Brzydkie w這sy :( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-11-08, 20:57   #1
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 654

Brzydkie w這sy :(

Hmmm chcia豉m opisa m鎩 problem z w這sami - mo瞠 kto doradzi co?
ot騜 mam w這sy 鈔edniej d逝go軼i (tak gdzie do stanika), niekt鏎e kr鏒sze, bo s wycieniowane troch. W這sy farbuj "od zawsze" s zniszczone i bez 篡cia. Codziennie ich sporo trac, szczeg鏊nie przy czesaniu, bo pl帷z si. Nie wypadaj mi, ale si 豉mi, s chyba mocno przesuszone. Szybko si przet逝szczaj, s oklapni皻e.
Co z takimi w這sami zrobi? I czy wycieniowanie ich nada im obj皻o軼i czy nadal b璠 le瞠 bez 篡cia, a tylko si skr鏂? Zapuszczam w這sy, ale je郵i to by im jako pomog這... W og鏊e si nie uk豉daj :/
Co mi doradzicie?
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-09, 15:00   #2
can't be perfect
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 771
Dot.: Brzydkie w這sy :(

spr鏏uj Waxa i olejku rycynowego powinno pom鏂

a z tym cieniowaniem to poj璚ia nie mam
can't be perfect jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-09, 17:17   #3
Dinulka
Zakorzenienie

spr鏏uj ten polski te dzia豉?
Stary 2007-11-09, 17:21   #4
plywok
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 918

co do cieniowania to nie umiem powiedziec, ale mowia ze cieniowanie dodaje objetosci.jednak jak masz krecone wlosy to i tak nie bedzie tego widac.
czytalam w gazecie, ze warto zmienic przedzialek. jak mialas prosty to zmienic teraz go na bok. warto to zmieniac, poniewaz wlosy sie przyzwyczaja do przedzialka i przez to sa oklapniete.
co do farbowanie, jak farbujesz to pewnie dalej bedziesz to robic, ale moze zacznij stosowac odzywki do wlosow farbowanych.
a co do przetluszczajacych sie wlosow to myj je szamponem do wlososw przetluszczajacych sie. nawet codziennie.
albo poprostu idz do fryzjera. popros o jakas nowa fryzure, aby uniesc wlosy, ale zbytnio ich nie obcinac (skoro je zapuszczasz), niecch Ci nalozy odzywke\maseczke na glowe, sam doradzi jak powinas dbac o wlosy, aby byly piekne i zdrowe. jednak to juz bedzie troche wiecej kosztowac, ale mysle ze dla dobra czasem warto zaszalec
plywok jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-09, 18:03   #5
Dinulka
Zakorzenienie

u mnie z przedzia趾iem nie bardzo, bo moje wlosy s do嗆 uparte. Np. grzywka sterczy, je郵i jej na mokro nie zaczesz albo nie przyklepie itp. a mam do嗆 kr鏒kie niekt鏎e w這ski yhh. i og鏊nie moje w這sy zawsze mi robi na z這嗆
u fryzjera by豉m jaki czas temu, ale jej odpowied by豉 taka, 瞠 albo mam obci望 w這sy (kr鏂ej ni do ramion) albo mocno od篡wkowa. od篡wek jaki tam u篡wam i niewiele pomog造, co prawda s to sklepowe od篡wki ze 鈔edniej p馧ki...
M鎩 problem to g瘰te w這sy, ale bardzo cienkie i ci篹kie (tak mi si wydaje). W sumie teraz s przerzedzone, przynajmniej optycznie. Ale kiedy mia豉m naprawd grube kucyki ehh to by造 czasy
Stary 2007-11-10, 08:37   #6
plywok
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 918

to moze poprobuj teraz z maseczkami domowej roboty? kiedys nasze babcie i prababcie, tylko w ten sposob odzywialy i pielegnowaly je a mialy bardzo piekne, mocne i zdrowe wlosy. jednak nie epodam zadnego przepisu, bo nie pamietam teraz, ale napewno duzo znajdziesz i to nawet tu na wizazu
a co do ukladania sie wlosow mam podobnie. sa niesforne. ni to proste nie krecone. grzywki tez nie moge miec no chyba ze na prostowince i to krotki czas bo pozniej sie znowu kreci. jednak aby moje wlosy jako tako wyghladaly. prawie codziennie daje sobie na nie walki lub papiloty i sa krecone oraz ladne
plywok jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-10, 13:30   #7
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

moja mama poleca nafte kosmetyczn wcierac w sko鏎e g這wy poczeka a wyshcnie i umy;] Nie wypada造 jej wog鏊e po tych zabiegach

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-10, 14:49   #8
Dinulka
Zakorzenienie

aaa i jeszcze jedno. Mam spore odrosty, planuj zafarbowa. Jednak musia豉bym u篡 rozja郾iacza (farbuj si na blond), gdybym na這篡豉 ciemn farb, to lepiej? czy rozja郾iacz aby na odrosty? Mam na my郵i kondycj w這s闚...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.