Dobry Fryzjer - Zawiercie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-17, 15:26   #121
Monikk1985
Przyczajenie

Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

ja kiedyś byłam w belli i poprostu porażka
Monikk1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 11:05   #122
Ewciak78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
Byłam niedawno a Atelierze- robiłam tylko grzywkę, obcięła mnie beznadziejnie, jak od garnka
10 zł za samą grzywkę....

znajoma była w Belli, przeszła ogromną metamorfozę- kolor, obcięcie świetne

czy któraś z Was była tu ?
http://www.izdebscyfryzjer.pl/index.htm
Ja mieszkam obok. Słyszałam od kilku osób, że tam obcinanie to cały rytuał. Masaże, odżywki i prelekcja na temat włosów. Nie wiem, może komputerowe badanie struktury tez robią? Mieszkam dwa bloki dalej i teraz właśnie zastanawiam się czy tam nie iść. Znajoma mamy, która nie porażała gęstością włosów wyszła stamtąd odmieniona. Fryzura dobrana do kształtu jej twarzy, włosów jakby miała więcej, zmieniła się nie od poznania. Na razie jeszcze zapuszczam . Nigdy nie byłam u mężczyzny, może on wreszcie " zrobi i dobrze "
Ewciak78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 17:11   #123
Eais
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam obok. Słyszałam od kilku osób, że tam obcinanie to cały rytuał. Masaże, odżywki i prelekcja na temat włosów. Nie wiem, może komputerowe badanie struktury tez robią? Mieszkam dwa bloki dalej i teraz właśnie zastanawiam się czy tam nie iść. Znajoma mamy, która nie porażała gęstością włosów wyszła stamtąd odmieniona. Fryzura dobrana do kształtu jej twarzy, włosów jakby miała więcej, zmieniła się nie od poznania. Na razie jeszcze zapuszczam . Nigdy nie byłam u mężczyzny, może on wreszcie " zrobi i dobrze "
oo, to ciekawe

jak pójdziesz to później zdaj relacje
Eais jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 17:22   #124
Natsoonable
Przyczajenie

GG do Natsoonable

idę w następny czwartek czyli 24 czerwca do Belli Dam znać ja było ;dd Ja polecam serdecznie Nadię i jeśli chodzi tylko o grzywke i końcówki i cieniowanie to przy jamniku na ulicy dojazd w tym pasażu - ale jak jakąś konkret fryzurke to nie nie nie !
Pozdrawiam
Natsoonable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 22:20   #125
shauni
Przyczajenie

GG do shauni

Polecam Extravagance i panią Izę (rude włosy). Byłam u niej przed komersem i kobieta wyrobiła się szybko i ładnie. Cięcie dobre. Za niedługo idę tam na cieniowanie.
Byłam u Izdebskich, ale jak dla mnie za dużo "profesorstwa" i "luksusu". W ogóle nie jak u fryzjera, tylko jak na wykładzie.
W Belli byłam raz i krzywo mi grzywkę ścięła -.-
Pozdrawiam. ;*

Edytowane przez shauni
Czas edycji: 2010-07-01 o 00:50
shauni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:50   #126
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shauni Pokaż wiadomość
Polecam Extravagance i panią Izę (rude włosy). Byłam u niej przed komersem i kobieta wyrobiła się szybko i ładnie. Cięcie dobre. Za niedługo idę tam na cieniowanie.
Byłam u Izdebskich, ale jak dla mnie za dużo "profesorstwa" i "luksusu". W ogóle nie jak u fryzjera, tylko jak na wykładzie.
W Belli byłam raz i krzywo mi grzywkę ścięła -.-
Pani Iza z Atelier ma być podobno nad Rossmanem.
Pozdrawiam. ;*

czemu? o czym opowiadali ? ile zapłaciłaś??
ja planuje iść do avangarde ( chyba nie pomyliłam nazwy ) na Paderewskiego...był ktoś ?
Rinaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:02   #127
asia_z
Zakorzenienie

a wie ktoś kiedy mają otwierać salon nad rossmanem?
Stary 2010-07-01, 00:52   #128
shauni
Przyczajenie

GG do shauni

u Izdebskich około 50 zł. coś o włosach, ale nie podobało mi się, w jakim stylu. mam na myśli, że fryzjer zaczął od: nie przerywaj mi, kiedy będę mówił. i zaczął bez słowa obcinać mi włosy, to mu przerwałam spytać, co on mi w ogóle z nimi robi, bo nie ustaliliśmy do końca. no i siedziałam tam bite 2,5h a na samo strzyżenie przyszłam.
shauni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 08:47   #129
Majaa23
Przyczajenie

Witam! z tego co się dowiedziałam to Pani Aneta już nie pracuje w na żabkach.Nad Rossmanem otwiera się nowy salon fryzjersko-kosmetycznyi tam mają pracowac Pani Edyta i Pani Aneta oraz Pani Ania z Atelier fryzur.Już nie mogę się doczekac !
Majaa23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:31   #130
Ewciak78
Zakorzenienie

Wybacz to musiała być dla Ciebie prawdziwa trauma ale nie mogłam się powstrzymać. To prawie jakby porwał Cię z ulicy Jacyków pod wpływem halucynogennych grzybków i na chama próbował przyodziać w koronki ala Heidi, alpejska dojarka krówek

A chociaż obcięli Ci te włosy po bożemu ? Może oni w ten sposób leczą kompleksy ? Naoglądał się tu ktoś "Dynastii" lub " Mody na sukces" i chce błysnąć blichtrem nieadekwatnym do naszego tętniącego bezrobociem miasta
Chyba sobie daruję wizytę w tamtejszym przybytku . Chyba, że ja od progu powiem: proszę mi nie przerywać i wynurzę się na temat mojej kolekcji szamponów co do ceny których nikomu się nie przyznaje / wie mausia? to była okazja normalnie grzechem byłoby nie kupić tylko 8(0) zł /

Edytowane przez Ewciak78
Czas edycji: 2010-07-02 o 12:34
Ewciak78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 13:28   #131
_flower
Przyczajenie

GG do _flower

witam,
ja polecam fryzjera nie w Zawierciu, ale w Myszkowie.Salon znajduje się na ulicy mjra Sucharskiego w bloku na rogu kolo sklepu spożywczego.Polecam p.Anię, która kiedyś jakieś 3 lata temu pracowała w Joliesse na Marszałkowskiej w Z-ciu.Potrafi doradzić i obciąć z cenami bywa różnie. od tego roku troche podniosły w porównaniu do 2009. Ale chyba najlepszym fryzjerem z powołania a nie z przymusu jest p.Karol, które też pracował w tym salonie, a teraz ma swój "Galerię fryzru evolution" w myszkowie na ul.Sikorskieg teraz zapuszczam włosy a we wrześniu planuje iść własnie do P.Karola- on zna się naprawdę na rzeczy i potrafi doradzić i obciąć- cudo.

a co Joliesse to nie polecam już , po tym jak w 2007 roku, p.Agnieszka zrobila mi uplastycznienie na moich rozjasnionych wloasach- szkoda ze nie powiedziala mi wtedy , ze na moich jasnych wlosach tego nie mozna zrobic. niestety zrobila i mialam suche siano na glowie i mega zniszone wlosy, ktore musialam obciac na krotko, wlasnie u p.Ani w myszkowie- i bylam bardzo zadowolona, bo od kazdego fryzjera zawsze wychodzilam z placzem, a takie nie bylo

Polecam takze róznego typu upięcia i czesanie w myszkowie zarówno u p.Ani jaki i u p.Andżeliki, obie potrafia wyczarowac coś niezwykłego na głowie. Myśle, że spokojnie dziewczyny, które planują czesać się na swój własny ślub, mogą tam iść i wyjda zadowolone.
_flower jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 09:25   #132
Bobik78
Przyczajenie

Witam ! To nie prawda, że u Izdebskiech nie można dojść do słowa. Zapewne koleżanka była u Eugeniusza a ja chodzę do syna Damiana od 10 lat i jestem zachwycona ! Zawsze się mnie zapyta o preferencje i o to jaką chce mieć fryzurę. Owszem, obcięcie trwa trochę czasu, ale za to jestem dobrze obcięta a nie byle jak w ciągu 0,5 godz.
Szampony trochę kosztują ale włosy też i są odżywione i zdrowe.
Fachowa obsługa i dobre obcięcie niestety kosztuje.
jak kogoś nie stać i chce wyglądać byle jak to niech tam nawet nie zagląda.
Ja z całego serca polecam, mimo iz dojeżdzam 60 km ale warto !!!!
Bobik78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:57   #133
Bobik78
Przyczajenie

Izdebscy są za dobrzy na Zawiercie, dlatego powinni otworzyć salon gdzieś na śląsku ... nie rozumiem dlaczego wiedze o włosach nazywa się profesorstwem.... ? profesjonalizm we wsi Zawiercie chyba nie jest dobrze widziany....
Bobik78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 21:25   #134
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czerwcowa86 Pokaż wiadomość
ja osobiście nie polecam alteriera. moja przyjaciółka tam była zapłaciła dużą sumkę a zadowolona wogóle nie była.. ja POLECAM wam wszystkim salon ulicę dalej na zegadłowicza, 'prestige' ja jestem zadowolona, poleciłam w pracy i koleżanki są wdzięczne!!!
ile kosztuje u nich wycieniowanie włosów ?
którą fryzjerkę polecasz?
Rinaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:20   #135
sarao
Przyczajenie

Exclamation Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

szukam fryzjerki Pani Edyty, która wczesniej pracowała w atelier fryzur na 3 maja. Bardzo Pilnie potrzebuje danych kontaktowych do Pani Edyty ewentualnie podanie aktualnego miejsce pracy.
sara.o@wp.pl
sarao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 23:20   #136
Donka94
BAN stały

sarao , Edyta otworzyła (albo otwiera ) salon nad Rossmanem
Donka94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 02:18   #137
sarao
Przyczajenie

Mam wesele w sobote i bardzo bym chciała aby to Pani Edyta mnie na nie uczesała, czy masz może jakies namiary na Pania Edyte ?
sarao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 22:06   #138
kaka66107
Przyczajenie

Witam. Nie wiecie może czy Pani Iza z atelier pracuje jeszcze w extravagance? Jeśli nie, to gdzie możn ją odnaleźć?
Z góry dziękuje za odpowiedź
kaka66107 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:35   #139
martyna200
Przyczajenie

Dziewczyny odradzam salon fryzjerski Seal w Zawierciu!! Niedawno byłam się obcinać i porażka!! Pani która mnie obcinała kompletnie nie miała pojęcia o technice strzyżenia....naprawdę się rozczarowałam.
Pozdrawiam
martyna200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 14:56   #140
Monikk1985
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaka66107 Pokaż wiadomość
Witam. Nie wiecie może czy Pani Iza z atelier pracuje jeszcze w extravagance? Jeśli nie, to gdzie możn ją odnaleźć?
Z góry dziękuje za odpowiedź
Pani Iza nadal pracuje w Extravagance pozdrawiam
Monikk1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:16   #141
sarah11
Przyczajenie

Ja osobiście polecam mowootwarty salon na marszałkowskiej La Bell. Niskie ceny i ogolnie dobre fryzjerki.. Byłam tam ostatnio na belejage i strzyżenie i jestem bardzo zadowolona.. Zreszta moj brat tez byl sie obcinac i tez jest zadowolony. Takze polecam ten salon....
sarah11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:59   #142
manillia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Natsoonable Pokaż wiadomość
idę w następny czwartek czyli 24 czerwca do Belli Dam znać ja było ;dd Ja polecam serdecznie Nadię i jeśli chodzi tylko o grzywke i końcówki i cieniowanie to przy jamniku na ulicy dojazd w tym pasażu - ale jak jakąś konkret fryzurke to nie nie nie !
Pozdrawiam

a ja odradzam salon Nadia. Nie dośc że ceny są strasznie wysokie, bo takie jak w pożądnym salonie w Warszawie to nie obcinają na jakośc tylko na ilośc. Jak sporo klientek to na szybcika i spadaj dalej. Od roku zaczęłam się obcinac w salonie Milena. To jest na manhattanie. Nie wiem jaka to ulica ale chyba piłsudskiego. niedaleko miejsca gdzie był samolot. Obcinają tam dwie młode dziewczyny i robią to świetnie, a i bardzo tanio jest
manillia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:26   #143
zuza1133
Raczkowanie

Jestem baaardzo zadowolona po wizycie w extravagance! Szczerze nawet nawet nie zapytalam o nazwisko Pana, ktory zajal sie moimi wlosami- byc moze ktos wie.. zalezy mi na tym, zeby go znalezc, jesli zdecyduje sie na przejscie do innego salonu..

za kolor, pasemka i sciecie zaplacilam 180zl, kol. za sciecie 55zl- to dla tych ktorych interesuje cena.

Z 'Panem' rozmawialismy na temat koloru jakies 10min. wytlumaczyl wszystko, jest cierpliwy i widac,ze kazdy klient dla niego jest b.wazny

wczesniej za wizyty placilam do 1000zl ( u b. dobrych fryzjerow -mieszkam za granica), bo zawsze kiedy chcialam oszczedzic i szlam do fryzjerow w Zciu, to zaraz potem wracalam do tych drogich zeby poprawic ( np. w Belli, kiedy poprosilam o moj naturalny kolorek a wyszlam z bialymi wlosami

a teraz i fryzura i kolor sa idealne!!! teraz bede miala pretekst zeby wydac na bilecik do pl i odwiedzac Zcie znacznie czesciej

Edytowane przez zuza1133
Czas edycji: 2010-08-31 o 09:28
zuza1133 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 06:38   #144
Majaa23
Przyczajenie

Edytowane przez Moderatora.
Prosze o zapoznanie sie z zasadami tego forum.Dalsze posty na temat P.Edyty fryzjerki skonczy sie banem stalym za spamowanie forum.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-04 o 21:04
Majaa23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 12:23   #145
asia_z
Zakorzenienie

to Ramzes już jest otwarty?
Stary 2010-11-12, 17:06   #146
madziaczu
Przyczajenie

Gdzie pracuje teraz p Magda z Seala ? Proszę o nr telefonu, słyszałam coś że w Papilocie ale nie jestem pewna.
madziaczu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 14:18   #147
natalcia226
Przyczajenie

hej ... a nie wiecie może ile kosztuje farbowanie włosów w extravagance ?
natalcia226 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 12:23   #148
megc
Przyczajenie

Ja polecam salon na Marszałkowskiej - Joliesse, mimo, iż mieszkam w Krakowie, a do Zawiercia wpadam do rodziców na weekend jestem ich wierną klientką, byłam raz w salonie na 3maja, ale po cięciu i kolorze wyglądałam jak stara baba, a w Joliesse robię i koloryzację i przy okazji czyszczenie w ich gabinecie kosmetycznym

Edytowane przez megc
Czas edycji: 2011-02-15 o 17:31
megc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:25   #149
Faflik
Raczkowanie

Witam!
We wrześniu mam wesele i potrzebuję pomocy w znalezieniu dobrego fryzjera.
Mam półdługie, "lejące" włosy, które za nic nie chcą się układać tak jak bym sobie tego życzyła.
Przeczytałam wątek od deski do deski i planuję wybrać się do salonu nad Rossmanem lub do Extravagance.
Znacie może ceny za uczesanie ślubne???
A może polecicie mi jakiegoś fantastycznego fryzjera???
Faflik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:37   #150
asia_z
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Faflik Pokaż wiadomość
Witam!
We wrześniu mam wesele i potrzebuję pomocy w znalezieniu dobrego fryzjera.
Mam półdługie, "lejące" włosy, które za nic nie chcą się układać tak jak bym sobie tego życzyła.
Przeczytałam wątek od deski do deski i planuję wybrać się do salonu nad Rossmanem lub do Extravagance.
Znacie może ceny za uczesanie ślubne???
A może polecicie mi jakiegoś fantastycznego fryzjera???
mam ten sam problem z tym, ze ja mam w lipcu i planuję zapisać się w tym salonie nad rossmanem. Nie wiem czy to jest nadal aktualne, ale na stronie jest pakiet śluby VIP
Cytat:
ślubny VIP (makijaż próbny i właściwy, fryzura próbna i właściwa, manicure i pedicure) - 290,00 zł

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości