Jak często można użwać szamponetek ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-13, 14:51   #1
edittaa
Przyczajenie

Jak często można użwać szamponetek ;(

Niestety nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie ...
Czy musze czekać aż zejdzie mi ten kolor ?

Jak i zarówno kwestia co do ''zmywania'' szamponetki jest roznie przedstawiania ... Jedni twierdza ze sie zmywa . inni ze nie . eh. to palette.
edittaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 20:14   #2
andy.lol
Raczkowanie

GG do andy.lol Send a message via Skype™ to andy.lol
Dot.: Jak często można użwać szamponetek ;(

Dobrze się zastanów przed farbowaniem szamponetką
Ja sobie zafarbowałam włosy pod koniec czerwca na czerwono, na początku kolor dość widocznie schodził, ale po tych 4 myciach (kiedy już go miało nie być) przestał schodzić
Chciałam sie zafarbować szamponetką, żeby coś zmienić na wakacje i tak dalej... Farba nie wchodziła w grę, bo w szkole raczej nie jest to tolerowane [u mnie], no, ale co mogę za to? Teraz mam kasztanowe włosy... Do dziś mi farba nie zeszła
Ale moi znajomi farbowali Palette i praktycznie po tygodniu faceci, nie mieli śladów farbowania, a dziewczyny miały takie marchewkowe włosy
Podobno to tak często jest kiedy farbuje sie pierwszy raz... Ale na pewno to tez zależy od włosów i firmy farby.

Życze powodzenia

Linkin Park, P!nk, Disturbed, Offspring, Good Charlotte, Avril Lavigne, Gwen Stephanie, Simple Plan, Limp Bizkit xD
andy.lol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 21:25   #3
Martin14
Przyczajenie

Moja koleżanka też miała problem że zafarbowała włosy na fioletowo szamponetką a ona nie chciała schodzić , ale ja np miałem szamponetką i zeszło po kilku myciach , to chyba zależy od firmy.

A co do tematu to słyszałem od wychowawczyni w szkole że po częstym farbowaniu włosów szamponetką włosy wypadają.
Martin14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 00:16   #4
nusia2605
Rozeznanie

Thumbs down Dot.: Jak często można użwać szamponetek ;(

ja też mam teraz włosy robione szamponetką która nie schodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! Jestem wściekła bo miałam swój naturalny kolor włosów i chciałam tylko na kilka dni przyciemnić,Te szamponetki są do dup.....!!!!!!!! Dosłownie,jestem wściekła Joanną robiłam-brąz
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 13:54   #5
Alcia :)
Przyczajenie

Ja też robiłam joanna na brąz i tez mi nie chce schodzic. a zafarbowałam sobie na wakacjach i do tej pory mam ten kolor. Teraz bardzo żałuję że sobie zafarbowałam i chciałabym mieć swój naturalny kolor włosów....
Alcia :) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 21:01   #6
su$ka
Zakorzenienie

podbijam temat ,bo do tej pory nie ma odpowiedzi...więc jak często można używać szamponetek?
zafarbowałam sobie włoski szamponetką do 4-8 myć Joanny kawowy brąz ,wyszedł śliczny kolor tylko ,że u mnie spiera się strasznie szybko ,po około 6 myciu już prawie nic nie ma...robiłam już dwa razy w ciągu 2 miesięcy ,ostatni raz 2 tygodnie temu ,no i zastanawiam się czy za tydzień przed sylwestrem mogę znów zafarbować ? czy to szkodzi włosom ?
pozdrawiam

su$ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 22:08   #7
Atka87
Zadomowienie

Szkodzi niestety... Może zrób na sylwestra a potem już daj włosom spokój na jakiś czas? i zaopatrz się w jakąś dobrą odżywkę/maseczkę, ja polecam WAX

Atka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 14:01   #8
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
ja też mam teraz włosy robione szamponetką która nie schodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! Jestem wściekła bo miałam swój naturalny kolor włosów i chciałam tylko na kilka dni przyciemnić,Te szamponetki są do dup.....!!!!!!!! Dosłownie,jestem wściekła Joanną robiłam-brąz
Ja obecnie mam włosy zafarbowane szamponetką(kremem koloryzującym z L'oreala "do28 myć" czyli jak na mnie tak na 2 miesiące...
Kolor miał być popielaty średni blond a wyszedł- średnociemny brąz czyli duużo za ciemny.Obecnie trochę zszedł i jest bliżej mojego kolorku naturalnego..
Więc to nie od firmy zależy i.. nie od ceny ..Ja wydałam 20 zl na "dobrą markową" firmę i co z tego..Skoro nie mam tego co chciałam.I Przez 1 tydzień to myłam włosy prawie że codziennie..

Mam wrażenie że zaaaaaawsze wychodzą kolory ciemniejsze..
A może to jak łapie farba zależy indywidualnie od włosa..Bo moją mamę też farby zawsze duużo ciemniej złapią!

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
podbijam temat ,bo do tej pory nie ma odpowiedzi...więc jak często można używać szamponetek?
zafarbowałam sobie włoski szamponetką do 4-8 myć Joanny kawowy brąz ,wyszedł śliczny kolor tylko ,że u mnie spiera się strasznie szybko ,po około 6 myciu już prawie nic nie ma...robiłam już dwa razy w ciągu 2 miesięcy ,ostatni raz 2 tygodnie temu ,no i zastanawiam się czy za tydzień przed sylwestrem mogę znów zafarbować ? czy to szkodzi włosom ?
pozdrawiam
Można ,wg mnie, tak często farbować włosy szamponetkami jak często się chce, po warunkiem że poprzedni kolor(szamponetki) się zmyje!! ?? Tak mi się wydaje
I one chyba już włosom nie szkodza,No a na pewno nie tak jak trwałe farby. Zwykle mają jeszcze jakieś odżywki dołączone do pudełka i ekstrakty roślinne w skłądzie..Myślę żę jest już inaczej niż kiedyś. Teraz bezpieczniesze staje się farbowanie...Ale zaznaczam nie jestem profesjonalną fryzjerką -takie mam po prostu zdanie

Sweet_Jelly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 16:37   #9
Cola_Ola
Zakorzenienie

Podbijam pytanie : jak często można farbować włosy szamponetką. Rozjaśniłam włosy i wreszcie mam swój ukochany rudy < wszystko u fryzjera > , ale nie chcę już męczyć włosów, a wiadomo, że kolor szybko się spłukuje. Czy szamponetka to dobre rozwiązanie? Niszczy włosy? I co ile można sobie ją zastosować?

"Maskarada"
Terry Pratchett
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 20:58   #10
Calebia
Wtajemniczenie

Moja siostra używa szamponetek na 4-8 myć co 2 tygodnie, już od dobrych kilku miesięcy - 4-5 Nic się jej nie dzieje z włosami.
Stary 2011-10-03, 21:23   #11
fryz5
Zakorzenienie

to czy szamponetka sie zmywa zalezy od stanu włosow. na zniszczonych zostanie na dłuzej a na zdrowych nie, ale sam odcień zostanie dłużej.

moim zdaniem można ich uzywac wtedy kiedy jest potrzeba jesli ma się kase to i codziennie ale zależnie od szamponetki, moze (nie musi) to podrażnić skórę głowy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości