BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-09-07, 13:38   #1021
Gwizdi
Raczkowanie

Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja właśnie zaczęłam stosować, jeden ciekawa efektów Czy ktoś wie czy pomaga też na podskórne grudki ?
Stary 2012-09-07, 13:48   #1022
Sandra_92
Raczkowanie

Ja mam ten krem od około 2 miesięcy i powiem tak pomógł na początku bardzo, krostki się wysuszyły, skóra się nie przetłuszczała ale.... po około (dopiero!) miesiącu zaczęła schodzić mi płatami skóra, czułam palenie... wypryski tylko troszkę schodziły ale szybko powracały więc wydaję mi się, że moja skóra się już po prostu do niego przyzwyczaiła. Niestety musiałam tą maść odstawić ale nie obyło się bez wizyty u dermatologa, gdyż dostałam, nie wiem czemu, strasznego trądziku, a mam już prawie 21 lat;/ przez ostatnich 6 lat czegoś takiego nie przeżyłam dostałam witaminy PP, antybiotyk, trilac, maść na noc, maść na dzień (duac) oraz płyn spirytusowy robiony na zamówienie w aptece . 6 lat temu te same zestawienie mi pomogło, zobaczymy czy teraz też i mam nadzieję, że na kolejne 6 lat bd mieć spokój

Ogólnie rzecz biorąc, krem Brevoxyl jest naprawdę fajny, ale trzeba pamiętać o robieniu przerw.
Sandra_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 14:34   #1023
Lady eSs
Rozeznanie

Po wielu pozytywnych opiniach zapragnęłam go mieć. Ale... nie ma go, nigdzie. Farmaceutka ma dać mi znać, kiedy będzie ponownie w hurtowniach. Czekam już ponad miesiąc...

U was też jest niedostępny?
Stary 2012-09-07, 14:57   #1024
Sandra_92
Raczkowanie

Ja dostałam go od ręki w aptece, nie musiałam go nawet zamawiać
Sandra_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 20:45   #1025
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Po wielu pozytywnych opiniach zapragnęłam go mieć. Ale... nie ma go, nigdzie. Farmaceutka ma dać mi znać, kiedy będzie ponownie w hurtowniach. Czekam już ponad miesiąc...

U was też jest niedostępny?
We Wrocławiu nie ma... fakt faktem jakoś wybitnie za nim nie latałam, stosuję doraźnie.
Odwiedziłam (tylko) 4 apteki.
paprif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 22:06   #1026
Lady eSs
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
We Wrocławiu nie ma... fakt faktem jakoś wybitnie za nim nie latałam, stosuję doraźnie.
Odwiedziłam (tylko) 4 apteki.
Orientowałam się trochę i prawdopodobnie nigdzie go nie ma... Przeszukałam apteki internetowe- produkt niedostępny. Gdzieś przeczytałam plotkę, że został wycofany. Kurcze, a tak się napaliłam .
Stary 2012-09-17, 09:32   #1027
paprif
Zakorzenienie

Ja już też sprawdzałam każdą możliwą drogę, apteki w innych miastach, apteki internetowe- nigdzie nie ma.
Zapytałam czy przypadkiem nie został wycofany to powiedziano mi, że nie, tylko nie ma go na stanie w hurtowni. Nie wiem co się dzieje...
Stary 2012-09-17, 21:42   #1028
promyczek609
Przyczajenie

Brevoxyl jest super, jako jedyny krem mi pomaga. Dziś wraz z siostrą obdzwoniłyśmy wszystkie apteki w mieście i w okolicy i niestety znalazłyśmy tylko 2 opakowania, a nowych nie można zamówić...
Stary 2012-09-18, 20:38   #1029
Maged
Raczkowanie

Ile kosztuje Brevoxyl ?
Stary 2012-09-18, 21:18   #1030
93paulina
Rozeznanie

GG do 93paulina

Około 20zł.
Stary 2012-09-18, 23:31   #1031
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez promyczek609 Pokaż wiadomość
Brevoxyl jest super, jako jedyny krem mi pomaga. Dziś wraz z siostrą obdzwoniłyśmy wszystkie apteki w mieście i w okolicy i niestety znalazłyśmy tylko 2 opakowania, a nowych nie można zamówić...
Wiesz dlaczego ? Jeśli ktoś wie co jest grane- piszcie
Stary 2012-09-19, 08:28   #1032
Gwizdi
Raczkowanie

Kurdę mam nadzieje że wróci, bo moje opakowanie się kończy bo używam go razem z siostrą, a stosowany na noc czyni cuda z moją cerą!
Stary 2012-09-19, 10:50   #1033
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gwizdi Pokaż wiadomość
Kurdę mam nadzieje że wróci, bo moje opakowanie się kończy bo używam go razem z siostrą, a stosowany na noc czyni cuda z moją cerą!
Ja już swoje opakowanie wykończyłam... niestety
Stary 2012-09-19, 21:44   #1034
mgds
Raczkowanie

Hmm to mnie zaniepokoiłyście dziewczyny, chociaż mam jeszcze ponad pół tubki, to jednak chciałabym mieć pewność, że będzie można go kupić, a rzeczywiście nie ma go obecnie w aptekach internetowych. Co powiecie na Benzacne lub inny produkt, który jest nadtlenkiem benzoilu?

mgds jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 08:24   #1035
malenkaq013
Raczkowanie

ja już się naszukalam w kilku miastach bylam chyba w 20 aptekach i nigdzie nie moga go zamowić !!!! na szczęście siostra mi kupila 1 opakowanie które nie było sprzedane, ale co będzie dalej jak mi się skończy o zgrozo!!!!!! większość farmaceutek mówila mi że nie ma go narazie w hurtowniach,ale kilka pow. że zaprezestano produkcji ;'(
Stary 2012-09-20, 09:42   #1036
Gwizdi
Raczkowanie

Kurdę, akurat teraz kiedy potrzebuje Wczoraj też się pytałam i nie było, jak będę obok którejkolwiek apteki to zajdę się spytać i jak będzie to kupię nawet 2 tubki na zapas!
Stary 2012-09-20, 15:26   #1037
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mgds Pokaż wiadomość
Hmm to mnie zaniepokoiłyście dziewczyny, chociaż mam jeszcze ponad pół tubki, to jednak chciałabym mieć pewność, że będzie można go kupić, a rzeczywiście nie ma go obecnie w aptekach internetowych. Co powiecie na Benzacne lub inny produkt, który jest nadtlenkiem benzoilu?
Ja właśnie kupiłam Benzacne
Stary 2012-09-20, 18:00   #1038
Lady eSs
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mgds Pokaż wiadomość

Benzacne nie polecam, chyba że punktowo na pryszcze.
Stary 2012-09-20, 19:11   #1039
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Benzacne nie polecam, chyba że punktowo na pryszcze.
Ja stosuję punktowo.
Stary 2012-09-21, 07:41   #1040
malenkaq013
Raczkowanie

benzacne pominmo ze tańsze na mnie nie dziala tak jak brevoxyl, główny skladnik maja ten same ale w innym stężeniu % zaś pomocniczymi się różnią i konsystencje też mają inną brevoxyl wsiąka w skóre do matu!!! niech lepiej go zacznął od nowa proukować bo nie wiem co zrobię????!!!!! ;(((
Stary 2012-09-21, 12:45   #1041
Lady eSs
Rozeznanie

No właśnie Benzacne tworzy na twarzy okropną skorupę, wściec się można, wytrzymałam tylko 2 dni a potem leczyłam twarz nawilżaczami. Teraz stosuję punktowo. Brevoxyl też pewnie podrażnia ale przynajmniej da się na niego nałożyć dobry krem nawilżający.

A może by tak znaleźć jakiś kontakt do producenta czy coś w tym stylu? Jest strona o Brevoxylu ale niestety nie ma tam podanego maila.

Edytowane przez Lady eSs
Czas edycji: 2012-09-21 o 12:46
Lady eSs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 20:53   #1042
malenkaq013
Raczkowanie

Dziś bylam w jednej z wiekszych aptek i farmaceutka pow. mi że zapewne producent chwilowo zaprzestał produkcji ze względu na jakąś legalizację czy coś podobnego (każdy lek musi ją posiadać) także odp. mi że wątpi w to aby ten krem zniknal zupełnie z rynku bo sprzedaje się dość dobrze :P
Stary 2012-10-22, 15:28   #1043
sandrusiekvn
Przyczajenie

Również w moim mieście nigdzie nie mogę znaleźć Brevoxylu a był naprawdę świetny. Stosowałam go punktowo od 4 lat na pojawiające się od czasu do czasu ropne wypryski i po wyciśnięciu zdezynfekowaniu i zaaplikowaniu brevoxylu zmiany znikały w jedną dobę. Rano budziłam się ze świeżą cerą nawet gdy była lekko zaczerwieniona po zmianie można było użyć podkładu. Bardzo dobrze się wchłaniał. Teraz gdy od miesiąca go nie ma! jak coś mi wyskoczy bez leczenia siedzi na skórze tydzień! W aptece Pani mi poleciła Benzacne, bo jego składnikiem podobnie jak brevoxylu jest nadtlenek benzolitu jednak benzacne nie wchłania się pozostaje na skórze klejąca skorupa a zmiany pozostają na niej jeszcze przez ok. 3 dni. Zaczełam szukać Brevoxylu w internecie i tylko natknęłam się na jakieś artykuły o rzekomym działaniu rakotwórczym co mnie mocno zaniepokoiło ... gdyż stosowałam go często i długo Początkowo miałam po nim suchą skórę jak stosowałam na całą cerę ale jak zaczęłam punktowo uzywać było ok ... Teraz mam drobne małe białe grudki, wągry takie czarne kropki koło nosa i na brodzie i na dodatek czasem mam podskórne bolesne pryszcze
sandrusiekvn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 21:03   #1044
Venstar
Raczkowanie

Tyle się naczytałam o tym brevoxylu (tak to się odmienia? ) i zdałam sobie sprawę, że takowy posiadam. Pogrzebałam w apteczce i znalazłam nowiutkie opakowanie. Kiedyś kupiłam go jak miałam podskórną gulę, posmarowałam raz i w kąt lek poszedł.
Chyba zacznę stosować, ale mam pytanie.
Od 29 sierpnia stosuję EPIDUO codziennie. Żadnych efektów do teraz. Cera jaka była taka jest, nie podrażniona, ale pełno zaskórników + niektóre przechodzą w stany zapalne i jest meksyk na czole. Mam kilka pytań.

1.Jak myślicie, ile muszę odczekać ,żeby zacząć stosować Brevoxyl?
2. Czy czeka mnie wysyp? (miałam po epiduo w pierwszym tygodniu stosowania)
3. Dobrze rozumiem, że jeśli "chorobowo zmieniona skóra" to w moim przypadku czoło, czyli codziennie po umyciu nakładać brevoxyl na noc?
4. A i jeszcze jak długo to trzeba stosować żeby efekt się utrzymał?
Wypróbować mi nie szkodzi, bo co mam do stracenia...

Edytowane przez Venstar
Czas edycji: 2012-10-25 o 21:39
Venstar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 13:23   #1045
khloe
Strzelaj lub emigruj!

Cytat:
Napisane przez Venstar Pokaż wiadomość
Tyle się naczytałam o tym brevoxylu (tak to się odmienia? ) i zdałam sobie sprawę, że takowy posiadam. Pogrzebałam w apteczce i znalazłam nowiutkie opakowanie. Kiedyś kupiłam go jak miałam podskórną gulę, posmarowałam raz i w kąt lek poszedł.
Chyba zacznę stosować, ale mam pytanie.
Od 29 sierpnia stosuję EPIDUO codziennie. Żadnych efektów do teraz. Cera jaka była taka jest, nie podrażniona, ale pełno zaskórników + niektóre przechodzą w stany zapalne i jest meksyk na czole. Mam kilka pytań.

1.Jak myślicie, ile muszę odczekać ,żeby zacząć stosować Brevoxyl?
2. Czy czeka mnie wysyp? (miałam po epiduo w pierwszym tygodniu stosowania)
3. Dobrze rozumiem, że jeśli "chorobowo zmieniona skóra" to w moim przypadku czoło, czyli codziennie po umyciu nakładać brevoxyl na noc?
4. A i jeszcze jak długo to trzeba stosować żeby efekt się utrzymał?
Wypróbować mi nie szkodzi, bo co mam do stracenia...

to się ciesz, że go masz, bo ja szukałam w 10 aptekach i w każdej mi powiedzieli, że nie ma już Brevoxylu w hurtowniach. Musiałam zakupić znienawidzony Benzacne(chociaż trochę zmienili konsystencję więc jest na plus, ale to i tak nie to samo co Brevoxyl)

Raczej nie grozi ci wysyp, nie bój żaby Ale odczekaj kilka dni, nie katuj niczym skóry i dopiero nakłądaj Brevoxyl. Spokojnie możesz go nałożyć na całą noc- ja zawsze tak robiłam

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrusiekvn Pokaż wiadomość
Teraz mam drobne małe białe grudki, wągry takie czarne kropki koło nosa i na brodzie i na dodatek czasem mam podskórne bolesne pryszcze

Nie wiem, czy kiedykolwiek stosowałaś Acnefan- jeśli nie, to wypróbuj! mi jako jedyny pomógł na 'białe, podskórne' grudki i konsystencja jest cuuuuuudownie przyjemna w porównaniu do innych antytrądzikowych kosmetyków

-33 kg khloe mniej!

Przejechane na rowerze w 2017 roku:
2 155 km!

LUXdziewczyna
Zaginiona córka Grabaża
khloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:36   #1046
sandrusiekvn
Przyczajenie

ok już zapisałam spróbuję Acnefan i dam znać czy zeszło
sandrusiekvn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 15:11   #1047
Envy Me
Przyczajenie

jeśli ktoś ma opakowanie, nawet otwarte, a nie używa...chętnie odkupie.

jedyna maść, która LECZYŁA mi cerę.
I znów wyglądam źle...
Envy Me jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 08:07   #1048
malenkaq013
Raczkowanie

ja juz sobie wykombinowalam swój nowy zaminnik tylko że sa to leki na recepte,kiedyś przepisala mi je dermatolog ale szczerze powiem ze to było lata temu i jakos nie byłam systematyczna w stosowaniu żelu/kremu clindacne a na niespodzianki na noc kupilam aknemycin (od dermatolog mialam w prawdzie zineryt) ale duzo pozytywow słyszalam o aknemycin więc testuje. póki co buzia mi się poprawiła-clindacne jest b.dobry na dzień,pod makijaż-nie wysusza - a jednak z brevoxylem to bywało róznie pod tym wzgledem. oczywiscie nikogo nie namawiam tutaj do zakupu tych leków, poprostu dziele się doświadczeniem co mi pomaga zamiast wycofanego brevoxylu.
Stary 2012-11-29, 20:42   #1049
Asienka187
Zakorzenienie

Mam nadzieję, że Brevoxyl jednak wróci, bo naprawdę mi pomagał
Stary 2013-01-02, 15:06   #1050
angeells
Rozeznanie

Ja Brevoxylu używałam pół roku na początku było w porządku zmiany się goiły, nowe wypryski wyskakiwały z mniejszą częstotliwością, oczywiście starałam się nawilżać twarz choć przy tej maści to nie lada wyczyn, suche skórki itp. pojawiały się i tak i tak, ale niestety moja bajka z Brevoxylem zakończyła się z dniem kiedy moja cera zaczęła się buntować i z suchej cery przeistoczyła się w cerę bardzo tłustą co niestety wzmogło moje trądzikowe dolegliwości, teraz używam Skinorenu albo Acne Derm + nawilżające kremy i poprawę widzę nawet większą niż z Brevoxylem.

Niestety każda z nas ma inną cerę u każdej z nas są inne przyczyny trądziku, ja mam 23 lata a trądzik nie mija już od 6 lat, dopiero po wizycie u pani endykrynolog dowiedziałam się o podwyższonej prolaktynie która może być przyczyną zwiększonej wrażliwości gruczołów łojowych a co za tym idzie także przyczynia się do trądziku, teraz zażywam leki na zbicie prolaktyny + maści o których wspominałam, wprawdzie tłusta cera nadal mi dokucza ale wypryski w większej ilości pojawiają się tylko przed okresem.

Także kochane trzeba znaleźć przyczynę trądziku a nie leczyć tylko objawy ja też chodziłam do dermatologów i żaden z nich oprócz wypisywania kolejnych to wynalazków i brania kasy nawet nie wspomniał o tym że może trzeba by było zrobić badania hormonalne bo hormony najczęściej odpowiadają za trądzik dlatego dotyka on najczęściej nastolatków którzy wchodzą w okres dojrzewania i ich hormony są rozchwiane.

Życzę powodzenia w walce z trądzikiem
3 majcie się cieplutko

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012

Edytowane przez angeells
Czas edycji: 2013-01-02 o 15:09
angeells jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości