Avon a mikrodermabrazja (?) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-13, 18:42   #1
brunetko_oka
Przyczajenie

Avon a mikrodermabrazja (?)

Nie wiem czy dobrze napisałam ale chyba wszyscy wiecie o co chodzi. Już od następnego katalogu (2/2008) Avon wprowadza nowy kosmetyk własnie do mikrodermabrazji. Konsultantki mogą go już kupić w katalogu 1/2008 w ofercie demo. Czytałam ulotkę na ten temat i tak mniej wiecej zrozumiałąm że kosmetyk ten bedzie w tubce z obrotową nakrętką posiadajacą 4 stopnie (wtajemniczenia hehe) do stosowania kosmetyku. Zastanawiam się nad kupnem tego ze względu na rozszerzone pory na buzi oraz (niestety) ze wzgledu na plame po opalaniu na ramieniu... Pomoże ?

Z góry dziękuję za komentarze. Pozdrawiam, Asia
brunetko_oka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 09:27   #2
L_V
Zakorzenienie

Dot.: Avon a mikrodermabrazja (?)

Brunetko, bez skłądu to ciężko cokolwiek powiedzieć. Sam pomysł 4-stopniowej regulacji wydaje sie byc niegłupi, mozna sobie dobrac "moc" scierania. Nie wiemy jednak co siedzi w składnie kosmetyku.
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 12:32   #3
iskralight
Zadomowienie

hmm.... a ja uważam że mikrodermabrazję powinna wykonywać tylko i wyłącznie wykwalifikowana kosmetyczka lub dermatolog.

mikrodermabrazji nie można wykonywać na każdym typie cery, a "szary człowieczek" przecież nie ma odpowiedniej wiedzy...

domyślam się, że takim AVONem krzywdy się sobie nie zrobi, i że to będzie taka mikrodermabrazja w cudzysłowiu, ale z drugiej strony, jeśli to nie działa jak powinno to szkoda pieniędzy...
iskralight jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 13:07   #4
brunetko_oka
Przyczajenie

Już wam cytuję informację z "Panoramy"

"ANEW CLINICAL Zaawansowany system dermabrazji CERA BEZ SKAZY

Przedstawiamy najnowsze osiągnięcie ANEW CLINICAL - zaawansowany technologicznie produkt do domowej mikrodermabrazji w rewolucyjnym opakowaniu zapewniający stopniową intensyfikację złuszczania naskórka. Wyjatkowa tubka posiada obrotową tarczkę pozwalajacą wybrać jeden z 4 poziomów intensywności działania mikrokrystalicznej formuły.
Aby uzyskać optymalne rezultaty należy stopniowo - co 2 tygodnie - wzmacniać działanie produktu o kolejny poziom intensywności. Już po pierwszym użyciu zapewnia widoczne efekty - odsłania naskórek o wyraźnie młodszym bardziej promiennym wyglądzie. W kolejnych etapach Zaawansowany system dermabrazji odblokowuje i zwęża pory wygładza zmarszczki i wyrównuje koloryt skóry, sprawiając że plamki i przebarwienia bledną a cera nabiera młodszego promiennego i odnowionego wyglądu" Zawartość tubki - 75 ml

Niestety o składzie kosmetyku jeszcze nic nie ma. W następnej panoramie powinno być wiecej ponieważ kosmetyk jako nowość wchodzi od katalogu 2/2008. Cena regularna to ok. 70 pln. Narazie Konsultantki mają możliwosć kupienia go taniej bo za 42 pln

A jeszcze miałabym pytanko czy coś takiego przy jednoczesnym stosowaniu stężonych kwasów owocowych 25 % z serii Ziaja PRO (do gabinetów kosmetycznych) pomogłoby na rozszerzone pory na twarzy oraz na wygładzenie skóry szyi i dekoltu ? Prócz tego na ramieniu mam bardzo ciemną plamę (pozostałość po opalaniu). Ogólnie chodzi o to by doprowadzić sie do stanu "używalności"
Stary 2007-11-14, 13:17   #5
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez brunetko_oka Pokaż wiadomość
A jeszcze miałabym pytanko czy coś takiego przy jednoczesnym stosowaniu stężonych kwasów owocowych 25 % z serii Ziaja PRO (do gabinetów kosmetycznych) pomogłoby na rozszerzone pory na twarzy oraz na wygładzenie skóry szyi i dekoltu ? Prócz tego na ramieniu mam bardzo ciemną plamę (pozostałość po opalaniu). Ogólnie chodzi o to by doprowadzić sie do stanu "używalności"
Ja bym nie łaczyłą miro z peelingiem kwaswym (25% na kwasy AHA to bardzo dużo!!!). Albo jendo albo drugie.

Natomiast na plamę na ramieniu mozesz spróbować.
Stary 2007-11-14, 14:16   #6
brunetko_oka
Przyczajenie

chciałam spróbować dwóch naraz bo teraz w sumie jest najlepszy czas na złuszczania itp... nawet z solarium zrezygnowałam hmm ale faktycznie moze lepiej nie ryzykowac..
Stary 2007-11-14, 16:48   #7
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

L_V dobrze radzi-albo jedno albo drugie a co wazne jezeli chcesz zdecydowac sie na mocne stezenie to nie robilabym tego na wlasna reke.
Stary 2007-11-14, 21:24   #8
brunetko_oka
Przyczajenie

Tego kosmetyku z kwasami uzywam juz długi czas i w sumie ejstem zadowolona z efektów
Stary 2007-11-14, 21:37   #9
Ahtaga
Wtajemniczenie

dziewczyny a czy stosując Avon, Anew Clinical, Micro-Exfoliant (Mikrodermabrazja w kremie) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,75...-w-kremie.html

można zrobić sobie "kuku"? i czy konieczne jest stosowanie filtrow jesli byc sie zaczela teraz tym pilingowac?
Ahtaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 09:36   #10
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez brunetko_oka Pokaż wiadomość
Tego kosmetyku z kwasami uzywam juz długi czas i w sumie ejstem zadowolona z efektów
Brunetko, bo to nie jest zły prepareat, chodzi na m tylko o połączenie wysokiego stezenia kwasó i ostrego peelingu - to moze byc za duo dla skóry.

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy stosując Avon, Anew Clinical, Micro-Exfoliant (Mikrodermabrazja w kremie) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,75...-w-kremie.html

można zrobić sobie "kuku"? i czy konieczne jest stosowanie filtrow jesli byc sie zaczela teraz tym pilingowac?

Ahtaga, nie ma tam składu - nie wiem czy jest na kwasach. Ale kilka dni po peelingu nie zaszkodzi sie zafiltrowac, zwłąszcza ze kazda mikro ma na celu odsłonięcie nowych, uwrazliwionych jeszcze na czynniki atmosferyczne warstw naskórka.
Stary 2007-11-15, 20:02   #11
brunetko_oka
Przyczajenie

Ahtaga - jeśli chodzi o kosmetyki z serii ANEW są super moje klientki (m.in moja mama ) są z niego bardzo zadowolone. Sama zastanawiam sie nad kupnem serii kremów dla 20latek. a jeśli chodzi o ten preparat jeszcze go nie testowałam bedę go mieć za ok. tydzień to powiem co i jak Ale wg mnie będzie ok seria Anew to jedyna grupa kosmetyków na która nigdy nie było skarg jeśli chodzi o moja sprzedaz kosmetyków.

Krzywdy sobie raczej tez nie zrobisz. Jeśli masz delikatną skórę to wystarczy ze bedziesz żadziej zmieniać stopnie intensywnosci złuszczania. Pozdrawiam

Hej dziewczyny - odebrałam paczkę - TEN KOSMETYK JEST CUDOWNY !!!

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-11-22 o 12:28
Stary 2007-11-22, 12:28   #12
L_V
Zakorzenienie

A czy mogłąbys wklepać skład?
Stary 2007-11-22, 17:06   #13
brunetko_oka
Przyczajenie

Nie ma przynajmniej ja przejżałam te swoje materiały i nie znalazłam... ALe opiszę wam mniej wiecej jak to wygląda - dwie wąskie tubki połączone jedną nakrętką. Czy dwa w sumie osobne kosmetyki. na wierzchu jest obrotowa tarczka z 4 dziurkami - 4 stopnie stosowania kosmetyku. Każdego stopnia należy używać po 2 tygodnie - między aplikacjami kosmetyku robic 2 dniowe przerwy.. szukalam na allegro, ale jeszcze go nie ma wiec skladu narazie wam nie powiem
Stary 2008-01-31, 10:18   #14
madziulala81
Raczkowanie

Brunetko proszę napisz jakie ten kosmetyk daje rezultaty. Mam tłustą cerę i brzydkie pory, moja zmora. Od listopada na pewno zrobiłaś już kilka takich zabiegów. Czy spłyca pory, bo przede wszystkim o to mi chodzi.
Dziękuję i pozdrawiam
madziulala81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 23:09   #15
aksalotl
Zadomowienie

również jestem łasa na szczegóły kuracji nowym avonem
aksalotl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 22:41   #16
princeska69
BAN stały

GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69

a myslicie ze nadaje sie do skory tlustej czasem tradzikowej 18latki?
princeska69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 19:34   #17
NieMamPomysluNaNick
BAN stały

GG do NieMamPomysluNaNick

czytając opinie o, tutaj! http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,75...-w-kremie.html
mogę wy konkludować ( trudne słowo ), że to jednak nie mikro dermabrazja tylko zwykły peeling?
NieMamPomysluNaNick jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 20:07   #18
aksalotl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez NieMamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
czytając opinie o, tutaj! http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,75...-w-kremie.html
mogę wy konkludować ( trudne słowo ), że to jednak nie mikro dermabrazja tylko zwykły peeling?
odniosłam wrażenie, że jednak chodzi o to:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...on-system.html
niestety, nie ma żadnych opinii jeszcze
Stary 2008-02-16, 12:12   #19
aksalotl
Zadomowienie

Jak się sprawuje avonowska dermabrazja? Jakie efekty? Dzielcie się wrażeniami, dziewczyny
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości