Kosmetyki Benefit. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-17, 18:38   #1141
Młoda86
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki Benefit.

Urzeczona pudrami Benefit zaczęłam przeszukiwać internet, żeby któryś kupić i powiem Wam dziewczyny, wejdźcie sobie na stronę http://www.aliexpress.com/ i same zobaczcie skąd są podróbki, które się pojawiają potem na allegro. Mnie przeraziła ilość "marek" jakie tam można kupić
Stary 2011-01-17, 19:51   #1142
marta179
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Thrrrob w Sephorze jest obecnie za 68 zł. Zastanawiaam się nad nim, ale jest on strasznie jasny, praktycznie nie widziałam go na ręce.
Aaa gdzie? Może któraś z was mogłaby mi kupić? za taką cenę nie dostanę w necie, a w Wawie już od dawna nie ma Thrrroba
Oczywiście od razu bym przelala pieniądze+wysyłka Gdyby któraś z was mogła kupić w najbliższych dniach to proszę o info, bardzo mi na Thrrrobie zależy
marta179 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 20:48   #1143
Karo_lka
Raczkowanie

Czesc dziewczyny
Czytałam wszystkie wasze posty Ja mam Lemon aid - genialny , róż coralista i kredkę eye bright pencil. Teraz zastanawiam sie nad OOh la fit. Któraś z Was go miala? Ze wszytskich moich produktów jestem zadowolona chociaz kredkę można zastąpić zwykłym cieniem Przydaje sie bardzo do powiekszenia ust
Widziałam roz bella bamba ale jakos wole coralista Jednak dla fanek nowosci:
http://www.benefitcosmetics.com/Bene...ambaTOA_011811 )
Karo_lka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 23:07   #1144
Ansheen
Rozeznanie

Zastanawia mnie ta sprawa z thrrrobem... Ktoś pisał, że wycofują, a dziś pytałam w Sephorze i pani mi powiedziała, że to tylko promocja.

Swoją drogą kupiłam eye bright i już go kocham <3

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 23:17   #1145
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

ja jutro wybieram sie po HB
mam jeszcze - 20% do sefory wiec warto skorzystac

co do podrobek na all - jestem pewna, ze wiekszosc to wlasnie te podroby z chin czy skadstam
irsin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 23:34   #1146
Ansheen
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
co do podrobek na all - jestem pewna, ze wiekszosc to wlasnie te podroby z chin czy skadstam
No niestety, za 40zł się nie kupi oryginału...

dokładka 17.07.2011
Stary 2011-01-19, 09:20   #1147
Karo_lka
Raczkowanie

A czy któras z Was powownywala jakosciowo produkt oryginalny z tym z all?
Widzialam,ze bylo porownywanie kolorystyczne i czym sie rozni opakowanie.
Ja chcialabym taka paletke jak pokazywalyscie, ale nie ma jej w S i sie zastanawiam czy by nie kupic na all. No to co, ze podrobka?? Ale zla podrobka?
Stary 2011-01-19, 09:55   #1148
Młoda86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Ja chcialabym taka paletke jak pokazywalyscie, ale nie ma jej w S i sie zastanawiam czy by nie kupic na all. No to co, ze podrobka?? Ale zla podrobka?
Podróbki zawsze są złe, w większości wypadków pochodzą z Chin, a tam nie wiem z czego są zrobione i czym jest pigment, który do nich dodają. Lepiej sobie nie zniszczyć cery za parę złotych. Poszukaj może w dobrych drogeriach internetowych, albo poproś kogoś, żeby Ci kupił puder w innym mieście jeśli masz taką możliwość, bo podróbki naprawdę mogą wyrządzić więcej krzywdy niż Ci się wydaje.
Stary 2011-01-19, 15:26   #1149
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Czytam i oczom nie wierze Prezentujesz wyjatkowo niewlasciwe podejscie do zycia i uczciwosci. Pomijajac fakt jakosci produktow oryginalnych i podrobionych przede wszystkim liczy sie fakt, iz mamy do czynienia z kradzieza! Takim stosunkiem do sprawy dajesz przyzwolenie zlodziejstwu, piractwu i oszustwu. Nie podoba mi sie to
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 15:41   #1150
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
heh ja gdzies czytalam, ze jedna dziewczyna ma oryginal i podrobke tego samego pudru i ponoc oba sa ok, trwale i kolor podobny- jednak nie wiadomo z czego zrobiona jest podrobka, moze miec jakies skladniki, ktore zniszcza skore itp
wiadomo, ze benefit drogi bo sie placi za marke, ale raczej nie moga sobie pozwolic na byle jakie skladniki w kosmetykach takze na pewno oryginal bezpieczniejszy dla skory
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 16:22   #1151
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czytam i oczom nie wierze Prezentujesz wyjatkowo niewlasciwe podejscie do zycia i uczciwosci. Pomijajac fakt jakosci produktow oryginalnych i podrobionych przede wszystkim liczy sie fakt, iz mamy do czynienia z kradzieza! Takim stosunkiem do sprawy dajesz przyzwolenie zlodziejstwu, piractwu i oszustwu. Nie podoba mi sie to

od momentu otrzymania podorby guerlain jestem uczulona na podroby i allegro
Stary 2011-01-19, 17:03   #1152
Miss Hepburn
Rozeznanie

Hej
Czy mogę Was prosić o pomoc ?
Co sądzicie o tej aukcji ? : http://allegro.pl/oryginalna-benefit...420996186.html
Cena nie jest ( na szczęście ) nienormalnie niska, jest trochę fotek, ale ja się nie znam na kosmetykach benefit Nie mam u siebie Sephory
Poki co, poprosiłam sprzedawce o fotki rozu na skórze, ale byłabym wdzieczna gdybyscie mi powiedziały, czy rozwazac zakup czy od razu sobie darować.
Wieczorem poczytam sobie Wasz wątek, moze sie trochę podszkolę.
Pozdrawiam
Miss Hepburn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 17:10   #1153
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miss Hepburn Pokaż wiadomość
Hej
Co sądzicie o tej aukcji ? : http://allegro.pl/oryginalna-benefit...420996186.html
Cena nie jest ( na szczęście ) nienormalnie niska, jest trochę fotek, ale ja się nie znam na kosmetykach benefit Nie mam u siebie Sephory
Poki co, poprosiłam sprzedawce o fotki rozu na skórze, ale byłabym wdzieczna gdybyscie mi powiedziały, czy rozwazac zakup czy od razu sobie darować.
Pozdrawiam
Wydaje mi się, że to oryginał. A nie możesz poprosić jakiejś miłej wizażanki żeby Ci kupiła w S.?
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 17:13   #1154
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Hej
Pozdrawiam
gitesik
Stary 2011-01-19, 17:14   #1155
Miss Hepburn
Rozeznanie

Lemirka, dzięki Poczekam, pomyslę i zobaczę, co mi odpowie sprzedawca.
Dzięki za pomysł, jesli nic nie wyjdzie z tej aukcji, to moze się sama przejadę, do Krk nie mam daleko. Tylko mam jeszcze pytanie - w kazdej Sephorze w PL są kosmetyki benefit ?

dimiti, to klikam, bo mi szkoda weekendu na tłuczenie się w pociagu

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za pomoc Poczytam watek, bo jeszcze kilka kosmetyków tej firmy mnie interesuje, więc predzej czy później dotrę do Sephory

Edytowane przez Miss Hepburn
Czas edycji: 2011-01-19 o 17:16
Stary 2011-01-19, 17:35   #1156
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Lemirka, dzięki Poczekam, pomyslę i zobaczę, co mi odpowie sprzedawca.
Dzięki za pomysł, jesli nic nie wyjdzie z tej aukcji, to moze się sama przejadę, do Krk nie mam daleko. Tylko mam jeszcze pytanie - w kazdej Sephorze w PL są kosmetyki benefit ?

dimiti, to klikam, bo mi szkoda weekendu na tłuczenie się w pociagu

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za pomoc Poczytam watek, bo jeszcze kilka kosmetyków tej firmy mnie interesuje, więc predzej czy później dotrę do Sephory
nie
tu lista
http://www.sephora.pl/pl/cid331/marka-benefit.html

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 17:37   #1157
Miss Hepburn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dziękuję, szkoda W takim razie pewnie jeszcze będę Was zamęczać, szukając oryginalnego high beam albo moon beam
Stary 2011-01-19, 17:41   #1158
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Dziękuję, szkoda W takim razie pewnie jeszcze będę Was zamęczać, szukając oryginalnego high beam albo moon beam
czemu kupujesz na all jesli nie jestes pewna oryginalnosci?
wystarczy poprosic ktoras z wizazanek o kupno, ja mam sephore pod domem wiec w razie czego sluze pomoca
Stary 2011-01-19, 18:01   #1159
Miss Hepburn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
czemu kupujesz na all jesli nie jestes pewna oryginalnosci?
wystarczy poprosic ktoras z wizazanek o kupno, ja mam sephore pod domem wiec w razie czego sluze pomoca
Masz rację ... To chyba moja desperacja, po tym jak po racjonalnym przemyśleniu sprawy musiałam zrezygnować z blush G Guerlain
Mam nadzieję, ze tym razem moja niefrasobliwość przejdzie mi płazem, ale naprawdę dziękuję i myślę, ze za jakis czas poproszę Cię przysługę
Po prostu niedługo jestem na wizażu i głupio mi było prosić. Ale już wiem, ze można i poproszę następnym razem. Jeszcze raz dziękuję
P.S. Śliczna ta Twoja Bombelinka ! Ja mam trochę starszego Bombla
Stary 2011-01-19, 18:46   #1160
Karo_lka
Raczkowanie

vril oj.. kradzież? Nigdy nie ogladalas filmów sciaganych z internetu?? Masz legalne oprogramowanie na kompie? Ja kupujac podrobki nie nazwalabym tego kradzieza bo sama jestem tego nieswiadoma ( w przypadku kosmetyków - zreszta jeszcze takich nie kupilam), a po 2 dlaczego Benefit nie poda ich do sadu w takim razie? A moze to wlasnie Benefit sie godzi na taki marketing. Nigdy nic nie wiadomo.

Jezeli chodzi o toksyczne sklady to przeciez sklad mam na opakowaniu, a jezeli jest niezgodny z opakowaniem i jest w srodku cos innego to uwierzcie mi amerykanki juz dawno byly by z tymi kosmetykami w sadzie, a kogo beda oskarzac? benefit.

Sama nie wiem jak to dziala :/
Stary 2011-01-19, 18:52   #1161
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Masz rację ... To chyba moja desperacja, po tym jak po racjonalnym przemyśleniu sprawy musiałam zrezygnować z blush G Guerlain
Mam nadzieję, ze tym razem moja niefrasobliwość przejdzie mi płazem, ale naprawdę dziękuję i myślę, ze za jakis czas poproszę Cię przysługę
Po prostu niedługo jestem na wizażu i głupio mi było prosić. Ale już wiem, ze można i poproszę następnym razem. Jeszcze raz dziękuję
P.S. Śliczna ta Twoja Bombelinka ! Ja mam trochę starszego Bombla

dziekuje
Bombelina ma od dzisiaj 3 miesiace
Stary 2011-01-19, 18:53   #1162
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
moon beam ma Tru
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../90827/#DETAIL

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:57   #1163
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
vril oj.. kradzież? Nigdy nie ogladalas filmów sciaganych z internetu?? Masz legalne oprogramowanie na kompie? Ja kupujac podrobki nie nazwalabym tego kradzieza bo sama jestem tego nieswiadoma ( w przypadku kosmetyków - zreszta jeszcze takich nie kupilam), a po 2 dlaczego Benefit nie poda ich do sadu w takim razie? A moze to wlasnie Benefit sie godzi na taki marketing. Nigdy nic nie wiadomo.

Jezeli chodzi o toksyczne sklady to przeciez sklad mam na opakowaniu, a jezeli jest niezgodny z opakowaniem i jest w srodku cos innego to uwierzcie mi amerykanki juz dawno byly by z tymi kosmetykami w sadzie, a kogo beda oskarzac? benefit.

Sama nie wiem jak to dziala :/
mi chodzi o sklad podrobki- skoro podrobka jest "oryginalnym Benefitem" ma takie samo znaczki, napisy itd a oryginalem nie jest- czyli rozmija sie z prawda- to rownie dobrze moze sie rozmijac z prawda co do skladu
a sklad musi miec napisany taki sam jak ma oryginalny benefit- wiec to co jest w pudrze nie jest pewne. Pudry kosztuja gdzies po 4dolce normalnie zanim trafiaja na all czyli jakies 12zl- pomysl sobie teraz, ze jeszcze jakis zarobek musza miec ci, ktorzy sprzedaja je dalej takim osobom, ktorzy handluja tym na all- wiec ciekawe co jest w pudrze
a do sadu nikt ze skladem podrobki benefitu nie pojdzie bo to nie oni sa odpowiedzialni za robienie podrobek wiec o co ich oskarza
Stary 2011-01-19, 19:03   #1164
Karo_lka
Raczkowanie

Jak to nie oni? Podrobka jest pod nazwa benefit wiec kogo skarzyc jak nie benefit?
Wlasnie o to mi chodzi dlaczego benefit nie rozwiazuje problemu.
Poza tym nie wszyscy sa swiadomi , ze kupuja podrobke, nie kazdy umie to rozpoznac. A to, ze ktos kupic roz za 120 zł na all a nie za 30 to wciaz nie ma sie pewnosci.
Stary 2011-01-19, 19:42   #1165
Ansheen
Rozeznanie

Boże, dziewczyno, ale to jest PODRÓBKA, więc dlaczego ktoś ma skarżyć benefit za to ? Na tym tylko pisze, ze to jest benefit, wygląda jak benefit, ale benefitem to nie jest, nie jest produkowane przez benefit i poza wyglądem [co się równa plagiatowi] nie ma z benefitem NIC wspólnego. Zakładając ze ty namalowałabyś obraz i go sprzedałaś, a ktoś masowo zrobił jego podróbki i też sprzedał, to wtedy ci ludzie mają oskarżać ciebie za te podróbki obrazu ? Zastanów się

dokładka 17.07.2011
Stary 2011-01-19, 20:21   #1166
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Jak to nie oni? Podrobka jest pod nazwa benefit wiec kogo skarzyc jak nie benefit?
Poza tym nie wszyscy sa swiadomi , ze kupuja podrobke, nie kazdy umie to rozpoznac. A to, ze ktos kupic roz za 120 zł na all a nie za 30 to wciaz nie ma sie pewnosci.

kobieto oni rozwiazuja problemy- pare razy juz oskarzali i wygrywali sprawy z ebayem, ktory "zezwalal" na sprzedaz podrobek, wiele jest takich spraw, ale nie o wszystkich jest glosno. To sa podrobki benefitu, z ktorymi benefit nie ma nic wspolnego wiec za co ma byc odpowiedzialny? za to, ze ktos go podrabia??
skarzy sie tych, ktorzy to sprzedaja a nie tych, ktorzy SA PODRABIANI- chyba, ze jest inaczej wiec prosze znajdz na to dowod i nam go napisz
zreszta jak sie nie ma pewnosci, to trzeba sie troche zainteresowac co sie kupuje- porownac zdjecia, poprosic kogos o rade a nie myslec jak napis to juz oryginal. Troche wyobrazni.
Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Boże, dziewczyno, ale to jest PODRÓBKA, więc dlaczego ktoś ma skarżyć benefit za to ? Na tym tylko pisze, ze to jest benefit, wygląda jak benefit, ale benefitem to nie jest, nie jest produkowane przez benefit i poza wyglądem [co się równa plagiatowi] nie ma z benefitem NIC wspólnego. Zakładając ze ty namalowałabyś obraz i go sprzedałaś, a ktoś masowo zrobił jego podróbki i też sprzedał, to wtedy ci ludzie mają oskarżać ciebie za te podróbki obrazu ? Zastanów się
dokladnie....
gdzie tu jest logika wogole dziwny sposob myslenia...
pojde do sadu skarzyc np lancome za to, ze kupilam podrobiony blyszczyk od zupelnie obcej osoby nie zwiazanej z koncernem Lancome i nawet Lancome nie wie o tych podrobkach- no, ale przeciez to podrobki ich kosmetykow wiec ich wina! litosci....

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2011-01-19 o 20:23
Stary 2011-01-19, 20:33   #1167
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Noo, dziewczyny mają rację. Podróbka to JEST kradzież: ciężko wypracowanego wizerunku firmy/marki, jej logo, jej lat ciągłego dobijania się do targetu, pozycji na rynku etc. Czysty zysk bez kosztów badań naukowych nad składem produktu, badań marketingowych, badań rynku, kosztów uzyskania licencji i zezwoleń, certyfikatów, a przede wszystkim z bardzo niskim ryzykiem nietrafienia z produktem (podrabiane są głównie hiciory). Czemu firma Benefit nic nie robi z tym? A skąd pomysł, że nic nie robi?
Niestety wygrać z producentami podróbek to właściwie walka z wiatrakami, ale to głównie przez nas - użytkowników. Bo prawo daje nam narzędzia, jest zabronione prawnie sprzedawanie podróbek i tak naprawdę jak widzimy, że ktoś to robi to powinniśmy to zgłaszać. Ale wiadomo jak to jest w praktyce...
Jeśli chodzi o osoby, które nieświadomie kupiły podróbkę - oczywiście nie można ich obwiniać, można tylko żałować. Ale co innego jest kupić nieświadomie a udawać, że kupiło się nieświadomie...
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 21:09   #1168
Miss Hepburn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dziękuję ! Muszę przyznać, ze dotychczas na Truskawę zaglądałam wyłacznie rozrywkowo, ale chyba nadszedł czas na przewertowanie truskawkowych watków na wizażu

irsin, mojemu 2 latka stuknely w tym miesiącu

Czytam Was, bardzo fajny watek, człowiek szybko się edukuje
Znalazłam w necie porownanie fake'owej coralisty z prawdziwą, wyglada na to, ze jednak nie dalam plamy. Oby !

Co do podrobek, nie chcę ich kupować , nawet jeśli są "bardzo" zbliżone do oryginału. Choć jak się wczytałam we wpis o podróbkach na blogu, to jednak chyba "dobre" nie są ... ( chyba, ze są podróbki i podrówki ). Tak czy siak, ja nie kupuję ze względów ideologicznych, ze tak ogólnie ujmę.
Dlatego chciałam zasięgnąć Waszej opinii w sprawie coralisty.

Będę jeszcze doczytywać watek i pytac, bo od dawna mam też ochotę na Dandeliona
Stary 2011-01-19, 21:13   #1169
Karo_lka
Raczkowanie

Po 1.
Oj, oj, oj.
A kogo mam skarżyc o zle dzialanie kosmetyku jak nie Benefit?
(przeciez ja nie wiem ,ze to podrobka) o to mi chodzi.

Po 2.

greatdee wlasnie to co napisalas mialam napisac teraz ja.
Ktos mi kradnie "marke" i ktos ja psuje- wiec podaje ja do sadu. (i nie chodzi tu o plagiat, a kradzież)

po 3.
greatdee
Masz racje. Czemu nic z tym nie robimy? NO wlasnie mnie to bardzo zastanawia.
Pokazujecie tu milion linkow ze sprzedawcami majacymi podrobki, ja sie na tym nie znam ale skoro Wy macie takie zdolnosci to dlaczego nie wysylacie mali do all?
W regulaminie jest napisane zeby takie rzeczy po prostu zglaszac mailowo. Trzeba miec tylko dowod ze to podrobka, a piszecie ,ze nieraz sie na taka nadziałyscie.
Wiec ja sie Wam dziwie!!
Stary 2011-01-19, 21:26   #1170
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Masz racje. Czemu nic z tym nie robimy? NO wlasnie mnie to bardzo zastanawia.
Pokazujecie tu milion linkow ze sprzedawcami majacymi podrobki, ja sie na tym nie znam ale skoro Wy macie takie zdolnosci to dlaczego nie wysylacie mali do all?
W regulaminie jest napisane zeby takie rzeczy po prostu zglaszac mailowo. Trzeba miec tylko dowod ze to podrobka, a piszecie ,ze nieraz sie na taka nadziałyscie.
Wiec ja sie Wam dziwie!!
No mnie też to zastanawia, ale nie sądzę, żeby NIKT z tym nic nie robił. Tylko po prostu o wiele za mało osób coś z tym robi. Ja w swojej branży codziennie zgłaszam kilkadziesiąt aukcji, i owszem zazwyczaj są one usuwane. Ale tak naprawdę nie tędy droga, takiemu sprzedającemu na allegro poza usunięciem aukcji nic nie grozi, to trzeba zgłaszać do innych organów. Na policję nie, bo to pewnie za niska szkodliwość, ale może do jakiegoś biura ochrony konsumenta? Nie wiem, mam zamiar zgłębić ten temat, bo dla mnie takie zgłaszanie to dużo pracy, a widzę, że skutek tego marny...
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości