BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-18, 17:42   #181
Brynia
Raczkowanie
 
Avatar Brynia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 68
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Dziękuję bardzo za odpowiedzi
A właśnie jak z tym Brevoxylem ?
Nie mogę go zostawiać na np. 2 godz. bez żadnego kremu,
bo strasznie wysusza mi skórę i właśnie przez to pootwierały mi się pory na policzkach.
To jaki inny krem polecicie zamiast Bambino ?
Zastanawiam się właśnie nad Physiogelem...
wydajny jest ?
Brynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:49   #182
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ja mam dość specyficzną skórę, z Brevoxylem miałam problemy tylko na początku i to wyłącznie lekkie pieczenie. Jednak dziewczyny w innym wątku bardzo polecją Humektan. Nie używałam, zamierzam kupić, tylko że cieżko znaleźć w aptekach. Podobno jest rewelacyjny, uzywają go z brevoxylem.
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:55   #183
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Brynia Pokaż wiadomość
Nie wiem już co mam robić z tą moją gębą !
Rano myję twarz żelem i smaruję kremem Bambino.
Wieczorek znowu żel, Brevoxyl i po ok.20 min na Brevoxyl
kładę oliwkę HiPP.
I co ?
Świecę się strasznie, zaskórniki jeszcze są.
Pojawiają mi się też takie czerwone kropki, niby krostki
ale bez białego czubka.
Może coś robię nie tak ?
A i zapomniałam dodać, że jeżeli pojawi się coś ropnego to nie wyciskam.
popieram dziewczyny bambino to straszny zapychacz. Na noc jeszcze ujdzie, ale nie nadaje się jako krem na dzień oliwka to też niezbyt dobry pomysł, do ciała tak ale do twarzy to trzeba coś konkretniejszego
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:57   #184
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Brynia Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedzi
A właśnie jak z tym Brevoxylem ?
Nie mogę go zostawiać na np. 2 godz. bez żadnego kremu,
bo strasznie wysusza mi skórę i właśnie przez to pootwierały mi się pory na policzkach.
To jaki inny krem polecicie zamiast Bambino ?
Zastanawiam się właśnie nad Physiogelem...
wydajny jest ?
Jak Ci tak bardzo wysusza skóre, to tak jak wcześniej gdzieś tam wspominałam smaruj się np co 2 dni tym brevoxylem, ja tak robie i mam ten jeden dzien, że ta skóra mi jako tako odpoczywa od brevoxylu ( i zeby tak ie uzalezniać skóry od niego)...
a polecam physiogel, moim zdaniem jest lepszy od humektanu, i jest bardzo wydajny

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2008-11-18 o 17:59
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 20:58   #185
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witam!

Przeczytałam trochę na temat Brevoxylu i chcę go zacząć używać.
Do tej pory praktycznie nie nawilżałam skóry, ale nie na szczęście nie zaczęła mi jeszcze schodzić. W sumie mam lekko przesuszone boki policzków. Jednak poza nimi skóra bardzo mi się przetłuszcza i mam trochę obawę - czy jak zacznę stosować krem do suchej skóry to będzie w porządku ?
Zrobiłam sobie próbę i przez dwa dni używałam krem oliwkowy z Ziaji i chyba bardziej mi się przetłuszcza.
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:05   #186
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

jeśli chcesz trądzik leczyć, to przynajmniej jak moja p dermatolog powiedziala " nie używaj nic do codziennej pielegnacjii"!
typu te reklamowane kosmetyki... wszystko mamy uzywac zrobione przez medycyne xD omg...
jak krem chcesz wziasc do suchej skory? nie polecam, wez kup medyczny humektan za ok 12zł nawilzajacy, jest lepszy niz te nivea, czy bambino bo zapycha pory i ma sie wtedy wypryski róznego rodzaju itp itd...
zapytaj farmaceutki
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 13:41   #187
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

żeby nawilżyć skóry nie musisz stosować kremu do cery suchej, są kremy nawilżające do cery tłustej i mieszanej, trądzikowej itp. musisz tylko poszukać w aptece są to m.in. Iwostin, Avene, Bioderma, La Roche Posay też chyba ma.
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 18:52   #188
Satvari
Raczkowanie
 
Avatar Satvari
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
GG do Satvari
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Zacznę od tego, że mam skórę tłustą, której niczym nie można podrażnić. Jednak do czasu, użyłam Brevoxylu tylko raz i to nie na całą twarz. Od tamtego czasu (już 2 dni) skóra strasznie mnie swędzi i piecze, jest czerwona i gorąca Może to reakcja uczuleniowa, chociaż naprawdę wątpię (wcześniej skórę mogłam katować wszystkim). Jedyny plus to taki, że jeden bolący pryszczol już się złuszczył I widzę, że kolejne też schodzą. Teraz mocno nawilżam skórę i następnym razem zaryzykuję użycie Brevoxolu punktowo i bardziej oszczędnie.
Satvari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 18:58   #189
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Hm, no właśnie zazwyczaj kremy nic mi dawały.
Miałam nawilżający z Garniera z glinką i okropnie piekła mnie skóra po zastosowaniu. W zasadzie teraz, jak nie stosowałam żadnego miałam taką samą cerę .
I czytałam, że po Brevoxylu też może "palić" skóra po wsmarowaniu, więc obawiam się ognia na twarzy i chyba poszukam czegoś innego. Nigdy nie stosowałam żadnych takich kremów w stylu Bambino, bo one są za tłuste dla mojej skóry . No i poza tym zależy mi tylko na używaniu Brevoxylu punktowo i raczej nie planuję każdego dnia, bo mam za wrażliwą skórę na takie maści codziennie .
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 22:26   #190
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Satvari Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że mam skórę tłustą, której niczym nie można podrażnić. Jednak do czasu, użyłam Brevoxylu tylko raz i to nie na całą twarz. Od tamtego czasu (już 2 dni) skóra strasznie mnie swędzi i piecze, jest czerwona i gorąca Może to reakcja uczuleniowa, chociaż naprawdę wątpię (wcześniej skórę mogłam katować wszystkim). Jedyny plus to taki, że jeden bolący pryszczol już się złuszczył I widzę, że kolejne też schodzą. Teraz mocno nawilżam skórę i następnym razem zaryzykuję użycie Brevoxolu punktowo i bardziej oszczędnie.
mam to samo, ja smaruje brevoxylem co 2-3 dni cieńką warstwą (!), tak piecze za tym pierwszym i może nawet drugim razem, ale to przejdzie, skóra musi sie przyzwyczaić, ale naprawde pewnie Cie piecze i swędzi bo za dużo nałożyłaś (!)...
Pamiętaj o nawilżaniu ! po krótkim czasie zauważysz efekty ja jestem zadowolona...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 22:52   #191
Satvari
Raczkowanie
 
Avatar Satvari
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
GG do Satvari
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Dzięki za rady, na pewno się do nich zastosuję, gdy moja skóra dojdzie do siebie Mam nadzieję, że to nastąpi...
Satvari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 11:07   #192
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Chyba sie skusze na ten brevoxyl ale mam jeszcze pytanie.Jesli bede go nakladac na noc to czy rano wystarczy na twarz krem sudocrem?? Przyznam ze uzywam go od 2 tygodni pod makijaz i bardzo dobrz sie sprawdza ale nie wiem czy bedzie dostatecznie nawlizal po brevoxylu....
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:29   #193
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Chyba sie skusze na ten brevoxyl ale mam jeszcze pytanie.Jesli bede go nakladac na noc to czy rano wystarczy na twarz krem sudocrem?? Przyznam ze uzywam go od 2 tygodni pod makijaz i bardzo dobrz sie sprawdza ale nie wiem czy bedzie dostatecznie nawlizal po brevoxylu....
sudocrem na dzień pod makijaż?? pierwszy raz słyszę takie połączenie. Poza tym sudocrem raczej nie nawilża, na dłuższą metę to nawet wysusza -większość dziewczyn z którymi pisałam na jego temat uzywa go na noc na wypryski-i on je wysusza.

Radziłabym lepiej zaopatrzyć sie w jakiś porządny krem nawilżający (lub matujacy jeśli skóra ci się przetłuszcza) i to najlepiej z filtrem
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:54   #194
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
sudocrem na dzień pod makijaż?? pierwszy raz słyszę takie połączenie. Poza tym sudocrem raczej nie nawilża, na dłuższą metę to nawet wysusza -większość dziewczyn z którymi pisałam na jego temat uzywa go na noc na wypryski-i on je wysusza.

Radziłabym lepiej zaopatrzyć sie w jakiś porządny krem nawilżający (lub matujacy jeśli skóra ci się przetłuszcza) i to najlepiej z filtrem


Mi sudocrem wogole nie wysusza twarzy dlatego nakladam go na dzien pod makijaz bardzo cieniutka warstwa i fluid super sie rozprowadza.Dlatego tez jestem ciekawa czy moge stosowac dalej w polaczniu w brevoxylem...
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 13:34   #195
justtina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Hmmm... mi dermatolog zaleciła brevoxyl na noc dwa razy w tygodniu. Na dzien skinoren krem i wieczorem (w te dni co nie smaruje brevoxylem) isotrexin żel. Na początku skóra strasznie piekła i łuszczyła się wokół ust. Teraz po 3 tygodniach większość zaskórników zamkniętych znikneła. Zostały te najgłębiej położone. Skóra już tak nie piecze i się nie łuszczy. Żadnych dodatkowych kremów nie używam bo to najprawdopodobniej od nich tak strasznie pozapychały mi sie pory. Aha i pani dermatolog zwrócila mi uwage na to, żeby nie stosować niczego co matujące bo to strasznie zapycha pory. Poczatkowo wydawalo mi sie to niemożliwe bo jestem typ raaczej swiecący, ale po 3 tygodniach stosowania tej kuracji moge wyjsc bez makijarzu na cały dzien z domu i pod koniec dnia mam tylko lekko tłustawą skóre, ale się nie swiece.
justtina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:46   #196
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

heh, no właśnie - zaskórniki... mam z nimi problem, ale jednocześnie mam cerę naczynkową (na razie tylko na policzkach, ale z wiekiem pójdzie dalej ponoć...) więc nie wiem jak sobie z nimi poradzić...
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 08:48   #197
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Wczoraj kupilam brevoxyl i wieczorem sie posmarowalam.Mam nadzieje ze cos pomoze...Dalam tez rano pod makijaz,narazie ok ale cera jest bardzo matowa,chyba az za bardzo. Po jakim czasie widac efekty???
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 15:46   #198
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

u mnie niecały tydzień, jakies 5 dni.
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 11:02   #199
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Smile Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ja to w sumie, uzywam differin i brevoxyl, cethapil no i krem physiogel...
ale to juz po swojemu w odstepach dni, rz to, raz tamto i widac efekty, lepsze niz mi dermatolog zalecila, bo gdy tego wszystkiego w jednym dniu stosowalam byla makabra...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 19:55   #200
Galacty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 32
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

a mi sie strasznie skora przetluszcza na policzkach przez co mam brzydkie zaskorniaki i grudki wyskakuja, ale smiesznie bo jeden policzek jest w miare ok
co polecacie na przetluszczajace sie policzki, na lojotok?
Galacty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 11:10   #201
certinka
Raczkowanie
 
Avatar certinka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 59
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

mi pomogl, ale jakies pol roku buzie mialam ladna ale przed tym niestety luszczylam sie jak waz
certinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 14:58   #202
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witam
ja mam problem z zaskórnikami otwartymi, mam już dość tych czarnych kropek na nosie i rozszerzonych porów po obu stronach nosa obecnie stosuję effaclar k od ponad 2 miesięcy, widać delikatną poprawę ale już mi się kończy a jet niestety drogi i planuję zakup brevoxylu, mam nadzieję że rozprawi się z tym czego nie skończył effaclar
pozdrawiam wszystkie borykające się z tymi okropnymi zaskórnikami
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 16:39   #203
Brynia
Raczkowanie
 
Avatar Brynia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 68
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Co dwa-trzy dni kładę Brevoxyl, na dzień i na noc Physiogel,
i nic.
Dalej świecę się jak latarnia morska, wyglądam jakbym się
smalcem natarła.
Wcześniej też tak było, a poprawy nie ma.
Brynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:09   #204
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Smile Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

brevoxylu uzywam od ok 3 miesiecy... co 2 lub co 3 dni go klade... efekt w 70% mniej zaskórników, pory zmniejszone, ale ciagle gdzies tam siedza... ale to tak ma chyba byc, ze wszystko i tak nie zlezie...
Uzywam takze differinu, rowniez co te 2 lub 3 dni, polecam plyn do mycia Cetaphil! no i krem nawilzajacy... jakos to pomalutku idzie, ale i tak sie ciesze ze juz lepie moja cera wyglada
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 15:53   #205
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Unhappy Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja od jakiegoś czasu walczę s trądzikiem na dekolcie, ramionach i plecach. Przeczytałam wieje opinii o brevoxylu i postanowiłam nim potraktować krostki. Całe szczęście że doznałam olśnienia w ostatniej chwili (ufff) i posmarowałam tylko troszke dekoltu wczoraj wieczorem, żeby zobaczyć jak moja skóra zareaguje, bo u niektórych osób powoduje podraznienia I oto efekt w załączonym zdjęciu...cholernie swędzi i piczecze na przemian, ledwo się powstrzymuję przed drapaniem teraz już jest lepiej ale rano był to czerwony, pulsujący plac. Szybko zmyłam i jakoś daję radę. I teraz mam pytanie, czy poprostu skóra na dekolcie jest zbyt delikatna i dlatego tak zareagowała na tak mocny specyfik (posmarowałam tez kawałek ramienia i wszystko jest ok), czy może brevoxyl nie jest dla mnie, uczulenie na któryś ze składników???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0218.jpg (19,3 KB, 121 załadowań)
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 07:14   #206
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja wlasnie koncze pierwsze opakowanie i jestem zachwycona wszystkie najgorsze pryszcze poschodzily,wyskakuja teraz sporadycznie.Na poczatku przez pare dni schodzila mi skora z twarzy taka byla wysuszona ale to minelo i teraz uzywam codziennie wieczorem i czasem rano i jest super.Juz nigdy chyba sie z nim nie rozstane Musze sie zaopatrzyc w kolejne opakowanie.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:25   #207
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie koncze pierwsze opakowanie i jestem zachwycona wszystkie najgorsze pryszcze poschodzily,wyskakuja teraz sporadycznie.Na poczatku przez pare dni schodzila mi skora z twarzy taka byla wysuszona ale to minelo i teraz uzywam codziennie wieczorem i czasem rano i jest super.Juz nigdy chyba sie z nim nie rozstane Musze sie zaopatrzyc w kolejne opakowanie.
eeeh, tak raczej nie można. rób, jak uważasz, ale ja radziłabym zrobić przerwę. jedno leczy, na drugie szkodzi - a mianowicie choć na razie może tego nie zauważyłaś - niesamowicie wysusza skórę, mi po dwóch tubkach brevoxylu bardzo się wysuszyła. uświadomiła mi to kosmetyczka. skóra czoła jest bardzo sucha, troszkę się łuszczy, więc teraz tylko nawilżam i natłuszczam! bo skóra odrzucała już jakikolwiek kosmetyk. wiem, że każda cera jest inna, ale brevoxyl to nie kosmetyk, też bylam nim zachwycona, buzia w porównaniu z tym co było wcześniej stała się piękna.
a teraz mimo, że odstawiłam brevoxyl nadal jest dobrze.

mam nadzieję, ze nie poplątałam za bardzo i wiesz o co mi chodzi
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:32   #208
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

hmmm a ma ktoś doświadczenia z zaskórnikami otwartymi i rozszerzonymi porami?? brevoxyl pomógł choć trochę??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 12:38   #209
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

kupiłam dzisiaj brevoxyl, zapłaciłam 18,04 na razie mam jeszcze trochę effaclaru i mam zamiar używać ich zamiennie, mam nadzieję że pozbędę się w końcu tego robactwa
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 07:11   #210
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

mi Brevoxyl nie pomógł ani na zaskórniki ani też na roszerzone pory za to przekonałam się do effaclaru i widzę znaczną poprawę. Nawet teściowa stwierdziłą, że chyba mi małżeństwo służy bo mi się cera ładna zrobiła
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-13 15:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.