Załamana:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-08, 21:08   #1
AgniesiaS
Raczkowanie

Załamana:(

Witajcie!
Kompletnie się załamałam!!! Z natury mam bardzo ale to bardzo cienkie i rzadkie włosy koloru blond. Kiedy byłam dzieckiem były bardzo jasne, później wraz z wiekiem dość mocno ściemniały. Nie wiem co mnie podkusiło ale jakiś czas temu postanowiłam trochę je rozjaśnić. Ze względu na to że moich włosów jest naprawdę bardzo mało nie użylam farby a szamponu koloryzującego Casting. Myślałam że nie będzie tak inwazyjny. I rzeczywiście po pierwszym użyciu byłam zadowolona. Po jakimś czasie zaczęły pojawiać się odrosty i użyłam Castingu po raz drugi. I tutaj zaczął się koszmar Kolor zaczął zmywać sie już przy drugim myciu, szczególnie z odrostów. Teraz po 4 dniach od farbowania, mam dość duży ciemny odrost!!! Do tego reszta włosów zrobiła się rudo-żółta i zncznie ciemniejsza niż na początku A co najgorsze włosy stały się bardzo suche i kompletnie straciły objętość (o ile wogóle kiedyś ją miały).
Błagam doradźcie mi co mam robić! Co sprawi że znowu będą miały znośny kolor? I co mam zrobić, czego używać, żeby po kilku dniach nie mieć widocznych odrostów???

AgniesiaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 17:29   #2
plywok
Zakorzenienie

Dot.: Załamana:(

to ciekawe co piszesz.
w prawdzie mam wlosy grube, ale tez jak bylam mala byla jasne blond, teraz sa ciemne.
w obecnej chwili mam na glowie szampon koloryzujacy castinga. jestem po 5 myciach glowy. ani mi kolor nie zszedl jeszcze (wkoncu jest to kolor do 28 zmyc) a ni tym bardziej nie mam zadnych odrostow.
plywok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 19:28   #3
karolcia_83
Rozeznanie

Dot.: Załamana:(

Myj często włosy szamponem rumiankowym. Powinien je rozjaśnić
karolcia_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości