Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-29, 08:53   #1531
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez Dominiczkaaaa93 Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy w odpowiednim w徠ku zadaj to pytanie, ale mam w徠pliwo軼i co do tej od篡wki: http://www.biochemiaurody.com/sklep/milk-silk.html Chodzi o to 瞠 zawiera ona keratyn, kt鏎ej podobno nie mo積a u篡wa zbyt du穎, nie wiem czy to prawda?Myj w這sy codziennie i chcia豉bym j stosowa po ka盥ym myciu.
Jak najbardziej mo瞠sz bra t od篡wk. Chodzi o to , 瞠 keratyny nie nale篡 k豉嗆 codziennie,ale og鏊nie jest bardzo korzystna dla w這s闚. Mo瞠sz j k豉嗆 np. raz w tygodniu. Zreszt sama to wyczujesz po konsystencji w這s闚. Je郵i b璠 sprawia造 wra瞠nie podsuszonych lub sztywniejszych to zr鏏 przerw przy nast瘼nym myciu i ju. Od篡wka sama w sobie godna polecenia jak najbardziej.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-29, 16:27   #1532
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 245
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

豉, ten produkt jest 鈍ietny. Wg biochemia-urody i mazid豉 - oferuj kosmetyki w 100% o sk豉dzie, kt鏎y wiemy, 瞠 nie jest przesycony niepotrzebnymi 鈔odkami - a przynajmniej mo瞠my sprawdzi co dla nas, a co nie dla nas.

Ajjj... czy uwa瘸cie, 瞠 maj lepsze rzeczy ni helfy.pl!?
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-29, 17:40   #1533
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
豉, ten produkt jest 鈍ietny. Wg biochemia-urody i mazid豉 - oferuj kosmetyki w 100% o sk豉dzie, kt鏎y wiemy, 瞠 nie jest przesycony niepotrzebnymi 鈔odkami - a przynajmniej mo瞠my sprawdzi co dla nas, a co nie dla nas.

Ajjj... czy uwa瘸cie, 瞠 maj lepsze rzeczy ni helfy.pl!?
Mo瞠 nie lepsze, bo inne. Trudno je por闚nywa, ale maj bardzo du穎 super rzeczy. Ca陰 mas. Jeszcze Thanatosa bym doda豉.
Stary 2011-03-30, 14:01   #1534
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 245

W takim razie j zam闚i Ale chcia豉bym jeszcze inn od篡wk bez sp逝kiwania, tak kt鏎 bezpiecznie b璠 mog豉 stosowa codziennie - co w stylu tamtej, tyle 瞠 bez tej keratyny. Mo瞠 znacie co godnego polecenia do w這s闚 suchych i zniszczonych?

Dominiczkaaaa93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-30, 14:15   #1535
paula309
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Witam Was
Ja te chcia豉bym zacz望 kuracj z wcierkami, jednak nie mam na tyle odwagi..
a mo瞠 to po prostu zwyk貫 lenistwo ;p
Troch si boj tak eksperymentowa z tymi wszystkimi sk豉dnikami, no i po 2 du穎 zachodu z tym wszystkim.
Najlepiej gdyby kt鏎a z Was kochane kobietki robi豉 masowo ;D i sprzedawa豉.
Haa pomys na biznes dla jednej z Was ;]
paula309 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-30, 17:23   #1536
tatty
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 904

Cytat:
Napisane przez paula309 Poka wiadomo嗆
Witam Was
Ja te chcia豉bym zacz望 kuracj z wcierkami, jednak nie mam na tyle odwagi..
a mo瞠 to po prostu zwyk貫 lenistwo ;p
Troch si boj tak eksperymentowa z tymi wszystkimi sk豉dnikami, no i po 2 du穎 zachodu z tym wszystkim.
Najlepiej gdyby kt鏎a z Was kochane kobietki robi豉 masowo ;D i sprzedawa豉.
Haa pomys na biznes dla jednej z Was ;]
To co dla mnie. Lubi si bawi w tworzenie zio這wych wcierek, tonik闚, octu do p逝kanki.
Jednak z mazid豉mi jestem jeszcze s豉bo zapoznana - w豉軼iwie wcale, na kupieniu gliceryny w aptece si sko鎍zy這.
Stary 2011-03-30, 19:34   #1537
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tatty Poka wiadomo嗆
To co dla mnie. Lubi si bawi w tworzenie zio這wych wcierek, tonik闚, octu do p逝kanki.
Jednak z mazid豉mi jestem jeszcze s豉bo zapoznana - w豉軼iwie wcale, na kupieniu gliceryny w aptece si sko鎍zy這.
Mam podobnie najmilsza. Mog豉bym si zajmowa takimi rzeczami w przysz這軼i, chocia "na p馧 etatu". Nie mia豉bym wyrzut闚 sumienia, 瞠 takowe rzeczy zaprz徠aj mi g這w.
Farmacja dla mnie jak nic! Gdybym tylko zdawa豉 chemi!
Stary 2011-03-30, 20:47   #1538
majreg
Wtajemniczenie

Nic prostszego. W Receptariuszu i na tym w徠ku s przepisy tylko sk豉dniki trzeba kupi. No i portfele musz by pe軟e, bo dopiero tutaj mo積a zbankrutowa.
Ja g堯wnie robi豉m wcierki z ekstraktami od Thanatosa, sera no i troch gotowc闚 typu hydrolaty, maceraty, witaminki, ale kremy te pr鏏owa豉m. Jeszcze szampony musz przetestowa.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-03-30 o 21:21
Stary 2011-03-30, 21:02   #1539
tatty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka wiadomo嗆
Mam podobnie najmilsza. Mog豉bym si zajmowa takimi rzeczami w przysz這軼i, chocia "na p馧 etatu". Nie mia豉bym wyrzut闚 sumienia, 瞠 takowe rzeczy zaprz徠aj mi g這w.
Farmacja dla mnie jak nic! Gdybym tylko zdawa豉 chemi!
Te pope軟i豉m ten b陰d, 瞠 biologii i chemii nie zdaj. Chocia w moim przypadku z ch璚i wzi窸abym wszystkie przedmioty, no mo瞠 z wyj徠kiem historii, bo tu si nie czuj mocna.
Zawsze jak kto si naprze na zaw鏚 farmaceuty s tak瞠 szko造 policealne. Niekoniecznie trzeba mie magistra, mo積a technika, cho w tym drugim przypadku zarobki pewnie b璠 ni窺ze..
Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Nic prostszego. W Receptariuszu i na tym w徠ku s przepisy tylko sk豉dniki trzeba kupi. No i portfele musz by pe軟e, bo dopiero tutaj mo積a zbankrutowa.
I tego najbardziej si boj, ju same zio豉 siej spustoszenie w moim portfelu
Stary 2011-03-30, 22:10   #1540
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Dominiczkaaaa93 Poka wiadomo嗆
W takim razie j zam闚i Ale chcia豉bym jeszcze inn od篡wk bez sp逝kiwania, tak kt鏎 bezpiecznie b璠 mog豉 stosowa codziennie - co w stylu tamtej, tyle 瞠 bez tej keratyny. Mo瞠 znacie co godnego polecenia do w這s闚 suchych i zniszczonych?

Poszukaj na tym w徠ku. Zacznij od pocz徠ku. Najwa積iejsze to spojrze w czym si dany sk豉dnik rozpuszcza i st篹enie, czyli ilo嗆 jak trzeba doda. Np. jedwab, d-panthenol, niacynamid, aloes rozpuszczaj si w wodzie i tym sie g堯wnie kieruj. Je郵i co rozpuszcza si w t逝szczach dodaj do masek olejowych. Szczerze m闚i帷 obecnie to ju id na spontan i wrzucam na oko. Tylko,瞠 ju pamietam co mo瞠 ewentualnie podra積i. Pierwszy raz r璚e mi prawie dr瘸造 i mierzy豉m co do ziarenka.
Na mazid豉ch s przepisy z du膨 ilo軼i sk豉dnik闚, dlatego wydaj si by trudne i kosztowne. Na tym w徠ku jest wi璚ej prostych i bardziej ekonomicznych.
Ja bardzo lubi豉m mleczka dodawane do od篡wek i wcierki z ekstraktami od Thanatosa. Ale tak瞠 jedwab, keratyn, hydromanil, lipodermin, aloes, rozmaryn, maceraty. Naprawd mn鏀two,mn鏀two jest fajnych rzeczy.
Za du穎 informacji nie spos鏏 przekaza. Polecam w徠ek od pocz徠ku. Jest zarombisty. Tu jest dopiero prawdziwa jazda bez trzymanki .

Warto kupi od篡wk Jantar. Ona ma konserwanty i glikol. Przed逝篡 trwa這嗆 psikacza. Do jantara mo積a du穎 sk豉dnik闚 rozpuszczalnych w wodzie doda.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez tatty Poka wiadomo嗆
Te pope軟i豉m ten b陰d, 瞠 biologii i chemii nie zdaj. Chocia w moim przypadku z ch璚i wzi窸abym wszystkie przedmioty, no mo瞠 z wyj徠kiem historii, bo tu si nie czuj mocna.
Zawsze jak kto si naprze na zaw鏚 farmaceuty s tak瞠 szko造 policealne. Niekoniecznie trzeba mie magistra, mo積a technika, cho w tym drugim przypadku zarobki pewnie b璠 ni窺ze..

I tego najbardziej si boj, ju same zio豉 siej spustoszenie w moim portfelu

Dlatego najlepiej w w徠ku znale潭 proste przepisy, kupi ze 5 sk豉dnik闚 na pocz徠ek i nie korzysta z przepis闚 mazid這wych , bo wiele rzeczy potem tylko miejsce w lod闚ce zajmuje i sie przeterminowuje, gdy zu篡wa si je tylko raz czy dwa , a kasa posz豉.
Cho i tak my郵,瞠 pewnych b喚d闚 nie da si unikn望.
Zawsze mo積a te zapyta jak si czego nie jest pewnym. Tutaj s du穎 lepsze ekspertki ode mie tylko cichutko siedz, ale jak zachodzi potrzeba zawsze pomagaj. Takie kochane s.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-03-30 o 22:16
Stary 2011-03-31, 13:28   #1541
tatty
Zakorzenienie

Mo瞠 na wakacje si skusz..
Chocia nie wiem jak pogodz turystyk rowerowo-muzyczn z prac, wi璚 te raczej b璠zie z kas i z czasem krucho
Stary 2011-04-30, 22:47   #1542
malyhasacz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

Zadawa豉m to pytanie na jednym w徠ku kt鏎y dotyczy bezpo鈔dnio thanathosa, jednak nie jest u篡wany od 2009, tak瞠 pozwol sobie tutaj je zada ponownie.
Czy kt鏎a z dziewczyn nie ma przypadkiem jakiego innego kontaktu do Pana Marcina Kirzanowskiego (thanathos), opr鏂z maila oraz tego 鄉iesznego formularza kontaktowego? Jaki telefon kom闚kowy, adres?
Od 2 miesi璚y nie mam produkt闚, kontaktu oraz pieni璠zy. Nie pomagaj pro軸y, ani gro嬌y.. Ju nie wiem co mam zrobi i coraz bardziej si sk豉niam do tego by p鎩嗆 na policj..
Wiem, 瞠 nie tylko ja mam takie problemy, bo inne dziewczyny te mia造 podobne. Jak rozwi您a造軼ie t kwesti?
malyhasacz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-01, 09:47   #1543
agat888
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

W ubieg造m roku przez 3-4 miesi帷e ( w zimie ) stosowa豉m wcierk z biochemii urody - p造n wzmacniaj帷y do w這s闚 (rozmarynowy) z dodatkiem adenozyny z Thanatosa. Bardziej ewentualne dzia豉nie tej wcierki bra豉m na wiar ni jako potwierdzone naukowo dzia豉nie. Ostatnio by豉m w aptece i by豉 Pani z jakiej firmy z produktami na w這sy i specjalnym aparatem ( komputerowo ) wykonywa豉 badania sk鏎y g這wy i w這s闚. Jakie by這 moje zdziwienie i wykonuj帷ej badanie Pani kiedy okaza這 si, 瞠 mam mn鏀two nowiutkich 3-4 miesi璚znych mieszk闚 w這sowych z wyrastaj帷ymi 4-5 cm w這skami:jupi : Sama Pani zapyta豉 mnie, co stosuj na w這sy, bo jej te wypadaj. A wi璚 dzia豉nie wcierki z ADENOZYN zosta這 potwierdzone NAUKOWO!!! Dodam, 瞠 mam d逝gie, kr璚one w這sy i raz na tydzie/ 2 tygodnie robi sobie tak瞠 mask w 鄴速ka, oliwy z oliwek, oleju rycynowego i nalewki z pokrzywy(PhytoPharm z apteki) i oczywi軼ie wcieram w sk鏎 g這wy i we w這sy.
agat888 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-21, 13:08   #1544
tatty
Zakorzenienie

Od paru miesi璚y sama robi wcierki zio這we do w這s闚, takie aplikowane na skalp. Zauwa篡豉m, 瞠 s mocniejsze ni sklepowe odpowiedniki - niespecjalnie mnie to zdziwi這.

Wcierka brzozowa:
* 6 czubatych 造瞠k sto這wych li軼ia brzozy;
* ok. 100 ml spirytusu i wody w proporcji 60-80% alkoholu.
Wcierka brzozowo-tatarakowa:
* 4 czubate 造磬i sto這we li軼ia brzozy i 2 czubate 造磬i k陰cza tataraku;
* alkohol jak wy瞠j.
Wcierka z korzeniem 瞠-szenia:
* 2 czubate 造磬i korzenia 瞠-szenia, po 1 czubatej 造盧e k陰cza tataraku, korzenia 這pianu, ziela dziurawca;
* alkohol jak wy瞠j;

Co dalej? Zio豉 wsypuj do szklanej butli (mo瞠 by i s這ik), zalewam alkoholem i mieszam, potrz御aj帷 butelk. Odstawiam w ciemne miejsce na jakie 10-14 dni i potrz御am od czasu do czasu. Na koniec przelewam zawarto嗆 do innej butelki, przecedzaj帷 przez sitko (tak robi豉m na pocz徠ku, zostawa這 nieco osadu) lub przez filtr do kawy (tak robi teraz i nie zostaje 瘸den osad).
Do wcierki mo積a dodawa te oleje eteryczne, jak kto ma pod r瘯, s造sza豉m te, 瞠 dodanie oleju rycynowego 豉godzi wysuszaj帷e w豉軼iwo軼i wcierek alkoholowych. Wypr鏏uj przy okazji nowej wcierki.
Jak wydaje si by za mocna, mo積a rozcie鎍za wod, albo sokiem z pokrzywy, z brzozy, jakim naparem, etc.

Alkohol przy okazji ca趾iem nie幢e konserwuje, bo po 2 tygodniach u篡tkowania (na wi璚ej 100ml mi nie starcza z regu造 przy codziennym stosowaniu) wcierka nadal si trzyma i nie psuje bynajmniej.
Stary 2011-05-21, 13:30   #1545
ston3d
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 538

Tatarak odradzam na lato.

Ja zrobi豉m tak: po trzy 造磬i korzenia pokrzywy i ziela bylicy bo瞠 drzewko, 造磬a szyszek chmielu, 獞iartka w鏚ki. Wymiesza i odstawi na dwa tygodnie w ciemnym, ch這dnym miejscu. Potem dodam olejek z sza逕ii muszkato這wej, rozmarynowy i lawendowy, tylko nie wiem ile, ale sza逕ii b璠zie najwi璚ej. No
Cel II: 瞠by ukochany m鏬 wej嗆 po nich na 3 pi皻ro

Fakty nie przestaj istnie z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-21, 13:34   #1546
tatty
Zakorzenienie

A tak mocno nie wysusza, bo o to chodzi z tatarakiem, tak?
Stary 2011-05-21, 13:44   #1547
ston3d
Zadomowienie

Nie, tatarak pod wp造wem s這鎍a mo瞠 wywo豉 przebarwienia sk鏎y, plamy na w這sach.

Stary 2011-05-21, 13:56   #1548
tatty
Zakorzenienie

O, o tym jeszcze nie s造sza豉m. Z drugiej strony po Seboradinie nikt si chyba na to nie skar篡?
Bo w tej wcierce z czarn rzodkwi tak瞠 jest tatarak.
Stary 2011-05-21, 16:14   #1549
ston3d
Zadomowienie

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...01&postcount=5

Stary 2011-05-23, 17:35   #1550
AllNightLong
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

jestem ciekawa co wyjdzie mi na moich wloskach ;D wyczytalam ostatnio na forum nie pamietam kto to dodal przepraszam

farba do wlosow rozjasnianie.

Oto przepis:
- 3 gar軼i suszonego korzenia rabarbaru
- sok z 1 cytryny
- odrobina olejku ro郵innego

W sklepach zielarskich mo積a dosta sproszkowany korze b康 w ma造ch kawa貫czkach. Je瞠li dostaniemy w kawa貫czkach to nale篡 go "sproszkowa" np. w m造nku do kawy
Wsypujemy proszek do miseczki, dodajemy soku z cytryny i olejek ro郵inny i mieszamy a powstanie papka. Do papki dolewamy gor帷ej wody i ci庵le mieszamy a do uzyskania takiej masy. Zostawiamy nasz farb na 15 minut i znowu dodajemy gor帷ej wody. Nast瘼nie nak豉damy j na umyte w這sy, zawijamy w foli i r璚znik i tak siedzimy
Autorka sugeruje, 瞠by wcze郾iej sprawdzi ta farb na odci皻ym puklu w這s闚, 瞠by zobaczy czy kolor nam si spodoba i 瞠by wiedziec ile odczeka

dodalam do tego 2 lyzeczki henny kolor chna i rubiiny teraz siedze na glowie jescze 2 h i zmyje zobaczymy efekty ;D
AllNightLong jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-23, 18:09   #1551
sylvia_doll
Zakorzenienie

slyszalam o rabarbarowych przepisach. Prosze o recenzje kochana! Tez bede modzic jesli nie olysiejesz!
Stary 2011-05-23, 20:07   #1552
AllNightLong
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

troche rozjasnia po 2 h trzymania no i sa rude jak zawsze ;D kocham rudee <33 ;D
wiec nie narzekam warto sprobowac moze pozniej jescze jakies plukanki z tego rabarbaru sie przydadza

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

plus naprawde bardzo mieciutkie wloski jakos mi sie wydaja ;D
AllNightLong jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-24, 09:12   #1553
sylvia_doll
Zakorzenienie

cytryna = blyszczenie... hmm ciekawe skad ta miekkosc ! czyzby rabarbar ?
Ano, jak dorwe go to sprobuje .. czyli rozjasnilo troche?
Stary 2011-05-25, 05:35   #1554
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AllNightLong Poka wiadomo嗆
jestem ciekawa co wyjdzie mi na moich wloskach ;D wyczytalam ostatnio na forum nie pamietam kto to dodal przepraszam

farba do wlosow rozjasnianie.

Oto przepis:
- 3 gar軼i suszonego korzenia rabarbaru
- sok z 1 cytryny
- odrobina olejku ro郵innego

W sklepach zielarskich mo積a dosta sproszkowany korze b康 w ma造ch kawa貫czkach. Je瞠li dostaniemy w kawa貫czkach to nale篡 go "sproszkowa" np. w m造nku do kawy
Wsypujemy proszek do miseczki, dodajemy soku z cytryny i olejek ro郵inny i mieszamy a powstanie papka. Do papki dolewamy gor帷ej wody i ci庵le mieszamy a do uzyskania takiej masy. Zostawiamy nasz farb na 15 minut i znowu dodajemy gor帷ej wody. Nast瘼nie nak豉damy j na umyte w這sy, zawijamy w foli i r璚znik i tak siedzimy
Autorka sugeruje, 瞠by wcze郾iej sprawdzi ta farb na odci皻ym puklu w這s闚, 瞠by zobaczy czy kolor nam si spodoba i 瞠by wiedziec ile odczeka

dodalam do tego 2 lyzeczki henny kolor chna i rubiiny teraz siedze na glowie jescze 2 h i zmyje zobaczymy efekty ;D

A ze 鈍ie瞠go s jakie przepisy, bo widzia豉m ju w sprzeda篡?Mo瞠 b璠zie silniej dzia豉.

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

To dobrze,瞠 chocia jasne, a nie ciemne. Ciemne trudniejsze do wywabienia. Tak czy owak chyba na lato warto zrobi przerw od sebo.
Dzi瘯i za info. Nie wiedzia豉m o takim dzia豉niu.
Stary 2011-05-25, 09:38   #1555
tatty
Zakorzenienie

W豉郾ie robi kolejn wcierk, bo jednak wol nie dosta 瘸dnych plam.
Mieszanka w豉軼iwie ta sama, ale ze skrzypem zamiast tataraku.
Stary 2011-05-25, 09:59   #1556
sylvia_doll
Zakorzenienie

Zamierzam skorzysta z taty'owych wcierek. Robi帷 porz康ek w moich dokumentach natkn窸am si na kilka ciekawych, zobacz co mam w domu i do dzie豉

Po myciu to zrobi, prawda? Je郵i tak, to jeszcze olejek na這篡my najpierw!
Stary 2011-05-25, 10:01   #1557
tatty
Zakorzenienie

Normalnie, jak wcierki - na suche w這sy, co najmniej kilka godzin przed myciem (瞠by nie zmy tego od razu). Oboj皻ne w zasadzie, czy od razu po myciu, czy p騧niej.
Stary 2011-05-27, 09:48   #1558
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 931

tatty, a jakiej wody u篡wasz? zwyk貫j z kranu?

btw. w temacie zio豉 a s這鎍e, to dziurawca te lepiej nie stosowa latem
Stary 2011-05-27, 09:57   #1559
ston3d
Zadomowienie

Ta, lubczyk, seler te.

Stary 2011-05-27, 17:57   #1560
tatty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
tatty, a jakiej wody u篡wasz? zwyk貫j z kranu?
Przegotowanej

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.