Bardzo chcialabym cos zmienic :) Prosze pomozcie! :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-18, 16:11   #31
zabkaa
Raczkowanie

Dot.: Bardzo chcialabym cos zmienic :) Prosze pomozcie! :)

pierwszy raz udzielam sie na metamorfozach ale z Twojego powodu musiałam sie odezwać Jak na moje oko to wyglądasz teraz po prostu ślicznie ja widze sporą różnice i jak dla mnie to taki kolor Ci opdpowiada ale ja się nie znam aż tak bardzo Dziewczyny pewnie dobrze Ci doradzają
A rzęsy masz zabójcze pierwszy raz widze aż tak śliczne
zabkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:32   #32
caroline678
Rozeznanie

Rzadko się tu odzywam ale teraz musiałam! Slicznie wyglądasz niewielka zmiana ale naprawdę wyglądasz super
Stary 2008-02-18, 17:34   #33
klajdla
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
pierwszy raz udzielam sie na metamorfozach ale z Twojego powodu musiałam sie odezwać Jak na moje oko to wyglądasz teraz po prostu ślicznie ja widze sporą różnice i jak dla mnie to taki kolor Ci opdpowiada ale ja się nie znam aż tak bardzo Dziewczyny pewnie dobrze Ci doradzają
A rzęsy masz zabójcze pierwszy raz widze aż tak śliczne
Cytat:
Napisane przez caroline678 Pokaż wiadomość
Rzadko się tu odzywam ale teraz musiałam! Slicznie wyglądasz niewielka zmiana ale naprawdę wyglądasz super
Serdecznie Wam dziewczyny dziekuje Nie spodziewalam sie takich milych komentarzy
Stwierdzam, ze na prawde umiecie podbudowac czlowieka
klajdla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 23:16   #34
sawa_sawa
Rozeznanie

Przepraszam ze dopiero teraz się wypowiem ale poprostu oniemialam z wrazenia
Jesteś strasznie śliczna pod kazdym wzgledem Oczy przesliczne a rzesy to już nie wspomne brwi śliczny kształ i w ogole,cera prześliczna , figura widac ze szczupła
wierz mi że chciałabym wygladac tak jak Ty

Obecna metamorfoza dodała Ci lekkiego charakterku stałaś sie przez ta grzywke tak jakby wyraźniejsza zreszta ładnemu we wszytkim ładnie wiec co byś nie zmieniła to wiesz
Stary 2008-02-18, 23:40   #35
klajdla
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sawa_sawa Pokaż wiadomość
Przepraszam ze dopiero teraz się wypowiem ale poprostu oniemialam z wrazenia
Jesteś strasznie śliczna pod kazdym wzgledem Oczy przesliczne a rzesy to już nie wspomne brwi śliczny kształ i w ogole,cera prześliczna , figura widac ze szczupła
wierz mi że chciałabym wygladac tak jak Ty

Obecna metamorfoza dodała Ci lekkiego charakterku stałaś sie przez ta grzywke tak jakby wyraźniejsza zreszta ładnemu we wszytkim ładnie wiec co byś nie zmieniła to wiesz
Sawa_sawa dziekuje Ty to jak doslodzic czlowiekowi to juz nie wiadomo w jaki sposob Ci dziekowac...

Ale zaraz ja Cie tutaj nieco naprostuje!
Cera to lohoho jeden wielki problem! Zmagam sie wlasnie z pozostalosciami tradziku (w tym miedzy innymi bliznami), do tego rozszerzone pory, mnoooostwo wagrow na nosie no i jakies tam grudki na czole. Wiec od razu mowie, ze efekt takiej cery na zdjeciu to zasluga podkladu i korektoru (Dermacol - i wszystko jasne! Jesli go kiedys uzywalas to pewnie wiesz jak on dobrze kryje) No i moze to jeszcze w pewnym stopniu zasluga Effaclaru K, ktorym rozpoczelam kuracje juz jakis czas temu
Dobra czas na figure... Oki, przyznaje od gory do pasa jest oki, ale na dole... W biodrach przy wzroscie 164 cm mam... tadam... 98 cm !!! Wiec chyba sama rozumiesz Podobnie z udami i lydkami - wielgasne. Wiec od pasa w dol jestem jakby od innego czlowieka.

Ale badz co badz oczywiscie dziekuje

PS Skoro Ty chcesz wygladac jak ja to moze zamienmy sie "soba" chociaz na jakis czas, bo ja natomiast uwazam, ze Ty jestes bardzo ladna!!! Ze zdjecia z avataru przypominasz taka slodka azjatycka laleczke! Oczywiscie to jest powiedziane jako cos pozytywnego

Pozdrawiam
Stary 2008-02-19, 13:05   #36
sawa_sawa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Sawa_sawa dziekuje Ty to jak doslodzic czlowiekowi to juz nie wiadomo w jaki sposob Ci dziekowac...

Ale zaraz ja Cie tutaj nieco naprostuje!
Cera to lohoho jeden wielki problem! Zmagam sie wlasnie z pozostalosciami tradziku (w tym miedzy innymi bliznami), do tego rozszerzone pory, mnoooostwo wagrow na nosie no i jakies tam grudki na czole. Wiec od razu mowie, ze efekt takiej cery na zdjeciu to zasluga podkladu i korektoru (Dermacol - i wszystko jasne! Jesli go kiedys uzywalas to pewnie wiesz jak on dobrze kryje) No i moze to jeszcze w pewnym stopniu zasluga Effaclaru K, ktorym rozpoczelam kuracje juz jakis czas temu
Dobra czas na figure... Oki, przyznaje od gory do pasa jest oki, ale na dole... W biodrach przy wzroscie 164 cm mam... tadam... 98 cm !!! Wiec chyba sama rozumiesz Podobnie z udami i lydkami - wielgasne. Wiec od pasa w dol jestem jakby od innego czlowieka.

Ale badz co badz oczywiscie dziekuje

PS Skoro Ty chcesz wygladac jak ja to moze zamienmy sie "soba" chociaz na jakis czas, bo ja natomiast uwazam, ze Ty jestes bardzo ladna!!! Ze zdjecia z avataru przypominasz taka slodka azjatycka laleczke! Oczywiscie to jest powiedziane jako cos pozytywnego

Pozdrawiam

ah dziekuje wierz mi ze miło mi to słyszeć od takiej dziewczyny jak Ty
i mimo wszytko co napisałaś i tak dla mnie jesteś góru
Pozdrawiam serdeecznie
Stary 2008-06-24, 00:54   #37
sawa_sawa
Rozeznanie

hejo hejo co tam słychać u Ciebie?własnie suzkałam tego watku bo przypomniało mi sie o Twoich rzesach i ze podawałaś jakas nazwe a teraz juz wiem,ze to Rimmel Extra Super Lash
Stary 2008-06-24, 21:45   #38
klajdla
Wtajemniczenie

Hej Dziekuje, u mnie wszystko wporzadku A u Ciebie?

Co do tuszu to rzeczywiscie Rimmel Extra Super Lash :yes: Co prawda ciut sie popsul ostatnio (troche szybciej wysycha w opakowaniu niz kiedys). Ale te 13 zl to nie majatek, wiec nawet jesli trzeba by bylo go kupowac czesciej to da sie przezyc Tym bardziej, ze rzeczywiscie ladnie wydluza i pogrubia, wiec polecam!
Stary 2008-10-23, 12:18   #39
lazmarta
Przyczajenie

A jaki kolorek wlosow pasuje do mnie? Z natury jestem ciemna szatynka o zielono brazowych oczach. Cera blada ze sklonnosciami do zaczerwien, usta czerwonawe ale raczej blade. Obecnie mam wlosy sredni braz, ale chcialabym cos zmienic. Co radzicie?
lazmarta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości