BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA! - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-13, 10:32   #871
czarna_2010
Raczkowanie

Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Brevoxyl niezaprzeczalnie mi pomógł - czoło, które stanowiło siedlisko drobnych zaskórników stało się gładkie (stosuje brvx od września, przy czym w listopadzie zrobiłam przerwę).
Faktycznie, trzeba dokładnie nawilżać twarz - ja po 30 min nakładam krem (albo Nivea Visage do cery suchej albo Bambino, jak już ktoś wspomniał). Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, który nie jest drogi a skuteczny jak najbardziej !!!
czarna_2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 18:08   #872
Emef_
Raczkowanie

Nałożyłam go na całą twarz i teraz jestem dziwnie czerwona... przesuszona? Nawet nie mogę nawilżyć, bo nałożenie kremu powoduje szczypanie i jeszcze większe zaczerwienienie.
I co mam robić? Czekać..?

Emef_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:11   #873
czarna_2010
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Emef_ Pokaż wiadomość
Nałożyłam go na całą twarz i teraz jestem dziwnie czerwona... przesuszona? Nawet nie mogę nawilżyć, bo nałożenie kremu powoduje szczypanie i jeszcze większe zaczerwienienie.
I co mam robić? Czekać..?
A pierwszy raz używałaś? Mogłaś zobaczyć najpierw np. na brodzie lub czole jaka będzie reakcja... Mnie nie szczypało, nie było zaczerwienień...nic. Musisz przyzwyczaić skórę do tego, rozszerzając "pole smarowania" stopniowo
Stary 2011-01-13, 21:37   #874
Emef_
Raczkowanie

Ostatni raz używałam w kwietniu 2010. No nie wiem. Posmarowałam policzek sudocremem i musiałam zmyć bo szczypało strasznie. Wyglądam jakbym się przypiekła na solarium

Stary 2011-01-14, 16:58   #875
Falabella
Zakorzenienie

A ja mam pytanie odnośnie tego, czy po nałożeniu Brevoxylu można na buzię coś nałożyć? Krem lub olej? Bo mi mimo pielęgnacji i nawilżania przesusza ryjek, dlatego pytam.

Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 20:18   #876
malenkaq013
Raczkowanie

wystarczy że przeczytasz troche wyżej ;/ po co kolejny raz odpowiadać na to samo pytanie
malenkaq013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:41   #877
Falabella
Zakorzenienie

Przeczytałam, ale wiele osób robi pewne rzeczy źle, więc miałam nadzieję, że odezwie się ktoś, kto dobrze wie, czy to wskazane czy nie Ja i tak używam kremu po, ale słyszałam, że takie postępowanie może spowodować zapchanie skóry. Chciałam się upewnić.
Gdyby się okazało, że nie, to olałabym Brevoxyl, bo nie wyobrażam sobie nie nawilżania skóry po stosowaniu takich środków
A ludzie jeszcze narzekają, i po jednym dniu lub kilku odstawiają lek (który trzeba stosować kilka miesięcy dla poprawy...), bo wysusza, piecze itd...

Wczoraj użyłam po upływie około 40minut kremu Babydream:

Rossmann, Babydream, Gesichts und Körpercreme (Krem do pielęgnacji twarzy i ciała)

I zero pieczenia, ściągnięcia. Buzia gładziutka, nawilżona. Do tego krem jest tani i ma świetny skład. Mogę polecić.

Edytowane przez Falabella
Czas edycji: 2011-01-15 o 14:39 Powód: coś dodać ;)
Stary 2011-01-15, 20:43   #878
malenkaq013
Raczkowanie

ja zawsze kładę coś na brev z rozeznania wiem ze każdy używa kremu który mu pasuje skoro ten babydream jest dla Ciebie ok to dobrze pozdrawiam
malenkaq013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 09:50   #879
Emef_
Raczkowanie

Na szczęście już się uporałam z moją twarzą. Łuszczyłam się kilka dni i żadne peelingi, nawilżanie, maseczki- nic nie pomagało. Ale już jest ok.

Także przed użyciem radzę się przez kilka dni porządnie ponawilżać
Kiedyś jak używałam nic się nie działo. To była wiosna, więc twarz była bardziej nawilżona. Teraz zimą jest sucha i brevoxyl dodatkowo ją wysuszył- katastrofa. Teraz już będę uważała

Stary 2011-01-22, 17:38   #880
Falabella
Zakorzenienie

Mi pomógł dwa razy. Raz kilka lat temu, i teraz. Oczywiście w zestawieniu z odpowiednimi innymi kosmetykami i całą pielęgnacją. Cera powoli się unormalnia, zaskórniki znikają, twarz jest taka czysta i rozświetlona. Pomaga w walce z przebarwieniami i bliznami.
A używam ponad tydzień dopiero.
Tylko się obawiam tego działania rodnikowego. Biorę Capivit A+E (oprócz tego tran i magnez oraz Asequrellę w trakcie brania tabletek anty) i zastanawiam się, czy to wystarczy.

Stary 2011-01-26, 14:37   #881
happenstance
Raczkowanie

Ja po użyciu brevoksylu w sobote (!) wylądowałam wczoraj w szpitalu z pokrzywką alergiczną. Pan doktor powiedział, ze to musi być jakiś szatański krem bo puchłam w tak szybkim tempie , że dobrze, że skończyło się tylko na twarzy...
Wyglądałam jak... nawet nie wiem. Pod oczami jedna wielka puchniejaca, czerwona swędzoąca i parząca rana. Skończyło się 3 zastrzykami i 5 dniami kuracjii sterydami. A muszę powiedzieć, ze nie mam wrażliwej skóry... a z trądzikiem nie miałam mega problemów. kilka krostek i czarnych wągrów....
Więc ostrożnie....
happenstance jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 19:35   #882
Falabella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez happenstance Pokaż wiadomość
Ja po użyciu brevoksylu w sobote (!) wylądowałam wczoraj w szpitalu z pokrzywką alergiczną. Pan doktor powiedział, ze to musi być jakiś szatański krem bo puchłam w tak szybkim tempie , że dobrze, że skończyło się tylko na twarzy...
Wyglądałam jak... nawet nie wiem. Pod oczami jedna wielka puchniejaca, czerwona swędzoąca i parząca rana. Skończyło się 3 zastrzykami i 5 dniami kuracjii sterydami. A muszę powiedzieć, ze nie mam wrażliwej skóry... a z trądzikiem nie miałam mega problemów. kilka krostek i czarnych wągrów....
Więc ostrożnie....
Reakcji alergicznej można dostać nawet na rumianek, to, że się ma pecha nie świadczy o produkcie, że jest zły. Miałaś wielkiego pecha.

Stary 2011-01-26, 23:47   #883
roxana222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez happenstance Pokaż wiadomość
Więc ostrożnie....
Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
Reakcji alergicznej można dostać nawet na rumianek, to, że się ma pecha nie świadczy o produkcie, że jest zły. Miałaś wielkiego pecha.
Ja przedwczoraj, wczoraj i jakąś godzinę temu użyłam po raz pierwszy Brevoksylu i do teraz niemiłosiernie mnie piecze twarz, a skóra się łuszczy. Niedawno zmyłam ten krem z siebie, bo całą twarz miałam czerwoną . Pod oczami powychodziły mi małe krostki i skóra mnie w tamtym miejscu niemiłosiernie szczypie. Już nie wiem co robić

Edytowane przez roxana222
Czas edycji: 2011-01-26 o 23:48
roxana222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 10:07   #884
czarna_2010
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość

Zgadzam się w pełni z wypowiedzią ^^

Poza tym nie zrzucajcie winy na produkt, który większości osób go używających pomógł przywrócić normalną cerę.

Przecież zawsze z takimi maściami, żelami rzeba uważać - NIE NAKŁADAĆ OD RAZU NA CAŁĄ TWARZ, tylko miejscowo, żeby zobaczyć, jak skóra zareaguje !!! Przecież to oczywiste

Stary 2011-01-28, 20:35   #885
Falabella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czarna_2010 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w pełni z wypowiedzią ^^

Poza tym nie zrzucajcie winy na produkt, który większości osób go używających pomógł przywrócić normalną cerę.

Przecież zawsze z takimi maściami, żelami rzeba uważać - NIE NAKŁADAĆ OD RAZU NA CAŁĄ TWARZ, tylko miejscowo, żeby zobaczyć, jak skóra zareaguje !!! Przecież to oczywiste

Dokładnie i nie nakładać pod oczy, skóra tam jest zbyt delikatna

Stary 2011-01-30, 15:46   #886
asiuulkaa
Zadomowienie

Przy pierwszych użyciach Brevoxylu chociaż nakładałam na czoło albo brodę to i tak wysuszyła mi się skóra pod oczami, pomogły mi kremy.
asiuulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 17:42   #887
absela
Przyczajenie

Mi zdecydowanie pomógł!!!! Walczyłam z trądzikiem 5 lat!!! stosowałam nawet antybiotyki-nic nie pomagało. O Brevoxylu powiedziała mi siostra-stosowałam go 6 tygodni i zero śladu po trądziku!! piękna i gładka skóra!! REWELACJA!!
absela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:20   #888
Magdalenja
Raczkowanie

Od dziś zaczynam stosować Brevoxyl mam nadzieję, że mi pomoże. Nie wiem jak to możliwe ale od kiedy regularnie ćwiczę na brodzie mam istną masakrę. Jak to w ogóle możliwe??
Teraz uzbrajam się w cierpliwość, stosuję brevoxyl i nic nie wyciskam
Magdalenja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 23:59   #889
Koziolek154
Przyczajenie

Ja używam go od 3 dni i już jest poprawa moja skora jest gładka tylko martwi mnie to ze mam podrażniona skórę na szyji chociaż nie smaruje tam kremu .A jeszcze jedno mam zaczerwieniona twarz czy trzeba przestać go używać chociaż przez jeden dzień czy dalej go używać bo już sama nie wiem .A muszę powiedzieć ze brevoxyl jest jak narazie najlepszy z tego co używałam wcześniej POLECAM GO BO JEST NAPRAWDĘ DOBRY
Koziolek154 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 22:44   #890
Julkaaa777
Wtajemniczenie

popieram..

szczęście wchłaniam z powietrzem

Julkaaa777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:22   #891
201704110948
Konto usunięte

Ja brevoxyl stosowałam przez 4tygodnie na noc. Stan skóry wyraźnie się poprawił większość podskórnych krostek zniknęła wraz z mocno złuszczająca sie skóra (nie stosowałam dodatkowo kremu nawilzajacego na noc). Natomiast tak jak wczesniej pisałam nie stosowałam nic nawilzajacego na noc i strasznie mi sie wysuszyła skóra. jak narazie odstawiłam brevoxyl zeby porzadnie nawilzyc skóre. Myslałam ze jak odstawie ten krem to zaczna wyłazic nowe niespodzianki-a tu wrecz odwrotnie radzę więc porzadnie nawilzac skóre stosujac brevoxyl a napewno grudki i krostki odejdą w siną dal
201704110948 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:14   #892
QNataliaQ
Przyczajenie

Kupilam wlasnie dzis ta masc i zastanawiam sie jak ja nalozyc, bo na ulotce jest napisane, zeby nakladac na pryszcze, a w innym miejscu na podrazniony obszar. Mam to nakladac jak krem, tylko cienka warstwe, np na strefe T czy punktowo na kazdego pryszcza?
QNataliaQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:57   #893
201704110948
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez QNataliaQ Pokaż wiadomość
Kupilam wlasnie dzis ta masc i zastanawiam sie jak ja nalozyc, bo na ulotce jest napisane, zeby nakladac na pryszcze, a w innym miejscu na podrazniony obszar. Mam to nakladac jak krem, tylko cienka warstwe, np na strefe T czy punktowo na kazdego pryszcza?
Ja miałam na twarzy taka kaszke, grudki podskórne i nakładałam na cała twarz cienka warstwe ale omijajac okolice oczu, nos no i wokół nosa bo tam nie miałam żadnych grudek. Uważaj bo ta maść lubi odbarwiać rzeczyja mam pościel odbarwiona tam gdzie trzymam buzię...polecam też po 30 min od nałożenia tej masci posmarować twarz czymś nawilzajacym zeby ci mocno skóry nie przesuszyłpowodzenia
201704110948 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 20:50   #894
QNataliaQ
Przyczajenie

Dzieki za porade, wlasnie nalozylam, krem nawilzajacy za chwile. Mam nadzieje, ze do jutra mi skora nie zejdzie albo cala sie nie zrobie czerwona :p
QNataliaQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 20:13   #895
Slodkaa
Zakorzenienie

czyli tak na poczatek mam nalozyc brevoxyl tylko na czolo?
zostawic a po 30 minutach posmarowac kremem np nivea?
Slodkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:25   #896
Chardon
Zadomowienie

Slodkaa ja od 4 tygodni nakładam Brevoxyl na całą buzię na noc i jest ok. Rano porządnie nawilżam kremem, do tego 2 razy w tygodniu maska nawilżająca i raz w tygodniu peeling enzymatyczny. Przy takim stosowaniu mnie nie wysuszył ani nie podrażnił
Stary 2011-03-22, 17:34   #897
Slodkaa
Zakorzenienie

jaki krem ??
i jaka maska nawilżająca?
polecisz coś?
Slodkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:47   #898
Chardon
Zadomowienie

Krem Ziaja z serii ogórkowej.
Peeling Ziaja Nuno enzymatyczny.
Maska Ziaja nawilżająca (zielona) w saszetkach.

Tylko na krem uważaj, bo czytałam recenzje dziewczyn, które zapychał. U mnie się sprawdza bardzo dobrze, ale wiadomo, że każdemu pasuje co innego
Stary 2011-04-12, 15:23   #899
monikaw93
Przyczajenie

Witam

Mam pytanie odnośnie brevoxylu, ja stosuje go ok3 tyg. na początku widziałam jakąś poprawę, też miałam wysuszoną strasznie cerę i inne objawy stosowania tego preparatu, teraz jednak chyba nie działa bo ciągle wyskakują mi nowe krosty ze starymi sobie średnio radzi.

Czy to ma tak być? Stosowałam kremu nivea, on jest strasznie tłusty, więc może dlatego osłabił działanie brevoxylu?

proszę o pomoc i opinie.

Pozdrawiam i z góry dziękuje
monikaw93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 19:22   #900
Chardon
Zadomowienie

Nivea? Ta klasyczna, w niebieskim opakowaniu? Jeśli tak to robisz sobie krzywdę... Odstaw w cholerę i kup dobry, beztłuszczowy krem nawilżający do cery tłustej/trądzikowej.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości