po bokach głowy mam meszek a miałam włosy-jak mam teraz pobudzić do wzrostu to coś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-15, 15:32   #1
ewa007
Rozeznanie

po bokach głowy mam meszek a miałam włosy-jak mam teraz pobudzić do wzrostu to coś?

Witajcie drogie wizażanki

Otóż moje włosy przeszły wiele. Teraz już ich wcale nie farbuje ogólnie ich stan się poprawił, lecz niestety z przodu po bokach głowy tuż przy czole moje włosy zamieniły się w meszek. Ten meszek sobie niby rośnie, bardzo powoli ale cały czas nie przypomina mi to moich włosów..... Nie mogę zaczesać włosów do góry i zebrać w kucyk gdyż po bokach mam zamiast włosów plac meszków..... Stosuję tabletki na włosy, maseczki, odżywki, włosy myje szamponem ziołowym. Raz skrzypem, raz rzepą, rozmarynem itd....
Myslałam sobie o ampułkach. Widziałąm takie w aptece ,ale przeszło 100zł kosztują i ni jest ich dużo. Myślicie że to by pomogło?Co zrobić by znów w tych miejscach zaczęły rosnąć normalne włosy a nie kikuty.....:rol leyes::rolleyes :
ewa007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 15:54   #2
iziaczek
Zadomowienie

Dot.: po bokach głowy mam meszek a miałam włosy-jak mam teraz pobudzić do wzrostu to

Może osławiony Wax,seboradin lotion,biostymina,kuracja wzmacniająca joanny lub ampułki z tej serii.
Fajne ampułki ma tez seboradin
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 15:59   #3
ewa007
Rozeznanie

Dot.: po bokach głowy mam meszek a miałam włosy-jak mam teraz pobudzić do wzrostu to

No właśnie może ampułki, ale czy kiedykolwek jeszcze wyrosną mi tam włosy?Używałam jeszcze waxu, ehhh, a może zapytać o rade specjaliste fryzjera lub dermatologa, kogo lepiej?
Stary 2007-11-15, 18:06   #4
iziaczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ewa007 Pokaż wiadomość
No właśnie może ampułki, ale czy kiedykolwek jeszcze wyrosną mi tam włosy?Używałam jeszcze waxu, ehhh, a może zapytać o rade specjaliste fryzjera lub dermatologa, kogo lepiej?

Na Twoim miejscu wypróbowałabym ampułki i seboradin.
Jak pójdziesz do dermatologa to napewno przepisze Ci jakąs "wcierke",no a fryzjer... Raczej nie sądze aby cos w tej kwestii doradził,ale jak znasz jakiegos naprawde dobrego fachowca.
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:26   #5
ewa007
Rozeznanie

No fachowców z prawdziwego zdarzenia wśród fryzjerów ciężko spotkać...no dobrze czyli jednak ampułki chyba wapróbuję....
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości