podklad nawilzajacy w kompakcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-09-27, 13:58   #1
asinek
Raczkowanie

podklad nawilzajacy w kompakcie

niedawno przerzucialm sie na podklady w kompakcie i nie znam za bardzo oferty rynkowej. Czy moglybyscie polecic mi podklady nawilzajace w kompakcie- chetnie srednia polka ale moze byc i gorna...
w tej chwili uzywam Hydta Liquid Foundation Shiseido, jest swietny, ale malo wydajny i na moja kieszen w sumie za drogi. Chodzi mi o podklady o podobnych wlasciwosciach - czyli nie musza matowac i nie m oga wysuszac

dzieki
asinek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 20:44   #2
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca
Re: podklad nawilzajacy w kompakcie

Ja nie bardzo kojarzę bo średnio się teraz takimi interesuję... Teraz przychodzą mi na myśl same dość drogie specyfiki - Diorskin Eclat Doux, Chanel Compact Creme Universel, kremowy kompakt ma też w swojej ofercie YSL, Clinique właśnie wypuściło nowość - kompakt Superbalanced (ale nie wiem czy warto go polecać, bo wersja we fluidzie jest moim zdaniem dośc przeciętna ). Z tańszych takie kremowe mocno kryjące kompakty ma Avene, ale na stówę będą za ciemne (jakies takie marchewkowe kolory), kiedys był kremowy Facefinity bodajże? (płynna wersja była doskonała, kompaktu nie uzywałam). Kurczę jakoś mi nic więcej nie przychodzi na myśl...

Też miałam chrapkę na ten kompakt Shiseido, ale u nas nie ma tego najjaśniejszego odcienia

Buziaki serdeczne

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 21:53   #3
pixie7
Wtajemniczenie

Na Allegro znalazłam wkłady do kompaktów Shiseido, ale tylko bardzo jasne albo bardzo ciemne, zajrzyj tam, może coś cię zainteresuje, kosztują w granicach 50zł, nie wyglądają na podróby (znani sprzedawcy), chociaż na pewno nigdy nic nie wiadomo...

Pozdrawiam!
pixie7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 22:46   #4
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Pixie nie kuś starego nałogowca! Mam 5 podkładów płynnych i jeden w kompakcie jeszcze ale oblukać nie zawadzi, nie zawadzi...

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 23:12   #5
pixie7
Wtajemniczenie

Oj tak, wiem o czym mówisz, też mam więcej podkładów niż mi trzeba (żeby tylko ich!), a lubię poczesać Allegro, bo a nuż coś...

pixie7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 21:16   #6
asinek
Raczkowanie

Smoczyca napisał(a):
> Ja nie bardzo kojarzę bo średnio się teraz takimi interesuję... Teraz przychodzą mi na myśl same dość drogie specyfiki - Diorskin Eclat Doux, Chanel Compact Creme Universel, kremowy kompakt ma też w swojej ofercie YSL, Clinique właśnie wypuściło nowość - kompakt Superbalanced (ale nie wiem czy warto go polecać, bo wersja we fluidzie jest moim zdaniem dośc przeciętna ). Z tańszych takie kremowe mocno kryjące kompakty ma Avene, ale na stówę będą za ciemne (jakies takie marchewkowe kolory), kiedys był kremowy Facefinity bodajże? (płynna wersja była doskonała, kompaktu nie uzywałam). Kurczę jakoś mi nic więcej nie przychodzi na myśl...

dzieki, wiem przynajmniej w ktorym kierunku szukac i co wziac pod lupe

>
> Też miałam chrapkę na ten kompakt Shiseido, ale u nas nie ma tego najjaśniejszego odcienia

no u nas tez nie! w tym (poza cena) w sumie tkwi problem. moze nawet po wielu wyrzeczeniach bylabym w stanie wypluc tych prawie 30 euro na refill, ale co mi po podkladzie ktory jest za ciemny?! a liczenie na okazje na ebayu ma duzo wspolnego z gra w totolotka - albo sie uda albo nie

>
> Buziaki serdeczne

ha ode mnie tez!
asinek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości