Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-06, 17:27   #1621
KONICZYNKA 47
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 393
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Cytat:
Napisane przez silkmoon Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za informacj, czyli 7 z po wyrzuceniu witamin B (ta wcierka z pilokarpin)?
Tak, ale jesli wyrzuci si ampu趾i z B to trzeba zmniejszy dawk pilokarpiny do 0,5 bo to w og鏊e lek na nadci郾ienie jest, ale dzia豉 na naczynia krwiono郾e
KONICZYNKA 47 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-06, 19:51   #1622
LadyHoneyy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 241
Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

czeee嗆 widz, 瞠 jeste軼ie weterankami je郵i chodzi o p馧produkty i kombinowanie z nimi wi璚 mam pytanie
a wi璚... postanowi豉m, 瞠 w ko鎍u wezm si za wzmacnianie moich w這s闚, poniewa ostatnimi czasy zauwa篡豉m 瞠 strasznie mi si przerzedzi造, ko鎍闚ki dwoj si i troj chcia豉bym przyspieszy wzrost w這s闚 no i przede wszystkim marz 瞠by wyskoczy造 mi babyhair
poobczaja豉m wasze receptury i p馧produkty na mazid豉ch, zr鏏sobiekrem i biochemii urody.
iiii zainteresowa mnie BRAHMI I COCOCIN z Mazide kt鏇 mia豉 do czynienia z nimi? chcia豉bym co stworzy z tego
zosta豉m te niedawno fank olejowania w這s闚:p p鏦i co u篡wam Vatik i olej rycynowy.
czaje si 瞠by zrobi jaki nowy miks, kt鏎y po膨dnie we幟ie si za moje w這sy jakie pomys造? mo瞠 wsp鏊nymi si豉mi co wykombinujemy

Edytowane przez LadyHoneyy
Czas edycji: 2012-02-06 o 19:57
LadyHoneyy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 15:02   #1623
silkmoon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 359

Cytat:
Tak, ale jesli wyrzuci si ampu趾i z B to trzeba zmniejszy dawk pilokarpiny do 0,5 bo to w og鏊e lek na nadci郾ienie jest, ale dzia豉 na naczynia krwiono郾e
Wi璚 z pilokarpin jest podobnie jak z minoksidilem (os豉wiony Loxon).
silkmoon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-07, 15:06   #1624
KONICZYNKA 47
Zadomowienie

Niezupe軟ie tak samo. Po odstawieniu pilokarpiny w這sy nie wypadn jak wtedy gdy si odstawi Loxon.
Stary 2012-02-07, 16:39   #1625
xxxyyzz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
BHT mozesz sobie odpusci, wcierk i tak szybko zu篡jesz, BHT niepotrzebne. Stosuj tak, jak w przepisie, to taka bomba i sk豉dniki dzia豉j synergistycznie. Nie u ka盥ego nast瘼uje przyzwyczajenie
Dzi瘯uj Jeszcze nad jednym si zastanawiam - kiedy mo積a spokojnie wcierki odstawi albo ograniczy do kuracji przypominaj帷ej?

Ode mnie kawa貫k wiedzy jeszcze - znalaz豉m, 瞠 g堯g, opr鏂z adenozyny, zawiera te proantocyjanidyn B2, wi璚 mo瞠 warto zacz望 do陰cza nalewk? Za to olej z nasion winogron nie ma wcale albo prawie wcale. Podobno kiepsko przechodzi do olej闚.
xxxyyzz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-11, 13:39   #1626
silkmoon
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LadyHoneyy Poka wiadomo嗆
czeee嗆 widz, 瞠 jeste軼ie weterankami je郵i chodzi o p馧produkty i kombinowanie z nimi wi璚 mam pytanie
a wi璚... postanowi豉m, 瞠 w ko鎍u wezm si za wzmacnianie moich w這s闚, poniewa ostatnimi czasy zauwa篡豉m 瞠 strasznie mi si przerzedzi造, ko鎍闚ki dwoj si i troj chcia豉bym przyspieszy wzrost w這s闚 no i przede wszystkim marz 瞠by wyskoczy造 mi babyhair
poobczaja豉m wasze receptury i p馧produkty na mazid豉ch, zr鏏sobiekrem i biochemii urody.
iiii zainteresowa mnie BRAHMI I COCOCIN z Mazide kt鏇 mia豉 do czynienia z nimi? chcia豉bym co stworzy z tego
zosta豉m te niedawno fank olejowania w這s闚:p p鏦i co u篡wam Vatik i olej rycynowy.
czaje si 瞠by zrobi jaki nowy miks, kt鏎y po膨dnie we幟ie si za moje w這sy jakie pomys造? mo瞠 wsp鏊nymi si豉mi co wykombinujemy
Ja te dopiero zaczynam (na razie sok z czarnej rzepy i olejek 這pianowy). Na razie efekty znikome (mo瞠 za wcze郾ie i zbyt ma這 regularnie).

A recepty na wcierk nie dosta豉m u lekarki 1-szego kontaktu, odes豉豉 mnie do dermatologa
Stary 2012-02-11, 13:46   #1627
KONICZYNKA 47
Zadomowienie

Cytat:
A recepty na wcierk nie dosta豉m u lekarki 1-szego kontaktu, odes豉豉 mnie do dermatologa
A da豉 Ci chocia do niego skierowanie?
Moja na szcz窷cie wypisuje mi proste receptury, kiedy poprosi豉m j o mix oleju kakaowego i lanoliny 50:50 bo mam uczulenie na kremy z parafin.
Stary 2012-02-11, 15:04   #1628
silkmoon
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Poka wiadomo嗆
A da豉 Ci chocia do niego skierowanie?
Moja na szcz窷cie wypisuje mi proste receptury, kiedy poprosi豉m j o mix oleju kakaowego i lanoliny 50:50 bo mam uczulenie na kremy z parafin.
Nie, bo teraz nie trzeba skierowania do poradni dermatologicznej. Za to trudno znale潭 dobrego dermatologa (przynajmniej w Krakowie).

Ma造 OT: zna kto dobrego dermatologa w Krakowie?
Stary 2012-02-14, 23:03   #1629
xxxyyzz
Przyczajenie

Cytat:
BHT mozesz sobie odpusci, wcierk i tak szybko zu篡jesz, BHT niepotrzebne. Stosuj tak, jak w przepisie, to taka bomba i sk豉dniki dzia豉j synergistycznie. Nie u ka盥ego nast瘼uje przyzwyczajenie
Mam jeszcze jedno pytanie - ekstrakt z pokrzywy ma by z li軼ia, czy z korzenia? Wszystko, opr鏂z sk鏎ki jest z mazide? Nie chc kupi ekstrakt闚 o nieodpowiednich st篹eniach...

Jeszcze raz dzi瘯i wielkie

I doczyta豉m o zawarto軼i procyjanidyny B2 w g這gu - podobno sporo jest w nalewkach z kwiat闚 i kwiatostanu, mo積a by wod brzozow tym podmienia.
Stary 2012-02-15, 20:03   #1630
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

We li嗆, korze jest na 造sienie androgenowe .

Nie wiem nic o g這gu, procjanidyna jest na pewno w sk鏎ce winogron, mo瞠sz j kupi, ale ona POTWORNIE skleja w這sy, trzeba my codziennie, albo nie wychodzi do ludzi. Z tego powodu u篡wam sk鏎ki jab趾a. Je郵i i tak masz w planach mycie g這wy codziennie, to mo瞠sz bra sk鏎 winogron, kt鏎a jest dost瘼na w Mazid豉ch.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-18, 13:23   #1631
silkmoon
Raczkowanie

Cytat:
co s康zicie o ekstrakcie ze sk鏎ki granatu (nada si do sk鏎y w這s闚)? Ma piperyny - zastanawiam si czy nie wzm鏬豚y przenikania substancji aktywnych: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Eks...rki-granatu/52
Chcia豉m si przypomnie

Mam:
- Jantar,
- adenozyn,
- piperyn,
- ekstrakt ze sk鏎ki granatu,
- wit. B3,
- betain,
- elastyn,
- mocznik,
- allantoin,
- kwas mlekowy.

Co z tego mog po陰czy w 1 wcierce (mlekowy chyba odpada, 瞠by nie zmieni pH, wi璚 mocznik i allantoina te odpadaj)?

Idzie te do mnie:
- ekstrakt z pestek winogron,
- L-cysteina,
- ekstrakt z owoc闚 malin

Mog豉bym p騧niej co z tego dorzuci do gotowej wcierki? Nie ma 瘸dnych 'kolizji'? Kurde, nie wiem co wybra. Ekstrakty mo積a rozpu軼i w odrobinie alkoholu, przed dodaniem do Jantaru, tak? Bardzo prosz o rad

Edytowane przez silkmoon
Czas edycji: 2012-02-18 o 13:24
Stary 2012-02-18, 15:57   #1632
Maria221
Wtajemniczenie

Ekstrakty NIE rozpuszcz si w alkoholu - zbij sie w grudk (wiem to z autopsji), rozpu嗆 je w Jantarze, alkoholu dodaj na konie, dla lepszego przenikania. Kwasu mlekowego nie dodawaj, bo w jego przypadku trzeba odmierzyc dok豉dnie st篹enie procentowe, w przeciwnym razie mozesz poczu na w這sach jego dzialanie z逝szczaj帷e - w這sy zrobi sie cie雟ze, anm taki przypadek.

Zawsze mo窺z ukr璚i dwie wcierki i stosowa naprzemiennie
Stary 2012-02-18, 16:37   #1633
silkmoon
Raczkowanie

Dzi瘯i za informacj, na ZSK przy niekt鏎ych ekstraktach radz najpierw rozpuszcza w alkoholu To chyba zdecyduj si na adenozyn, piperyn, betain i elastyn. Nie 'pogryzie si'?
W Jantarze jest wit. B3, wi璚 mo瞠 nie ma sensu dodawa (mo瞠 zadzia豉 tyle ile tam jest), widz te du穎 aminokwas闚 (b康 pochodnych), ale nie ma betainy.
Stary 2012-02-18, 18:12   #1634
Maria221
Wtajemniczenie

Witamin B3 mo瞠sz doda, ja dodawa豉m.Wiesz , moze w ZSK s jakie ekstrakty, k鏒re rzeczywi軼ie w alkoholu sie rozpuszczaj, ale te, kt鏎e wymieni豉 rozpuszczaj sie raczej w wodzie/p造nie bez alkoholu. Witamin B3 mozesz rozpu軼i w alkoholu i na koniec doda do jantara z rozpuszczonymi wcze郾iej ekstraktami.

Je郵i p造waj farfocle, przes帷z wcierke przez filtr do kawy, pami皻aj, zeby na koniec resztk 軼isna palcami, ze resztka esencji wpad豉 do wcierki. A, i zr鏏 to po nocy, daj wcierce si "przegrys"
Stary 2012-02-19, 13:56   #1635
xxxyyzz
Przyczajenie

Cytat:
We li嗆, korze jest na 造sienie androgenowe .

Nie wiem nic o g這gu, procjanidyna jest na pewno w sk鏎ce winogron, mo瞠sz j kupi, ale ona POTWORNIE skleja w這sy, trzeba my codziennie, albo nie wychodzi do ludzi. Z tego powodu u篡wam sk鏎ki jab趾a. Je郵i i tak masz w planach mycie g這wy codziennie, to mo瞠sz bra sk鏎 winogron, kt鏎a jest dost瘼na w Mazid豉ch.
Wiesz, raczej nie b璠 mia豉 wyboru - sk鏎ki jab趾a nie ma na razie nigdzie, w magicznym ogrodzie te niedost瘼na. Wi璚 niech b璠 pestki winogron
To o g這gu wzi窸am z angielskiej wikipedii, ze strony o procyjanidynie B2. Potem wujek g鏬iel potwierdzi
Stary 2012-02-20, 01:24   #1636
silkmoon
Raczkowanie

Cytat:
Kwasu mlekowego nie dodawaj, bo w jego przypadku trzeba odmierzyc dok豉dnie st篹enie procentowe, w przeciwnym razie mozesz poczu na w這sach jego dzialanie z逝szczaj帷e - w這sy zrobi sie cie雟ze, anm taki przypadek.
Mo積a ma造 OT? Przypomnia這 mi si, 瞠 zacz窸am u篡wa do mycia w這s闚 瞠lu do higieny intymnej Facelle Sensitiv (sk豉d: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sorbitol, Urea, Propylene Glycol, Allantoin, C12-15 Alkyl Lactate, Parfum, Serine, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Ethoxydiglycol, Bisabolol, Potasium Sorbate) i on ma wysoko w sk豉dzie kwas mlekowy.

Czy ten 瞠l jako szampon m鏬豚y mi zaszkodzi? Mam problem z znalezieniem 豉godnego dla sk鏎y a dobrze myj帷ego szamponu (jak mam za silny, to pojawia mi si zapalenie mieszk闚 w這sowych). Ten jak na razie myje 鈍ietnie i sk鏎a dobrze na niego reaguje. Nie chcia豉bym nieprzyjemnej niespodzianki
Stary 2012-02-20, 15:20   #1637
spaced_out_kid
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

Hej dziewczyny! Jako 瞠 w w徠ku wypowiadaj si sta貫 klientki mazide, chcia豉bym zada pytanie zwi您ane z widoczno軼i zam闚ienia w profilu.

Zam闚ienie z這篡豉m w sobot, przyszed mail potwierdzaj帷y z numerem zam闚ienia itd, wykona豉m przelew. Dzisiaj wchodz na konto, by zerkn望 na stan zam闚ienia, a tam: "Informacje o zam闚ieniu Brak zam闚ie do wy鈍ietlenia".

Czy to normalne, 瞠 po potwierdzeniu zam闚ienia tak si dzieje, czy mo瞠 to jaki b陰d i powinnam jak najszybciej napisa do sklepu? Bo przelew ju zrobi豉m i troch si martwi

ju wyja郾ione

Edytowane przez spaced_out_kid
Czas edycji: 2012-02-20 o 21:22 Pow鏚: nieaktualne
spaced_out_kid jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-20, 19:34   #1638
Maria221
Wtajemniczenie

Skoeo wujek google potwierdzi, to u篡waj g這gu

Taki 瞠l ma bardzo dok豉dnie odmierzon ilo嗆 sk豉dnik闚, raczej nie zaszkodzi.
Stary 2012-02-20, 21:18   #1639
xxxyyzz
Przyczajenie

Cytat:
Skoeo wujek google potwierdzi, to u篡waj g這gu

Sorki, 瞠 Ci tak dalej m璚z, ale jestem ciekawa - a jak tam u Ciebie, ju poko鎍zy豉 kuracje? Odros這 wszystko co trzeba?
Stary 2012-02-21, 10:43   #1640
agison
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 112

Cytat:
Mo積a ma造 OT? Przypomnia這 mi si, 瞠 zacz窸am u篡wa do mycia w這s闚 瞠lu do higieny intymnej Facelle Sensitiv (sk豉d: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sorbitol, Urea, Propylene Glycol, Allantoin, C12-15 Alkyl Lactate, Parfum, Serine, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Ethoxydiglycol, Bisabolol, Potasium Sorbate) i on ma wysoko w sk豉dzie kwas mlekowy.

Czy ten 瞠l jako szampon m鏬豚y mi zaszkodzi? Mam problem z znalezieniem 豉godnego dla sk鏎y a dobrze myj帷ego szamponu (jak mam za silny, to pojawia mi si zapalenie mieszk闚 w這sowych). Ten jak na razie myje 鈍ietnie i sk鏎a dobrze na niego reaguje. Nie chcia豉bym nieprzyjemnej niespodzianki
zdania nt. u篡wania 瞠lu do higieny intymnej do w這s闚, tudzie do twarzy, sa podzielone ale osobi軼ie uwa瘸m 瞠 raczej Ci nie zaszkodzi, jest 豉godniejszy ni szampon, a kwas mlekowy rzeczywi軼ie wysoko, ale podejrzewam 瞠 dodano go do lekko kwa郾ego pH, nie wi璚ej ... je瞠li sk鏎a dobrze reaguje to myj, powinna j po prostu obserwowa czy nic z貫go nie zaczyna si dzia.
Sama te czasem myj i w這sy, i twarz 瞠lem do higieny i jest jak najbardziej ok

!!! NAKARM PIESA !!!

Edytowane przez agison
Czas edycji: 2012-02-21 o 10:45 Pow鏚: przej瞛yczenie;)
agison jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-21, 11:26   #1641
Maria221
Wtajemniczenie

Niestety nie odros這 wszystko, co trzeba. Mam problem z odrastaniem, bo w這sy nie lec w og鏊e.. Teraz jestem na etapie bada, potem p鎩d do dermatologa, tylko, musz znale潭 kogo naprawd dobrego. W這sy mocno zg瘰tnia造, ale nadal mam przerzedzenia, No nic, walcz dalej.
Stary 2012-02-25, 23:15   #1642
silkmoon
Raczkowanie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez agison Poka wiadomo嗆
zdania nt. u篡wania 瞠lu do higieny intymnej do w這s闚, tudzie do twarzy, sa podzielone ale osobi軼ie uwa瘸m 瞠 raczej Ci nie zaszkodzi, jest 豉godniejszy ni szampon, a kwas mlekowy rzeczywi軼ie wysoko, ale podejrzewam 瞠 dodano go do lekko kwa郾ego pH, nie wi璚ej ... je瞠li sk鏎a dobrze reaguje to myj, powinna j po prostu obserwowa czy nic z貫go nie zaczyna si dzia.
Sama te czasem myj i w這sy, i twarz 瞠lem do higieny i jest jak najbardziej ok
Dzi瘯i za odpowiedzi

Dzi zrobi豉m 1. podej軼ie z wcierk (pr鏏ne 5 ml) i nie za dobrze mi posz這 - zacz窸am od ekstraktu z pestek winogron - oczywi軼ie nie chcia豉 si rozpu軼i nawet ma豉 ilo嗆 (ile mi si wsypa這 z odwa磬i, tyle zostawi豉m, reszt odsypa豉m z powrotem do pude趾a). Doda豉m adenozyn i piperyn, elastyna mi si na st馧 posypa豉 , wi璚 stwierdzi豉m 瞠 w takim stanie rzeczy betainy na razie nie tykam. Wcierka si strasznie lepi i skleja w這sy (mog豉m si tego spodziewa) i chyba sobie na przysz這嗆 daruj te winogrona. Szkoda tylko 瞠 sk鏎ki jab趾a nie ma nigdzie...

-------------------------

Hmm... dzi umy豉m w這sy i co jest nie tak. Zamiast ok. 100 w這s闚, przy myciu wypad這 mi 160

U篡豉m wczoraj: wcierki (na skalp), tuningowanego psikad豉 z Green Pharmacy z jedwabiem, elastn, keratyn, L-cys, betain i d-Pantenolem, na to na這篡豉m olej sezamowy na d逝go嗆 i mazid這 z lanolin, mas貫m shea, kakaowym i olejem rycynowym na ko鎍闚ki. Przy nak豉daniu tego wszystkiego wypad這 mi tyle w這s闚 co zwykle przy takich operacjach (ok. 30-50).

Dzi na這篡豉m na skalp troch olejku 這pianowego, odczeka豉m ok. 4 h i umy豉m 2x tym 瞠lem do higieny intymnej rozcie鎍zonym sokiem aloesowym z kropl olejku rozmarynowego. U篡wam go prawie 2 tygodnie. Mo瞠 w這sy dopiero teraz na niego zareagowa造 (ale ze skalpem nic z貫go si nie dzieje, nawet mo積a powiedzie, 瞠 jest lepiej).

Kurde, chyba przesadzi豉m z dobrociami. Mam wra瞠nie, 瞠 im mniej kombinuj z w這sami, tym mniej wypadaj

Edytowane przez silkmoon
Czas edycji: 2012-02-26 o 15:08
Stary 2012-03-14, 22:33   #1643
yuna6666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188
GG do yuna6666

Wpisa豉m w google sklep Thanatos i nigdzie nie mog go znale嗆 jedynie mazid豉 s
yuna6666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-14, 22:39   #1644
silkmoon
Raczkowanie

Bo nie ma tego sklepu (o ile si nie myl, to by豉 afera z tym zwi您ana). Teraz s mazid豉, ZSK, Naturalis, Naturalne Pi瘯no (czyli te Magiczny Ogr鏚).
Stary 2012-03-14, 22:45   #1645
yuna6666
Raczkowanie

GG do yuna6666

Dodam ze jestem pocz徠kujaca w tych sprawach. Zamierzam kupi:
olej kokosowy
olejek rozmarynowy
ekstrakt ze sk鏎ki jab趾a
olej z pestek winogron
sok z aloesu
d-pantenol
amla
wit E
olejek jojoba
keratyna
mas這 shea
proteiny
Dostane to wszystko w Mazid豉ch? Tylko nie wiem jak co ze sob 豉czy i musze zrobi plan plan na tydzie 瞠by nie wysz這 tego za duzo na jeden dzie. Dodam 瞠 zalezy mi na jak najszybszym poro軼ie i od篡wieniu w這s闚.
Stary 2012-03-15, 09:17   #1646
Maria221
Wtajemniczenie

Ekstrakt ze sk鏎ki jab趾a JEST TUTAJ:

http://www.magicznyogrod.pl/index.ph...267&Itemid=127
Stary 2012-03-21, 23:23   #1647
yuna6666
Raczkowanie

GG do yuna6666
Question Dot.: Zio這wo/Mazid這wo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w這s

Ponawiam pytanie. Co mog ze sob 陰czy bo jestem w tych sprawach poczatkujaca a zalezy mi na szybkim poro軼ie w這s闚 ? W jakich st篹eniach ? Z g鏎y dzi瘯uje za odp.
Zamierzam kupi:
olej kokosowy
olej rozmarynowy
ekstrakt ze sk鏎ki jab趾a
olej z pestek winogron
biostymina
d-pantenol
amle
olejek jojoba
keratyneBHT
kofeine
saw palmetto
i moze jeszcze piperyne i kolagen
Stary 2012-03-22, 11:14   #1648
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez yuna6666 Poka wiadomo嗆
Ponawiam pytanie. Co mog ze sob 陰czy bo jestem w tych sprawach poczatkujaca a zalezy mi na szybkim poro軼ie w這s闚 ? W jakich st篹eniach ? Z g鏎y dzi瘯uje za odp.
Zamierzam kupi:
olej kokosowy
olej rozmarynowy
ekstrakt ze sk鏎ki jab趾a
olej z pestek winogron
biostymina
d-pantenol
amle
olejek jojoba
keratyneBHT
kofeine
saw palmetto
i moze jeszcze piperyne i kolagen
Olej rozmarynowy +amla [na zasadzie olej do oleju, bo z wod si nie po陰czy]
Sk鏎ka jab趾a + panthenol + kofeina + saw palmetto + piperyna - sk豉dniki rozpuszczalne w wodzie.

Reszt sk豉dnik闚 bym sobie darowa豉 je郵i chodzi o wcieranie, bo one raczej poprawiaj kondycj w這sa, ale na porost znaczenie maj raczej 鈔ednie.

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-22, 11:47   #1649
yuna6666
Raczkowanie

GG do yuna6666

Reszt sk豉dnik闚 bym sobie darowa豉 je郵i chodzi o wcieranie, bo one raczej poprawiaj kondycj w這sa, ale na porost znaczenie maj raczej 鈔ednie.[/QUOTE]

Mam odrosty 3 cm ale w這sy by造 zniszczone ci庵造m rozja郾ianiem, co prawda jest lepiej bo uzywam seboradinu ale i tak o po這wy d逝go軼i mo積a je od篡wi bo po umyciu bez du瞠j ilo軼i od篡wki nie moge wogule ich rozczesa.
Stary 2012-03-22, 23:47   #1650
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez yuna6666 Poka wiadomo嗆
Mam odrosty 3 cm ale w這sy by造 zniszczone ci庵造m rozja郾ianiem, co prawda jest lepiej bo uzywam seboradinu ale i tak o po這wy d逝go軼i mo積a je od篡wi bo po umyciu bez du瞠j ilo軼i od篡wki nie moge wogule ich rozczesa.
Skupi豉m si na wcierce [przyspieszenie porostu], bo o to g堯wnie pyta豉
Na d逝go軼 mo瞠sz spokojnie k豉嗆 oleje.
Z panthenolu, keratyny i kolagenu mo積a zrobi spray od篡wczy.
St篹enia powinny by podane na kartach sk豉dnik闚 w sklepach z p馧produktami.

'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-09 17:44:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.