Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-21, 20:22   #61
asia_z
Zakorzenienie

Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

no wlasnie moja znajoma tez chodzila do tego fryzjera koło kmicica i tez jest zadowolona. Ja tam od kilku lat chodzę do jednej fryzjerki na nowym zawierciu i jestem bardzo zadowolona
Stary 2009-04-21, 20:24   #62
lm77
Raczkowanie

GG do lm77

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
no wlasnie moja znajoma tez chodzila do tego fryzjera koło kmicica i tez jest zadowolona. Ja tam od kilku lat chodzę do jednej fryzjerki na nowym zawierciu i jestem bardzo zadowolona
na "nowym zawierciu" ? ;D

nadal chodze tam koło kmicica tylko do innej babki, krótkie włosy ma i balejaż rudo/blondynka ;p nie jestem zachwycona, ale jest ok ;]

Edytowane przez lm77
Czas edycji: 2009-04-21 o 20:50
lm77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 15:45   #63
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie

wiecie może ile kosztuje w Atelier podcięcie końcówek+zrobienie grzywki ?
CzerwonyKolczyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 20:38   #64
kamilaslowik5
Przyczajenie

Ja chodze do pani Krzysi juz od dlugiego czasu i jestem bardzo zadowolona kilka moich znajomych tez, fryzura to kwestia dobrego przekazania tego czego sie chce bo inaczej bedzie klapa i nie tylko z winy fryzjera
kamilaslowik5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 21:43   #65
lm77
Raczkowanie

GG do lm77

Cytat:
Napisane przez kamilaslowik5 Pokaż wiadomość
Ja chodze do pani Krzysi juz od dlugiego czasu i jestem bardzo zadowolona kilka moich znajomych tez, fryzura to kwestia dobrego przekazania tego czego sie chce bo inaczej bedzie klapa i nie tylko z winy fryzjera
mnie tez ja wiele osob polecało, ale szczerze, nawet nie mówiąc o tej fryzurze jaką mi zrobiła, to po prostu jej nastawienie było okropne. Była niemiła i szarpała, a moim zdaniem fryzjerka jednak powinna być sympatyczna a spod rąk tej kobiety chciałam się wydostac jak najszybciej ;] z powodu wielu urazow, ktore odniosłam przez fryzjerki wybieram opcje ja+nozyczki do degeżowania i bawie sie wysmienicie ;] chociaz teraz chciałabym krótko z tyłu, długa grzywka, ale wszystko tak żeby zakryło moje odstające lekko uszy ^^ i nie wiem w czyje ręce się oddać
lm77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 08:39   #66
asia_z
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
na "nowym zawierciu" ? ;D

nadal chodze tam koło kmicica tylko do innej babki, krótkie włosy ma i balejaż rudo/blondynka ;p nie jestem zachwycona, ale jest ok ;]
no to dzielnica jest chociaż wszyscy uparcie powtarzają, że to Borowe Pole
Stary 2009-04-28, 10:13   #67
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
wiecie może ile kosztuje w Atelier podcięcie końcówek+zrobienie grzywki ?
up

i był ktoś może u pani Magdy w Sealu ?
CzerwonyKolczyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:40   #68
melisa86
Raczkowanie

Ja byłam u P. Magdy i byłam bardzo zadowolona- pozniej coś troszke to juz leciało bardzop szybko ale chyba dlatego ze nie zmienilam za bardzo fryzur- ale ja chciałabym się dowiedzieć gdzie umią uczesać bardzo ładnie a zarazem modnie nowocześnie na wesele, żeby się nie wyglądało jak sprzed 10 czy 20 lat z tapirem nagłowie!!!
melisa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 11:35   #69
paulka777
Przyczajenie

w cosmo za przedłużenie naturalnych od 800zł z tego co się orientjue efekt do czterech miesięcy

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

ja byłam w cosmo na czesaniu i powiem wam że wszyscy zachwycali sie moim upięciem było świetne naprawde polecam gorąco
paulka777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 16:12   #70
Justy-sia
Przyczajenie

Witam paulka777 i wszystkie ślicznie uczesane Zawiercianki!!

Poszukuje właśnie jakiegoś extra fryzjera do upięcia długich włosów na wesele. Dzwoniłam do Atelier i do Cosmo.
Atelier :
fryzura-100zł
fryzura próbna-80zł
makijaż -80zł
już nie pytałam o próbny makijaż

Cosmo:
pakiet fryzura i makijaż-130zł
pakiet fryzura próbna i właściwa, makijaż próbny i właściwy- 210zł

Ceny są zdecydowanie korzystniejsze w Cosmo, ale nie wiem do kogo ewentualnie pójść.Bardzo proszę polecić mi konkretną fryzjerkę w Cosmo do upiecia. Paulko777 licze na Ciebie. Opowiedz więcej cos o Twojej fryzurce.Pozdrawiam
Justy-sia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:42   #71
rekinek42
Przyczajenie

Witajcie,
Ja rownież poszukuje dobrego fryzjera na wesele.....Bede wdzieczna za podpowiedz.Ja pytalam w Seal(nad Biedronka) tam probna fryzura 40zl a wlasciwa 80zl.
Pozdrawiam
rekinek42 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:52   #72
wiki26
Przyczajenie

Dziewczyny pomozcie, prosze szukam fryzjerki ktora kiedys pracowala w TRENDACH w Zawierciu, ma na imie Aneta, czy ktoras z was wie gdzie teraz pracuje, w jakim salonie?? pomozcie, prosze
wiki26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 20:55   #73
anetw
Raczkowanie

Poprę Panią Agnieszkę z małego saloniku za przychodnią na Powstańców, fajnie obcina i farbuje i do tego nie tak drogo. I już za jakieś 2 m-ce wraca z urlopu
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anetw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:48   #74
paulka777
Przyczajenie

jeśli chodzi o cosmo polecam pania basia lub angelike naprawde rewelacyjnie upinaja wlosy ja bylam nie raz i moje kolezanki do slubu również sie czesały jeśli chodzi o makijaże robi je szefowa i naprawde ja bytłam zachwycona i od wielu osób słyszałam o niej same pozytywnme opinie a zreszta zawsze mozna zrobic sobie próbna ceny sa bardzo korzystne naprawde sobieraja i upiecie i makijaz do urody i sylwetki polecam
paulka777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 12:17   #75
piczulina
Przyczajenie

a ja troszke na inny temat ale mysle ze mi pomoze ktos chciałam zapytać jakie solaria polecacie w Zawierciu ? Gdzie najlepiej się opalić?
piczulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 08:42   #76
Jagoda90
Zadomowienie

Dziewczyny, Wy z pewnością wiecie

ile kosztuje obcięcie w Atelier ( oczywiście myślę nad tym , by iść do polecanej przez Was Pani Izy )

Jagoda90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 20:45   #77
JOABRA
Przyczajenie

TO ZALEŻY NA jakiej fryzurze CI ZALEŻY. Ja chodzę do ATELIER FRYZUR na 3 maja. Prawde mówiąc znają się tam na robocie, to chyba najbardziej profesjonalny salon w mieście.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

i jeszcze odp. do wiki Pani Aneta pracuje właśnie w Atelier fryzur.
JOABRA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:14   #78
Jagoda90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez JOABRA Pokaż wiadomość
TO ZALEŻY NA jakiej fryzurze CI ZALEŻY. Ja chodzę do ATELIER FRYZUR na 3 maja. Prawde mówiąc znają się tam na robocie, to chyba najbardziej profesjonalny salon w mieście.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

i jeszcze odp. do wiki Pani Aneta pracuje właśnie w Atelier fryzur.
proszę nie pisz capsem
a co do ''znania się na robocie'', to wydaje mi się, że to nie jedyny taki salon, ale chciałam zapytać o cenę

Stary 2009-07-05, 11:06   #79
SuperNova
Przyczajenie

Witam
Chciałam zapytac czy skorzystałybyście z usług fryzjerki, która odwiedzałaby was w domu i jaki przedział cenowy za usługi uważacie za rozsądny (cięcie, koloryzacja)? Dodam, że osoba ta ma doświadczenie w indywidualnym doborze fryzur i koloryzacji, jest dobrym fachowcem, a przede wszystkim umie słuchac
Pozdrawiam
SuperNova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 12:26   #80
katarzynamalicka23
Przyczajenie

Pewnie. a cena usług zależy też od jakości...osobiscie dla mnie odpowiedni przedział za obcięcie to 20-50zł
katarzynamalicka23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 19:51   #81
melisa86
Raczkowanie

ja myślę, że byłabym zainteresowana- ale nawet nie tak cieciem i koloryzacją co uczesaniem... a nawet nie ja sama tylko powiedzmy 4 osoby na raz. Chiałabym się zapytać czy można pros9ić o jakiś kontakt jeżeli coś...

aha i moze Wy dziewczyny mi pomozecie- wiecie moze do kogo mozna osobiscie pojechac albo osobiscie przyjedzie na uczesanie wlasnie kilku osob na wesele... zalezy mi zeby to była naprawdę dobra fryzjerka...tylko w tym sęk że wesele odbywa się w święto i salony fryzjerskie są pozamykane dlatego pytam o taką usługę

Edytowane przez melisa86
Czas edycji: 2009-07-10 o 19:56
Stary 2009-07-13, 17:02   #82
Ina2931
Przyczajenie

A ja chodzę od wielu lat do Pani Basi w małym salonie na Szerokiej.
Jestem zadowolona
Ina2931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:59   #83
Jagoda90
Zadomowienie

byłam dziś u pani Magdy w Sealu - 25 obcięcie
polecam, dobrze mi doradziła
moja koleżanka chodzi do salonu VIP ? znacie ? byłyście ?

Stary 2009-07-16, 18:33   #84
melisa86
Raczkowanie

no właśnie! jak to jets z tym VIP Professional- niedaleko ryneczku tak samo i Seala. Kiedyś byłam tam zajżeć coś się zapytać itd. ale sama nie wiem co mam o tym salonie sądzić - wogóle zauważyłam że panie w salonie wydają się mało profesjonalne się itd.
A wy macie jakieś zdanie?

aha. i chciałam się jeszcze zapytać czy fajnie czeszą w slonie p. słomczewskiej- tj. tez jej salonu Sealu- nad biedronką- tylko że w drugim punkcie na ulicy "chyba" wierzbowej. -z tyłu żabek ?

Edytowane przez melisa86
Czas edycji: 2009-07-16 o 21:53
Stary 2009-07-18, 15:18   #85
asia_z
Zakorzenienie

ja kiedyś chodziłam do tego salonu za ryneczkiem. Obcinały mnie chyba 2 panie; jedna taka pulchna, bardzo fajna. Podobało mi się jak obcinała, i druga nie pamiętam imienia. Miła, ale jakoś ten grubszej obcięcie mi się bardziej podobało. Była tam też kiedyś pani Martyna, ale nie wiem czy ona nadal obcina. Chodzilam tam z 5 lat temu, wiec mogło się zmienić. Teraz w sierpniu albo wrześniu planuje iść do Cosmo do Rafała, bo moją koleżankę świetnie obciął i mi może też coś wymysli ciekawego
Stary 2009-09-16, 20:22   #86
lask
Przyczajenie

no właśnie pociągne dalej temat salon VIP za biedroną czy wiecie coś wiecej moja koleżanka była i jest zadowolona ja sie zastanawiam
lask jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:19   #87
mazda309
Przyczajenie

ja polecam serdecznie salon Atelier Fryzur w Pilicy ! dziewczyny są tam bardzo miłe , i sporo potrafią - jest to mała miejscowość przez co ceny nie są zawyżone. aha mają tam też super solarium .
mazda309 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 19:18   #88
asia27
Przyczajenie

Hej Andzia ja byłam przy tym jak ci pani Krzysia ci robila kolor i to była dekoloryzacja i dlatego tak dużo zapłaciłaś tak wiec nie wypisuj głupot bo fryzurę miałaś śliczną bardzo Mi się podobała. pani Krzysia badzo ladnie obcina ja do niej chodzę regularnie i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest bardzo dokladna i mila ogólnie tam pracuja najlepsze dziewczyny w zawierciu jest tam bardzo miły personel.Bardzo polecam salon joliesse tam można się ladnie uczesc na wesele wiem coś o tym bo pani Martyna czesała Mnie tam na Mój ślub i bylam bardzo zadowolona fryzura trzymała mi sie 2 dni a musze przyznacże ładnie balowałam wszyscy byli zachwyceni moją fryzurką inne dziewczyny tez ładnie uczesały czlonków mojejh rodziny wyszłysmy zachwycone z tego cenny sa adekwatne do uslugi. Paulka ja byłam kiedys u pani gasi z cosmo i była porazka włosy zaraz mi oklap ły tak więc jak tylko przyszłam do domu to mylam wlosy i sama się czesałam porażka a cennazabila mnie za ta fryzure jeszcze pożniej się dowiedziałam zd jest tylko po kursie i uczyła ją córka szefowej z Cosmo kt óra tez nie jest fryzjerką porażka omijac z daleka

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Paula a powiedz Mi jak mozna dobrac makijaż do sylwetki bo tego nie rozumie bo szefowa cosmo bawi sie w kosmetyczke i jej to kiepska wychodzi wyszłam od niej i mialam całe włosy ubrudzone niech sie z zdecyduje za co sie bierze za fryzjerstwo czy kosmetyke bo się dowiedziałam z pewnych źródeł że ani fryzjerstwa ani kosmetyki nie skonczyła załamka
asia27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 14:42   #89
pmj87
BAN stały

A słyszeliście o NOWO OTWARTYM zakładzie w Zawierciu.tam na Żabkach... "Bella". rewelacja. polecam koniecznie i ceny za obcięcie od 20zł

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

a próbowałaś koło biedronki na żabkach w nowo otwartym zakladzie "bella"???ja byłam tam się obcinać wzeszły piątek i jestem bardzo zadowolona bo wiedzą co znaczy tylko centymetr a nie zetną Ci więcej... fryzjerki tam są zrozumiałe
pmj87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 14:52   #90
Mineralny
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez angela__ Pokaż wiadomość
szukam jakiegoś dobrego fryzjera w Zawierciu... może Wy wiecie coś na ten temat i mi poradzicie...
Witaj !

Wiesz ja chodziłem przez dobre kilka lat do Pani Izy Jakubowskiej na Paderewskiego lecz otworzyła sobie swój salon na Piłsudskiego 81A w tych nowych budynkach koło Biedronki. Są tam fajne stylistki dobra kawusia i muza ceny tez nie duże wiec moge je polecić . Jak chcesz to dzwoń podaje numer tel 32 725 21 41
Mineralny jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości