Ch這dny blond farba-w酹ek zbiorczy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-07-28, 14:04   #1
dalenaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Ch這dny blond farba-w酹ek zbiorczy

prosz pom騜cie mi

chcia bym mie w這sy w kolorze popielaty blond
lecz nie wiem jak

mam farb zastosowa mam teraz w這sy koloru tak sredno jasny blond

kiedy鈔obi豉m sobie popielaty " londy" ale wyszed mi kolor 進wy ciemny podobny naprawd do popio逝 czy kt鏎a z was poleci mi farbe dobr
"
dalenaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-28, 14:16   #2
dalenaa
Przyczajenie

Dot.: popielaty blond?????????/

prosze napewno kt鏎a z was wie
Stary 2005-07-28, 15:41   #3
pixie7
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 781

By這by 豉twiej, gdyby wklei豉 zdj璚ie odcienia, o kt鏎y Ci chodzi, bo nie wiem co rozumiesz pod poj璚iem popielaty blond, ma by platynowy, czy ciemniejszy?
Generalnie to bardzo trudny odcie do uzyskania, zw豉szcza w domowych warunkach. Czy Twoje w這sy maj ciep造, czy ch這dny po造sk? Je郵i ciep造 (z這ty), popielaty blond da rad zrobi z nich tylko profesjonalista a i tak nie b璠zie wygl康a 豉dnie.
Posz豉bym raczej do fryzjera, mam za sob 鄴速 wat zamiast w這s闚, po na這瞠niu farby z napisem "jasny popielaty blond" (to by "Recital" L'Oreal'a, odcie "Stockholm", mo瞠sz go od razu skre郵i), a nie jestem brunetk tylko w豉郾ie "mysi" blondynk i chodzi這 mi tylko o dwa-trzy tony rozja郾ienia.. Dlatego odradzam eksperymenty.
pixie7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-30, 14:09   #4
dalenaa
Przyczajenie

ojoj ja m鎩 naturalarny kolor w這s闚 to w豉snie taki mysi latem ja郾iejszy by
rozja郾i豉m sobi ew這sy rozja郾iaczem i mam takie 鄴速e i dlatego chcia豉m sobi epo這篡熜opielaty blond taki jasny tylko nie wiem jak

farba
Stary 2005-07-30, 15:18   #5
Blondgirl18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
GG do Blondgirl18

Widze ze temat dotyczy koloru blond wiec zapytam. Mam takie pytanie. Nie wiem czemu ale wlosy rozjasniaja mi sie na taki bardzo jasny wyblakly prawie bialy odcien blondu. Chcialabym zeby odcien wlosow byl zlocisty, sloneczny ale nie wiem za pomca czego mozna go usyskac. Poszlam do fryzjera i poprosilam o taka usluge zaplacilam 70zl za farbowanie i wyszedl mi ciemny zupelnie nieprzewidywalny kolor (jasne wlosy chwytaja kolor bardziej intensywnie). Bylam zrozpaczona! Ryczalam cala droge powrotna do domu. Poszlam do najblizszej drogerii i kupilam rozjasniacz bo zwykla farba nie chciala tego chwycic. Uzyskalam przepiekny jasny kolor z odcieniem zlocistego slonecznego blondu. Bylam zachwycona! Pomyslalam sobie wtedy ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Jednak kolor wymyl sie po 4 myciach (myje wlosy codziennie) i znowu mam ten wyblakly wyplowialy kolor... Czy sa moze jakies plukanki czy inne specyfiki (moze w specjalnych fryzjerskich sklepach?) ktore nadalyby taki zlocisty sloneczny odcien blondu? Bardzo prosze o pomoc. Czuje sie fatalnie w tym wyplowialym kolorze jaki mam na glowie, a do fryzjera nie pojde juz nigdy wiecej. Prosze o rade. Dziekuje i pozdrawiam.
Blondgirl18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-31, 01:29   #6
Hexxana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 057
Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do Hexxana

Uzywam farb z Ferii L'oreala i swietne blondy ma tez Safira z dodatkiem odswiezacza koloru,probowalas cos z tego?moze akurat okaza sie trafione?
Pozdrawiam
Hexxana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-31, 10:02   #7
klusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 275

Cytat:
Napisane przez dalenaa
prosz pom騜cie mi

chcia bym mie w這sy w kolorze popielaty blond
lecz nie wiem jak

mam farb zastosowa mam teraz w這sy koloru tak sredno jasny blond

kiedy鈔obi豉m sobie popielaty " londy" ale wyszed mi kolor 進wy ciemny podobny naprawd do popio逝 czy kt鏎a z was poleci mi farbe dobr
"
to chyba jasne ze taki ci wyszed bo ten popielaty kolor ma od koloru popio逝
klusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-31, 10:10   #8
klusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 275

Cytat:
Napisane przez Blondgirl18
Widze ze temat dotyczy koloru blond wiec zapytam. Mam takie pytanie. Nie wiem czemu ale wlosy rozjasniaja mi sie na taki bardzo jasny wyblakly prawie bialy odcien blondu. Chcialabym zeby odcien wlosow byl zlocisty, sloneczny ale nie wiem za pomca czego mozna go usyskac. Poszlam do fryzjera i poprosilam o taka usluge zaplacilam 70zl za farbowanie i wyszedl mi ciemny zupelnie nieprzewidywalny kolor (jasne wlosy chwytaja kolor bardziej intensywnie). Bylam zrozpaczona! Ryczalam cala droge powrotna do domu. Poszlam do najblizszej drogerii i kupilam rozjasniacz bo zwykla farba nie chciala tego chwycic. Uzyskalam przepiekny jasny kolor z odcieniem zlocistego slonecznego blondu. Bylam zachwycona! Pomyslalam sobie wtedy ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Jednak kolor wymyl sie po 4 myciach (myje wlosy codziennie) i znowu mam ten wyblakly wyplowialy kolor... Czy sa moze jakies plukanki czy inne specyfiki (moze w specjalnych fryzjerskich sklepach?) ktore nadalyby taki zlocisty sloneczny odcien blondu? Bardzo prosze o pomoc. Czuje sie fatalnie w tym wyplowialym kolorze jaki mam na glowie, a do fryzjera nie pojde juz nigdy wiecej. Prosze o rade. Dziekuje i pozdrawiam.
zazdroszcze ci tego kolorku na kt鏎y ci sie w這ski rozjasniaja.A moze niech fryzjer sprubuje rozjasnic ci w這ski s豉bsz wod utlenion b康z zwyk豉 farb rozjasniaj帷
klusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-31, 12:31   #9
dalenaa
Przyczajenie

rozumiem 瞠 popielaty to wygl康a

jak popi馧

hahhahah tylo w tym s瘯 瞠 na palecie wgl

daj

inaczej ni w rzeczywisto軼i
Stary 2005-08-04, 09:12   #10
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

Spr鏏uj Wellaton - s dwa odcienie popielatego: zwyk造 i roz鈍ietlaj帷y. Zwyk造 jest ciemniejszy i bardziej "popio這wy" - roz鈍ietlaj帷y jest nieco cieplejszy, ale nie 鄴速y. Tyle tylko, 瞠 w opakowaniu brakuje od篡wki - za to minus :-( Ale poza tym OK.
kamaO jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-08, 00:41   #11
Barbi徠ko
Przyczajenie

dla mnie moj ulubiony kolorek per這wo-waniliowy efekt jest popielu wlasnie rozswietlajacego farbka koleston perfect welli
Barbi徠ko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-08, 01:54   #12
iza73
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 857

Koncowy efekt zalezec bedzie od twojego koloru wyjsciowego,podatnosci wlosow,ich kondycji itd itp.Ja uzywam palette schwarckopf-a nazwy odcieni to popielaty blond lub platynowy blond.Innych z tej serii nie polecam wychodzi niezle zoltko-przynajmniej na moich wlosach!!!!To co pasuje jednemu u drugiego sie nie sprawdzi z przyczyn wymienionych na poczatku ,jak i rowniez innych.Piec kobiet zastosuje te sama farbe a efekt u kazdej z nich bedzie inny.Poradz sie fryzjera nie musisz korzystac z jego uslug jezeli nie bedziesz przekonana.Probowaniem w domu mozesz bezpowrotnie zniszczyc sobie wlosy ........Uwazaj nie warto.
iza73 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-08, 02:06   #13
Ivvonka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 977
Smile Dot.: popielaty blond?????????/

Moze tutaj znajde odpowiedz na swoje pytanie. A co myslicie o moczeniu blond wlosow w herbacie? Ponoc wtedy nabieraja ladny zlocisty, taki wlasnie herbaciany odcien? Czy jest to calkowicie zmywalne?

Ivvonka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-22, 19:54   #14
sylwia18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 832
Problem z uzyskaniem ch這dnego odcienia w這s闚...

No w豉snie Zawsze chcia豉m mie platynowe blond w這ski a jakiejkolwiek farby bym nie u篡豉 (nawet takiej w zimnym odcieniu) to zawsze wychodz mi ciep貫 odcienie Naturalny kolor moich w這s闚 to 鈔edni blond kt鏎y jednak zawsze w lato robi sie taki z這tawy...taka juz moja natura i nic nie da sie z tym zrobic czy mo瞠 fryzjer m鏬豚y co na to poradzi? a jak tak to co? W za陰czniku daje fotke min. moich w這s闚 Mo瞠 to jako pomo瞠...
Stary 2006-06-23, 00:08   #15
Kiya
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 714
Dot.: Problem z uzyskaniem ch這dnego odcienia w這s闚...

wiesz mi sie wydaje 瞠 na niekt鏎ych w這sach nie da sie osi庵n望 zimnego odcienia wszystko zale篡 od w這sa,tak by這 np. u mnie kiedy mia豉m jasno blond w這sy zachcia這 mi sie platyny ale na moich w這sach i tak wysz豉 z z這t po鈍iat cho fryzjerka u篡豉 rozja郾iacza,moje w這sy zawsze wcze郾iej czy p騜niej nabieraj z這tego odcienia to chyba dlatego 瞠 naturalne w這sy mia豉m 鈔edni blond w豉郾ie taki z這tawy,teraz mam na g這wie 鈔edni blond i wracam do swojego naturalnego
Stary 2006-06-23, 06:39   #16
sylwia18
Zakorzenienie

Kiya dzi瘯i tak te my郵a豉m, 瞠 sie to nie uda...chyba tak mamy ju "wiosenn" urod z ciep造mi wstawkami buziaki **
Stary 2006-06-23, 20:23   #17
Rusa趾a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116

Da si. Ja jestem wiosenk i zawsze wy豉zi mi z這ty/ 鄴速y odcie, nawet gdy u篡wa豉m ch這dnych blond闚. Ale fryzjer zrobi mi dekoloryzacj i na這篡 szampon koloryzuj帷y, ch這dny blond. No i uda這 si. Dlatego radz zrobic to u fryzjera.
Rusa趾a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 17:43   #18
sylwia18
Zakorzenienie

oooooo Rusa趾a przynios豉 nadzieje tylko 瞠 ja boje sie troche dekoloryzacji (mam do嗆 delikatne w這sy no i ju je lekko rozja郾ia豉m...) ale jak troszke sie wzmocni to p鎩de do fryzjera dziekuj za pomoc
Stary 2006-06-24, 17:57   #19
Glamour_girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 306

Moje wlosy po farbowaniu sa rowniez zolte, nie platynowe. Najprostszy sposob to plukanka srebrna, nie fioletowa, niebieska ani inna tylko srebrna i wloski staja sie platynowe albo mycie w szamponie regenal, jednak on nie ma potrzebnych skladnikow nawilzajacych i odzywczych do wlosow.
Glamour_girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 18:00   #20
mikuszka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

hmm a gdzie kupic srebrn p逝kan? Znasz jak御 konkret firm, kt鏎a produkuje srebrne p逝kanki?-nigdy sie z tak nie spotka豉m
mikuszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 18:08   #21
pIWONIA
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 613

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl
Moje wlosy po farbowaniu sa rowniez zolte, nie platynowe. Najprostszy sposob to plukanka srebrna, nie fioletowa, niebieska ani inna tylko srebrna i wloski staja sie platynowe albo mycie w szamponie regenal, jednak on nie ma potrzebnych skladnikow nawilzajacych i odzywczych do wlosow.
A niebieska i fioletowa czemu nie?
pIWONIA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-24, 18:16   #22
Glamour_girl
Raczkowanie

Plukanke mozna kupic w wiekszoci drogeriach. Ja zawsze uzywalam Delie ok. 5 zl, ale ostatnio nie moge jej nigdzie dostac, bo wsz璠zie jest wykupiona, zostaly inne kolory a ja musze miec srebrna

Pobieglam do sklepu fryzjerskiego i pani polecila mi Flor illum 16, jakos nie bylam do tego przekonana, bo jest w butelce jak od jakiegos syropu i wogole jakos tego malo jest bo tylko 50 ml, ale pani zaczela zachwalac ze tylko taka plukanke sie stosuje w salonach fryzjerskich i jest bardzo chwalona. Kupilam chociaz kosztowala 10 zl. Teraz moge powiedziec ze jest chyba nawet lepsza od Deli.

Tylko trzeba uwazac ile sie tego leje bo nie raz mi wyszly fioletowe wlosy, ale to po paru myciach zejdzie W tej drugiej plukance co teraz nabylam raczej nie wyjda bo jest kroplomierz, a ja i tak jej lalam tak od serca i wyszly ladne wlosy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg srebrna.jpg (30,5 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Flor illum.jpg (28,6 KB, 37 za豉dowa)
Stary 2006-06-24, 18:21   #23
Glamour_girl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pIWONIA
A niebieska i fioletowa czemu nie?
Hmm poprostu mi jakos ta fioletowa nie lezala, poprostu wlosy sie jakies robily ciemniejsze, nie platynowe, moze tylko mi tak sie dzialo sama nie wiem, niebieska daje bardziej niebieski odcien tak mi sie wydaje. Mi fryzjerka polecila srebrna to sie tego trzymam jest jeszcze plukanka rozowa i machoniowa ale do nadania platynowych refleksow najlepsza srebrna
Stary 2006-06-24, 18:35   #24
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705

Glamour Girl- co si stanie, je郵i na這篡 si srebrn p逝kank na w這sy, z kt鏎ych w豉郾ie schodzi farba ciemny blond ( teraz w這sy s w kolorze jasnego brazu) - zaznaczam, 瞠 w這sy z natury s ciemne i przed farbowaniem u篡ty by dekoloryzator
Pozdrawiam
Stary 2006-06-24, 18:53   #25
Glamour_girl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez carolinascotties
Glamour Girl- co si stanie, je郵i na這篡 si srebrn p逝kank na w這sy, z kt鏎ych w豉郾ie schodzi farba ciemny blond ( teraz w這sy s w kolorze jasnego brazu) - zaznaczam, 瞠 w這sy z natury s ciemne i przed farbowaniem u篡ty by dekoloryzator
Pozdrawiam
Hmm nie wiem zabardzo bo ja nie mam ciemnego blondu tylko jasny, wydaje mi sie, ze plukanka nie pomoze tzn nie rozjasni wlosow. Moze wyjsc jakis dziwny odcien, ale mozesz sprobowac i sie przekonac, plukanka schodzi po 3-4 myciach. Plukanka raczej pomaga wlosom rozjasnionym uzyskac platynowy odcien a nie zolty kolor.
Stary 2006-06-25, 07:13   #26
sylwia18
Zakorzenienie

ooo dzi瘯i Glamour girl rozejrz sie za t p逝kank
Stary 2006-06-25, 07:41   #27
Rusa趾a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116

Loreal z linii profesjonalnej mia szampon fioletowy i srebrny , do nadawania zimnego odcienia. P逝kanki te s ok. Ja kupowa豉m fioletaw i by這 ok.
Rusa趾a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 11:21   #28
tutusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983

Ale tak w豉軼iwie jak jeste軼ie wiosenkami to czemu chcecie ch這dny odcie? Nie b璠zie wam do twarzy. Ja si przefarbowa豉m na jasny br您ik i na pocz徠ku, aby unikn帷 rudo軼i by to ch這dny odcie. Ale jak zmieni豉m go na ciep造 wygl康am du穎 lepiej.
tutusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 11:24   #29
mikuszka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

znam du穎 osob kt鏎zy wygladaj bardzo twarzowo w ch這dnym odcieniu...np. moja mama Nie wszystkim wiosenkom pasuja ciep貫 kolory... o ile dobrze rozpoznaje wiosne (niebieskie oczy, jasna cera)
mikuszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-25, 11:32   #30
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

By moze masz taki ciep造 pigment w這s闚? fryzjer powinien dobra tak kolor aby wyszed zimny odcie Na tym zdj璚iu widz bardziej ch這dny odcien ni ciep造 ale zdj璚ie przek豉muje czasami Pozdrawiam

Tagi
koloryzacja, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-10-14 04:49:28

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.