Pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-18, 13:33   #1
Alcia :)
Przyczajenie

Pomocy!!

Witam
Mam problem z włosami. Na wakacjach zafarbowałam sobie włosy szamponetką i do tej pory farba nie schodzi... Na dodatek wyszedł mi inny kolor niż chciałam. Chcciałabym strasznie powrócić do mojego naturalnego koloru włosów. W związku z czym mam pytanie, które może wydać się głupie... Czy istnieją może jakieś preparaty lub jakieś szampony, które usuwają farbe z włosów do naturalnego koloru? Albo czy macie jakieś sposoby? Proszę pomożcie mi.
Pozdrawiam
Alcia :) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 20:43   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Alcia :) Pokaż wiadomość
Witam
Mam problem z włosami. Na wakacjach zafarbowałam sobie włosy szamponetką i do tej pory farba nie schodzi... Na dodatek wyszedł mi inny kolor niż chciałam. Chcciałabym strasznie powrócić do mojego naturalnego koloru włosów. W związku z czym mam pytanie, które może wydać się głupie... Czy istnieją może jakieś preparaty lub jakieś szampony, które usuwają farbe z włosów do naturalnego koloru? Albo czy macie jakieś sposoby? Proszę pomożcie mi.
Pozdrawiam
niestety w przeważającej większości przypadków szampnetki nie zmywaja się zupełnie, ale mozesz sprawic, że kolor , który zostanie nie będzie tak bardzo róznił się od naturalnego. na poczatku spróbuj szampon [przeciwłupieżpowy. Sama nie zalecam przy zdrowej skórze głowy, ale jego składniki sa na tyle " drapiezne", że atakuja barwnik srodków koloryzujących , a zasada jest taka, ze im lepszy szampon przeciwłupieżowy tym większa jego efektywnosc w tym aspekcie działania. Nie sądzę jednak , żeby, jesli juz zauwazylas , ze koleor nie schodzi, barwa wróciła calkowicie do naturalnego stanu, najprawodpodobniej bowiem mimo wszystko barwnik saszetki zadziałał trwale na pigment.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 21:13   #3
Shine16
Przyczajenie

Smile Dot.: Pomocy!!

Raczej całkowity kolor z włosów nie schodzi więc dlatego szamponetką powinno się 'farbować' bardziej na przybliżony kolor włosów naturalnych.
Tak jak napisała poprzednia koleżanka Martiti myj głowę szamponem przeciwłupieżowym(on zmywa farbę z włosów) albo sprubuj może płukać głowę wodą z octem.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości