chce miec gladka buzie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-19, 10:46   #61
Albe
Raczkowanie

Dot.: chce miec gladka buzie

jo slyszalam ze mozna uzywac krochmalu zamiast pudru, ale nic pozatym
Albe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:33   #62
Sydzia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Eee... krochmalem?
Robiła któraś z Was tak?
Były jakieś efekty?
Zareagowałam podobnie, jak to usłyszałam Ale stwierdziłam, że nie zaszkodzi spróbować, kosmetyczka przekonywała mnie, że to skuteczne. Co do efektów, to na razie się nie wypowiem, bo miały być widoczne po miesiącu, póki co nie widzę niestety różnicy...
Szukam jakiegoś dobrego żelu i toniku, które mogłyby mi pomóc, ale szczerze mówiąc, nie bardzo się w tym orientuję...
Stary 2008-03-19, 22:50   #63
kido
Przyczajenie

Zalamalam sie jak przeczytalam o tym krochmalu, w zyciu czegos takiego nie slyszalam, no ale jakby mialo byc skuteczne to ....;-) tylko jak sie robi ten krochmal????Sly szalam rowiez,ze najlepiej jest myc buzie wylacznie woda niegazowana, ale kto by mial tyle cierpliwosci, poza tym moja kumpela tak robila i ....nic!!!Ja osobiscie to stosowalam tyle roznych serii kosmetycznych, ze ciezk jest cos doradzic bo ja mam skore zdecydowanie tlusta.Ale polecam w 100% kosmetyki Lancome i Clinique, no i proactiv o ktorym juz wspomnialam.Jest tu w Stanach teraz bardzo powszechny i nawet zwracaja kase jak komos nie pomoze, musi to tez byc dostepne w Polsce.Firma to Rodan &Fields Proactiv Solution zawiera benzoyl peroxide 2.5 % W serie wchodzi zel do mycia buzi, tonik, reperujacy lotion i maseczka.Uwazam,ze seria na niedoskonalosci Vichy wymieka przy tym, bo Vichy stosowalam rowniez i nie mam najlepszego zdania.Pozdrawiam cieplutko
kido jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 20:04   #64
Albe
Raczkowanie

co zdzialaly: kwasy, kremy maseczki,masaze, mikrodermatyzacja???
NIC
nadal mam dokladnie taka sama buzie jak przed ich stosowaniem ;(
sama juz nie wiem co mam z tym robic.
nieznosze mojej buzi
Stary 2008-04-01, 01:43   #65
kido
Przyczajenie

Pociesze Cie ,ze nie jestes sama ,bo ja tez za swoja nie przepadam
Stary 2008-04-01, 10:42   #66
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiem, ze to obrzydliwe, ale ja ostatnio nierownosci swojej buzi lecze cebula, a dokladnie sokiem z niej Wcierana systematycznie daje efekty - mam zwezone pory, nie pojawiaja sie nowe pryszcze, stare maleja i znikaja przebarwienia. Nie wiem czego to kwestia, bo nikt mi jeszcze na to pytanie nie odpowiedzial, ale wyczytalam o tym sposobie na jakims forum o tradziku i coz postanowilam sprobowac Jeszcze nie mam idealnej buzi, ale jest znacznie lepsza. Na codzien nakladam sok raz lub dwa - z reguly popoludniu, kiedy wroce do domu a pozniej na noc. Kiedy nie wychodze nakladam sok 3x dziennie. Sadze, ze warto, bo srodek jest tani A na szczypiace oczy znalazlam okulary do nurkowania mojej siostry
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 12:09   #67
LauraS.
Rozeznanie

a co myslicie o Flavo C?czy nadaje sie tylko do dojrzalej cery i na zmarszczki czy poprostu wygładza twarz takze np 20latki? ja mam rozszerzone pory-wyglada to tak jakbym miala duzo dziurek na policzkach.Do tego kilka blizn po pryszczach,przebarwienia po tradziku.Ostatnio mialam okropny wysyp...
LauraS. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 12:36   #68
martus1304
Przyczajenie

a ja stosuje kosmetyki z firmy Flos Lek. np. AntiAcne
03.04
04.04.
05.04
06.04
07.04
martus1304 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 14:15   #69
aniaRek
Przyczajenie

Z ta cebula to ciekawy sposob (tani przede wszystkim). Tyle ze trzeba robic to w ukryciu przed domownikami
aniaRek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 23:06   #70
Albe
Raczkowanie

cebulka...hummm ciekawe....chyba bym ja zjadla
a sok z cebuli nie jest za "ostry" dla buzi??
Stary 2008-04-02, 23:17   #71
Joline
BAN stały

Ja spróbuję z tą cebulą...
Jak wyciskasz ten sok ? Macie jakies jeszcze inne domowe sposoby ? Typu ziola etc... ? Ja szczerze mowiac wole uzywac takich metod niz kremow...
Jeszcze jedno, hmm moze to dziwne, ale zauwazylam, ze np. jak wychodze i naloze duzo podkladu, pudru etc.. i wracam nad randem i nie mam sily tego wszystkiego zmyc to na drugi dzien moja cera naprawde dobrze wyglada (juz po zmyciu tego wszystkiego) tzn nie ma zadnych pryszczy i wogole.. jak myslicie czemu tak jest? czy nie powinnno byc odwrotnie skoro tego nie zmywam ?
Joline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 02:55   #72
kido
Przyczajenie

To rzeczywiscie dziwne, mi sie zdarzylo pare razy w zyciu nie zmyc makijazu na noc , nastepnego dnia wygladlam jak idz i nie wracaj
Stary 2008-04-03, 02:56   #73
kido
Przyczajenie

A z ta cebula to bym tez sprobowala tylko napisz jak to ten sok wycisnac;-)
Stary 2008-04-03, 09:21   #74
KAROLCIA171
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kido Pokaż wiadomość
Zalamalam sie jak przeczytalam o tym krochmalu, w zyciu czegos takiego nie slyszalam, no ale jakby mialo byc skuteczne to ....;-) tylko jak sie robi ten krochmal????Sly szalam rowiez,ze najlepiej jest myc buzie wylacznie woda niegazowana, ale kto by mial tyle cierpliwosci, poza tym moja kumpela tak robila i ....nic!!!Ja osobiscie to stosowalam tyle roznych serii kosmetycznych, ze ciezk jest cos doradzic bo ja mam skore zdecydowanie tlusta.Ale polecam w 100% kosmetyki Lancome i Clinique, no i proactiv o ktorym juz wspomnialam.Jest tu w Stanach teraz bardzo powszechny i nawet zwracaja kase jak komos nie pomoze, musi to tez byc dostepne w Polsce.Firma to Rodan &Fields Proactiv Solution zawiera benzoyl peroxide 2.5 % W serie wchodzi zel do mycia buzi, tonik, reperujacy lotion i maseczka.Uwazam,ze seria na niedoskonalosci Vichy wymieka przy tym, bo Vichy stosowalam rowniez i nie mam najlepszego zdania.Pozdrawiam cieplutko
Slyszalam o tym pro active, ale u nas nie wiem czy gdzies mozna dostac
A w USA jaka jest cena?I mozna gdzies przez neta zamowic do Nas do Polski?

Ostatnio intensywnie studiuje watki na wizazu o kwasach i w zwiazku z tym mam pytanie do princeski...
bo na wizażu nigdzie o tym nie doczytałam albo na ogol sa negatywne opinie.
Uważasz ze teraz na wiosnę(i z ewentualnym przejściem na lato-żeby to trwało jakiś czas i były efekty)można używać kremów z kwasami (np. effaclar K lub Lysanel Active-on ma chyba dość wysokie stężenie, bo 12%)o tej porze zamiast zabiegów kwasami u kosmetyczki, które są niewątpliwe o dużo większym stężeniu?Oczywiście o jednoczesnym stosowaniu wysokich filtrów np. powyżej +50spf.
Czy ty używasz cały rok kremów z kwasami i wysokie filtry i nic się nie dzieje z buźką tzn przebarwienia np. w lecie?

EDIT: kido czy to jest ta seria (stronka jakiegos tv market czy coś więc nie wole się upewnić)
http://www.tvmarket.com.pl/index.asp...bled&pid=11061
KAROLCIA171 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 11:41   #75
milamika
Przyczajenie

Moje zdanie jest takie żeby nie kombinować za bardzo z tymi zabiegami u kosmetyczki: kwasy, mikrodermabrazje i inne pierdoły. To tylko strata kasy. Czym więcej takich zabiegów używasz tym bardziej uwrażliwiasz swoja skórę i tym więcej będzie potrzebowała w przyszłości takich zabiegów - i koło sie zamyka.
Ja od jakiegoś pół roku staram sie delikatnie traktować moja skórę (nie używam silnych preparatów antytrądzikowych)-rezultat-piękna gładka skóra.
milamika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 23:40   #76
Ashia
Rozeznanie

Smile Dot.: chce miec gladka buzie

Jak obiecałam piszę
jestem po trzecim tygodniu kuracji kremem Vichy Chronoactive Anti Imperfectoin Care
i jestem zachwycona jego działaniem:
skóra na twarzy nabrała jednolitego kolorytu
pory nie są już tak widoczne
jak wstaje rano moja skóra w dotyku jest jak u dziecka
cera się wyrównała
rewelacyjnie się trzyma makijaż po takiej nocy z kremem
jest wydajny
ma przyjemny zapach
jak dla mnie super
jedynie szkoda, bo mam taką bliznę po ospie, i tej nie może wyrównać, ale nie można mieć wszystkiego...
poza tym został jeszcze tydzień, zalecają 4
Stary 2008-04-09, 00:02   #77
Joline
BAN stały

Jakie dokladnie jest dzialanie tego kremu i co on ma powodowac?
Czy moglabys rowniez podac jego cenę?
Joline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 00:37   #78
Ashia
Rozeznanie

krem powinien:
zwęzić pory skóry
wyrównać niedoskonałości
to jego główne zadania
ja zapłaciłam 18,50 euro, nie wiem ile kosztuje w Polsce
Stary 2008-04-09, 00:42   #79
wiki124
Rozeznanie

dziewczyny a jakie macie zdanie na temat peelingu migdałowego za pomoca kwasu migdalowego? warto i czy mozna teraz uzywac? podobno mozna go uzywac nawet gdy jest slonce , ze nie jest fotouczulajacy czy jakos tak/...

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 13:41   #80
Ashia
Rozeznanie

zgadzam się całkowicie, po mikrodermobrazji leczyłam twarz pół roku, masakra ...
Stary 2008-04-09, 15:19   #81
Albe
Raczkowanie

dalej nic nie znalazlam doskonalego na moja buzie ;(
chociaz tydzin temu stwierdzilam ze moze za drastycznie dbam o nia, wiec zrezygnowalam z kremu z kwasami, peelingow, i mocnych kremow. uzywalam tylko do mycia na zmiane zemly avene i pore zone i tych samych kremow avene i pore zone- wiecie co? nie mam ani jednegog pryszcza nowego, ale nic innego to nie zdzialalo. zastanawiam sie czy sie nie poddac, bo przeciaz i tak nic nie pomaga.
a tak bym chciala miec buzie jak pupka niemowlaczka...ehhh
Stary 2008-04-12, 11:53   #82
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Ja się podłączę, może mi coś poradzicie

Mam 32 lata, na swój wiek może nie wyglądam staro - raczej młodo. Kiedy rozmawiałam z konsultantką w Sephorze - powiedziała, że nie widzi potrzeby stosowania preparatów przeciwzmarszczkowych - no cóż ja mam inne zdanie

Mam dziwna cerę, z początku myślałam, że mieszaną - standardowo - jednak ostatnio zauważyłam, ze policzki mam miłe w dotyku - takie aksamitne ( są kaszaki - ale mi chodzi o to co czuję pod palcami ), natomiast po bokach skóra przy głaskaniu stawia lekki opór - nie jest chropowata, tylko taka .. hmmm .. jak by wilgotna, tłustawa. Na nosi mam dość napiętą skórę, błyszczącą i zaskórniki. Pod oczami zmarszczki mimiczne, i bardzo cienką skórę ( mam tez podkrążone i zasiniałe podkówki - ale to mam od urodzenia )

Aha, mam jeszcze skłonności do czerwienienia się, emocje, ciepło, zimno, alkohol, alergie - to wszystko wywołuje u mnie rumieńce i pieczenie policzków.

Do tej pory uzywałam Avene, Antirougeurs na dzień i Ystheal+ na noc.
Ale mi się skończyły i postanowiłam coś zmienić, kupiłam ostatnio Chanel Precision - Hydramax+Active Cream, leci do mnie tez lotion Dior - IOD, na co dzień uzywam Toniku Vichy - tego różowego. Do mycia żel Provegol lub Avene Clean Ac.

Testowałam tez Guerlain Orchidee Imperiale - ale ... hmmm krem fajny - tylko cena powala

Wczoraj kupiłam na allegro próbki Guerlain Super Aqua Day Cream, Inssima Substantific i Chanel retifiance Intense serum. Myślałam o kwasach - ale nie wiem czy nie przedobrzę.
Czy powinnam używać kosmetyków na wszystkie dolegliwości mojej skóry - czy najpierw jedną serię, potem drugą .. bo tak - problem z czerwienieniem, tłustą szyją o bokami, czerwonym nosem ( normalnie Rudolf ), kaszakami, zaskórnikami, zmarszczki i skłonności do alergii ....

Próbki zamówiłam pojedyńcze narazie, żeby sprawdzić czy mi podejdą.

Może mi pomożecie? Czy te kosmetyki będą ok? Jeśli nie to na co zwrócić uwagę?

Edytowane przez Favkes
Czas edycji: 2008-04-12 o 12:16
Favkes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 19:15   #83
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

up
nikt nie pomoże ?
Favkes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 15:29   #84
Albe
Raczkowanie

dzisiaj sie zalamalam
nalozylam noey podklad na buzie i sie okazalo ze mam pelno, ale to pelno pozapychanych porow...czy tak jak kto woli niedoskonlakosie na buzi. wygladalo to strasznie. wiec dalejszukam pomocy- co by tu zrobic zeby miec gladka buzie??
mikrodermatyzacja (ta domowa)- niedzial za dobrze na mnie tzn- nie pomogla
moze jjakies kremy albo maseczki na blizny...bo moze one pomoga- troch sie martwie- powinnam uzywac kremow przecizmarszczowych (bo to a ten wiek) a ja mam problem z dziurkami na buzi...ehhh co by tu zrobic?
Stary 2008-09-01, 20:04   #85
mOna01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Albe Pokaż wiadomość
dzisiaj sie zalamalam
nalozylam noey podklad na buzie i sie okazalo ze mam pelno, ale to pelno pozapychanych porow...czy tak jak kto woli niedoskonlakosie na buzi. wygladalo to strasznie. wiec dalejszukam pomocy- co by tu zrobic zeby miec gladka buzie??
mikrodermatyzacja (ta domowa)- niedzial za dobrze na mnie tzn- nie pomogla
moze jjakies kremy albo maseczki na blizny...bo moze one pomoga- troch sie martwie- powinnam uzywac kremow przecizmarszczowych (bo to a ten wiek) a ja mam problem z dziurkami na buzi...ehhh co by tu zrobic?
Po pierwsze - pory masz rozszerzone a nie pozapychane, z tego co wnioskuję po opisie

Po drugie - mikrodermaBRAZJA

A czemu kremy na blizny? Masz blizny?
Rozszerzonych porów się nie leczy, można je optycznie zredukować ale to taka przypadłość już...

mOna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 12:25   #86
Albe
Raczkowanie

jak to sie czlowiek czegos ciagle uczy
dzieki mOna01

tak mam blizny i rozszerzone pory. juz probowalam wszystkiego zeby je zwezic- maseczki, kremy, kwasy...i nic a nic.
a zapchane pory mi sie wziely z tad, ze kupilam nowy podklad do buzi i jak go zaczelam uzywac to mi wszystkie pory pozapychal...narnolmalnie j jak szkachla zatyka sie dzieury scianie

no coz nie kazdemu dane jest byc pieknym
Stary 2008-09-02, 12:29   #87
mOna01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Albe Pokaż wiadomość
jak to sie czlowiek czegos ciagle uczy
dzieki mOna01

tak mam blizny i rozszerzone pory. juz probowalam wszystkiego zeby je zwezic- maseczki, kremy, kwasy...i nic a nic.
a zapchane pory mi sie wziely z tad, ze kupilam nowy podklad do buzi i jak go zaczelam uzywac to mi wszystkie pory pozapychal...narnolmalnie j jak szkachla zatyka sie dzieury scianie

no coz nie kazdemu dane jest byc pieknym
Zapchane pory są wtedy, kiedy jakiś składnik w kosmetyku zatyka ujście gruczołów łojowych i powoduje wyprysk. A to że podkład "włazi" w te rozszerzone pory to wina podkładu, ale nie są to zapchane pory Powinnaś spróbować Acne Derm, on rozjaśni cerę, zwęzi nieco pory i usunie blizny. Tylko to jest kwas i należy go stosować jesienią, na noc, i przy jednoczesnym używaniu wysokich filtrów. Ale jest wieeelki wątek o tym kremie, poczytaj sobie

mOna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 16:17   #88
Albe
Raczkowanie

napewno przejrze ten watek, bo nigdy o takim kremie nawet nie slyszalam moze on mi pomoze i bede piekna i gladka hhahaha
Stary 2008-10-14, 14:59   #89
m0niq
Zadomowienie

Dziewczyny poradźcie mi co mam zrobić żeby zredukować zaczerwienienie na twarzy tzn.. taki jakby rumieniec, wiecie chyba o co chodzi. mam problem też z plamkami po trądziku, nie są baaardzo złe że tak powiem, no ale mimo wszystko widać...

może któraś z Was może mi coś doradzić?? pomóżcie

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`

Wystarczy jedno kliknięcie, by pomóc zwierzakom!
kliknij tutaj!> www.pustamiska.pl

m0niq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 16:27   #90
naturlnamagda
BAN stały

Cytat:
Napisane przez m0niq Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie mi co mam zrobić żeby zredukować zaczerwienienie na twarzy tzn.. taki jakby rumieniec, wiecie chyba o co chodzi. mam problem też z plamkami po trądziku, nie są baaardzo złe że tak powiem, no ale mimo wszystko widać...

może któraś z Was może mi coś doradzić?? pomóżcie
Hej, a ten rumień pojawia ci się jak wchodzisz z ciepłego do zimnego pomieszczenia? Masz również problem z rozszerzonymi naczynkami?
naturlnamagda jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości