Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-10-25, 14:43   #1501
meflina
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 907
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

i jak Jantar si sprawuje ?

'By kobiet to strasznie trudne zaj璚ie,
bo polega g堯wnie na zadawaniu si z m篹czyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 15:00   #1502
cindi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez meflina Poka wiadomo嗆
i jak Jantar si sprawuje ?
jak dla mnie bardzo dobrze na pewno nie przet逝szcza bardziej w這s闚, pojawi造 mi si baby hair i og鏊nie w這sy s 豉dniejsze, b造szcz帷e, ale to mo瞠 by nie tylko zas逝ga jantara, bo opr鏂z tego zacz窸am te u篡wa delikatnych szampon闚, pi skrzyp i pokrzyw, wi璚 pewnie wszystko razem dzia豉

mog doda, 瞠 tata zacz掖 podkrada mi jantara i w這sy (te co zosta造 :P) mu si poprawi造, my郵, 瞠 warto spr鏏owa za tak kas, ja polecam

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 15:09   #1503
meflina
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 907

Cytat:
Napisane przez cindi Poka wiadomo嗆
jak dla mnie bardzo dobrze na pewno nie przet逝szcza bardziej w這s闚, pojawi造 mi si baby hair i og鏊nie w這sy s 豉dniejsze, b造szcz帷e, ale to mo瞠 by nie tylko zas逝ga jantara, bo opr鏂z tego zacz窸am te u篡wa delikatnych szampon闚, pi skrzyp i pokrzyw, wi璚 pewnie wszystko razem dzia豉

mog doda, 瞠 tata zacz掖 podkrada mi jantara i w這sy (te co zosta造 :P) mu si poprawi造, my郵, 瞠 warto spr鏏owa za tak kas, ja polecam
baby hair po jakim czasie ?

'By kobiet to strasznie trudne zaj璚ie,
bo polega g堯wnie na zadawaniu si z m篹czyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 19:36   #1504
cindi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588

Cytat:
Napisane przez meflina Poka wiadomo嗆
baby hair po jakim czasie ?
hmm trudno oceni jantara zacz窸am stosowa od czerwca, jak zu篡j buteleczk to robi przerw jakie 3 tyg. (wtedy stosuj inn wcierk, ostatnio seboradin lotion) i teraz mam baby hair tak jako 3cm wi璚 jakie 2 miesi帷e up造n窸y zanim w這sy zacz窸y wyrasta
ale my郵, 瞠 to kwestia indywidualna, mo瞠 niech inne dziewczyny si te wypowiedz

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-25, 22:33   #1505
Villemo.
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 390
GG do Villemo.

witam, mam szybkie pytanie. Przyznam sie ze przebrnelam przez cz瘰c tego w徠ku ale w zwi您ku z tym ze nie jest wielkim chemikiem chce oprze swoj wcierke na takich produktach:

- jantar
- adenozyn
- wod pokrzywow
- niacynamide
- sok aloesowy ( bo mam do zuzycia)

chcia豉bym jeszcze doda je郵i to ma sens: wierzbownice, L-arginine bo akurat robie zakupy na naturalisie

i tu pojawia sie pytanie: ile mniej wiecej ml da z kazdego sk豉dnika? ile powinno ml wyj嗆 ko鎍owo gotowej wcierki?
Villemo. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-15, 14:52   #1506
skarpetta
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 133

http://www.naturalne-kosmetyki.net/p...ja-wlosow.html
mo瞠 si przyda
skarpetta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-23, 00:33   #1507
magde18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

super w徠ek.. musz wypr鏏owa te wasze specyfiki
magde18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-23, 09:30   #1508
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez Villemo. Poka wiadomo嗆
witam, mam szybkie pytanie. Przyznam sie ze przebrnelam przez cz瘰c tego w徠ku ale w zwi您ku z tym ze nie jest wielkim chemikiem chce oprze swoj wcierke na takich produktach:

- jantar
- adenozyn
- wod pokrzywow
- niacynamide
- sok aloesowy ( bo mam do zuzycia)

chcia豉bym jeszcze doda je郵i to ma sens: wierzbownice, L-arginine bo akurat robie zakupy na naturalisie

i tu pojawia sie pytanie: ile mniej wiecej ml da z kazdego sk豉dnika? ile powinno ml wyj嗆 ko鎍owo gotowej wcierki?

niacynamid 2%
spirytus 15%
adenozyna 2-3%
aloes w proszku- to inny 0,5%

w zale積o軼i od tego ile dajesz jantara
Inne dodatki to:
sk鏎ka jab趾a 3%
pokrzywa 3%
skrzyp 3%

Ja bym rozcie鎍zony sok aloesowy stosowa豉 oddzielnie jako psikacz, bo we wcierce masz jantara i sok dodatkowo to mo瞠 za du穎.Zr鏏 wcierk na bazie jantara i wody brzozowej lub seboradinu +dodatki. Aloes w soku wypij albo do psikacza zu篡j.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-01-23 o 09:37
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-03, 20:17   #1509
tatty
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 904

Mam pytanie laika
Nie wiedzia豉m, gdzie pisa, wi璚 tutaj zadam. Po prostu potrzebuj, aby kto mi stanowczo i prosto wyt逝maczy tudzie utwierdzi mnie w poprawno軼i mojego rozumowania.

Mianowicie rozchodzi si o wod destylowan - u篡waj帷 jej zamiast wody normalnej przed逝輳 przydatno嗆 do u篡cia mojej w豉snor璚znie robionej wody brzozowej?
I czy takie cudo jak woda destylowana nie zaszkodzi w jaki spos鏏 mojej sk鏎ze g這wy/w這som?
Wybaczcie te pytania, ale wod destylowan kojarz jedynie z lekcji chemii i z budownictwa/motornictwa. I u鈍iadamiano mnie tylko, aby tego nie pi
tatty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-03, 20:56   #1510
ston3d
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 538

Cytat:
Napisane przez tatty Poka wiadomo嗆
Mam pytanie laika
Nie wiedzia豉m, gdzie pisa, wi璚 tutaj zadam. Po prostu potrzebuj, aby kto mi stanowczo i prosto wyt逝maczy tudzie utwierdzi mnie w poprawno軼i mojego rozumowania.

Mianowicie rozchodzi si o wod destylowan - u篡waj帷 jej zamiast wody normalnej przed逝輳 przydatno嗆 do u篡cia mojej w豉snor璚znie robionej wody brzozowej?
I czy takie cudo jak woda destylowana nie zaszkodzi w jaki spos鏏 mojej sk鏎ze g這wy/w這som?
Wybaczcie te pytania, ale wod destylowan kojarz jedynie z lekcji chemii i z budownictwa/motornictwa. I u鈍iadamiano mnie tylko, aby tego nie pi
W wodzie destylowanej b璠ziesz mie mniej zanieczyszcze, mniej bakterii i minera堯w. Nie zaszkodzi sk鏎ze ani w這som, w ko鎍u taka woda jest u篡wana przy robieniu lek闚 recepturowych
Cel II: 瞠by ukochany m鏬 wej嗆 po nich na 3 pi皻ro

Fakty nie przestaj istnie z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-04, 07:40   #1511
tatty
Zakorzenienie

A jak z potencjalnym terminem wa積o軼i - wyd逝篡 si, gdy wod zwyk陰 zast徙i destylowan, czy to nie ma wp造wu?
Stary 2011-02-05, 22:58   #1512
Scully
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135
Wpisy w blogu: 7
GG do Scully

Cytat:
Nie mo積a pi dlatego, 瞠 wyp逝cze z organizmu minera造. Na sk鏎 - 鄉ia這!
Stary 2011-02-06, 12:18   #1513
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 151
Wpisy w blogu: 1

Witam

Od dawna podczytuj ten w徠ek i nosz si z zamiarem robienia sobie takich cudownych kosmetyk闚 do w這s闚 Jestem jeszcze laikiem no ale ka盥y na pocz徠ku nim by.

Jako pierwsz rzecz jak chce zrobi jest keratynowe serum regeneruj帷e (przepis z mazide)

i tutaj mam pytanie, poniewa tam napisali 瞠 nale篡 przechowywa w szklanej buteleczce, podali te jak, a pytanie moje:
Czy to musi by szklana buteleczka, czy nie mo瞠 to by np plastikowa buteleczka po Liliputz czy innym kosmetyku z atomizerem?
Bo jak czytam komentarze 瞠 atomizer z mazide jest 鈔edniej jako軼i to nie jestem przekonana do jego zakupu..

Na razie planuj zakupi na mazid豉ch:
- keratyna
- d-pantenol
- optiphen plus
- i jaki hydrolat - nie mam poj璚ia jaki

z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi i wyrozumia這嗆
Smerfetkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-06, 12:38   #1514
aeronauta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 796

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Poka wiadomo嗆
Witam

Od dawna podczytuj ten w徠ek i nosz si z zamiarem robienia sobie takich cudownych kosmetyk闚 do w這s闚 Jestem jeszcze laikiem no ale ka盥y na pocz徠ku nim by.

Jako pierwsz rzecz jak chce zrobi jest keratynowe serum regeneruj帷e (przepis z mazide)

i tutaj mam pytanie, poniewa tam napisali 瞠 nale篡 przechowywa w szklanej buteleczce, podali te jak, a pytanie moje:
Czy to musi by szklana buteleczka, czy nie mo瞠 to by np plastikowa buteleczka po Liliputz czy innym kosmetyku z atomizerem?
Bo jak czytam komentarze 瞠 atomizer z mazide jest 鈔edniej jako軼i to nie jestem przekonana do jego zakupu..

Na razie planuj zakupi na mazid豉ch:
- keratyna
- d-pantenol
- optiphen plus
- i jaki hydrolat - nie mam poj璚ia jaki

z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi i wyrozumia這嗆
Nie, spokojnie mo瞠 by plastikowa butelka po jakimkolwiek kosmetyku z atomizerem . I buteleczki z atomizerem z Mazide nie kupuj, bo jest naprawd okropna.
A hydrolat mo瞠sz jakikolwiek. Do w這s闚 ja najbardziej lubi aloesowy, rozmarynowy i migda這wy, a je郵i jeste blondynk to rumiankowy te b璠zie super. Ale tak naprawd mo瞠 by ka盥y, w wyborze mo瞠sz kierowa si r闚nie dobrze zapachem .
aeronauta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-06, 13:00   #1515
Smerfetkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 151

Cytat:
Napisane przez aeronauta Poka wiadomo嗆
Nie, spokojnie mo瞠 by plastikowa butelka po jakimkolwiek kosmetyku z atomizerem . I buteleczki z atomizerem z Mazide nie kupuj, bo jest naprawd okropna.
A hydrolat mo瞠sz jakikolwiek. Do w這s闚 ja najbardziej lubi aloesowy, rozmarynowy i migda這wy, a je郵i jeste blondynk to rumiankowy te b璠zie super. Ale tak naprawd mo瞠 by ka盥y, w wyborze mo瞠sz kierowa si r闚nie dobrze zapachem .
dzi瘯i
ja zastanawiam si nad hydrolatem z r騜y stulistnej zam闚i豉bym wi瘯sz butle tego to jako tonik do twarzy reszt bym stosowa豉

a co do buteleczek to ciekawa jestem jako軼i tych kolorowych po 2,50 na BU.
Chcia豉m zobaczy ca陰 ofert sklepu ale jet przerwa techniczna do jutra

Pomy郵 jeszcze o jakiej cudownej wcierce, a cho nie mam czasu to jednak bym stosowa豉 ju nawet nie na ca造 skalp ale na linie czo豉, zw豉szcza a "zakolach" bo tam mam rzadsze w這sy, mam nadziej 瞠 pomo瞠...
Smerfetkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-06, 15:57   #1516
ston3d
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 538

Cytat:
A jak z potencjalnym terminem wa積o軼i - wyd逝篡 si, gdy wod zwyk陰 zast徙i destylowan, czy to nie ma wp造wu?
Teoretycznie powinien si wyd逝篡. Jak masz mo磧iwo嗆 to u篡j destylowanej, kran闚a nawet przegotowana ma du穎 zanieczyszcze.
Cel II: 瞠by ukochany m鏬 wej嗆 po nich na 3 pi皻ro

Fakty nie przestaj istnie z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-06, 16:33   #1517
tatty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ston3d Poka wiadomo嗆
Teoretycznie powinien si wyd逝篡. Jak masz mo磧iwo嗆 to u篡j destylowanej, kran闚a nawet przegotowana ma du穎 zanieczyszcze.
O, dzi瘯i, o to mi chodzi這

Rozejrz si za destylowan. Taka do 瞠lazka te mo瞠 by?
Stary 2011-02-12, 10:38   #1518
fleurr
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60

Niestety nie przeczyta豉m ca貫go w徠ku, a jedynie kilka jego stron, wiec z gory przepraszam jesli pojawi這 si ju takie pytanie.
Mam zamiar robi sobie p逝kanki na wlosy(cho g這wnie na skor g這wy) z pokrzywy i skrzypu.
I mam pytanie. Czy mog doda do takiego naparu odrobin d-pantenolu, jedwabiu lub innych mazide?

Poki co w skore glowy wcieram tylko wode brzozowa, do ktorej dodaje keratyne i d-pantenol, ale nie wiem czy do takich zwykklych naparow tez mozna dodawac.
My郵 瞠 tak, ale moze ktos podzieli sie swoimi spostrzezeniami
fleurr jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-12, 11:23   #1519
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fleurr Poka wiadomo嗆
Niestety nie przeczyta豉m ca貫go w徠ku, a jedynie kilka jego stron, wiec z gory przepraszam jesli pojawi這 si ju takie pytanie.
Mam zamiar robi sobie p逝kanki na wlosy(cho g這wnie na skor g這wy) z pokrzywy i skrzypu.
I mam pytanie. Czy mog doda do takiego naparu odrobin d-pantenolu, jedwabiu lub innych mazide?

Poki co w skore glowy wcieram tylko wode brzozowa, do ktorej dodaje keratyne i d-pantenol, ale nie wiem czy do takich zwykklych naparow tez mozna dodawac.
My郵 瞠 tak, ale moze ktos podzieli sie swoimi spostrzezeniami
Tak, spokojnie mo瞠sz doda .
Stary 2011-02-15, 19:41   #1520
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak, spokojnie mo瞠sz doda .
Nie wiecie czy gdzie mo積a zakupi ekstrakt z eclipty?
Stary 2011-02-15, 19:47   #1521
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Nie wiecie czy gdzie mo積a zakupi ekstrakt z eclipty?
Tak, u Thanatosa
Stary 2011-02-15, 22:08   #1522
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak, u Thanatosa
Dzi瘯i.
Nie wiem czemu wbi豉m sobie do g這wy, 瞠 u T. i na mazid豉ch to nie ekstrakt.
Stary 2011-02-25, 14:34   #1523
fleurr
Raczkowanie

Co mysliscie o takim samodzielnie zrobionym sprayu do wlosow?

100ml hydrolatu aloesowego,
plus do tego kilka kropki keratyny hydrolizowanej oraz d-pantenolu.
keratyna moze byc w stezeniu 3-5% wiec uwazam ze niecala lyzeczka od herbaty by wystarczyla?
d-pantenolu podobna ilosc

;> czy to dobre polaczenie?
Wiem ze hydrolat mozna stosowac nawet w stezeniu 100%, ale wydaje mi sie ze lepszy bedzie efekt jesli doda sie jeszcze do tego inne cuda

Stosowa豉bym jakos spray po umyciu wlosow ;>

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

I jeszcze cos mi do glowy wpadlo

Czasem podgrzewam sobie olejek rycynowy i wcieram sobie go w paznokcie i skorki. Czy moge do takeigo olejku dodac kilka kropel keratyny? Bo slyszalam ze tez bardzo dobrze wplywa na paznokcie
Stary 2011-03-04, 14:17   #1524
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

Cytat:
Napisane przez fleurr Poka wiadomo嗆
Co mysliscie o takim samodzielnie zrobionym sprayu do wlosow?

100ml hydrolatu aloesowego,
plus do tego kilka kropki keratyny hydrolizowanej oraz d-pantenolu.
keratyna moze byc w stezeniu 3-5% wiec uwazam ze niecala lyzeczka od herbaty by wystarczyla?
d-pantenolu podobna ilosc

;> czy to dobre polaczenie?
Wiem ze hydrolat mozna stosowac nawet w stezeniu 100%, ale wydaje mi sie ze lepszy bedzie efekt jesli doda sie jeszcze do tego inne cuda

Stosowa豉bym jakos spray po umyciu wlosow ;>

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

I jeszcze cos mi do glowy wpadlo

Czasem podgrzewam sobie olejek rycynowy i wcieram sobie go w paznokcie i skorki. Czy moge do takeigo olejku dodac kilka kropel keratyny? Bo slyszalam ze tez bardzo dobrze wplywa na paznokcie
Najlepiej przelicz sobie kalkulatorem st篹e ile czego powinno by : http://members.multimania.co.uk/kickic/kalkulator.html
Mi wysz這 tak : (5% keratyny + 1% panthenolu)
hydrolat - 98.7 ml
keratyna - 0.7 ml
panthenol - 0.5 ml

Nalepiej tez dodac jaki konserwant bo 100 ml pewnie straczy Ci na wi璚ej ni 2 tyg. i moze si zepsu

A z rycyn keratyna si nie pomiesza bo jest rozpuszczalna w wodzie...
Stary 2011-03-10, 15:25   #1525
fleurr
Raczkowanie

Dzi瘯uje bardzo
Mimo ze zrobilam juz ta mieszanke zanim przeczytalam Twoja odpowiedz :P
Dodalam keratyne, jedwab i d-pantenol, wszystkiego po kilka kropel.
A jest ktos w stanie powiedziec, ile mniejwiecej kropli to np. 1 ml?
Bo zawsze daje wszystkiego na oko i mam wrazenie ze moze daje czegos za duzo albo za malo :P
Stary 2011-03-10, 15:35   #1526
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 245

Witam, dermatolo磬i Skombinowa豉m ciekawe dwie recepty, ciekawe tylko czy dostan od rodzinnego lekarza skierowanie do apteki, bo na w豉sne 篡czenie nikt nie skombinuje mi takiego 鈔odka...
Fajne sk豉dniki Z tego co mi t逝maczy豉 farmaceutka znajoma
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-26, 15:32   #1527
malyhasacz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

Powiedzcie mi, czy Thanathos, to inaczej ekstrakty. com ? Poniewa zam闚i陰m na tej stronie par rzeczy i od 3-4 tygodni, mimo wys豉nych 3 wiadomo軼i do sprzedaj帷ego (bezpo鈔ednio na @maila oraz przez formularz kontaktowy na stronie) i ci庵le nie ma 瘸dnego odzewu..

Edytowane przez malyhasacz
Czas edycji: 2011-03-26 o 15:34
malyhasacz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-26, 23:55   #1528
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez malyhasacz Poka wiadomo嗆
Powiedzcie mi, czy Thanathos, to inaczej ekstrakty. com ? Poniewa zam闚i陰m na tej stronie par rzeczy i od 3-4 tygodni, mimo wys豉nych 3 wiadomo軼i do sprzedaj帷ego (bezpo鈔ednio na @maila oraz przez formularz kontaktowy na stronie) i ci庵le nie ma 瘸dnego odzewu..
To ten sam sklep i w nim to cz瘰to d逝go trwa.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-27, 20:12   #1529
malyhasacz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

Ah, jakby to tyko mia這 d逝go potrwa to ja i prze篡j. Ale pyta豉m si w豉軼iciela czy jak co dokupi, to czy wy郵e mi to w jednej paczce. I odpowied na to jest dla mnie istotna. Ale widocznie czekam na zbawienie, poniewa nie zauwa篡 3 wiadomo軼i, to ju nie jest przypadek.
malyhasacz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-28, 14:51   #1530
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 245

Nie wiem czy w odpowiednim w徠ku zadaj to pytanie, ale mam w徠pliwo軼i co do tej od篡wki: http://www.biochemiaurody.com/sklep/milk-silk.html Chodzi o to 瞠 zawiera ona keratyn, kt鏎ej podobno nie mo積a u篡wa zbyt du穎, nie wiem czy to prawda?Myj w這sy codziennie i chcia豉bym j stosowa po ka盥ym myciu.

Dominiczkaaaa93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.