pomóżcie wybrać tusz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-09-16, 00:50   #1
patty_ann
Przyczajenie

pomóżcie wybrać tusz

chciałabym bardzo abyście porazdziły mi jaki wybrać tusz do rzęs, od kilku dni studiuje KWC i tam jest tyle sprzecznych informacji jeżeli chodzi o szczegóły to zawsze kupowałam wydłużające i podkręcające tusze, ale ostatnio doszłam do wniosku,że przecież mam długie i podkręcone więc to czego mi trzeba to pogrubienie, więc zwracam się do was z prośbą pomóżcie doradzić mi tusz który spektakularnie pogrubi mi rzęsy z góy dziękuję
patty_ann jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 15:34   #2
Molly
Przyczajenie

Re: pomóżcie wybrać tusz

Cześć!!
Ja też mam ładne rzęski ale lubię je pogrubiać.
Najlepszy, jaki dotąd znalazłam to tusz podrubiający avonu, naprawdę polecam
Molly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 16:57   #3
ffurbo
Przyczajenie

Uwielbiam tusze Bourjois

Bardzo dlugo uzywalam "Volume Glamour" brazowego, potem Scintillant (brazowy z drobinkami), ma cudowna gesta szczoteczke i milo pachnie. Natomiast niedawno skonczylam "Pump up The Volume" (kolor Brun pigeonnant 02) i nie zawiodlam sie (dobra szczoteczka, chociaz nie tak rewelacyjna jak w Volume Glamour, i kolor slicznie harmonizujacy z zielonymi teczowkami). Nie przypadl mi do gustu "Coup de Theatre" i na pewno do niego nie wroce.

Od czasu do czasu przerzucam sie na inne firmy, jednak zawsze wracam do Bourjois.

Powodzenia i pozdrawiam
ffurbo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 19:36   #4
joda
Raczkowanie

Ładnie pogrubia Oriflame Lash Advanced Waterproof Mascara, chociaż z założenia nie jest to pogrubiający tusz. Dwie "warstwy" i piękne rzęsy, że hej. Poza tym IsaDora Build-up extra Volume jest dobra, pogrubia bardzo subtelnie. Obie są trwałe i się nie rozmazują. Sprawdziałam na sobie
Pytałaś o coś, co spektakularnie pogrubi rzęsy - z tym jest trochę kłopotu, można przesadzić, rzęsy się posklejają, chyba, że masz wprawę...
Pozdrawiam
joda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 20:20   #5
Alaaa
Przyczajenie

MOZE ZDZIWI CIE MOJ WYBOR,ALE REWELEACYJNY JEST TUSZ Z AVONU COLOR TREND-TAKI W ZOLTYM OPAKOWANIU. JEST BARDZO TANI (OK 8-9ZL) ALE JEST NAAAAJLEPSZY.NALOZONY 2 LUB 3 RAZY DAJE CUDOWNY EFEKT.PROBOWALAM JUZ ROZNYCH TUSZOW: LASH ARCHITECT,INTENSIFIQUE,CO UP DE THATRE I WIELE INNYCH I ZA KAZDYM RAZEM WRACAM DO AVONU
Alaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości