Ładny kolor blondu.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-11, 11:10   #1
Nicoll_
Przyczajenie

Smile

Ładny kolor blondu....

Witam drogie Panie. Korzystajac z tak cudownego wynalazku jak forum bardzo proszę o porade. Farbuje włosy na bardzo jasny blond. Odrosty co miesiac (by nie były zbyt widoczne) robie u ryzierki rozjaśniaczem 6%owym kładzionym w formie psemek. Chce jednak znaleść jakaś farbe bym mogła sobie sama robić odrosty kładząc ja poprostu na całą ich powierzchnie a nie siedzieć co m-c u fryziera po 2h. Znacie albo używcie może jakś taka farbe co daje ładny kolor bardzo jasnego blondu? Zależy mi bradzo by kolor który sie uzyska nie wpadał w żółty odcień. Bardziej bym wolała w platyny albo poprstu jasny byle nie żóty!! Obojetnie czy z firm z popularnych drogerii czy z specjalistycznego sklepu fryzierskiego. Byle tylko wyszedł ładny kolor i oczywiście musi posiadać w sobie rozjaśniacz bo naturalne włosy mam koloru jasny braz wiec trzeba zawsze odrosty rozjaśnić. Z tego co wiem włosy róznie przyjmują farby i czesto to co ma wyjść w praktyce odbiega od założeń. Dlatego proszę o porade lub podpowiedz bym experymetując nie wyszła na zółtogłową lub łysą Z góry bardzo serdecznie dziękuje
Nicoll_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:17   #2
Soft
Wtajemniczenie

Dot.: Ładny kolor blondu....

piękny kolor daje profesjonalna farba Maijblond nr 900S- mi wychodził po niej baaaardzo jasny blond, nie wpadający w żółć. Ale ja mam naturalnie jasne włosy więc to tez wazne zeby baza była jasna, wtedy blondy wychodza najladniejsze.

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości