Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-08-10, 15:02   #1471
pyszotka87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 458
GG do pyszotka87
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Czy瘺y w徠ek umar?

Dbam i zapuszczam w這sy - m鎩 cel do 這kci !

PILNE : Oddam cielaczki peeptoe 38 z sigmy w dobre r璚e
pyszotka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-09, 12:09   #1472
grazkako
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 178
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Powiedzcie mi dobre kobiety gdzie kupujecie odzywk Jantar i wod brzozow . Gdzie o to zapytam robi oczy jak by zobaczyli kosmite .
Dalam kreatyn do wody z kwiatu pomara鎍zy spryska豉m tym wlosy po umyciu i straszne siano mi wysz這 . Przed umyciem wtar豉m we w這sy olej makadamia nalozy豉m czepek foliowy i zawin窸am w r璚znik na godzin. Czy co robie nie tak ?
Stary 2010-09-09, 12:28   #1473
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez grazkako Poka wiadomo嗆
Powiedzcie mi dobre kobiety gdzie kupujecie odzywk Jantar i wod brzozow . Gdzie o to zapytam robi oczy jak by zobaczyli kosmite .
Dalam kreatyn do wody z kwiatu pomara鎍zy spryska豉m tym wlosy po umyciu i straszne siano mi wysz這 . Przed umyciem wtar豉m we w這sy olej makadamia nalozy豉m czepek foliowy i zawin窸am w r璚znik na godzin. Czy co robie nie tak ?
Jantar tu: http://www. doz /apteka/p1300-Farmon...sztynem_100_ml lub w zierlarskim
Woda brzozowa: Tesco, ma貫 sklepy kosmetyczne, kioski [w nich najcz窷ciej]. W innych hipermarketach chyba te bywa.

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-09, 12:42   #1474
grazkako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka wiadomo嗆
Jantar tu: http://www. doz /apteka/p1300-Farmon...sztynem_100_ml lub w zierlarskim
Woda brzozowa: Tesco, ma貫 sklepy kosmetyczne, kioski [w nich najcz窷ciej]. W innych hipermarketach chyba te bywa.
Dzi瘯i Estelle . U mnie w kioskach ani w zielarskim nie ma . Zobacze jeszcze w Tesco .
Stary 2010-09-10, 10:21   #1475
MO__NIKA
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam prosz o pomoc szukam w miare aktualnego przepisu na wcierke przy 造sieniu m瘰kim
MO__NIKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-10, 11:00   #1476
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez MO__NIKA Poka wiadomo嗆
Witam prosz o pomoc szukam w miare aktualnego przepisu na wcierke przy 造sieniu m瘰kim

Wszystkie sa aktualne.
Natomiast 造sienie typu m瘰kiego to przede wszystkim hormony i 瘸dne wcierki cud闚 tu nie zdzia豉j.
Co najwy瞠j domieszka palmy saba這wej.
Ale przede wszystkim Loxon i kuracja doustna [Propecia, Proscar], nasze wcierki jako kuracja wspomagaj帷a.

Stary 2010-09-10, 23:38   #1477
Nelkomama
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Cytat:
Napisane przez grazkako Poka wiadomo嗆
Woda brzozowa te jest na doz . pl
http://www.doz . pl /apteka/p47616-Barwa_woda_brzozowa_w_mgi elce_100_ml

i pokrzywowa jakby kto szuka
http://www.doz . pl /apteka/p8512-Barwa_woda_pokrzywowa_90_ g

Edytowane przez Nelkomama
Czas edycji: 2010-09-10 o 23:40
Nelkomama jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-19, 10:38   #1478
normajeane
BAN sta造

Wiadomo軼i: 20

Przepis Marii na wcierk przyspieszaj帷 porost w這s闚 to nihil novi sub sole W mojej rodzinie wszystkie kobiety maj pi瘯ne, g瘰te, b造szcz帷e w這sy. W pewnym stopniu jest to dziedziczne, ale wiadomo, 瞠 na stan w這s闚 ma wp造w szereg innych czynnik闚. Moja Babcia, potem Mama, za teraz ja - stosujemy nast瘼uj帷 wcierk (sk康 przepis - poj璚ia nie mam ; pewnie - rodzinna receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie):
- sok z brzozy
- sok z cebuli
- sok z czosnku
- wyci庵 z g這gu
- wyci庵 z jemio造
Tylko 5 sk豉dnik闚! A jakie rewelacyjne efekty!
W swoim przepisie Maria poda豉 m. in. adenozyn. Zauwa盧ie, 瞠 adenozyna (kt鏎 opatentowa這 Shiseido, jako sk豉dnik p造nu przeciwko wypadaniu w這s闚, do 2015 r.) wyst瘼uje w: cebuli, czosnku i g這gu! Moja prapraprababcia powinna otrzyma Nobla normalnie
normajeane jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-19, 15:24   #1479
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
GG do illegale

Cytat:
Napisane przez normajeane Poka wiadomo嗆
Przepis Marii na wcierk przyspieszaj帷 porost w這s闚 to nihil novi sub sole W mojej rodzinie wszystkie kobiety maj pi瘯ne, g瘰te, b造szcz帷e w這sy. W pewnym stopniu jest to dziedziczne, ale wiadomo, 瞠 na stan w這s闚 ma wp造w szereg innych czynnik闚. Moja Babcia, potem Mama, za teraz ja - stosujemy nast瘼uj帷 wcierk (sk康 przepis - poj璚ia nie mam ; pewnie - rodzinna receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie):
- sok z brzozy
- sok z cebuli
- sok z czosnku
- wyci庵 z g這gu
- wyci庵 z jemio造

Tylko 5 sk豉dnik闚! A jakie rewelacyjne efekty!
W swoim przepisie Maria poda豉 m. in. adenozyn. Zauwa盧ie, 瞠 adenozyna (kt鏎 opatentowa這 Shiseido, jako sk豉dnik p造nu przeciwko wypadaniu w這s闚, do 2015 r.) wyst瘼uje w: cebuli, czosnku i g這gu! Moja prapraprababcia powinna otrzyma Nobla normalnie
sk康 to wytrzasn望? : D

Moja ma豉 Amelio, twoje ko軼i nie s ze szk豉. Mo瞠sz zderza si z 篡ciem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-19, 16:02   #1480
normajeane
BAN sta造

Phytopharm ma owe wyci庵i w swojej ofercie

Intractum crataegi i intractum visci, poj. 100 ml.

Edytowane przez normajeane
Czas edycji: 2010-09-19 o 16:03
Stary 2010-09-20, 11:32   #1481
mamrotka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 422
Wpisy w blogu: 1

hej

jak czesto mozna w ogole stosowac wcierki, codziennie czy po kazdym myciu glowy?
mamrotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-22, 15:31   #1482
Charlotte95
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 206

Codziennie mo積a Je郵i nie s szczeg鏊nie agresywne/wysuszaj帷e
Charlotte95 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-22, 18:55   #1483
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez normajeane Poka wiadomo嗆
Phytopharm ma owe wyci庵i w swojej ofercie

Intractum crataegi i intractum visci, poj. 100 ml.

A ile ta wcierka mo瞠 sta 瞠by si nie spsu豉? Cebula i czosnek. Matko 鈍ieta jak w tym do ludzi wyj嗆? Nie 鄉ierdzi rano n-go dnia czy trzeba my g這w?
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-23, 22:02   #1484
normajeane
BAN sta造

Ja stosuj 鈔ednio co drugi dzie na noc przez miesi帷 2 x w roku. Robi mieszank na 6 dni i do lod闚ki. Rano, rzecz jasna, trzeba koniecznie umy w這sy
Stary 2010-09-30, 11:30   #1485
limetka87
BAN sta造

Wiadomo軼i: 835

mozecie mi polecic recepture przyspieszajaca porost wlosow ,bede wdzieczna
limetka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-30, 11:45   #1486
grazkako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez limetka87 Poka wiadomo嗆
mozecie mi polecic recepture przyspieszajaca porost wlosow ,bede wdzieczna
Mo瞠 kt鏎y z pierwszej strony w徠ku b璠zie dla Ciebie ?
Stary 2010-10-05, 01:17   #1487
dagmara_s
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 405
GG do dagmara_s

A ja ostatnio spontanicznie (dlatego niezbyt dokladnie moge podac proporcje) ukr璚i豉m tak od篡wke i 鈍ietnie si spisuje
pewnie nic odkrywczego, ale 鈍ietnie nawil瘸 wlosy i nadaje blask.
rozmaryn i wit. B5 tez dobrze dzia豉j na porost w這s闚.
Wczesniej zrobilam taka sama ale bez masla karite i az tak spektakularnego efektu nie bylo.
Maske te wcieram w skore glowy i dlugosc wlosow, zostawiam na wlosach od 1-2h, albo 30min, gdy wlosy w czepku podgrzewam suszarka i zawijam w r璚znik. Czasem zostawiam na noc, ale wtedy troche bardziej trzeba si nam璚zyc ze zmyciem.

Olej kokosowy - 35ml
Olej lanolinowy- 3ml
Olej jojoba-20ml
mas這 karite-11ml (10g)
olejowy ekstrakt z rozmarynu-10 kropli
jedwab w proszku- 0,5g (1,40ml)
wit. B5 - ok. 10 kropli
wit. E - ok. 10 kropli
Lecytyna HLB4 - 3 ml

zaczynam pi dro盥瞠, a co !

Edytowane przez dagmara_s
Czas edycji: 2010-10-05 o 01:20
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 17:51   #1488
daisyxx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 833
GG do daisyxx

hej ludzie mam pytanie co to oznacza BHT?
co to jest niacynamide?
i czy mozna jako inaczej zrobi ta pierwsza podana p逝kanke bo mam ma貫 problemy z dok陰dnym obliczeniem tych gram闚??

PS. z g鏎y przepraszam jesli juz takie pytania sie pojawi造
widocznie przeoczy豉m
[*]
daisyxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 21:40   #1489
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka wiadomo嗆
hej ludzie mam pytanie co to oznacza BHT?
co to jest niacynamide?
i czy mozna jako inaczej zrobi ta pierwsza podana p逝kanke bo mam ma貫 problemy z dok陰dnym obliczeniem tych gram闚??

PS. z g鏎y przepraszam jesli juz takie pytania sie pojawi造
widocznie przeoczy豉m
Zerknij na opisy w mazid豉ch [ www.mazidla.com.pl ].
Gramy nie musz by a tak dok豉dne, nic si nie stanie, jak dodasz troch wi璚ej albo mniej

Stary 2010-10-14, 22:42   #1490
coffeee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53
Wpisy w blogu: 9

bardzo dobrze podzia豉豉 na mnie wcierka:
kilka 造瞠k wody
kilka kropel witaminy B5
troch Wit B3 (nie odmierzam)
kilka kropel NMF
szczypta cococin (nie odmierzam)
kilka kropel keratyny hydrolizowanej

mam w這sy sk這nne do wypadania i problem z 這jotokiem i czasami 逝pie瞠m t逝stym
ta maska 鈍ietnie podzia豉豉 na moja sk鏎 g這wy, mniej wypada w這s闚
co o niej sadzicie

mam jeszcze takie sk豉dniki jak
adenozyna
ekstrakt z pokrzywy
saw palmetto
ekstrakt z pestek dyni
kwas mlekowy
wit B3
wit B5
cococin
hydromanil
NMF
keratyna hydrolizowana
olejki eteryczne
hydrolaty

co mog z nich wykombinowa
ps musz szybko zu篡 adenozyne i saw palmetto

ps II czy mog biotyn ( w proszku ) u篡wa do wcierek??
coffeee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-15, 10:57   #1491
tatty
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 904

Widz, 瞠 macie tutaj nieco ciekawsze sk豉dniki ni ja.. Do tej pory opiera豉m si na wykorzystywaniu zi馧 i olei, nie mniej mam nadziej, 瞠 i tu co dla siebie znajd
Stary 2010-10-15, 12:28   #1492
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

Cytat:
Napisane przez coffeee Poka wiadomo嗆
bardzo dobrze podzia豉豉 na mnie wcierka:
kilka 造瞠k wody
kilka kropel witaminy B5
troch Wit B3 (nie odmierzam)
kilka kropel NMF
szczypta cococin (nie odmierzam)
kilka kropel keratyny hydrolizowanej

mam w這sy sk這nne do wypadania i problem z 這jotokiem i czasami 逝pie瞠m t逝stym
ta maska 鈍ietnie podzia豉豉 na moja sk鏎 g這wy, mniej wypada w這s闚
co o niej sadzicie

mam jeszcze takie sk豉dniki jak
adenozyna
ekstrakt z pokrzywy
saw palmetto
ekstrakt z pestek dyni
kwas mlekowy
wit B3
wit B5
cococin
hydromanil
NMF
keratyna hydrolizowana
olejki eteryczne
hydrolaty

co mog z nich wykombinowa
ps musz szybko zu篡 adenozyne i saw palmetto

ps II czy mog biotyn ( w proszku ) u篡wa do wcierek??
Na pewno mo瞠sz dorzuci do wcierki ekstrakt z pokrzywy i adenozyn saw palmetto jest na 造sienie androgenowe wi璚 nie wiem czy jest sens go doda ale generalnie mo積a biotyn te mo積a spr鏏owa doda (cho ona chyba dzia豉 lepiej doustnie)
Stary 2010-10-17, 11:52   #1493
coffeee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
Na pewno mo瞠sz dorzuci do wcierki ekstrakt z pokrzywy i adenozyn saw palmetto jest na 造sienie androgenowe wi璚 nie wiem czy jest sens go doda ale generalnie mo積a biotyn te mo積a spr鏏owa doda (cho ona chyba dzia豉 lepiej doustnie)
dzi瘯uje
mo瞠 kto jeszcze ma jaki pomys?
Co jeszcze warto dokupi z ekstrakt闚 i innych substancji na wypadanie w這s闚 i 這jotok?
prosz Was o rady
Stary 2010-10-18, 20:22   #1494
destiny80
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do destiny80

Mikstura na porost w這s闚
Sk豉dniki: 6 造瞠k nalewki z mi這rz瑿u (Tinctura Ginkgo bilobae), 5 ampu貫k Biostyminy (wyci庵 z aloesu), p馧 butelki (o poj. 100 gram) soku z pokrzyw (Succus Urticae), 10 造瞠k nalewki z sza逕ii lekarskiej (Tinctura salviae) i 5 造瞠k nalewki z 瞠雟zenia Panaxan. Wszystkie komponenty wymiesza i zla do butelki z ciemnego szk豉. Po 2-3 dniach mo積a stosowa uzyskany p造n do wcierania w sk鏎 g這wy (najlepiej na noc).

Mikstura pobudza porost w這s闚, regeneruje cebulki w這sowe (zas逝ga Biostyminy i Panaxanu), usprawnia kr捫enie w sk鏎ze g這wy (zas逝ga nalewki z mi這rz瑿u), dzi瘯i czemu cebulki otrzymuj wi瘯sz porcj tlenu i sk豉dnik闚 od篡wczych. Skutecznie leczy 造sienie (nawet zaawansowane). Likwiduje 逝pie i 這jotokowe zapalenie sk鏎y g這wy.

Nale篡 j stosowa a do poprawy zdrowia w這s闚. W przypadku uczucia pieczenia mikstur dobrze jest tu przed u篡ciem rozcie鎍zy p馧 na p馧 z przegotowan ciep陰 wod. Ja to obecnie stosuj i musz przyzna 瞠 pomaga,a mam problem z 這jtokowym zapaleniem sk鏎y.
destiny80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-18, 20:53   #1495
coffeee
Raczkowanie

Exclamation Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez destiny80 Poka wiadomo嗆
Mikstura na porost w這s闚
Sk豉dniki: 6 造瞠k nalewki z mi這rz瑿u (Tinctura Ginkgo bilobae), 5 ampu貫k Biostyminy (wyci庵 z aloesu), p馧 butelki (o poj. 100 gram) soku z pokrzyw (Succus Urticae), 10 造瞠k nalewki z sza逕ii lekarskiej (Tinctura salviae) i 5 造瞠k nalewki z 瞠雟zenia Panaxan. Wszystkie komponenty wymiesza i zla do butelki z ciemnego szk豉. Po 2-3 dniach mo積a stosowa uzyskany p造n do wcierania w sk鏎 g這wy (najlepiej na noc).

Mikstura pobudza porost w這s闚, regeneruje cebulki w這sowe (zas逝ga Biostyminy i Panaxanu), usprawnia kr捫enie w sk鏎ze g這wy (zas逝ga nalewki z mi這rz瑿u), dzi瘯i czemu cebulki otrzymuj wi瘯sz porcj tlenu i sk豉dnik闚 od篡wczych. Skutecznie leczy 造sienie (nawet zaawansowane). Likwiduje 逝pie i 這jotokowe zapalenie sk鏎y g這wy.

Nale篡 j stosowa a do poprawy zdrowia w這s闚. W przypadku uczucia pieczenia mikstur dobrze jest tu przed u篡ciem rozcie鎍zy p馧 na p馧 z przegotowan ciep陰 wod. Ja to obecnie stosuj i musz przyzna 瞠 pomaga,a mam problem z 這jtokowym zapaleniem sk鏎y.
spr鏏uje!
Stary 2010-10-19, 13:18   #1496
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Cytat:
Napisane przez destiny80 Poka wiadomo嗆
Mikstura na porost w這s闚

Szuka豉m czego w豉郾ie poprawiaj帷ego kr捫enie ale nie kofeiny bo dodaj adenozyn do wcierek (obecnie stosuj aloevit) wi璚 dzi瘯i za podsuni璚ie pomys逝 z Ginko biloba.
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-19, 14:07   #1497
coffeee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez coffeee Poka wiadomo嗆
dzi瘯uje
mo瞠 kto jeszcze ma jaki pomys?
Co jeszcze warto dokupi z ekstrakt闚 i innych substancji na wypadanie w這s闚 i 這jotok?
prosz Was o rady
up
Stary 2010-10-19, 14:18   #1498
cindi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
Szuka豉m czego w豉郾ie poprawiaj帷ego kr捫enie ale nie kofeiny bo dodaj adenozyn do wcierek (obecnie stosuj aloevit) wi璚 dzi瘯i za podsuni璚ie pomys逝 z Ginko biloba.
jak oceniasz aleovit? bo zastanawiam sie nad kupnem

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-19, 14:34   #1499
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Cytat:
Napisane przez cindi Poka wiadomo嗆
jak oceniasz aloevit? bo zastanawiam sie nad kupnem
Mam oba ale stosuj dopiero od tygodnia ten przeciw逝pie穎wy (ale z zamiarem zapobiegania wypadania i zag瘰zczenia). Ci篹ko co powiedzie po tak kr鏒kim czasie. My郵 瞠 b璠zie por闚nywalny do s豉wnego ju Jantara z tym瞠 ten ma alkohol.
Ja i tak doda豉m do niego piperyn, adenozyn, l-cystein i troch wody brzozowej.
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-19, 20:16   #1500
cindi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
Mam oba ale stosuj dopiero od tygodnia ten przeciw逝pie穎wy (ale z zamiarem zapobiegania wypadania i zag瘰zczenia). Ci篹ko co powiedzie po tak kr鏒kim czasie. My郵 瞠 b璠zie por闚nywalny do s豉wnego ju Jantara z tym瞠 ten ma alkohol.
Ja i tak doda豉m do niego piperyn, adenozyn, l-cystein i troch wody brzozowej.
dzi瘯i wielkie, mam jantara, ale potem b璠 mia豉 ochot na co nowego wi璚 pewnie si skusz

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.