Kolejna sylwestrowa opcja :) Zloto i srebro . - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-18, 02:46   #61
iziz08
Zadomowienie

GG do iziz08
Dot.: Kolejna sylwestrowa opcja :) Zloto i srebro .

nietypowe polaczenie ale efekt super

iziz08 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 04:39   #62
Laurany
Rozeznanie

Nareszcie mi się przypomniało gdzie wcześniej wdziałam połączenie złotego i srebrnego koloru na powiece
Bodajże rok temu była taka edycja limitowana złoto-srebrny cien Chanel z taką fajna fakturką, ale makijażysta wymyślił makeup z rodzaju: "połączenie topielicy z zombie", czyli lepiej nie patrzyć na reklamę bo poźniej nie da się spać po nocach, więc obyłam się smakiem...
Jak nic wysyłaj te fotki do w/w company, bo ich makijażysta powinien się od Ciebie duuuuuuuuużo nauczyć
A tak na marginesie, ta biała kredka to jakiej jest firmy jeśli sie można dopytać? (moja niedawno kupiona Rimmela się tak dziwnie rozprowadza, jakby ciapcia... )
Laurany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 11:15   #63
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Interesująca propozycja, ciekawe połączenie kolorów. Podoba ją mi się delikatne usta. Jedynie rzęski podkreśliłabym mocniej, wyglądają na posklejane. Generalnie bardzo mi się podoba, wyszedł ładny zimowo-srebrzysty makijaż
pasywno-agresywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 15:24   #64
Daisy23
Zadomowienie

iziz08- dziekuje , tutaj chcialam ,zeby makijaz byl nowoczesny i nietypowy

Laurany- komplement z goren polki Bardzo jestes kochana !! Ja nie widzialam tego makijazu ,ale cienie pamietam bo byly przepiekne .A kredka to Body Shop jest miekka ,ale sie nie ciapcia Do wewnetrzej strony oka polecalabym wszystkim miekkie kredki ,bo szkoda oczek .A Rimmela kredka mam jedna ,ale jest twarda jak stal ,wiec rzadko jej uzywam.

pasywno-agresywna- tuszem na wykonczeniu je malowalam Idealne rzesy do tego makijazu to full volume jakies Takie chcialam zrobic ,ale nie wyszlo . Poza tym bardzo dziekuje za komentarz !
Daisy23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 17:48   #65
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Laurany- komplement z goren polki Bardzo jestes kochana !! Ja nie widzialam tego makijazu ,ale cienie pamietam bo byly przepiekne .A kredka to Body Shop jest miekka ,ale sie nie ciapcia Do wewnetrzej strony oka polecalabym wszystkim miekkie kredki ,bo szkoda oczek .A Rimmela kredka mam jedna ,ale jest twarda jak stal ,wiec rzadko jej uzywam.

Ciesz się że nie widziałas tamtego makijażu - górna powieka maźnięta srebrem, dolna złotem, drugie oko tak samo (bądź odwrotnie w stylu szachownicy )
koszmar!!!!!!!!!

Wyobraź sobie że wchodzisz do sklepu, zaważasz te cienie i od razu pałasz do nich miłościa od pierwszego wejrzenia, schylasz się po nie, a tu taka mordyja patrzy się na Ciebie z plakatu(???), nic tylko uciec z krzykiem...
Stary 2007-11-18, 17:53   #66
fructissa
BAN stały

re-we-la-cja!
fructissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 19:59   #67
Daisy23
Zadomowienie

Laurany - no sama nie wiem Pomysl z czachownica jest calkiem fajny Ja lubie takie nietypowe-nowoczesne rozwiazania .

fructissa- bardzo Ci dziekuje !
Stary 2007-11-18, 20:13   #68
Maromavath
Vampire Aristocrat

Cytat:
Maromavath- jak bys mi powiedziala ,ze na zblizeniach jest zle to bym sie martwila ! Na calej buzi bardziej widac gre swiatla wiec nic na to nie poradze Mnie sie podoba ,ale nie wszystkim musi A te kosmetyki bardzo lubie ,uwazam ,ze sa 100 razy lepsze od sypkich APC ...Ja w zasadzie tylko ich sypkie cienie mam i trzy kredki , ktore sa swietne ! To , co mam jest sprawdzone i szczerze moge te rzeczy polecic .
Dzięki Dasy, tym postem pomogłaś mi podjąć decyzję
Zastanawiałam się nad zamówieniem sypkich APC i właśnie nie byłam pewna jakie one są tak naprawdę... Ale jeżeli są, jak mówisz gorsze od Collection 2000 to ja serdecznie za nie dziękuję...

A jakie cienie mogłabyć mi polecić? W rozsądnej cenie oczywiście...
Bo czytam to KWC i z każdą recenzją wiem coraz mniej ...a szukam jakiś sypkich w odcieniu złoto-beżowym, perłowych... tak dla rozświetlenia oka, do dziennego makijażu.... no bo brokatowe już "obczaiłam" i jestm z nich bardzo zadowolona... tylko z czymś delikatnym ciężko....
Pozdrawiam

PS: Sorry za OT.
Maromavath jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 20:35   #69
Laurany
Rozeznanie

Cytat:
Laurany - no sama nie wiem Pomysl z czachownica jest calkiem fajny Ja lubie takie nietypowe-nowoczesne rozwiazania .
No tak, znając Twoje makijaze to pewnia w Twoim wykonaniu wyglądałoby to o wiele lepiej, ale i tak mnie nie przekonasz, żadnych szachownic!!!!!!!!!
Stary 2007-11-18, 20:36   #70
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

Jeden z lepszych makijazy na MM
Stary 2007-11-18, 20:43   #71
angel1980
Raczkowanie

GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980

swietne zestawienie kolorow,ladnie je 'zmieszalas',usta tez sa ok,tak w sam raz delikatnie podkreslone,dla mnie bomba
Stary 2007-11-18, 22:12   #72
Daisy23
Zadomowienie

Maromavath- jesli mam byc szczera to nie wiem Spytaj dziewczyn , ktore uzywaja sypkich- mineralnych Rea-Cmokasia i moze Cinema -tutaj chyba Agabil ...Jezeli szukasz zloto bezowego koloru na codzien to ja bym jednak obstawiala cienie w kamieniu .Jakis perlowy odcien po prostu ,Cienie sypkie zazwyczaj iskrza jak szalone .Nie uzywalabym ich przy subtelnym makijazu dziennym .Ale to juz osobiste opinie ,ja moge tylko powiedziec ,co dziala dla mnie Musisz podpytac dziewczyn .Moze Vollare - te cienie sa tanie i z tego , co wiem to sa dosc dobre . Sama mam 3 odcienie . Daj znac na co sie zdecydujesz !

guantanamera - bardzo Ci dziekuje To naprawde zaskakujace wyroznienie .

angel1980 - dziekuje za tak mily komentarz
Stary 2007-11-18, 22:14   #73
alice86
Wtajemniczenie

Połaczenie rzeczywiście nietypowe ale w tym przypadku naprawdę udane.
Kiedyś taki "wybryk" byłby nie do pomyślenia, ale Ty masz duszę artystki i głowę pełną (świetnych) pomysłów i dlatego takie połączenie w Twoim wydaniu jest super
Odcień tego złota jest dosyć chłodny, dlatego tak ładnie współgra ze srebrem
No i po raz kolejny, gdy patrzę na zdjęcia Twojej twarzy, przychodzi mi na myśl Lindsay Lohan...
alice86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 22:21   #74
Daisy23
Zadomowienie

alice86- jestes bardzo mila i do tego wyrozumiala dla moich szalonych pomyslow Wierz mi ,ze tutaj tez przekraczam wlasne granice - co wcale nie jest latwe .Fajnie ,ze ktos potrafi docenic to "nowatorsto " .Moglabys mnie porownac do balwana i nie mialabym nic przeciwko po takim komentarzu Dziekuje
Stary 2007-11-18, 22:28   #75
alice86
Wtajemniczenie

Cytat:
alice86- jestes bardzo mila i do tego wyrozumiala dla moich szalonych pomyslow Wierz mi ,ze tutaj tez przekraczam wlasne granice - co wcale nie jest latwe .Fajnie ,ze ktos potrafi docenic to "nowatorsto " .Moglabys mnie porownac do balwana i nie mialabym nic przeciwko po takim komentarzu Dziekuje
Bałwana?!
Nie, nie Dlaczego?? Chociaż przyznam, że nieco zimowo ten makijaż też mi się skojarzył Tak troszkę lodowo... iskrzy jak płatki śniegu w słońcu.
alice86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 23:00   #76
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Bardzo ładny makijaż. Wysmakowany, bardzo dobry technicznie. Możesz spokojnie malować się tak na wieczór. W połączeniu z elegancką czernią BOMBA.

Mam tylko jedną uwagę. Spróbuj jak będzie wyglądał bez białej kredki wew. powieki. Moim zdaniem zupełnie niepotrzebny akcent. Długie rzęsy wystarczająco powiększają oko.
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 23:12   #77
Daisy23
Zadomowienie

alice86 - tylko sobie zartowalam Zeby nie bylo tak powaznie ...Dziewczyny juz mowily ,ze jestem podobna do roznych ludzi Ale jestes jedyna , ktora tak konsekwentnie obstawia Lindsay

AgaZ - bardzo dziekuje ! Tak na poczatku zaczelam sie zastanawiac ,czemu dodalam ta biala kredke , bo zapomnialam , ale po chwili sobie przypopmnialam Bylam po calym dniu szkoly i mialam bardzo zmeczone oczy , ktore jeszcze dobilam makijazem . Chcialam ,zeby ta biala kreska troche odswiezyla spojrzenie. Nie bylo w tym zamiaru powiekszenia oka , bardzo rzadko siegam po biala kreske .Wydaje mi sie , ze ten trick sie sprawdzil .
Stary 2007-11-18, 23:55   #78
Maromavath
Vampire Aristocrat

Cytat:
Maromavath- jesli mam byc szczera to nie wiem Spytaj dziewczyn , ktore uzywaja sypkich- mineralnych Rea-Cmokasia i moze Cinema -tutaj chyba Agabil ...Jezeli szukasz zloto bezowego koloru na codzien to ja bym jednak obstawiala cienie w kamieniu .Jakis perlowy odcien po prostu ,Cienie sypkie zazwyczaj iskrza jak szalone .Nie uzywalabym ich przy subtelnym makijazu dziennym .Ale to juz osobiste opinie ,ja moge tylko powiedziec ,co dziala dla mnie Musisz podpytac dziewczyn .Moze Vollare - te cienie sa tanie i z tego , co wiem to sa dosc dobre . Sama mam 3 odcienie . Daj znac na co sie zdecydujesz !
No właśnie ja poszukuję czegoś delikatnego i napewno taki cień sypki istnieje, ba musi istnieć.
Ja mam już milion cieni w kamieniu, teraz chcę coś sypkiego, tak aby tylko troszkę nałożyć i żeby był świeży efekt, a nie brokat.
No chcę taki delikatny i dobrze zmielony sypki, perłowy cień, jako rozświetlacz na dzień... W sumie taki efekt daje rozświetlacz z paletki IsaDory ale chcę coś sypkiego i już! Jak znajdę to się oczywiście podzielę z Tobą tą nowiną i nazwą firmy...
Te cienie Rea jakoś mi nie leżą wizualnie.... a Cinemy sypkich nie znam... muszę się rozglądnąć...

Mam zachcianki jak arabska księżniczka conajmniej...

Pzdrawiam
Maromavath jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 00:08   #79
Daisy23
Zadomowienie

Maromavath - oj, obawiam sie ,ze kazda z nas ma takie zachcianki No na pewno istnieje ,ale nie znam -tym bardziej musisz mi juz powiedziec jak znajdziesz . A moze Bourjois , jesli dobrze pamietam to oni powinni miec taki cien .Wiem ,ze sa "mielone " drobniutko
Stary 2007-11-19, 10:41   #80
owieczka86
Zadomowienie

Bardzo mi sie podoba
owieczka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:07   #81
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

z wrażenia Ale efekt! Cudo makijaż!! Napatrzeć się nie mogę. Jak już kiedyś pisałam - jesteś moim guru

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:22   #82
Daisy23
Zadomowienie

owieczka86 - bardzo dziekuje

Susanna-bardzo sie ciesze ,ze Ci sie podoba To tak naprawde bardzo prosty makijaz , ktory kazdy moze zrobic . Wielkie dzieki za tyle komplementow
Stary 2007-11-19, 11:29   #83
KOKAINA
Zadomowienie

Dla mnie jak na sylwestra troche za delikatnie, przydałby się jakiś mocniejszy akcent
KOKAINA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 12:18   #84
Daisy23
Zadomowienie

KOKAINA - pisalam we wstepie ,ze to propozycja dla dziewczyn , ktore wola delikatniejsze makijaze Wiem , ze przynajmniej dla polowy dziewczyn bedzie za delikatny .Mocniejsza propozycje pokazywalam wczesniej . Dziekuje za komentarz
Stary 2007-11-19, 14:30   #85
smileofangel
Zakorzenienie

bardzo ladne polaczenie takie eteryczne natchnelas mnie do pewnego makijazu ktory jutro sprobuje zrobic a co do srebra i złota Ania Orlowska mowila ze to jedno z Ciekawszych polaczen na ten sezon ale bardzo trudnych ze ogolnie trudno laczy sie szarosc z cieplym kolorem to tez musze wyprobowac ;d
Stary 2007-11-19, 18:19   #86
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Bardzo fajne połączenie kolorów. W ogóle świetnie wyglądasz w tym makijażu Jedynie co to bardziej podkreśliłabym poliki, ale to juz moja mała obsesja
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 20:56   #87
Daisy23
Zadomowienie

smileofangel- bardzo sie ciesze ,ze dla kogos moje prace moga byc pomoca A propos Ani Orlowskiej - czasami ogladam ,ale w zasadzie bardziej mi imponuja dziewczyny z MM , jakos nie moge w niej odnalezc autorytetu ...Dzieki , smile

YenneferD- kazda z dziewczyn na pewno zrobilaby wlasna wariacje z tym makijazem .Ja osobiscie tez lubie podkreslone poliki ,ale staram sie probowac roznych opcji i traktowac makijaz jako calosc .Roz mi po prostu tu nie pasowal. Wielkie dzieki za komentarz
Stary 2007-11-20, 10:23   #88
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Bardzo fajnie te kolory się przenikają. Podoba mi się

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:29   #89
Daisy23
Zadomowienie

perelka-20 - krolowa eksperymentow Super ,ze ten makijaz uzyskal Twoja aprobate - bardzo sie ciesze

smileofangel- a dzis obejrzalam ten program " Metamorfozy Gwiazd " , gdzie Pani Ania malowala ta modelke - Ilone Falicjanska (? ) . Musze przyznac ,ze ten makijaz mi sie podobal
Stary 2007-11-28, 11:31   #90
coldold
Proszkonizatorka

Piękna propozycja, ślicznie Ci w srebrze, w ogóle uwielbiam srebrne makijaże, na co dzień z jakimś srebrnym akcentem
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości