Kolejna sylwestrowa opcja :) Zloto i srebro . - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-17, 11:04   #31
ania_lublin
Raczkowanie

Dot.: Kolejna sylwestrowa opcja :) Zloto i srebro .

rewelacja swietne przejscia na oku, ja nie moge uzyskac takiego efektu u siebie, kolory mi sie zlewaja jakos dziwnie, usta tez swietne, calosc elegancka i ze smakiem super
ania_lublin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 11:31   #32
Tajemnicza667
Zadomowienie

Srebro i złoto to jak najbadziej odpowiedni makijaż na sylwestra, ale ja bym tam dodała trochę czarnego lub ciemno szarego cienia

Tajemnicza667 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 13:12   #33
kosmita77
Zakorzenienie

piekny mrozny makijaz taka pani zima super nie przypuszczalam ze z polaczenia zlota i srebra wychodzi cos tak ladnego
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 14:13   #34
gothika
Zakorzenienie

GG do gothika

ciekawie, efektownie i rozświetlająco
gothika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 15:29   #35
dissolved__girl
Zadomowienie

mrroźno..jakoś mi sie tak skojarzyło myśle że kolorki ładnie współgrają ze sobą bo to złoto nie jest takie ciepłe. Oj inspiracji na makijaże sylwestrowe troche bedzie, szkoda że z ciuchami pewnie bedzie większy problem
a potem lizać bąble

dissolved__girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 15:39   #36
śnieżka_
Zakorzenienie

Bardzo ładny , choć jak dla mnie za delikatny na Sylwestra
śnieżka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:35   #37
Daisy23
Zadomowienie

śnieżka - dziekuje Dla wielu dziewczyn jest za delikatny ...Ja osobiscie tez bym postawila na mocne oczy , ale chcialam troche wam pokazac zroznicowane propozycje

dissolved__girl - a owszem , tez mi sie skojarzyl ten makijaz z mrozna zima Dziekuje ! U mnie problem odpada ...Pracuje w sylwestra

Tajemnicza667 - gdybym dodala bylby inny makijaz A tego nie chcialam obciazac ,jedynym mocniejszym akcentem jest kreska ...Dziekuje za komentarz !

ania_lublin - bardzo Ci dziekuje .Teraz przede wszystkim liczy sie dla mnie technika i staram sie zawsze technicznie byc " poprawna " no i "czysta " w makijazu . A dobre cieniowanie to praktyka , praktyka , praktyka ... Ja tez dlugo sie meczylam z cieniowaniem .Trzeba to wycwiczyc .

gothika- bardzo Ci dziekuje !

kosmita77 - bardzo Ci dziekuje A makijaz faktycznie mrozny ...Wygladalby bardzo ladnie na zimie lub lecie ...Na mnie to po prostu makijaz
Daisy23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:41   #38
phdwao
Zakorzenienie

ale Ci fajnie w tym makijażu, super..ten na sylwestra jest w sam raz kolczyki rewelacyjne fajnie, brawo
phdwao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:54   #39
Daisy23
Zadomowienie

phdwao - bardzo Ci dziekuje A kolczyki kosztowaly euro - moja chluba jest wyszukiwanie efektownych i tanich rzeczy
Stary 2007-11-17, 17:57   #40
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
phdwao - bardzo Ci dziekuje A kolczyki kosztowaly euro - moja chluba jest wyszukiwanie efektownych i tanich rzeczy
rozumiem że to nie w Polsceto sztuka znależć coś super za niską cenę,ja ostatnio tak z kurtką wylądowałam
Stary 2007-11-17, 18:06   #41
Daisy23
Zadomowienie

phdwao - ja lubie szalec na przecenach i w tanszych sklepach , bo zawsze mozna cos w nich znalezc Nikt mi nigdy nie wierzy jak mowie ,ile cos kosztowalo " Prawdziwa bizuterie " kupuje mi zawsze chlopak z " okazji " sama zawsze sobie kupuje takie kolorowane metale , pozniej jak gdzies zgubie na dyskotece to nie jest mi szkoda . Jak w ogole teraz pomysle to wiekszoc mojej " kruszczcowej " bizuterii to prezenty Szczesciara ze mnie .
Stary 2007-11-17, 18:16   #42
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Cytat:
kaczorka - bardzo dziekuje a kolczyki na sylwestra moga byc rozumiem

żurawinka- bardzo jestescie kochne dziewczyny ,ale ja jeszcze musze nbrac "sil " i pewnosci w robieniu makijazy ...wiekszosc dziewczyn zaczela robic stepy jak juz sie dobrze zadomowily ,a ja tu jestem chyba 8 miesiecy dopiero ...Dziekuje

aklat -)Niektorym sie podoba a niektorym mniej bo to dosc niestandardowe polaczenie ...Modelka dziekuje i pozdrawia
No właśnie, coś zupełnie innego, nietypowego, dlatego ja nie do końca jestem przekonana tym razem
Ale nie żeby mi się niepodobało, jest ładnie, jest delikatnie, precyzyjnie ale jakoś tak nie urzeka mnie ten makijaż jak zwylke
No ale przeciez dziwne byłoby, gdybym za każdym razem była super zachwycona, wtedy to byłoby wazeliniarstwo

Ale i tak nacieszyłam oczy
Stary 2007-11-17, 18:22   #43
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
phdwao - ja lubie szalec na przecenach i w tanszych sklepach , bo zawsze mozna cos w nich znalezc Nikt mi nigdy nie wierzy jak mowie ,ile cos kosztowalo " Prawdziwa bizuterie " kupuje mi zawsze chlopak z " okazji " sama zawsze sobie kupuje takie kolorowane metale , pozniej jak gdzies zgubie na dyskotece to nie jest mi szkoda . Jak w ogole teraz pomysle to wiekszoc mojej " kruszczcowej " bizuterii to prezenty Szczesciara ze mnie .
dokładnie
pozwoliłam sobie zmałpować i własnie zrobiłam taki sam makijaż, tylko usta innezaraz wychodzę z TŻtem i właśnie myślałam co tu zmalowac i zainspirowałaś mnie
Stary 2007-11-17, 18:24   #44
candibar
Zakorzenienie

No, no, jeszcze nie widziałam nigdy takiego połaczenia. Zaskoczyłaś mnie! Wykonałaś ten makijaż bardzo fajnie, ale wolę cię w innych wydaniach, moze mniej jasnych, natomiast nie bierz sobie mojej opinii do serca, bo tu przecież głównie chodzi o zaprezentowanie makijażu, a co do niego nie mam żadnych zastrzeżeń. Ciekawa jestem jakby oczko wygladało z innym eyelinerem.
candibar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 18:29   #45
Daisy23
Zadomowienie

Vibeska - ja od Ciebie uslyszalam tyle komplementow ,ze wystarczy mi na kilka lat Mozesz rownowazyc w druga strone , ile zechcesz . A na powaznie .Dziekuje za szczera opienie, bo to jest dla mnie najwazniejsze ...Juz pisalam Vibesko , ze w ten sposob sie ucze .Ciesze sie ,ze niektorym sie podoba . Szanuje to ,ze innym nie i maja odwage to napisac Takich ludzi tez szanuje w swoim zyciu .Lubie uczciwe ," dorosle " , jasne reguly ...

phdwao - to dla mnie najwiekszy komplement Baw sie dobrze , no i miejmy nadzieje ,ze jemu sie tez spodoba .

candibar - nie bede powtarzala tego , co napisalam wyzej Bardzo Ci dziekuje za szczera opinie -zawsze robiac makijaz wiem ,ze nie wszystkim sie bedzie podobal To jest wkalkulowane w MM - na tym polega to forum ...Nie wspomne juz o zawodzie do ktorego sie przygotowuje ...Dziewczyny , wy mi takimi komentarzami robicie nieoceniona przysluge .W tej branzy trzeba miec twarda skore , nie przejmowac sie i robic swoje Poki wykonanie jest w porzadku nie mam powodow do zdenerwowana , bo "wizja artystyczna " to kwestia gustu i osobistych preferencji ...Jedni sluchaja rocka inni R'N'B - na tym polega urok zycia ...Prawda ?
Stary 2007-11-17, 19:16   #46
fruity
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity

Swietnie Ci w tym makijazu! Bardzo fajne polaczenie i technika wykonania!
fruity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 19:27   #47
Daisy23
Zadomowienie

fruity - bardzo dziekuje To dla mnie watek przekladaniec ,dostaje jeden komentarz pozytywny ,nastepny negetywny, pozytywny ,negatywny ... Fajnie patrzec jakie dziewczyny maja rozne gusta
Stary 2007-11-17, 19:31   #48
Laurany
Rozeznanie

makijaż super, Ty śliczna jak zawsze...
trochę to nudne.......
Laurany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 19:32   #49
Laurany
Rozeznanie

ps kombinuję z tamtym makijażem jeszcze raz dzięki za rady
Stary 2007-11-17, 19:38   #50
Maloka
Raczkowanie

Hej dziewczyny
Jestem pierwszy raz na forum, możecie mi doradzić w jaki sposób dobrać odpowiedni podkład ?
Dzięki za pomoc
Maloka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 19:40   #51
Daisy23
Zadomowienie

Laurany -bardzo Ci dziekuje ! Ty tez bardzo mila -jak zawsze Kombinuj i sie pokaz , bo szkoda ukrywac takiej buzi Zawsze polecam sie na przyslosc .

Maloka - takich rad udzielaja dziewczyny na " Pytania do wizazystki " czy cos takiego Ale jak juz tu zawedrowalas to nie wypada mi nie odpowiedziec . Po pierwsze to musisz ustalic czy masz rozowe tony w skorze czy bezowe ...Choc zawsze bezpieczniej jest isc w strone bezowych tonow - tak ostatnio slyszalam od pani , ktora sie zajmuje makijazem od kilkunastu lat .To po to ,zeby nie wygladac jak swinka ...Pozniej musisz wybrac czy karnacje masz jasna czy ciemna ...Podklad nakladac na linii szczeki ,tak zeby zniknal -wtopil sie w buzie ...Ma byc jak najbardziej zblizony do Twojej skory .Idealny po prostu zniknie Nie nakladaj go tylko duzo ,malutka kropeczke -zeby latwo dalo sie rozetrzec .No i trzeba troche cierpliwosci przy wyborze pierwszym .Nastepne pojda z gorki .Poza tym podklad musi pasowac do skory .Sa podklady liftingujace,matujace,"ro zjasniajace" ...Zalezy od skory i efektu jaki chcesz osiagnac Sa podklady w kompakcie, plynne ,teraz niektore nawet sa w postaci "air brush "-Dior jesli dobrze pamietam . Musisz dokladnie przemyslec , co chcesz ,ustalic budzet i do dziela !

Mam nadzieje ,ze pomoglam , tym przyspieszonym kursem o podkladach
Stary 2007-11-17, 19:41   #52
nAtaL!a
Zakorzenienie

oczy wyszly tak calosc wyglada bardzo ladnie, jestem zdecydowanie na tak
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 19:47   #53
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
Laurany -bardzo Ci dziekuje ! Ty tez bardzo mila -jak zawsze Kombinuj i sie pokaz , bo szkoda ukrywac takiej buzi Zawsze polecam sie na przyslosc

jak coś zdziałam to się ujawnię
Stary 2007-11-17, 19:54   #54
Daisy23
Zadomowienie

Natala - ciesze sie ,ze Ci sie podoba Mnie tez sie wyjatkowo podobalo ,ale przy takich odwazniejszych eksperymentach trzeba sie liczyc z pstryczkiem w nos Naprawde bardzo mi milo ,ze niektore z was zaregowaly tak pozytywnie !

Laurany- poczekam sobie cierpliwie
Stary 2007-11-17, 20:05   #55
nAtaL!a
Zakorzenienie

szczegolnie tytul mnie zaintrygowal poniewaz z reguly polaczenie zlota i srebra wydaje sie dosc "kontrowersyjne" ale wiedzialam, ze jesli Daisy cos wykombinowala to MUSZE to zobaczyc uwielbiam Twoje makijaze i zawsze czekam na nie z niecierpliwoscia, z glowa pelna pomyslow robisz u mnie w domku furore
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 20:21   #56
Daisy23
Zadomowienie

Natala - kurcze Naprawde bardzo mi przyjemnie ! Takie opinie trzymam sobie bardzo blisko serca i niezwykle sobie cenie. Czesto do nich wracam ,gdy jest mi zle i brak mi wiary w siebie .Dajecie mi niesamowitego " kopniaka " dziewczyny !Jesli chodzi o szkole to jestem troche sfrustrowana , bo tak do konca nie mialam okazji sie wykazac Ale przede mna jeszcze caly rok wiec staram sie tak bardzo nie przejmowac Natalko, jeszcze raz Ci bardzo dziekuje
Stary 2007-11-17, 20:31   #57
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Makijaż mi się podoba, ale jest za dużo cienia po wewnętrznej stronie, ciut mniej i niżej.
Stary 2007-11-17, 20:52   #58
maja55
Zakorzenienie

Makijaż bardzo nowatorski i nie banalny podoba mi się takie połączenie kolorystyczne.
Cała stylizacja sprawia wrażenie takiej bardzo nowoczesnej i świeżej. Ładna kreseczka
Stary 2007-11-17, 21:03   #59
Daisy23
Zadomowienie

Pomadka - bardzo dziekuje Jesli ktos chce moze byc i ciut mniej i nizej .Ja chcialam wiecej i wyzej -tak mi sie po prostu podobalo

maja55- faktycznie, jest nowoczesna,bo takie mialam inspiracje -troche z wybiegow Bardzo dziekuje za komentarz
Stary 2007-11-18, 00:14   #60
201710251028
Konto usunięte

Cudnie
Jestem oczarowana!
201710251028 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości