BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-19, 23:57   #271
Patryka
Zadomowienie

Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Myciem trzy razy dziennie można sobie nawet zaszkodzić Nie ma powodu, by myć twarz tyle razy. Jak na przykład myjesz po pracy/szkole, nie musisz już potem na wieczór (IMO).
Z doświadczenia - kiedyś w walce z trądzikiem stosowałam coraz bardziej drastyczne metody, doszłam do mycia trzy razy dziennie, dwa razy mydłem siarkowym, raz żelem Garniera. Efekt był taki, że na początku wydawało się być lepiej, a potem było tylko gorzej... i gorzej... i gorzej

Patryka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 13:20   #272
iskiereczka36
Przyczajenie

twarz myje 3razy dziennie ponieważ, moja cera jest dosc przetłuszczona... i poprostu lepiej sie czuje jak umuje ja jeszcze po południu. a krem nawilzajacy (narazie) jest mi nie potrzebny.
w pon. wybieram sie do dermatologa, moja kumpela byla i od razu przepisala jej jakis lek robiony na zamowienie(nie znam jeszcze nazwy) w kazdym razie ona przecierala twarz tym płynem i zeszlo jej wszystko w mgnieniu oka tak jej zazdroszcze i sama musze sie wybrac. ale nie wiadomo co mi przepisze, i czy bedzie tak samo dzialalo;/ dam znac co i jak po tej wizycie! pozdrawim cieplutko
iskiereczka36 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 20:43   #273
Patryka
Zadomowienie

Nic dziwnego, że cera jest przetłuszczona, skoro myjesz ją trzy razy dziennie i nie nawilżasz.

Stary 2009-03-21, 20:54   #274
uparta Marti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iskiereczka36 Pokaż wiadomość
twarz myje 3razy dziennie ponieważ, moja cera jest dosc przetłuszczona... i poprostu lepiej sie czuje jak umuje ja jeszcze po południu. a krem nawilzajacy (narazie) jest mi nie potrzebny.
w pon. wybieram sie do dermatologa, moja kumpela byla i od razu przepisala jej jakis lek robiony na zamowienie(nie znam jeszcze nazwy) w kazdym razie ona przecierala twarz tym płynem i zeszlo jej wszystko w mgnieniu oka tak jej zazdroszcze i sama musze sie wybrac. ale nie wiadomo co mi przepisze, i czy bedzie tak samo dzialalo;/ dam znac co i jak po tej wizycie! pozdrawim cieplutko

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, że cera jest przetłuszczona, skoro myjesz ją trzy razy dziennie i nie nawilżasz.
dokładnie. Radze zaglębic sie troche w wątki o pielęgnacji tłustej cery,bo widać ze nie do konca wiesz ze pogarszasz tylko sprawe nie uzywając kremu nawilżającego
Stary 2009-03-22, 19:36   #275
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

to może ja sie poświęcę chwilę na uświadomienie tej Pani co nie wyklucza faktu że przeczytanie wątków na nurtujące tematy jest wskazane

iskiereczko to, ze cera się przetłuszcza nie znaczy, że jest nawilżona. Wręcz przeciwnie, taka cera bardzo często bywa odwodniona- przez mycie 3x dziennie, przez używanie silnych środków wysuszających- działaś wręcz przeciwnie niż powinnaś i szkodzisz sobie. Ty ją przesuszasz, a ona przez to produkuje więcej "tłuszczyku", broniąc się przed wysuszaniem. Więc jest coraz gorzej zamiast lepiej.

Każda cerę należy nawilżać!

kup porządny krem nawilżający, poużywaj przez kilka dni np na noc i od razu zobaczysz różnicę

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:09   #276
iskiereczka36
Przyczajenie

dzieki Pani za uswiadomienie. ale wole przejsc sie do dermatologa i skorztystac z rady fachowca. weszlam na te forum aby dowiedziec sie o efektach BREVOXYLU. w koncu tak sie nazywa ten watek. Dzieki za wszystko.
iskiereczka36 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 10:35   #277
anna1112
Zadomowienie

Dziewczyno spokojnie nie denerwuj się. Tylko się nieździw jak sam dermatolog zaleci ci krem nawilżający. Bo to co robisz ze swoją cerą - mycie twarzy 3 razy dziennie i zero nawilżania woła o pomste do nieba.
anna1112 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 19:18   #278
Fisiasia
Rozeznanie

co sie bedziecie z nia klocic, ona wie lepiej, a my nic nie wiemy, chociaz napewno kazda z nas byla raz u dermy

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2009-03-23 o 19:21
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:07   #279
Fisiasia
Rozeznanie

Question Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

no hej, teraz ja o cos opytam... odstawilam po 3 miesiecznej kuracji brevoxyl, efekty male cos :/
widze, ze moja cera jest przesuszona tym wszystkim, oczywiscie uzywam kremu nawilzajacego humektan, ktory stopniowo mysle, ze poprawi moj stan skory na twarzy
martwi mnie jednak, ze cera stala sie taka jakas dziwna... nie wiem nie umiem tego opisac, tak jakby mi wypalilo naskorek zewnatrz i pokazal sie ten pod spodem :P taki brzydkowaty tzn, widze gdzie niegdzie przebarwienia, mam dodatkowa blizne po jakims intruzie, chociaz tam nie wyciskalam . ogolnie to mi pryszcze zadko wychodza, a raczej rodza sie z zaskornika, bo mam taki typ tradzika grudkowo zaskornikowy :/ moja zmora, wszedzie wagry, rozszezone pory ehhh zazwyczaj ciagle w tych samych miejscach... moze potraktuje to mikroderbrazja czy jak to tam brzmi :P czytalam, ze mozna miec nawet do pol roku spokoju, i miec w miare ladniutka buzke, to by mi spasilo slyszalam takze, ze na rozszezone pory jest dobry Eff K, ale u mnie w aptece nie ma nic z La Rosche Posay :/ co za beznadzieja :| chialam chodziaz probki na sprobe
czy ktoras z was ma podobny problem, napiszcie jak wy z tym walczycie... niedlugo sie wybiore pewnie do dermatologa innego, bo moja byla derm to pomylka
zapomnialam dodac, ze mam strasznie jasna karnacje skory, a opalanie mi nie sprzyja :/

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2009-03-25 o 12:03
Stary 2009-03-30, 00:36   #280
fajnyrudzielec
Przyczajenie

Stosowałam brevoxyl wiosną zeszłego roku z powodu wielkich zaskórników na nosie, koło nosa i na brodzie. smarowałam wieczorem cienko, a po kilku minutach nakładałam mój codzienny krem na noc. Przez pierwszy tydzień skóra była troszeczkę zaczerwieniona i łuszczyła sie, ale po 2 tygodniach już było widać wyrażną poprawe (zaskórniki były dużo bledsze). Stosując się do ulotki używałam tego 3 m-ce chociaż nie było takiej potrzeby.i dopiero teraz powoli pojawiają mi się nowe zaskórniki i być może znowu sobie zaaplikuję
Ja bardzo polecam. A trzeba by tu dodać że mam atopowe zapalenie skóry, więc cera jest bardzo wrażliwa a zniosła to nadzwyczaj dobrze.
fajnyrudzielec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:00   #281
Fisiasia
Rozeznanie

Exclamation Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

no i nikt mnie nie wesprze...
Stary 2009-03-30, 19:36   #282
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
no hej, teraz ja o cos opytam... odstawilam po 3 miesiecznej kuracji brevoxyl, efekty male cos :/
widze, ze moja cera jest przesuszona tym wszystkim, oczywiscie uzywam kremu nawilzajacego humektan, ktory stopniowo mysle, ze poprawi moj stan skory na twarzy
martwi mnie jednak, ze cera stala sie taka jakas dziwna... nie wiem nie umiem tego opisac, tak jakby mi wypalilo naskorek zewnatrz i pokazal sie ten pod spodem :P taki brzydkowaty tzn, widze gdzie niegdzie przebarwienia, mam dodatkowa blizne po jakims intruzie, chociaz tam nie wyciskalam . ogolnie to mi pryszcze zadko wychodza, a raczej rodza sie z zaskornika, bo mam taki typ tradzika grudkowo zaskornikowy :/ moja zmora, wszedzie wagry, rozszezone pory ehhh zazwyczaj ciagle w tych samych miejscach... moze potraktuje to mikroderbrazja czy jak to tam brzmi :P czytalam, ze mozna miec nawet do pol roku spokoju, i miec w miare ladniutka buzke, to by mi spasilo slyszalam takze, ze na rozszezone pory jest dobry Eff K, ale u mnie w aptece nie ma nic z La Rosche Posay :/ co za beznadzieja :| chialam chodziaz probki na sprobe
czy ktoras z was ma podobny problem, napiszcie jak wy z tym walczycie... niedlugo sie wybiore pewnie do dermatologa innego, bo moja byla derm to pomylka
zapomnialam dodac, ze mam strasznie jasna karnacje skory, a opalanie mi nie sprzyja :/
ja jestem po kuracji kwasowej którą zaczełam od października... przeszłam mega pogorszenie cery na zmiane z niewielkim polepszeniem... effaklar, acne derm, tonik bha, lysanel... pomogło na pryszcze i zaskórniki, ale cerę miałam taką... ziemistą dokładnie taką, jak Ty opisujesz. czułam się okropnie, mimo ze syfki zniknęły czułam się gorzej niż przed kuracją gdy one były w końcu zdecydowałam się wrócić do samoopalacza, z którym zawsze się lubiłam od kiedy znalazłam taki, który mnie nie zapycha. I teraz jest super! moja cera ma ładny koloryt, wcześniej wyglądała miejscami jakby w ciapki -wszystko było widać, jakieś przebarwienia które niby kwasy miały usunąć. Nie wychodziłam z domu bez pudru, nie dało rady mimo ze nie miałam syfków, ale taką brzydką skórę Po posmarowaniu samoopalaczem wszystko się wyrównało i wróciło do normy znowu mogę patrzeć w lustro i teraz dopiero widze efekty kuracji kwasowej: buzia jest gładka, bez niedoskonałości

oprócz tego bardzo teraz nawilzam buzię, codziennie rano i wieczorem ziaja calma jako ukojenie po kwasach-efekty super

myślę, że nie powinnaś już katować skóry mikrodermabrazją, bo moze być jeszcze gorzej... a tereaz już wiosna, słonko przygrzewa więc nie warto. może chociaż lekki krem brązujący wyrówna Ci koloryt i zobaczysz różnicę

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-03-30 o 19:42
Stary 2009-04-09, 16:43   #283
Healene
Raczkowanie

Nie wiem dlaczego tak długo nie kupowłam tego kremu bo słyszałam już o nim dawno temu. Jest najlepszym środkiem na trądzik jakiego używałam kiedykolwiek! Z trądzikiem zmagam się od 3 lat i wydawałam mnóstwo pieniędy na drogie kremy, toniki, maeczki, pianki, etc. A teraz po tygodniu użytkowania mogę spokojnie wyjść z domu bez maskowania tego całego syfu, który miałam na twarzy! Najgorszym moim problemem były policzki. Cae usiane w zaskórnikach. Czoło tez nie wyglądało najlepiej, ale mogłam to jakoś znieść, ale te policzki.. Naprawdę ten krem działa cuda, bo teraz nawet w ostrym świetle niewidac ani jednej grudki! Czoło też powraca do normy, chociaż widac jeszcze parę grudek i przebarwień, ale po nałożeniu niewielkiej ilości podkładu moja cera jest niemal idealna! Jedynym minustem jest to, że baaardzo przesusza skórę. Używam go codziennie na noc. Pod makijaż raczej się nie nadaje, chyba że mamy dobrze nawilżoną skórę i nałozymy go bardzo mało - ściąga.
Polecam ten krem z całego serca, tak łatwo miec piękną cerę!
Healene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:55   #284
frostis
Raczkowanie

GG do frostis

ja tez jestem fanka tego kremu.

uzywalam wczesniej differin,ale zmartretowal mi moja twarz.
Mialam po nim okropne czerwone placki,mega przesuszenie i wysyp,ktory sie nie skonczyl nawet po 3 mcach.
w koncu dalam sobie z nim spokoj.

Potem dermatolog przepisala mi skinoren.
Swietny,bardzo mi pomogl.Do tego zlikwidowal wiekszosc przebarwien,ktore
spowodowal wczesniej Differin.

Po mniej wiecej pol roku uzywania skinorenu zdecydowalam sie zakupic dodatkowo inny
krem na tradzik,gdyz balam sie ,ze skora sie za bardzo przyzwyczaja do kwasu azelainowego.
Brevoxyl to moj strzal w 10!!!!
Nakladam go tylko co druga noc,a w dzien pozadne nawilzanie z antyoksydantami.

u mnie to wyglada tak:
1 noc-brevoxyl
2 noc-skinoren
3 noc-serum z vit C
4 noc-brevoxyl
5noc-skinoren
6 noc-serum z vit C
w ciagu dnia krem Clinique Super Thirsty Relief gel( baaaardzo mocno nawilzajacy i szybko wchlaniajacy sie)

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Jeszcze od siebie dodam,ze bardzo mi pomaga w utrzymaniu nawilzenia skory woda termalna.
Najbardziej lubie Avene i LRP.
pomimo,ze czesto uzywam Brevoxyl i Skinoren to nie mam podraznienia ani przesuszenia skory chyba glownie dzieki wodzie termalnej.
Dlatego dalam sobie spokoj z tonikami,bo woda termalna oprocz nawilzania niewiarygodnie lagodzi.
frostis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 12:21   #285
Kachaaa
Zakorzenienie

musze to kupic;/

olejuję paznokcie od 06.02.2014

Kachaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 19:20   #286
dusiaaa
Rozeznanie

frostis a co to za serum jesli moge zapytac i w ciagu dnia tylko ta woda termalna czy masz jakis krem nawilzajacy?
dusiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:57   #287
ewka_609
Rozeznanie

Witam, a od chyba 4-5 dni stosuję Brevoxyl... Na początku super, widziałam poprawę, wygładziło mi się wszystko. Ale dzisiaj to myślałam, że umrę... Nie dość, że po przebudzeniu miałam twarz czarwoniastą to jeszcze tak przesuszonej to chyba dawno nie miałam. I chyba mi uczulenie wyszło :| Poszłam do apteki, dały mi tam wapno i krem Alantan Plus. Eh...
Ale czytając to, co Wy o nim mówice to mam nadzieję, że to tylko takie przejścowe. I wiem, że musze duuużo ją nawilżać. Krem Nivea wystarczy? Ten Alantan ma tez dzialac nawilżająco i przeciw nadmiernemu wyszuszeniu.

Oby mi tez pomógł!
Pozdrawiam
ewka_609 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 11:27   #288
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez ewka_609 Pokaż wiadomość
Witam, a od chyba 4-5 dni stosuję Brevoxyl... Na początku super, widziałam poprawę, wygładziło mi się wszystko. Ale dzisiaj to myślałam, że umrę... Nie dość, że po przebudzeniu miałam twarz czarwoniastą to jeszcze tak przesuszonej to chyba dawno nie miałam. I chyba mi uczulenie wyszło :| Poszłam do apteki, dały mi tam wapno i krem Alantan Plus. Eh...
Ale czytając to, co Wy o nim mówice to mam nadzieję, że to tylko takie przejścowe. I wiem, że musze duuużo ją nawilżać. Krem Nivea wystarczy? Ten Alantan ma tez dzialac nawilżająco i przeciw nadmiernemu wyszuszeniu.

Oby mi tez pomógł!
Pozdrawiam
tyle pisze sie o KONIECZNOŚCI nawilżania, a wy i tak swoje no to teraz masz

odstaw brevoxyl i smaruj się tym co masz, aż przejdzie

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-04-18 o 11:28
Stary 2009-04-18, 11:32   #289
ewka_609
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
tyle pisze sie o KONIECZNOŚCI nawilżania, a wy i tak swoje no to teraz masz

odstaw brevoxyl i smaruj się tym co masz, aż przejdzie
Z tym, że nie było mnie tu przed zastosowaniem... Pani w aptece mi poleciła a nic o nawilżaniu nie wspomniała.
ewka_609 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 17:36   #290
tulula1227
Rozeznanie

Brevoxyl?Najgorszy środek jaki miałam.Pomimo nawilżania dosłownie zdrapywałam strupki naskórka...Skóra czerwona,podrażniona..Coś strasznego.
tulula1227 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 21:27   #291
Patryka
Zadomowienie

Skoro działa za mocno, że zdrapuje się strupki z naskórka, to chyba znaczy, że lepiej zacząć go stosować rzadziej..? Ja jak mam zbyt mocny przesusz od Brevoxylu, robię dzień przerwy i jest ok.

Stary 2009-04-18, 21:30   #292
tulula1227
Rozeznanie

Wystarczylo jedno smarowanie... i z 4-5 dni męczenia się z schodzącym naskórkiem.Na początku myślałam,że za dużo nasmarowałam ale jak mi przeszło uzylam mniej brevoxylu i bylo to samo.No niestety,każdy indywidualnie reaguje na różne kosmetyki
Stary 2009-04-18, 21:46   #293
Patryka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość
Wystarczylo jedno smarowanie... i z 4-5 dni męczenia się z schodzącym naskórkiem.Na początku myślałam,że za dużo nasmarowałam ale jak mi przeszło uzylam mniej brevoxylu i bylo to samo.No niestety,każdy indywidualnie reaguje na różne kosmetyki

no to faktycznie niedobrze, mi zaczerwienienie po brevoxylu schodzi po kilku godzinach od zmycia... ech, i weź tu człowieku mądry bądź i komuś coś doradź, jak co osoba, to inna opinia

Stary 2009-04-18, 22:32   #294
tulula1227
Rozeznanie

Dokładnie :P
Ja nawet się połapać ze swoją skórą nie mogę.Alkoholowe kosmetyki moge godzinami na twarzy trzymać w postaci nasączonych wacików a jak dochodzi do leków typu brevoxyl to boje się do lustra spojrzeć :P a co najgorsze-jak jest tak bardzo podrażniona skóra plus ten schodzący naskórek to w żaden sposób nie da się tego zamaskować ;(
Stary 2009-04-21, 20:33   #295
Niuniutek
Raczkowanie

I ja mam pytanie, odnośnie nawilżania Czy krem, który stosuję na codzień ( L`oreal Happyderm krem supernawilżający) wystarczy...? Chwilowo nie mam pod ręką niczego innego... Dodam, że Brevoxyl chcę stosować tylko na noc.

Aaa, mam jeszcze krem na noc Nivea regenerujący, do skóry mieszanej. Czy któraś z Was go używała i czy będzie lepszy? Pozdrawiam
Stary 2009-04-25, 22:23   #296
kasiulkakasiulka
Przyczajenie

Talking Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

BREVOXYL jest super.

natrafiłam na niego po dwóch latach walki z trądzikiem
efekty są super. po tygodniu wszystkie krostki mi zniknely.
nakładałam go na noc, a w ciagu dnia stosowałam krem nawilżający, bo rzeczywiscie bardzo wysusza skore, ale to nic :P
dzis mija 2 tydzien kuracji i nareszcie moge nazwac moja twarz twarza
na prawde wszystkim go polecam.
pozdrawiam i zycze udanej walki z tradzikiem.

Edytowane przez kasiulkakasiulka
Czas edycji: 2009-04-25 o 22:24
kasiulkakasiulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 22:30   #297
Patryka
Zadomowienie

U mnie przez pierwsze dwa tygodnie też było fajnie, wydawało mi się, że cera coraz lepsza i w ogóle. Po miesiącu stosowania odstawiam go, bo praktycznie nie ma różnicy z tym, co było przed, nadal wyskakuje mi masa niedoskonałości, ostatnio nawet ropniaki w większej ilości niż przed Przerzucam się na Atrederm - może inny kaliber więcej zdziała.

Stary 2009-04-25, 22:30   #298
Atka87
Zadomowienie

Brevoxyl to jedyny specyfik, który mi pomógł. Bardzo szybko twarz zrobiła się ładniejsza, przestały się pojawiać ciągle czerwone kropki. Najpierw stosowałam 2 x dziennie, wysuszył mi wtedy skórę, a potem 1 x dziennie i przesuszenie zniknęło stopniowo.

Atka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 22:33   #299
Patryka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Atka87 Pokaż wiadomość
Brevoxyl to jedyny specyfik, który mi pomógł. Bardzo szybko twarz zrobiła się ładniejsza, przestały się pojawiać ciągle czerwone kropki. Najpierw stosowałam 2 x dziennie, wysuszył mi wtedy skórę, a potem 1 x dziennie i przesuszenie zniknęło stopniowo.
a ile czasu już go stosujesz?

Stary 2009-04-26, 10:02   #300
kasiulkakasiulka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
U mnie przez pierwsze dwa tygodnie też było fajnie, wydawało mi się, że cera coraz lepsza i w ogóle. Po miesiącu stosowania odstawiam go, bo praktycznie nie ma różnicy z tym, co było przed, nadal wyskakuje mi masa niedoskonałości, ostatnio nawet ropniaki w większej ilości niż przed Przerzucam się na Atrederm - może inny kaliber więcej zdziała.

Weeź mnie nawet nie strasz..
a jak ten Atrederm? Skuteczny? Pytam w razie gdyby stało mi się to samo co Tobie
kasiulkakasiulka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości