Kosmetyki Benefit. - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-22, 13:05   #2251
Yasia
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! i ja dołączam do grona "zakażonych" Benefitem Poki co mam tylko Hervanę - łaziłam wokól niej chyba miesiac, zastanawiajc sie, czy w ogole jej potrzebuje, wszak mam tyle róży... Kiedy wreszcie ją kupiłam, to sie okazalo, ze jej akurat potrzebuje, a zadne inne róże nie są mi potrzebne
Uczucie to trwalo pare godzin, bo zachwycajac sie slicznym opakowaniem Hervanany, zaczelo do mnie dochodzic, ze chce wiecej!!!!! I zaczelam marzyc o calej kolekcji tych cudownych róży
Teraz zaczajam się na Sugarbomb, ale sobie powiedzialam, ze kupie ją przy kolejnej wyplacie, czyli 10 lutego, bo dwa super drogie roze w miesiacu, to juz chyba przesada Ale caly czas mi chodzi po glowie i nie wiem, czy dam rade...

Czy ktoras z Was dysponuje jasną, porcelanową karnacją (Hervana jest jakby dla mnie stworzona) i posiada Sugarbomb? Bo Pani w Sephorze wyraznie mi mowila, ze jak nie bede sie opalac, to Sugarbomb jest nie dla mnie... A ja jakos czuje, ze jednak jest. Bo na KWC wlasnie dziewczyny piszą, ze daje leciutki efekt i do jasnych karnacji sie nadaje...
Ja również czaiłam się na Hervane, zdjęcia w internecie działały na mnie zachęcająco. Wybrałam się w końcu do Sephora, poprosiłam o nałożenie różu na twarz i przeżyłam rozczarowanie Na mojej buźce był ledwo widoczny i nie prezentował się zbyt ciekawie, więc zrezygnowałam. Muszę poszukać czegoś innego

Coco Chanel
Yasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 18:00   #2252
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Sugarbomb nie jest do ciemniejszych karnacji bo go nie widac. Ja mam niby normalna karnacje i musze go sporo nalozyc zeby cos bylo widac- na porcelanowej karnacji bedzie wygladac znacznie lepiej
dimiti jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:39   #2253
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Sugarbomb nie jest do ciemniejszych karnacji bo go nie widac. Ja mam niby normalna karnacje i musze go sporo nalozyc zeby cos bylo widac- na porcelanowej karnacji bedzie wygladac znacznie lepiej
Też tak sądzę
lele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 22:59   #2254
Joskelyn
Zadomowienie

No wlasnie tez tak czytalam, ale Pani w Sephorze mnie wyraznie zniechecala :P
No coz, wydaje sie, ze nieuchronnie zbliza sie dzien jego zakupu

A Hervana dla mnie jest cudowna - daje sliczny, naturalny efekt, idealny na dzien. Faktycznie, nie da sie z nią przesadzic - kilka razy probowalam uzyskac bardziej wieczorowy efekt i nakladalam chyba z tonę, a efekt caly czas naturalny. Niemniej jest widoczny - ale jestem posiadaczka wybitnie jasnej karnacji, moze na ciut ciemniejszej faktycznie zanika.

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2013-01-22 o 23:02
Joskelyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 10:14   #2255
sine.ira
Zakorzenienie

Lepiej, ja mam porcelanowo jasną skórę i Sugarbomb też jest ledwo co na niej widoczny. Daje tylko taką smugę półcienia w ciepłej tonacji. Koloru żadnego.
Podobnie rozczarowała mnie Coralista, też ledwo co widoczna na mnie. To już w ogóle było dla mnie zaskoczenie, bo w recenzjach czytałam (i to dziewczyn z ciemniejszą karnacją od mojej), że im ładnie koloruje policzki na brzoskwiniowo. A u mnie, ni chu chu - kolor się jakoś ulatnia...Dziwne to jest.
W ogóle te pudełkowe róże Benefita wydają mi się mocno przereklamowane.
Stary 2013-01-23, 10:20   #2256
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Lepiej, ja mam porcelanowo jasną skórę i Sugarbomb też jest ledwo co na niej widoczny. Daje tylko taką smugę półcienia w ciepłej tonacji. Koloru żadnego.
Podobnie rozczarowała mnie Coralista, też ledwo co widoczna na mnie. To już w ogóle było dla mnie zaskoczenie, bo w recenzjach czytałam (i to dziewczyn z ciemniejszą karnacją od mojej), że im ładnie koloruje policzki na brzoskwiniowo. A u mnie, ni chu chu - kolor się jakoś ulatnia...Dziwne to jest.

ale tu mnie zdziwiłaś bo mam coraliste i jednak jak troche wiecej naloze to jest widoczna a ja raczej typ normalny- nie bledzioszek
Stary 2013-01-23, 10:23   #2257
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:

ale tu mnie zdziwiłaś bo mam coraliste i jednak jak troche wiecej naloze to jest widoczna a ja raczej typ normalny- nie bledzioszek
No też jest to dla mnie dziwne. Jak nałożę tak ze trzy warstwy, to coś tam widać, ale kurczę, wtedy efekt jest taki...hmm...jak u pudernicy
Ja lubię raczej wyraźnie napigmentowane róże, takie, że jak się nałoży jedną warstwę, to już więcej nie trzeba.

Sugarbomb to jednak zdecydowanie moje największe rozczarowanie spośród wszystkich róży Benefita jakich próbowałam. Coralista ciut lepsza. Hervana ujdzie w tłoku, bo to zdecydowanie "moja" kolorystyka, ale jej też muszę ze dwie warstwy nałożyć, żeby była widoczna.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2013-01-23 o 10:25
sine.ira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 10:35   #2258
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Po pierwsze wszystko zależy od pędzla. Ja ciemna nie jestem. Mam coralistę i sugarbomb. Musiałam pokombinować z pędzlami, aby coś z nich wydobyć.
Ale uważam, że róże z The Balm są o wiele lepsze.
Stary 2013-01-23, 11:19   #2259
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Po pierwsze wszystko zależy od pędzla. Ja ciemna nie jestem. Mam coralistę i sugarbomb. Musiałam pokombinować z pędzlami, aby coś z nich wydobyć.
Używam Inglota i MAC. Są miękkie, nie będę drapakiem sobie podrażniać skóry, żeby wydobyć odrobinę koloru z kiepskiego różu.

Dla mnie bezkonkurencyjne są róże NARS, MAC i Chanel.
Stary 2013-01-23, 13:49   #2260
lele
Zakorzenienie

Pewnie, że nie ma co na siłę.

Nars i Chanel nie miałam, ale jednak The Balm u mnie przebiło MAC.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

I aby nie było- nie musi to być drapak. U mnie pędzlem do takich produktów jest mięciutki pędzel Essence z limitowanki Wild Craft.
Stary 2013-01-23, 14:18   #2261
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
No też jest to dla mnie dziwne. Jak nałożę tak ze trzy warstwy, to coś tam widać, ale kurczę, wtedy efekt jest taki...hmm...jak u pudernicy
Ja lubię raczej wyraźnie napigmentowane róże, takie, że jak się nałoży jedną warstwę, to już więcej nie trzeba.

Sugarbomb to jednak zdecydowanie moje największe rozczarowanie spośród wszystkich róży Benefita jakich próbowałam. Coralista ciut lepsza. Hervana ujdzie w tłoku, bo to zdecydowanie "moja" kolorystyka, ale jej też muszę ze dwie warstwy nałożyć, żeby była widoczna.
heh niezle no, ale za to sprawdzilas i wiesz, ze ci nie pasi no i spokoj
Cytat:
Używam Inglota i MAC. Są miękkie, nie będę drapakiem sobie podrażniać skóry, żeby wydobyć odrobinę koloru z kiepskiego różu.

Dla mnie bezkonkurencyjne są róże NARS, MAC i Chanel.
Chanelka nie mialam, ale u mnie TheBalm tez przebija MACa z NARSa mam ino to trio (laguna, orgasm i albatrosik) i thebalm jest jakościowo taki sam, za to cena lepsza- ale z narsa i tak mi sie jeszcze marzy jakis rozyk (luster lub sin)
Stary 2013-01-23, 18:14   #2262
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

A u mnie wszystkie trzy wymienione przez Was kolory (hervana, coralista i sugarbomb) są widoczne na skórze, mimo że karnację mam średnio-jasną. Nie mam do nich żadnego specjalnego pędzla, najczęściej maziam się na szybko tymi załączonymi przez producenta. Jedynie bezpośrednio po ich praniu kolory są bledsze, bo odżywkuję włosie i przez to pędzle trochę słabiej chwytają pigment.

GretchenSp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 18:15   #2263
eska89
Wtajemniczenie

Na mnie Coralista też jest ledwo widoczna, a jak więcej nałożę to nieestetycznie pudrowo wygląda. Benefitowe róże w pudełkach są też mało trwałe, do TheBalm się nie umywają pod względem trwałości. Za to tinty i ten nowy Fine One One(choć cena według mnie jest za wysoka) uwielbiam.
eska89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:17   #2264
maleeva
Raczkowanie

Bardziej polecacie Hoolę Benefita czy Bahama Mama z The Balm?Bo mam dylemat, który wybrać. Mam bardzo jasną karnację i trochę boję się,że bahama będzie za ciemny
maleeva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:18   #2265
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie, że nie ma co na siłę.

Nars i Chanel nie miałam, ale jednak The Balm u mnie przebiło MAC.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

I aby nie było- nie musi to być drapak. U mnie pędzlem do takich produktów jest mięciutki pędzel Essence z limitowanki Wild Craft.
Polecam róże NARSa jeszcze do wypróbowania jakby co

No to nie wiem o co Ci chodzi z tym pędzlem Skoro Ty używasz miękkiego i ja takiego używam, to w czym tkwi sekret, skoro u mnie się miękki do tych produktów nie sprawdza ? Jeden z pędzli jest dodatkowo skośnie ścięty, więc już nie wiem w czym rzecz.

Cytat:
heh niezle no, ale za to sprawdzilas i wiesz, ze ci nie pasi no i spokoj

Chanelka nie mialam, ale u mnie TheBalm tez przebija MACa z NARSa mam ino to trio (laguna, orgasm i albatrosik) i thebalm jest jakościowo taki sam, za to cena lepsza- ale z narsa i tak mi sie jeszcze marzy jakis rozyk (luster lub sin)
Chanel też godny wypróbowania. Mam na myśli te okrągłe - Joues Contraste, zwłaszcza te wypuszczane na Azję - miewają bardzo ciekawe i baaardzo nasycone kolory

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A u mnie wszystkie trzy wymienione przez Was kolory (hervana, coralista i sugarbomb) są widoczne na skórze, mimo że karnację mam średnio-jasną. Nie mam do nich żadnego specjalnego pędzla, najczęściej maziam się na szybko tymi załączonymi przez producenta. Jedynie bezpośrednio po ich praniu kolory są bledsze, bo odżywkuję włosie i przez to pędzle trochę słabiej chwytają pigment.
Dziwna sprawa z tymi różami

Cytat:
Napisane przez eska89 Pokaż wiadomość
Na mnie Coralista też jest ledwo widoczna, a jak więcej nałożę to nieestetycznie pudrowo wygląda. Benefitowe róże w pudełkach są też mało trwałe, do TheBalm się nie umywają pod względem trwałości. Za to tinty i ten nowy Fine One One(choć cena według mnie jest za wysoka) uwielbiam.
No dokładnie - przy więcej niż jednej warstwie sprawa wygląda pudrowo Brzydkie to jest, bo daje efekt tapety, a nie naturalnego rumieńca.

Fine One One wyprówałam i faktycznie ciekawe. Tylko ja za cholerę nie umiem opanować nakładania tintow i wszelkich innych "rozcieralnych" produktów na policzki. Jakoś nierówno mi wychodzi i w ogóle...
Stary 2013-01-24, 23:03   #2266
Denticoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
Bardziej polecacie Hoolę Benefita czy Bahama Mama z The Balm?Bo mam dylemat, który wybrać. Mam bardzo jasną karnację i trochę boję się,że bahama będzie za ciemny
Myślę że do bardzo jasnej cery bardziej nada się hoola. Bahama jest cuudny ale nie jest aż tak bardzo jasny. Myślę , że to 2 najlepsze bronzery matowe jakie spotkałam.

Cytat:
Wielkie dzięki , że to napisałaś bo juz się napalałam na róże benefitu ( choć pewnie i tak któryś kupię ) a mam hot mama i cabana boy z thebalm i kocham miłością bezgraniczną . Z Chanelków lubię 68 rose ecrin i horizon

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 23:20   #2267
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Polecam róże NARSa jeszcze do wypróbowania jakby co

No to nie wiem o co Ci chodzi z tym pędzlem Skoro Ty używasz miękkiego i ja takiego używam, to w czym tkwi sekret, skoro u mnie się miękki do tych produktów nie sprawdza ? Jeden z pędzli jest dodatkowo skośnie ścięty, więc już nie wiem w czym rzecz.
Powiem Ci, że nie wiem w czym tkwi magia tego pędzla, bo ecotools sobie nie radzą. A ten pędzel jest moim pędzlem do zadań specjalnych, gdy nic innego nie daje rady to Essence sobie radzi. To chyba kwestia ułożenia włosia. Sugarbomb Benefitu to drugi produkt na policzki, który dzięki niemu nie poleciał w świat. Chociaż nie powiem, sugarbomb to u mnie raczej rozświetlacz, ale podoba mi się w tej formie.

A Narsa wypróbuję jak trafi mi się okazja Bo chodzą mi też po głowie.

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki , że to napisałaś bo juz się napalałam na róże benefitu ( choć pewnie i tak któryś kupię ) a mam hot mama i cabana boy z thebalm i kocham miłością bezgraniczną . Z Chanelków lubię 68 rose ecrin i horizon
Proszę. Ja z The Balm mam już wszystkie, więc wiesz, rzuciłam się na Benefit. Jednak nadal The Balm to dla mnie wzór. Jeszcze lubiłam maczki Clinique.
Stary 2013-01-25, 09:45   #2268
eska89
Wtajemniczenie

Ja mam ecotools i essence i rzeczywiście ten essence lepiej sobie radzi, ale mimo wszystko myślałam że efekt będzie bardziej wyraźny. Essence przynajmniej nabiera jakiś kolor z pudełka bo ecotools nabierał tylko drobinki rozświetlające.
Stary 2013-02-02, 15:04   #2269
Clarity
Zadomowienie

Niedługo mam urodziny i planuje kupić sobie z tej okazji coś firmy Benefit. Tylko nie wiem co Myślałam nad którymś z pudelek, może sugarlicious? Ale sama nie wiem... Mam jasną cerę, marzy mi się high beam, ale ma za krótki termin ważności, wiec pomyślałam sobie o jakimś pudełku właśnie z nim. Które właściwie są teraz dostępne? Gdzie je znajdę Sephora, Douglas? No i oczywiście jak to kształtuje się cenowo? Jakieś promocje będą w najbliższym czasie na kosmetyki Benefita?
Stary 2013-02-02, 15:09   #2270
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Niedługo mam urodziny i planuje kupić sobie z tej okazji coś firmy Benefit. Tylko nie wiem co Myślałam nad którymś z pudelek, może sugarlicious? Ale sama nie wiem... Mam jasną cerę, marzy mi się high beam, ale ma za krótki termin ważności, wiec pomyślałam sobie o jakimś pudełku właśnie z nim. Które właściwie są teraz dostępne? Gdzie je znajdę Sephora, Douglas? No i oczywiście jak to kształtuje się cenowo? Jakieś promocje będą w najbliższym czasie na kosmetyki Benefita?
Polecam zainwestować w róż, osobiście polecam Coralistę.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 15:32   #2271
Taranka
Zakorzenienie

A może któraś z was ma Watt's up?

Taranka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 16:20   #2272
Clarity
Zadomowienie

Istnieje jakieś pudełko Benefit, w którym znajdę Hoolę i High Beam?
Stary 2013-02-02, 16:53   #2273
eska89
Wtajemniczenie

takiego niema, ostatnio weszło takie: http://www.sephora.com/the-bronze-of...?skuId=1476456
Ja osobiście polecam zestaw Feelin' Dandy, fajny jest też ten nowy różo-rozświetlacz Fine One One
Stary 2013-02-02, 17:29   #2274
Pani Barokowa
Rozeznanie

Cytat:
takiego niema, ostatnio weszło takie: http://www.sephora.com/the-bronze-of...?skuId=1476456
Ja osobiście polecam zestaw Feelin' Dandy, fajny jest też ten nowy różo-rozświetlacz Fine One One
Jest już w polskich Sephorach?
Pani Barokowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 17:57   #2275
eska89
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Jest już w polskich Sephorach?
Fine One One jest, ten zestaw z linku nie wiem.
Stary 2013-02-02, 21:44   #2276
miss_love
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
A może któraś z was ma Watt's up?
ja mam
Stary 2013-02-02, 21:49   #2277
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Ten zestaw wygląda bardzo ciekawie - i wreszcie pojawiło się pudełko, które mogłabym wykorzystać w całości

Stary 2013-02-02, 22:48   #2278
Taranka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
ja mam
I jak się sprawuje?

Taranka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 23:03   #2279
eska89
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ten zestaw wygląda bardzo ciekawie - i wreszcie pojawiło się pudełko, które mogłabym wykorzystać w całości
Dla mnie takim zestawem jest Feelin' Dandy
Stary 2013-02-02, 23:16   #2280
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Dla mnie takim zestawem jest Feelin' Dandy
Dandy też fajny, ale gdybym go kupiła, to miałabym dwa High Beam'y. Przy ich krótkiej dacie ważności, byłoby to co najmniej nierozsądne No i do Posie Tint też nie jestem całkowicie przekonana. Bałabym się, że może podkreślać naczynka

Edit: Fajne wydają się jeszcze te zestawy z cieniami nude, ciekawe czy są u nas dostępne.

Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2013-02-02 o 23:19
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości