚bia w wcierki, nie mam kasy na zamawianie, a robi mi si zbytnio nie chce, kupuj wod brzozow i przy okazji, gdy robi zam闚ienie na Biochemii Urody, zamawiam p造n rozmarynowy, kt鏎y ma tam jakie dodatki ciekawe, kt鏎ych normalnie nie kupi Osobi軼ie polecam, my郵a豉m, 瞠 sprawdzi si jako mgie趾a do w這s闚 w s這neczne dni ze wzgl璠u na w豉軼iwo軼i ochronne, zam闚i豉m z konserwantem, aby obni篡 ilo嗆 alkoholu, ale w這sy wygl康a造 beznadziejnie, takie str帷zki. A woda brzozowa... fajnie si sprawdza jako psikad這 na obj皻o嗆, gdy za酥i do szko造
Stary 2010-04-04, 21:29   #1407
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Powiem Ci, 瞠 mi si nie chce za bardzo zag喚bia w wcierki, nie mam kasy na zamawianie, a robi mi si zbytnio nie chce, kupuj wod brzozow i przy okazji, gdy robi zam闚ienie na Biochemii Urody, zamawiam p造n rozmarynowy, kt鏎y ma tam jakie dodatki ciekawe, kt鏎ych normalnie nie kupi Osobi軼ie polecam, my郵a豉m, 瞠 sprawdzi si jako mgie趾a do w這s闚 w s這neczne dni ze wzgl璠u na w豉軼iwo軼i ochronne, zam闚i豉m z konserwantem, aby obni篡 ilo嗆 alkoholu, ale w這sy wygl康a造 beznadziejnie, takie str帷zki. A woda brzozowa... fajnie si sprawdza jako psikad這 na obj皻o嗆, gdy za酥i do szko造

Wydaje mi si,瞠 tabletki wyjd ci dro瞠j ni zam闚ienie 2 czy 3 ekstrakt闚, kt鏎e de facto mo瞠sz doda do wody brzozowej albo do jantara. Te nie jest drogi. Sok ze skrzypu r闚nie kosztuje chyba 8 z.
A robota 瘸dna. Przepis闚 na tym w徠ku full juz na 1 stronie. Wystarczy mie miark,kt鏎a jest w ka盥ym syropku dla dzieci albo wi瘯sz strzykawk.
Tabletk te musisz rozgnie嗆 i rozpu軼ic, ekstrakt wystarczy dosypa. Ponadto nie wiadomo ile w tabletce tego skrzypu czy pokrzywy jest. Pewnie za ma這 瞠by stosowa zewn皻rznie.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
A woda brzozowa nie jest na denacie? Jako psikacz na d逝go嗆 chyba mo瞠 wysusza za mocno.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-04-04 o 21:25
Stary 2010-04-04, 21:57   #1408
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Wydaje mi si,瞠 tabletki wyjd ci dro瞠j ni zam闚ienie 2 czy 3 ekstrakt闚, kt鏎e de facto mo瞠sz doda do wody brzozowej albo do jantara. Te nie jest drogi. Sok ze skrzypu r闚nie kosztuje chyba 8 z.
A robota 瘸dna. Przepis闚 na tym w徠ku full juz na 1 stronie. Wystarczy mie miark,kt鏎a jest w ka盥ym syropku dla dzieci albo wi瘯sz strzykawk.
Tabletk te musisz rozgnie嗆 i rozpu軼ic, ekstrakt wystarczy dosypa. Ponadto nie wiadomo ile w tabletce tego skrzypu czy pokrzywy jest. Pewnie za ma這 瞠by stosowa zewn皻rznie.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A woda brzozowa nie jest na denacie? Jako psikacz na d逝go嗆 chyba mo瞠 wysusza za mocno.
Chodzi o to, 瞠 zaciekawi mnie ten p造n, swoim s豉dem, a tych ekstrakt闚 normalnie nie kupi w sklepie. A jantara posiadam, u篡wam go raczej jako dodatek do waxa L'Biotici. Samego p造nu nie zamawiam, staram si robi zam闚ienie powy瞠j 50z, aby si op豉ca這. Sk康 nagle sugestia o tabletkach? Kiedy zrobi豉m sobie psikad這 z herbatki zio這wej, jednak odechcia豉 mi si nawet tak kr鏒kich samor鏏ek, po prostu bezczelne lenistwo.
Jest, jest na denacie, psikam tylko na skalp.
Stary 2010-04-06, 11:13   #1409
mika.z
Raczkowanie

Cytat:
Kurde, a ja sie wkurzy豉m na Thanatosa. Najpierw czeka豉m na t przesy趾 za 6 z i zribi豉m w mi璠zyczasie zakupy w mazid豉ch i czeka豉m a b璠zie w thanatosie dost瘼na sk鏎ka z jab貫, a tam musz zrobi zakupy za minimum 20zjak ja chc皻ylko sk鏎k z jab貫kdlatego sie buntuj i olewam go. Mam reszt sk豉dnik闚, dodam mo瞠 biostymin.
Troch sie te zrobi豉m na szaro, bo by豉m przekonana,ze mam w domu miarki z mazide i nie mogfeich znale潭 i nie wiem, czym innym moge odmierzy proszki w aptekach nie ma miarek, a mnie nie op豉ca sie zamawia tylko miarek w Mazid豉ch. Macie jakispomys?

Frederick Perls
Stary 2010-04-06, 11:26   #1410
aeronauta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 796

Cytat:
Kurde, a ja sie wkurzy豉m na Thanatosa. Najpierw czeka豉m na t przesy趾 za 6 z i zribi豉m w mi璠zyczasie zakupy w mazid豉ch i czeka豉m a b璠zie w thanatosie dost瘼na sk鏎ka z jab貫, a tam musz zrobi zakupy za minimum 20zjak ja chc皻ylko sk鏎k z jab貫kdlatego sie buntuj i olewam go. Mam reszt sk豉dnik闚, dodam mo瞠 biostymin.
Troch sie te zrobi豉m na szaro, bo by豉m przekonana,ze mam w domu miarki z mazide i nie mogfeich znale潭 i nie wiem, czym innym moge odmierzy proszki w aptekach nie ma miarek, a mnie nie op豉ca sie zamawia tylko miarek w Mazid豉ch. Macie jakispomys?
Na Mazid豉ch mo瞠sz poprosi o wysy趾 listem samych 造瞠czek miarowych. Wydaje mi si, 瞠 na Biochemii dziewczyny pisa造, 瞠 nie ma z tym k這potu.
Albo druga opcja - we strzykawk, wyjmij t這k, zatkaj wylot strzykawki, nasyp tam proszku ile chcesz odmierzy i masz . Troch zabawy z tym (造瞠czki miarowe pod tym wzgl璠em s o niebo lepsze), ale z braku sprz皻u mo積a sobie poradzi

A nie chcesz z alkaxy zrobi wsp鏊nego zam闚ienia? Pyta豉 si par post闚 wy瞠j. Zreszt u Thanatosa bardzo fajna jest te adenozyna (i te tylko tam dost瘼na ).
aeronauta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.