Moj Problem Ze Skóra :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-10, 15:29   #1
Inco
Raczkowanie

Moj Problem Ze Skóra :(

Witam, chcialam sie zwrocic do Was o pomoc, ponieważ nie zabardzo wiem jak sobie poradzic z moja skóra
Moj problem polega na tym że nie mogę używać większości kosmetyków do twarzy i przez to nie wiem jak o nią dbać.
Może na początek wytlumaczę o co chodzi. Moja skora należy do typu mieszanego, tak mi sie przynajmniej wydaje, tzn sucha na policzkach i w okolicy ust (strasznie sie sciaga i piecze) i tlusta na czole i wokól nosa i brodzie niby nic ale problem polega na tym ze po zastosowaniu np jakiegos zelu, kremu czy toniku skora jest i tak sucha ze musze zaraz smarowac kremem (z tych wszytskich co smarowalam nie sprawia mi problemu Nivea Soft ale slyszalam ze nie jest to dobry krem)po zastosowaniu czegokolwiek na nastepny dzien mam na twarzy czerwone wypryski, takie krostki, kilka ale to zawsze szpeci, nie sa to jakies ropniaki czy coś ale brzydko wygladają i czasem swedza... do tego mam na policzkach chyba to sie nazywa"kaszaki" tzn taki białe kuleczki pod skorą jak np. gorczyca i to tez nie dodaje mi uroku...do tego dochodza okropne zaskorniki, wągry na nosie i brodzie...straszne

nie wiem zupelnie jak sobie poradzic z moja skora...nie mam pojęcia co stosowac do codziennej pielęgnacji, mycia czy oczyszczania,a przeciez skore trzeba pielegnowac, czasem ze zlosci na siebie poprostu przecieram twarz spirytusem kosmetycznym zeby ja oczyscic;/oczyiwscie potem musze zaraz smarowac kremem) może Wy mi cos poradzicie, jakich kosmetyków mogłabym używać, ktore nie podrażniają?

jesteście moja jedyną nadzieja na jakas poprawę, bo przeciez nie mozna tak wygladac zle sie czuje w mojej skorze, wiecznie blada, zmeczona i brzydka czasem sie wstydze pokazywac na ulicy.....
pomozcie, poradzcie cos....

p.s. a tak poza tym tematem moze polecicie mi jakas dobra nawilzajaca szminke do ust na zime - usta tez mam caly czas suche i pekaja
Inco jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości