Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-12, 18:49   #151
Faflik
Raczkowanie

Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

Cytat:
Napisane przez Vaszka Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczynki szukam pilnie namiaru bądź jakiejś informacji o Pani Angelice. Młodziutka dziewczyna, czarne proste włoski, w lipcu (zeszłego roku) była na stażu w COSMO. Btw. jako jedyna w mieście poradziła sobie z upięciem moich włosów... do pasa, wyszło bosko i bardzo elegancko.

pozdrawiam Zawiercianki
Vaszka zdobyłaś może namiary do P. Angeliki?
Może jeszcze u niej mogłabym spróbować?
W końcu tylko raz w życiu wychodzi się za mąż i chcę w tym dniu wyglądać bosko...
Pozdrawiam serdecznie!

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Asia_Z dzięki za info!
Jak będziesz po uczesaniu próbnym napisz jakie masz odczucia!
Obyś była suuuper zadowolona!
Pozdrowionka!
Faflik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:02   #152
alicja85alicja
Przyczajenie

moja siostra do ślubu czesała się na marszałkowskiej u Sylwi, albo Martyny (nie pamiętam dokładnie imienia). w każdym razie była zadowolona. mi zresztą też się podobało.
alicja85alicja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:23   #153
asia_z
Zakorzenienie

na marszałkowskiej czesała się do ślubu moja koleżanka. Fryzurę miała piękną, lecz po kilku godzinach, jeszcze przed północą włosy zaczęły się rozlatywać. Tak więc nie za fajnie.
Stary 2011-02-19, 11:02   #154
just7c
Przyczajenie

Witam ja ci osobiście proponuje panią Monike z salonu PRESTIGE na zegadłowicza blisko rossmana mają pakiet ślubny z próbnym uczesaniem napewno sobie poradzi bo ja mam twarde i trudne włosy a sobie doskonale poradziła i co najważniejsze ma naprawde atrakcyjne ceny .Znam ją z salonu avangarda z myszkowa i mimo odległości nadal do niej chodzę .
just7c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 11:57   #155
asia_z
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez just7c Pokaż wiadomość
Witam ja ci osobiście proponuje panią Monike z salonu PRESTIGE na zegadłowicza blisko rossmana mają pakiet ślubny z próbnym uczesaniem napewno sobie poradzi bo ja mam twarde i trudne włosy a sobie doskonale poradziła i co najważniejsze ma naprawde atrakcyjne ceny .Znam ją z salonu avangarda z myszkowa i mimo odległości nadal do niej chodzę .
a jak cenowo to wygląda ?? Poza tym mi zależy też na tym, żeby mnie od razu umalowali, bo nie uśmiecha mi się biegać od salonu do salonu
Stary 2011-02-20, 09:34   #156
just7c
Przyczajenie

wszystko zależy od długości włosów i to co sobie zażyczysz ale na pewno nie zedrą z ciebie a kosmetyczka jest w tym salonie więc nie musisz biegać i szukać osobiście podoba mi sie jak robi paznokcie super maluje a co do makijażu nie wali pudru nie wiem ile co sie zdarza u innych.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

co do ceny to pakiet ślubny u nich to 180zl i masz w tym makijaż, uczesanie próbne ,uczesanie ślubne i paznokcie żelowe .
just7c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:53   #157
Aurealia
Raczkowanie

Hey dziewczyny, poszukuję fajnego fryzjera, który potrafi wyczarować coś naprawdę fajnego z długich włosów i oczywiście za rozsądną cenę. Mam długie włosy i zastanawiam sie nad lokami, tylko chciałabym żeby były elastyczne i puszyste a nie takie oklapniete. A na dodatek, mam jeszcze jedno pytanie, gdzie w Zawierciu robią fajne makijaże wieczorowe?
Stary 2011-02-21, 17:04   #158
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez megc Pokaż wiadomość
Ja polecam salon na Marszałkowskiej - Joliesse, mimo, iż mieszkam w Krakowie, a do Zawiercia wpadam do rodziców na weekend jestem ich wierną klientką, byłam raz w salonie na 3maja, ale po cięciu i kolorze wyglądałam jak stara baba, a w Joliesse robię i koloryzację i przy okazji czyszczenie w ich gabinecie kosmetycznym
orientuje się ktoś ile kosztuje tam obcięcie grzywki i do kogo iść najlepiej ?

Cytat:
Napisane przez Aurealia Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny, poszukuję fajnego fryzjera, który potrafi wyczarować coś naprawdę fajnego z długich włosów i oczywiście za rozsądną cenę. Mam długie włosy i zastanawiam sie nad lokami, tylko chciałabym żeby były elastyczne i puszyste a nie takie oklapniete. A na dodatek, mam jeszcze jedno pytanie, gdzie w Zawierciu robią fajne makijaże wieczorowe?
oo też się zastanawiam nad lokami/lekką trwałą ?

oo i jeszcze jak cena grzywki w extravagance ?
Rinaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 17:58   #159
asia_z
Zakorzenienie

a jak się teraz cosmo przedstawia pod względem fryzur ślubnych i makijaży? Ja jestem teraz w rozterce i już nic nie wiem.
Stary 2011-02-23, 12:02   #160
marta 106
Przyczajenie

witam forumowiczki!
sledze ten watek od jakies czasu. dzis postanowilam sie zalogowac i podzielic sie swoim doswiadczeniem odnosnie salonow fryzjerskich i kosmetycznych w Zawierciu. A wiec tak, zwiedzilam wiekszosc z nich i z pelna odpowiedzialnoscia moge polecic nowy salon nad Rossmanem i p. Ize, ktora pracuje na zabkach. pani Iza robi ladne pasemka, natomiast dziewczyny nad Rossmanem swietnie obcinaja i upinaja wlosy. Osobiscie czesalam sie tam i malowalam na swoj slub w styczniu. fryzura trzymala mi sie jeszcze na drugi dzien, a makijaz nie splynal jak to czesto bywa. teraz maja super pakiety slubne. Pozdrawiam.
marta 106 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 13:35   #161
katrrin1986
Przyczajenie

witam mam pytanie odnosnie nowego pana przyjetego w atelier fryzur na 3-go maja zawiercie ... czy macie jakies info jak on obcina wloski??dzieki z gory za odpowiedz
katrrin1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:06   #162
marta 106
Przyczajenie

ten chlopak pracowal wczesniej na zabkach z p. Iza. Bedac u niej na pasemkach obserwowalam go i szczerze mowiac nie przypadl mi do gustu. Wiecej gadki niz pracy.
Stary 2011-02-23, 15:13   #163
asia_z
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marta 106 Pokaż wiadomość
witam forumowiczki!
sledze ten watek od jakies czasu. dzis postanowilam sie zalogowac i podzielic sie swoim doswiadczeniem odnosnie salonow fryzjerskich i kosmetycznych w Zawierciu. A wiec tak, zwiedzilam wiekszosc z nich i z pelna odpowiedzialnoscia moge polecic nowy salon nad Rossmanem i p. Ize, ktora pracuje na zabkach. pani Iza robi ladne pasemka, natomiast dziewczyny nad Rossmanem swietnie obcinaja i upinaja wlosy. Osobiscie czesalam sie tam i malowalam na swoj slub w styczniu. fryzura trzymala mi sie jeszcze na drugi dzien, a makijaz nie splynal jak to czesto bywa. teraz maja super pakiety slubne. Pozdrawiam.
a jak to cenowo wygląda? Bo ja nadal rozważam ten salon nad Rossmanem. Na stronie widzialam cenę 290 zł/pakiet ale nie wiem czy to jest cena aktualna. Poza tym w innym salonie widziałam, ze jeszcze paznokcie są wliczone w cenę pakietu. a tutaj jak jest?
Stary 2011-02-24, 14:14   #164
katrrin1986
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: dobry fryzjer - Zawiercie

[QUOTE=marta 106;25300766]ten chlopak pracowal wczesniej na zabkach z p. Iza. Bedac u niej na pasemkach obserwowalam go i szczerze mowiac nie przypadl mi do gustu. Wiecej gadki niz pracy.

wlasnie z tego co sie dowiedzialam moja kumpela tam do niego trafila i byla w szoku z tym co on jej nawyprawial na glowie!!!!tragedia malo powiedziane ... poszla dziewczyna z reklamacja oczywiscie panie ktore tam pracuja byly na tyle mile(chyba nie mialy wyjscia) ze zaproponowaly poprawke gratis .... takze odradzam tego "pana" i jego umiejetnosci ktore niewatpliwie powienien doszlifowac ale niekoniecznie na ludziach!!!!! zgadzam sie z kolezanka WIECEJ GADKI NIZ PRACY...
katrrin1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 12:07   #165
marta 106
Przyczajenie

Dot.: Dobry Fryzjer - Zawiercie

wszystko jest na ich stronie internetowej. Ja wykupilam w Ramzesie pakiet Slubny Vip, mialam makijaz probny i wlasciwy i fryzure probna i wlasciwa, manicure i pedicure i zaplacilam 290 zl. Ale z tego co wiem to mozna sobie dopasowac inne uslugi i tez w pakiecie. Zawsze to taniej a zadowolona bedziesz napewno.
Stary 2011-02-25, 14:57   #166
asia_z
Zakorzenienie

Cytat:
wszystko jest na ich stronie internetowej. Ja wykupilam w Ramzesie pakiet Slubny Vip, mialam makijaz probny i wlasciwy i fryzure probna i wlasciwa, manicure i pedicure i zaplacilam 290 zl. Ale z tego co wiem to mozna sobie dopasowac inne uslugi i tez w pakiecie. Zawsze to taniej a zadowolona bedziesz napewno.
no własnie ten sam pakiet mnie interesuje, ale myslałam że może ceny się zmieniły. Muszę sie tam wybrać na dniach i zapisać dziękuję za info
Stary 2011-03-01, 23:09   #167
megc
Przyczajenie

A nie wiecie gdzie w Zawierciu robią przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą Secret Lashes?

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:

Z tego co wiem to taki pakiet ślubny w salonie na Marszałkowskiej kosztuje 250
megc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 11:23   #168
hira87
Przyczajenie

Jaki salon fryzjerski polecacie do farbowania włosów na blond??
hira87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 12:20   #169
moniax1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez hira87 Pokaż wiadomość
Jaki salon fryzjerski polecacie do farbowania włosów na blond??
Hej polecam Ci Panią karenę (czarne krótkie włoski) z PAPILONU, umie dobrac odpowiednia farbe, o czym sie sama przekonalam
moniax1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:55   #170
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniax1 Pokaż wiadomość
Hej polecam Ci Panią karenę (czarne krótkie włoski) z PAPILONU, umie dobrac odpowiednia farbe, o czym sie sama przekonalam
a gdzie to ?

farbował się ktoś z Cosmo, joliesse ?
Rinaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 09:07   #171
moniax1
Przyczajenie

PAPILON jest na wierzbowej obok flinstona po schodkach na góre
moniax1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:25   #172
paulka777
Przyczajenie

w cosmo strzyżenie mycie i modelownaie na średnie włosy bo takiem mam 40 zł wiec jest to przystępna cena...

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

pakiet ślubny w COSMO to 210 zl w tym fryzura próbna ,slubna, amkijaż próbny, śłubny
paulka777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:16   #173
idus55
Raczkowanie

co do fryzjerów i farbowania- w Sealu czy jakoś tak (biedronka na żabkach- na górze) jest p. Anetka- bardzo fajnie obcina za 30 zł jeśli przyjdziemy z fotką to zrobi dokładnie to co na niej jest chyba, że powiemy, że czegoś nie chcemy
farbować też tam można- balejaż na włosy za ucho, ale bardzo gęste i ciemne- 100 zł. (farbowałam z czarnych na rude i blond- wiem, głupia byłam )
idus55 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 10:16   #174
oliya
Przyczajenie

Witam na pewno nie polecałabym absolutnie salonu tokyo style w Zawierciu. To co zrobili z moimi włosami to jest masakra, w dodatku robiła to sama właścicielka, stwierdziła ze nie da sie zrobić odrostów i na całóść włosów nałożyła pasemka a odrost zostawiła i dzięki temu musiałam wybrac sie ponownie do innego salonu, także absolutnie nie polecam, poza tym niemiła obsługa.
oliya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:02   #175
monia_76
Przyczajenie

witam.potrzebuję opini o salonie fryzjerskim prestige na Zegadłowicza w Zawierciu.Wychodzę za mąż i interesuje mnie wszystko,jak farbują włosy,jak robią slubne fryzury,a także makijaż ślubny.Piszcie,czekam
monia_76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 22:09   #176
gossia089
Raczkowanie

GG do gossia089

Ktory salon polecilbyscie jesli chodzi o farbowanie ?nie bardzo drogi.
gossia089 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 08:47   #177
DAVIDKA
Raczkowanie

Hej dziewczyny , ja mogę jedynie Was przestrzec przed Cosmo , wyszłam stamtąd w połowie kanarkowa a w połowie biała ! -szefowa usiłowała mi wmówić ze wyglądam świetnie ( strasznie bezczelna kobita) na drugi dzień przyszłam na poprawki , siedząc na fotelu usłyszałam z zaplecza ze nie maja odpowiedniego koloru i " niech se idzie gdzie indziej "! ze łzami w oczach i jaskrawo żółtymi włosami biegałam po Zawierciu szukając ratunku oczywiście za" usługę"zapłaciłam !
Strasznie nieprofesjonalne podejście , marne umiejętności i zwykle chamstwo
Omijajcie z daleka COSMO
Stary 2011-11-04, 18:56   #178
kat25
Przyczajenie

hej-jestem nowa i witam wszystkich.mam pytanko zna ktos dobrą fryzjerkę w koziegłowach wlkp
kat25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 20:53   #179
madziaczu
Przyczajenie

witam, jakie są obecnie dobre salony w zawierciu? z tego co zauważyłam zlikwidowali SEALa (dawno tam nie byłam) i extravagance na żabkach, gdzie pracowała pani Iza?
madziaczu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 10:09   #180
Partycjapati
Raczkowanie

Polecam Papilon. Panią Ulę lub Panią Karenę (już ktoś o niej wcześniej pisał ).
Partycjapati jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości