Przygotowania do ślubu! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-09-14, 00:02   #1
margonik
Przyczajenie

Przygotowania do ślubu!

Droga Beato! Za 6 tygodni mam ślub. Wiem, że to niewiele czasu, ale tym bardziej chciałabym go dobrze wykorzystać. Co radzisz?

Mam skórę mieszaną, stosunkowo wrażliwą (po wielu kosmetykach swędzi), do tego grudki pod skórą. Nie mam pojęcia jak się tych grudek pozbyć Chodziłam do dermatologa. Zahamował proces tworzenia bardzo dotkliwych stanów zapalnych (chodziłam cała opuchnięta), ale grudki nie znikneły. Byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu: przez tydzień miałam zmasakrowaną twarz, przez następny - pupcię niemowlęcia, a później - pryszczy dwa razy więcej niż przed zabiegiem. Nigdy więcej na oczyszczanie nie poszłam. Może niepotrzebnie się uprzedziłam, ale dermatolog też mi odradziła.
Co mogę zrobić dla swojej twarzy? Nawet jeśli z grudkami mam się pogodzić, czy mogę jakoś zwiększyć pewność, że nic brzydkiego mi nie wyskoczy?

Druga sprawa: opalenizna. Mam bardzo jasną karnację, wrażliwą na słońce (reaguję wysypką). Boję sie solarium. Koleżanka doradziła mi zabieg samoopalający metodą Airbrush w salonie Eris. Czy nie będę po tym żółta lub śmierdząca (niektóre samoopalacze maja brzydki, długo utrzymujący sie zapach)? Czy przy niejednolitej cerze z problemami nie będę miała plam na twarzy?

Ponadto: jakie są skuteczne zabiegi wyszczuplające? Wiem, że takie zabiegi trzeba powtarzać kilkukrotnie. Czy jest jakiś zabieg, który w czasie niecałych 6 tygodni dałby wyraźne efekty? Dokładnie chodzi mi o wyszczuplenie ramion.

Będę wdzięczna za odpowiedzi! Pozdrawiam!
margonik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-04, 16:30   #2
aga78
Przyczajenie

Re: airbrush

Ja od lipca chodze do salonu Beauty Express w Wawie i jestem bardzo zadowolona! Metoda opalania, serwis i ceny sa bardzo zadowalajace. Z tego co slyszalam, jest to jedyny w Polsce salon, ktory opala tymi samymi produktami co opalane sa gwiazdy w tym J.Lo i Jeniffer Aniston!!! Jesli chceci sprobowac, to wiecej info znajdziecie na ich stronce
www. beautyexpress.pl
aga78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-04, 16:47   #3
ffurbo
Przyczajenie

Hej
Słyszałam o opalaniu wspomniana przez Ciebie metoda. Zastanawiam sie tylko czy taka opalenizna nie pozostawia intensywnego niemilego zapachu i czy rozpylany preparat nie uczula. Podobnie jak Malgorzata mam nieciekawe wspomnienia po solarium (wysypka i swedzenie), a slonce choc uwielbiam musze dawkowac z umiarem ze wzgledu na uczulenie

Malgorzato, niestety nie mam zadnej rady, ale zycze powodzenia i uporania sie ze wszystkimi problemami
I naturalnie serdecznosci dla przyszlej Panny Mlodej

Pozdrawiam
ffurbo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-04, 18:22   #4
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka

Czy któraś z wizazanek nie orientuje się czy w Krakowie są salony które opalają tą metodą?
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-05, 09:26   #5
ffurbo
Przyczajenie

Tak sie sklada, ze wczoraj buszujac w sieci trafilam na studio w Krakowie oferujace opalanie metoda air brush Centrum Kosmetyki Estetycznej "VIP" Studio ul.Miechowska 3 30-055 Kraków, a oto link http://www.vipstudio.webpark.pl/airbrushtan.html

Zycze udanych zabiegow Pozdrawiam
ffurbo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 14:00   #6
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka
Re: Przygotowania do ślubu!

własnie wróciłam z zabiegu samoopalającego airbrush, jeżeli chodzi o opalenizne to jest naprawde naturalna, nie śmierdzi samoopalaczem, no może bardzo delikatnie byłą ją czuć po godzinie od zabiegu teraz jest już oki, pozatym skóra jest ładnie nawilżona i musze powiedzieć że jestem zadowolona, jeżeli chodzi o ślub to spokojnie możesz sobie zafundować taki zabieg pozdrawiam
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości