Dekoloryzacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-15, 14:18   #1
S79ylwia
Przyczajenie

Dekoloryzacja

Witam
Mam na imię Sylwia i mam problem . W wyniku oszczednosći bo fyzjer w UK jest bardzo drogi sama farbowałam włosy i wyszła tragedia. Małam juz duże odrosty i pasemka blond czekolada na głowie i pomyślałam sobie że pomaluje na brązowo wtedy nie będzie widać odrostów. Ale to był błąd w tym kolorze czuję się beznadziejne i co najgorsze pare razy próbowałam pomalować je na bląd a kolor nie schodzi. Niewiem co mam robić. Może macie dobra rade dla mnbie? MOże spróbować rozjaśniaczem niewiem sama bardzo prosze o rade. Niestety nie mam zdjęcia żebyście mogli to zobaczeć. Z góry bardzo dziękuję.
S79ylwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 12:42   #2
poiuy85
Raczkowanie

GG do poiuy85
Smile Dot.: Dekoloryzacja

Wiesz, mysle ze mozesz sprobowac dekoloryzacji, ale moze porzadnie zniszczyc ci wlosy, szczegolnie ze juz je troche podniszczylas pozostalymi zabiegami . Tylko niewiem czy od tak o uda ci sie kupic dekoloryzator w UK bo ja tu w wiedniu mialam z tym straszny problema dokadniej nie udalo mi sie to, musialam kupic w pol, tez planuje na dniach dekoloryzowac wlosy..... pozdrawiam
Stary 2007-11-23, 14:01   #3
S79ylwia
Przyczajenie

Dot.: Dekoloryzacja

Dziękuje bardzo za dobrą rade i chyba narazie się powstrzymam. Ponosze ten kolor który mam. OPowiedz jak tobie poszła dekoloryzacja .
S79ylwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 19:16   #4
Agga407
Raczkowanie

GG do Agga407
Dot.: Dekoloryzacja

Ja kiedyś z platynowego blondu pomalowałam sobie na cimny brąz-znudził mi się szybko i fryzjerka śćiągneła mi ten brąz -dekoloryzatorem loreal platinium (niebieski),oczywiste jest to ze włosy się trochę podniszczyły,ale na pewno nie tak jakby użyła zwykłego dekoloryzatora .Po zabiegu mocniej wycieniowala mi włosy(scieła podniszcone ukońcowki)),Do pielęgnacji używałam szmponu i odzywki matrix sleek look (teraz używam loreal absolut repair i szmponu lumino contarst-polecam)Jesli jestes w Uk to w supermarketach np asda możesz kupić produkty- John Frida ,jest tam cała gama pielgnacji blondu ,i taki środek (nie pamietam nazwy),cos w stylu luminous color glaze (shampagne blond)który netralizuje żólte refleksy ,delikatnie rozjasnia włosy i nadaje szmpanski odcien.
Agga407 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości