Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-04-28, 17:55   #1441
LeoNa86
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

moglybyscie polecic cos na wypadanie wlos闚?
LeoNa86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-01, 20:32   #1442
ushia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 802
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

chyba ta opisywana pare post闚 wcierka z adenozyn jest na wypadanie?

ludkowie madrzy, mam pytanie odnosnie zi馧ek na p逝kank do blond w這sk闚
KT紑 cz窷 si uzywa? w sensie ziele, liscie, kwiat, k豉cze, czy co tam jeszcze jest.
A konkretniej chodzi mi o:
- dziewanne - chyba kwiat?
- tatarak - k豉cze?
- nasturcja - kwiat?
- mydlnica- ???
- krwawnik - mozna kupic i ziele i kwiat - co do p逝kanki?
- rumianek - no tu chociaz jasne, ze koszyczek kwiatowy
- brzoza - raczej liscie
- skrzyp - chyba ziele
- pokrzywa - li軼ie
- 這pian - k陰cze???
- rzewien - chyba korze?
- b豉watek - kwiatki?
- 郵az - korze?
- pietruszka - a tu juz pomys逝 nie mam zupe軟ie

I gdzie tego szuka? Wiem 瞠 w zielarskich, ale szczerze m闚i望 ci篹ko to idzie - chyba najlepszy z tych kt鏎e ogl康a豉m jest fitomed, ai tak nie maja wszystkiego

Prejudice IS ignorance...

Edytowane przez ushia
Czas edycji: 2010-05-03 o 19:16
ushia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-03, 20:30   #1443
ushia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Receptura

1. Wcierka

*od篡wka Jantar 23,43 ml
*GTE - 2%, 0,6 g.
*GSE - 2%, 0,6 g.
*niacynamide - 2%, 0,6 g.
*BHT - 0,1%, 0,03 g.
*alkohol - 15%, 4,5 ml.

0
aaaaa! co to BHT to juz wiem, ale to GTE i GSE to co?

Stary 2010-05-03, 20:34   #1444
syrenka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 907
Wpisy w blogu: 14

Cytat:
Napisane przez ushia Poka wiadomo嗆
aaaaa! co to BHT to juz wiem, ale to GTE i GSE to co?
Przypuszczam, 瞠 GTE to green tea extract
syrenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-03, 20:50   #1445
ushia
Zadomowienie

Dzi瘯uje uprzejmie, chocia milej by mi by這 gdyby nie wywraca豉 przy tym oczami - nie ka盥y "siedzi" we w豉snor璚znie robionych specyfikach i zna wszystkie skr鏒y

Stary 2010-05-03, 21:01   #1446
Kathja
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 179

Ja mia豉m zapisane gdzie co to te GSE jest, ale nie mog znale潭, musia豉m wywali tego posta. Poszukam jeszcze, mo瞠 znajd

EDIT: Mam, mam, mam ekstrakt ze sk鏎ki winogron do nabycia u Thanatosa z tego co mi si wydaje.
A GTE to tak jak syrenka napisa豉, ekstrakt z zielonej herbaty

Edytowane przez Kathja
Czas edycji: 2010-05-03 o 21:03
Kathja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-03, 21:15   #1447
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzi瘯uje uprzejmie, chocia milej by mi by這 gdyby nie wywraca豉 przy tym oczami - nie ka盥y "siedzi" we w豉snor璚znie robionych specyfikach i zna wszystkie skr鏒y
Moje wywracanie oczami mia這 znaczy, 瞠 sama nie jestem do ko鎍a pewna
Stary 2010-05-04, 09:32   #1448
ushia
Zadomowienie

A to przepraszam i jeszcze raz dzi瘯uj
Za winogronka r闚nie

Stary 2010-05-04, 13:01   #1449
tranqil babe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 081

Dziewczyny, czytam od kilku dni ten watek i jest super

Dzis planuje kupic jantar i biostymine, wymiesza to razem.
Chce tez dodac jakis ekstrakt, tylko ekstrakty, jakie widzia豉m wszystkie sa w formie proszku. Mozecie napisac,czy ten proszek sie calkowicie rozpuszcza? Boje sie farfocli na g這wie Podobno ekstrakt z jab趾a jest trudno rozpuszczalny a inne?

Rozumiem tez ze do tego musz dodac jakis alkohol tak? Troche sie gubie w tych przepisach a im d逝瞠j czytam je tym mam wiekszy metlik.
W kazdym razie jakis alkohol musi byc, planuje wiec taka mieszank;
jantar(1 造磬a)
woda pokrzywowa.brzozowa( 1 造磬a)
biostymina(1 ampu趾a)
jakis ekstrakt

co wy na to?

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2010-05-04 o 13:49
tranqil babe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-04, 15:44   #1450
Kathja
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 179

Zerknij na poprzedniej stronie podawa豉m receptur z kt鏎ej korzystam i z 瘸dnym z wymienionych tam ekstrakt闚 nie mam problem闚
Wszystkie wrzucam do jantara, opr鏂z piperyny kt鏎 do wody brzozowej

Kathja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 22:11   #1451
ushia
Zadomowienie

Tak mi jeszce przysz這 do g這wy - mozna prosi o podanie (np gdzies na poczatku watku) takiego skr鏂onego wademekum co w czym rozpuszczamy, czego absolutnie ze soba nie laczyc itp?
Takie podstawowe zasady dla poczatkujacych

Stary 2010-05-08, 15:34   #1452
Katoshi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 174

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Receptura

Kolejna od篡wka, tym razem przed myciem.

Bierzemy szklane naczynie np. miseczk i dodajemy takie oto sk豉dniki:

*woda brzozowa/pokrzywowa (lub obie)

*kilka kropel witamienk Juwit

* olejki eteryczne: 2 krople tymiankowego, 2 krople drzewa cedrowego, 3 krople lawendy, 3 krople rozmarynu

* olej jojoba

*olej z pestek winogron

*olej kokosowy

* mozecie te doda np. miodu, tretinoinki, jaki ekstrakt np. GTE, fluid z biosiark (ja dodaje ten ostatni)

Moczymy w這sy, ods帷zmy nadmiar wody r璚znkiem iwcieramy od篡wk w sk鏎, robi帷 przy tym delikatny i dok豉dny masa.

Efekt: w這sy nawil穎ne, od篡wionw, po kilku miesi帷ach stosowania wyra積ie grubsze i duuuzo odrost闚, no bo przecie o to chodzi, prawda?
Kto stosowa t wcierk? Dzia豉 tak jak pisze? I te krople juwit to co to w豉軼iwie jest
Katoshi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-08, 15:46   #1453
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

Cytat:
Napisane przez Katoshi Poka wiadomo嗆
Kto stosowa t wcierk? Dzia豉 tak jak pisze? I te krople juwit to co to w豉軼iwie jest
juvit to kreple z witamin C dla dzieci, dost瘼ne w aptekach mo積a je stoswa zewn皻rznie na w這sy oraz sk鏎

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Tak mi jeszce przysz這 do g這wy - mozna prosi o podanie (np gdzies na poczatku watku) takiego skr鏂onego wademekum co w czym rozpuszczamy, czego absolutnie ze soba nie laczyc itp?
Takie podstawowe zasady dla poczatkujacych
te informacje s na stronach z p馧produktami kosmetycznymi
Stary 2010-05-09, 09:12   #1454
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czytam od kilku dni ten watek i jest super

Dzis planuje kupic jantar i biostymine, wymiesza to razem.
Chce tez dodac jakis ekstrakt, tylko ekstrakty, jakie widzia豉m wszystkie sa w formie proszku. Mozecie napisac,czy ten proszek sie calkowicie rozpuszcza? Boje sie farfocli na g這wie Podobno ekstrakt z jab趾a jest trudno rozpuszczalny a inne?

Rozumiem tez ze do tego musz dodac jakis alkohol tak? Troche sie gubie w tych przepisach a im d逝瞠j czytam je tym mam wiekszy metlik.
W kazdym razie jakis alkohol musi byc, planuje wiec taka mieszank;
jantar(1 造磬a)
woda pokrzywowa.brzozowa( 1 造磬a)
biostymina(1 ampu趾a)
jakis ekstrakt

co wy na to?

Biostymina drogo wychodzi. To jest nic innego jak aloes. Lepiej go kupi na mazid豉ch.
Jab趾o czasem mo瞠 si s豉bo rozpuszcza dlatego dodawaj je stopniowo. Jest to chyba jeden z lepszych ekstrakt闚 i nie warto rezygnowa. Mo瞠sz doda adenozyn, te super, skrzyp, pokrzyw, ekstrakt z zielonej herbaty, ze sk鏎ki winogron. Je郵i masz zamiar stosowac wcierki na noc, przed myciem to farfocle albo sk鏎ki nie przeszkadzaj. W przypadku wcierek po kt. nie masz zamiaru myc g這wy to niestety b璠zie trudniej dobra sk豉dniki.
Zamiast wody mo瞠 by lotion seboradin. Nie ma denatu. Moim zdaniem jest lepszy.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-05-09 o 09:17
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-09, 10:39   #1455
ushia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆

te informacje s na stronach z p馧produktami kosmetycznymi
Dzi瘯uj!

hmmmm.... poczyni豉m niezb璠ne zakupy zio這wo-ekstraktowe No fajnie, fajnie, tylko czemu w samym thanathosie zap豉ci豉m 150z???
Teraz moje w這sy nie maja wyj軼ia - musz by olsniewaj帷e zeby mi zrekompensowa bankructwo

Stary 2010-05-09, 12:13   #1456
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Biostymina drogo wychodzi. To jest nic innego jak aloes. Lepiej go kupi na mazid豉ch.
Jab趾o czasem mo瞠 si s豉bo rozpuszcza dlatego dodawaj je stopniowo. Jest to chyba jeden z lepszych ekstrakt闚 i nie warto rezygnowa. Mo瞠sz doda adenozyn, te super, skrzyp, pokrzyw, ekstrakt z zielonej herbaty, ze sk鏎ki winogron. Je郵i masz zamiar stosowac wcierki na noc, przed myciem to farfocle albo sk鏎ki nie przeszkadzaj. W przypadku wcierek po kt. nie masz zamiaru myc g這wy to niestety b璠zie trudniej dobra sk豉dniki.
Zamiast wody mo瞠 by lotion seboradin. Nie ma denatu. Moim zdaniem jest lepszy.
lotion seboradin niger ma denat .... 瞠by si 豉twiej rozpuszcza這 mo積a w這篡 porcj wcierki do k徙ieli wodnej a szczerze m闚i帷 ja nie polecam sk鏎ki z winogron barwi i bardzo si klei...

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj!

hmmmm.... poczyni豉m niezb璠ne zakupy zio這wo-ekstraktowe No fajnie, fajnie, tylko czemu w samym thanathosie zap豉ci豉m 150z???
Teraz moje w這sy nie maja wyj軼ia - musz by olsniewaj帷e zeby mi zrekompensowa bankructwo
heheh tak to niestety jest mi si te zawsze wydaje ze to wszystko taaaakie tanie a potem zawsze p豉c ok.100 i to ograniczaj帷 si...
Stary 2010-05-09, 19:40   #1457
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
lotion seboradin niger ma denat .... 瞠by si 豉twiej rozpuszcza這 mo積a w這篡 porcj wcierki do k徙ieli wodnej a szczerze m闚i帷 ja nie polecam sk鏎ki z winogron barwi i bardzo si klei...

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

heheh tak to niestety jest mi si te zawsze wydaje ze to wszystko taaaakie tanie a potem zawsze p豉c ok.100 i to ograniczaj帷 si...

Nie ma denatu. Ma jaki inny alko ale nie denat. Albo o jakim innym piszemy. Ja mia豉m taki bia造 z r騜owym psikad貫m. I da豉bym se g這w uci望 瞠 denatu nie by這.
Stary 2010-05-17, 23:12   #1458
tranqil babe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 081

Cytat:
Nie ma denatu. Ma jaki inny alko ale nie denat. Albo o jakim innym piszemy. Ja mia豉m taki bia造 z r騜owym psikad貫m. I da豉bym se g這w uci望 瞠 denatu nie by這.
ma mam wersje z 瞠n-szeniem i denat jest

tranqil babe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-18, 09:28   #1459
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Te mam ten r騜owy... i denat jest i w poprzedniej wersji te by ...
Stary 2010-05-18, 09:51   #1460
syrenka
Wtajemniczenie

Cytat:
Te mam ten r騜owy... i denat jest i w poprzedniej wersji te by ...
W Seboradinie Niger z czarn rzodkwi denata brak.
Stary 2010-05-18, 10:41   #1461
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez syrenka Poka wiadomo嗆
W Seboradinie Niger z czarn rzodkwi denata brak.
U mnie na 1 miejscu jest "Alcohol" czyli to samo co denat...

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
wklejam sk豉d :
Sk豉d: Alcohol (and) Diethyl Phthalate (and) Propylene Glycol, Aqua, Hypericum Perforatum Extract, Pine Oil, Calamus Extract, Raphanus Nigra Extract, Coriander Oil, Thymol, Tea Tree Oil, Castor Oil, Cl 17200
Stary 2010-05-18, 20:10   #1462
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

wklejam sk豉d :
Sk豉d: Alcohol (and) Diethyl Phthalate (and) Propylene Glycol, Aqua, Hypericum Perforatum Extract, Pine Oil, Calamus Extract, Raphanus Nigra Extract, Coriander Oil, Thymol, Tea Tree Oil, Castor Oil, Cl 17200

No nie gadaj. Co czysty spirt to nie denat. Denat jest o stokro bardziej szkodliwy. Nie ma si tak szybko sinego nosa. Co by wola豉 setk czystej czy setk denatu wypi?

Ale musz przyzna,瞠 go nie nazwali dok豉dnie wi璚 to mo瞠 by jednak denat, bo po co by ukrywali jaki to jest konkretnie? Tylko nie wiem czy tak mo積a,瞠 si w sk豉dzie podaje nazw "alkohol", a to jest "alkohol denat" . Dla zmy趾i.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-05-18 o 20:15
Stary 2010-05-18, 20:47   #1463
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
No nie gadaj. Co czysty spirt to nie denat. Denat jest o stokro bardziej szkodliwy. Nie ma si tak szybko sinego nosa. Co by wola豉 setk czystej czy setk denatu wypi?

Ale musz przyzna,瞠 go nie nazwali dok豉dnie wi璚 to mo瞠 by jednak denat, bo po co by ukrywali jaki to jest konkretnie? Tylko nie wiem czy tak mo積a,瞠 si w sk豉dzie podaje nazw "alkohol", a to jest "alkohol denat" . Dla zmy趾i.
Denaturat (Alkohol denaturowany, spirytus ska穎ny) - handlowa nazwa alkoholu etylowego (zwykle ok. 92%)
Spirytus rektyfikowany – destylat b康 wodny roztw鏎 alkoholu etylowego o zawarto軼i alkoholu (obj皻o軼iowo) oko這 96%

czyli tak na prawd wiso ryba kt鏎y to

a tak na marginesie czysta = w鏚ka (40%) a nie spirytus
Stary 2010-05-18, 21:33   #1464
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:

Tak naprawd to w sk豉dzie u篡to gotowej mieszaniny rozpuszczalnik闚: Alcohol (and) Diethyl Phthalate (and) Propylene Glycol. Jest pewne prawdopodobie雟two, 瞠 alkohol w tej mieszance nie by ska穎ny.
Dodatkowo nie musi by go wcale a tak du穎, jakby to wskazywa pierwszy rzut oka na sk豉d, stanowi on tylko pewn cz窷 ww. mieszaniny.

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-18, 21:52   #1465
majreg
Wtajemniczenie

O w豉郾ie. Dodatek w nazwie mo瞠 sporo zmieni.

Ale 瞠by ju nie przed逝瘸 stwierdz tylko, 瞠 seboradin lotion wysusza i nie polecam go na d逝go嗆, bro Bo瞠. W wysuszeniu nie widz r騜nicy mi璠zy nim a wodami brzozow czy pokrzywow. Polecam go g堯wnie ze wzgl璠u na bogatszy sk豉d, ale i ten alkohol jest potrzebny przecie we wcierkach 瞠by tam do 鈔odka wszystko dotar這.
Ju o tym m康re g這wy wcze郾iej nie raz pisa造.

P.S.
A tak na marginesie to piwko te jest dobre na w這ski.
Stary 2010-06-03, 18:36   #1466
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Planuj zam闚ienie z thanatosa i zrobienie wcierki typowej na wypadanie w這s闚. Mam ju od篡wk Farmony.
Mog po陰czy adenozyn, saw palmetto i szyszki chmielu razem?
Mo瞠 jeszcze jakie sugestie co doda?
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-04, 15:27   #1467
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
Planuj zam闚ienie z thanatosa i zrobienie wcierki typowej na wypadanie w這s闚. Mam ju od篡wk Farmony.
Mog po陰czy adenozyn, saw palmetto i szyszki chmielu razem?
Mo瞠 jeszcze jakie sugestie co doda?
Wydaje mi si ze nie ma przeciwwskaza do po陰czenia tych trzech ekstrakt闚, z tym ze saw palmetto jest typowo na 造sienie androgenowe, wiec w sumie nie wiem czy jest sens go bra je郵i nie cieprisz na tak przypad這嗆 natomisat co do innych polecanych ekstrakt闚 to mo瞠sz spr鏏owac pokrzywy, skrzypu, nicynamidu b康 ekstraktu z pieprzu cayenne (bedzie polepsza kr捫enie i ukrwienie sk鏎y g這wy)
Stary 2010-06-04, 16:50   #1468
Olusia20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

od kilku dni siedze na wizazu i poszukuje jakiejs informacj na temat wypadania i co z tym fantem zrobic... Wyczytalam gdzies ze dobre sa olejki kupilam wiec Amle, ale dostaje po niej strasznego uczulenia na karku i mam wrazenie ze na twarzy tez, glowa jakos nie swedzi, ale k豉ki mi ciagle wypadaja po jej uzyciu wiec sie zastanawiam czy to nie po tym, a jesli po tym to co moge stosowac zeby nawilzyc wlosy i zeby cos zrobic zeby te co wypadly szybko odrosly, nie ma jakiegos latwego sposobu? jak patrze w lustro na to cos co mi z wlosow zostalo to chce mi sie plakac
pom騜cie...
Olusia20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-04, 17:46   #1469
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez Olusia20 Poka wiadomo嗆
od kilku dni siedze na wizazu i poszukuje jakiejs informacj na temat wypadania i co z tym fantem zrobic... Wyczytalam gdzies ze dobre sa olejki kupilam wiec Amle, ale dostaje po niej strasznego uczulenia na karku i mam wrazenie ze na twarzy tez, glowa jakos nie swedzi, ale k豉ki mi ciagle wypadaja po jej uzyciu wiec sie zastanawiam czy to nie po tym, a jesli po tym to co moge stosowac zeby nawilzyc wlosy i zeby cos zrobic zeby te co wypadly szybko odrosly, nie ma jakiegos latwego sposobu? jak patrze w lustro na to cos co mi z wlosow zostalo to chce mi sie plakac
pom騜cie...
Ale masz przecie calutki w徠ek o wypadaniu, a i jak ten prze郵edzisz, to ju na pierwszych stronach s podane odpowiednie formulacje .
Pami皻aj jednak, 瞠 te sposoby wymagaj cierpliwo軼i i czasu, nie ma magicznych sposob闚 na to, by Ci wszystko odros這 w tydzie .
A i nie jest powiedziane, 瞠 od razu trafisz w metod, bo ka盥y reaguje inaczej. Trzeba po prostu szuka i testowa.

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-13, 15:35   #1470
viki1988
Zakorzenienie

Receptura

Spray nawil瘸j帷o- regeneruj帷y 50 ml

keratyna- 5% = 2,5 ml
kolagen+elastyna - 2% = 1 ml
ha 1%- 2% = 0,9 ml
mocznik- 2% =1,7 ml
d-panthenol- 2% = 0,8 ml
hydrolat- 80% = 38,9 ml
gliceryna 4%= 1,6 ml
all in one 3% = 2,5 ml

Spos鏏 wykonania: rozpuszczamy wszystkie sk豉dniki w wybranym hydrolacie i przelewamy do atomizera, polecam u篡wac na wilgotne/mokre w這sy po myciu

- wszystkie p馧produkty dost瘼ne w sklepie www.zrobsobiekrem.pl
- je郵i po d逝窺zym czasie u篡tkowania w這sy zaczn si wysusza oznacza to i nast徙i這 przeproteinowanie, nale篡 w闚czas odstawi spray i stosowa mocno nawil瘸j帷e od篡wki
-mo積a doda konserwant i zrobi wi瘯sz ilo嗆
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.